אאא

סוף תקופת הקלון של יו"ר ש"ס המיתולוגי אריה דרעי מתקרבת, ויחד עם הספקולציות וההצהרות הנשמעות מסביבתו על כוונתו לשוב לזירה הציבורית, נרשמת גם התחממות מפתיעה ביחסיו של דרעי, עם הגר"ע יוסף.

מה שהחל בשבת האחרונה בהשתתפותו של אריה דרעי בתפילת מנחה בבית הרב, עלייה לתורה, וסדרת 'צ'אפחות' חביבות, רשם אמש עליית מדרגה נוספת.

כפי שאנו חושפים כאן ב'כיכר השבת' לראשונה. אמש, בשעה שכל בני הבית, ובראשם הבן והכלה משה יהודית שהו בחתונה המשפחתית, היה מי שניצל את ההזדמנות לפגישה ביחידות עם מרן הגר"ע יוסף, ללא 'מצבת' הנוכחים הרגילה.

על פי הדיווחים שהגיעו לידנו, בשעה 11 בלילה, טיפס לא אחר מאשר אריה דרעי לבית ברחוב הקבלן 45 בהר נוף - ביתו של הרב, ונועד עימו ביחידות. על מה בדיוק? בשלב הזה נתבקשנו שלא נפרסם את תוכן הפגישה, ע"מ שלא לשבש תהליכים...

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מקורבי דרעי מצידם, לא הכחישו בפנינו את עובדת קיומה של הפגישה, אולם ניסו למעט בערכה וטענו כי היו"ר במיל' "עלה לרב אך ורק כדי לומר מזל לרגל נישואי הנכדה".

אלא שבזה לא תמה מסכת פגישותיו של אריה דרעי באותו ערב. מייד לאחר פגישתו עם הגר"ע, נועד דרעי עם הראשון לציון הגר"ש עמאר לשיחה ארוכה, גם היא בארבע עיניים.

מה מתרקם כאן, והאם אלו צעדים (משמעותים) נוספים בשרשרת הצעדים וההצהרות הנשמעות בשבועות האחרונים בעניין שובו של דרעי לפוליטיקה? ימים יגידו.