אאא

חשש בעיר החרדית מודיעין עילית מפינויים הצפוי של 3 בתי כנסיות בשכונת גרין פארק: הבוקר (ראשון), הגיע אל המתחם בו נבנו בתי הכנסת של קהילות חניכי הישיבות פרושים ו'המתמידים' נציג מטעמה של עו"ד שרה קאופמן ותלה מודעות בהן נכתב כי היא השטח נמצא בבעלות אנשים אותם היא מייצגת וכי יש לפנות את השטח בתוך שלושה ימים.

עסקנים בשכונה אמרו ל'כיכר השבת' כי אמנם המתחם לא ניתן באישור רשמי לבניית בתי הכנסת, אך נעשה ב'עצימת עין' על ידי הגורמים המוסמכים בהנהלת העיר, ועל כן מדובר בחשש כבד שהמקום יפונה.

"מתפללים פה מידי יום ביומו מאות אנשים ומדובר במקום תורה ותפילה גדול ביותר". אומרים העסקנים. 

המכתב של עורכת הדין קאופמן (צילום: המייל האדום) (צילום: ויקיפדיה)
המכתב של עורכת הדין קאופמן (צילום: המייל האדום) (צילום: ויקיפדיה)
הגדלה

במודעה שהודבקה על לוח המודעות נכתב על ידי עורכת הדין כי מדובר בפלישה בלתי חוקית לחלקה מאדמות הכפר בילעין וכי היא מייצגת את הבעלים של המקום ומזהירה כי כל מי שבנה או הניח מבנה כלשהוא על קרקע הבעלים ללא רשותו - הרי שהוא ביצע השגת גבול ופלישה בלתי חוקית המהווה עבירה פלילית.

"אני מתרה כי במידה ולא תפנו את הבנייה בתוך 3 ימים אנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותי". כותבת הפרקליטה ומסיימת "אנו נהרוס ונפנה כל מבנה בשיתוף המנהל האזרחי והמשטרה ואתם תישאו בתוצאות ובנזקים".

ידיעה זו נשלחה למערכת דרך 'המייל האדום' של 'כיכר השבת'.  יש לכם סיפור מעניין שלא פורסם? צילמתם אירוע חשוב? בואו והשפיעו! כתבי כיכר השבת קשובים לכם.