אילוסטרציהשדרוג חדש ב-'ספוטיפיי': מילות השיר יוצמדו לשירים
י"ד בכסלו תשפב | 18.11.21
בני סולומון
שדרוג מתבקש ב-'ספוטיפיי': פיצ'ר חדש בשם "Lyrics" (מילות השיר), שבאמצעותו יוכלו המשתמשים לקרוא את מילות השיר המושמע. השדרוג יופיע גם בגרסה החינמית (טכנולוגיה)
האדם ה-600 הגיע לחלל - עשרה בכל שנההאדם ה-600 הגיע לחלל - עשרה בכל שנהשלומי מלוביצקי
נאס"א שיגרה הלילה ארבעה אסטרונאוטים לתחנת החלל הבינלאומית, והם צפויים להגיע אליה עד הלילה • 60 שנה מאז נחת גגארין, נוחת בחלל האדם ה-600 (טכנולוגיה)
הסוף לועדת התקשורת?סים כשר בסמארטפון? שר התקשורת יבחןבני סולומון36
שר התקשורת יועז הנדל מתכוון להוציא לפועל החלטה שנויה במחלוקת נוספת - ביטול "מונופול" חסימת מספרים כשרים במקרה שחוברו למכשירי טלפונים חכמים (חדשות טכנולוגיה)
'מחנה ריכוז' שיצר משתמש אנטישמי במשחק 'מיינקראפט'ה-BBC: משחקי וידאו - מלאים באנטישמיותיוסי נכטיגל8
בפלטפורמות הגיימינג החדשניות שבהן יכולים השחקנים ליצור כמעט הכל, פורחת מגמה של שנאה שקשה לעצור - כך עולה מדיווח מדאיג של סוכנות הידיעות הבריטית (טכנולוגיה)
מערכת דיגיטלית מתקדמת הכוללת תוכנות ומשחקים ייחודייםהשקעה בסטארט-אפ שפיתח שולחן למידה חכםכיכר בשיתוף Brain Station3
שוק החינוך מוערך כיום בשווי של כ-110 מיליארד דולר וממשיך במגמת צמיחה אדירה, ומושך אליו גם את ענקי הטכנולוגיה. סטארט-אפ ישראלי פיתח פתרון לאתגרים חינוכיים מורכבים באמצעות טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית. כעת החברה מגייסת משקיעים ופותחת בפני הציבור הזדמנות להפוך בעלי מניות בטכנולוגיה של המחר (חינוך)
חסימת 'נראה לאחרונה' מאנשים מסוימיםחסימת 'נראה לאחרונה' מאנשים מסוימיםבני סולומון5
קיבלת הודעה, לא עניתם אבל התחברת ועכשיו מרגיש לא נעים? בקרוב וטסאפ תאפשר לחסום את ה'נראה לאחרונה' מאדם ספציפי מה שאולי יאפשר שלא להגיב מידית (טכנולוגיה)
הסטארט-אפ הישראלי RevitalVision פיתח טכנולוגיה מבוססת פטנט אשר בשונה משיטות אחרות מטפלת גם במוח ולא רק בעיןסטארט-אפ ישראלי פיתח טכנולוגיה המשפרת את הראיה דרך המוחכיכר בשיתוף רויטל ויז'יון1
מאות מיליוני אנשים בעולם סובלים מלקויות שונות בראיה, שאין להן פתרון מספק. חברת RevitalVision הישראלית פיתחה פטנט שהושקע בו מיליוני דולרים לטכנולוגיה המשפרת את הראיה באמצעות שיפור יכולות עיבוד התמונה במוח. כעת, עם אישור FDA, קוד טיפול בארה"ב ולקראת השקה בארה"ב ובאירופה, החברה מאפשרת לציבור להשקיע בה בתמורה למניות החל מ-2,500 ₪ (סטרטאפ)
בן ארי ומרזלפייסבוק חסמה את מרזל ובן-ארי לצמיתותמישאל לוי11
חשבונות מרשתות חברתית בבעלות 'פייסבוק' של חבר הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי, ושל הפעיל ברוך מרזל נחסמו לצמיתות על ידי חברת פייסבוק. בן גביר: "די לסתימת הפיות" (פוליטי)
פריצת דרך בניצול אוצרות הטבע ושימושם בטיפול בבעיות בריאותננו טבע מקימה מרכז מחקר ופיתוח בהשקעה של 16.8 מיליון שקלכיכר בשיתוף ננו טבע2
ננו טבע טכנולוגיות מקימה מרכז מחקר ופיתוח בהר החוצבים בירושלים בהשקעה של 16.8 מיליון שקלננו-טבע טכנולוגיות יצרנית תוספי התזונה הייחודיים, רכשה חלק מהנכסים שהחזיקה חברת טבע בהר חוצבים בירושלים ומקימה מרכז מו"פ מתקדם לפיתוח תוספי תזונה המבוססים על חלקיקי ננו (טכנולוגיה)
ביטקויןלראשונה מדינה ריבונית מכירה ב-"ביטקוין"מישאל לוי
מדינת 'אל סלבדור' שבמרכז אמריקה אישרה בבית הנבחרים את הצעת חוק הביטקוין, לפיו המטבע הדיגטלי יוכר כמטבע לכל דבר ועניין ויהיה ניתן אפילו לשלם איתו מיסים (טכנולוגיה)
רחפן אוטונומי הזעיר בעולם • גיוס משקיעיםרחפן אוטונומי הזעיר בעולם • גיוס משקיעיםכיכר בשיתוף CyberBee
חברת CyberBee הישראלית פיתחה מערכת ניווט אוטונומית בעלת בינה מלאכותית מבוססת ראיית מחשב, המאפשרת לנווט ללא GPS סבב משקיעים לשוק העולמי (הייטק, מקודם)
הסטארטאפים החרדים מציגים: הצלת חיים ורובוטיקההסטארטאפים החרדים מציגים: הצלת חיים ורובוטיקהכיכר בשיתוף ביזמקס
עם גיוסים של כ-6 מיליון דולר, חממת BizLabs לסטארטאפים חרדים בשלבים מתקדמים מסיימת מחזור שלישי עם סטארטאפים איכותיים שיוצאים אל העולם הגדול אחרי גיוסי הון, מוצר מתקדם, לקוחות ושיתופי פעולה גלובליים (הייטק)
הבורסה בניו יורקסיפורה של המניה שמשגעת את שוק ההוןציקי ברנדוין1
לראשונה מאז המשבר הכלכלי הכבד שהיה בשנת 2008, משקיעי וול סטריט הוותיקים חווים מכה כלכלית כבדה מצד הצעירים. סיפורה של מניית "גיימסטופ" המפתיעה (כלכלה)
כך ציינו ב'משכנות הרועים' את ה'יארצייט'כך ציינו ב'משכנות הרועים' את ה'יארצייט'שימי שפר10
בחצר הקודש משכנות הרועים התאספו החסידים בביהמ"ד לציון 19 שנים לפטירת אביו של האדמו"ר, במהלכו חולקו תעודות לבחורים שהתחייבו להתנזר מענייני טכנולוגיה (חסידים)
הפיתוח יידע את הנוגעים בדבר אם עירוב של שבת נקרע והיכן אירע הנזקהטכנולוגיה הכשרה שתדווח על קרע בעירוב בשבתכיכר בשיתוף מרכז אקדמאי לב1
במסגרת ההאקתון של המרכז האקדמי לב בו השתתפו חברות מובילות מתעשיית ההייטק ומכון צומת, פיתחו סטודנטים חיישן כח שיורכב על עמודי עירוב. המטרה: לדעת אם עירוב של שבת נקרע והיכן אירע הנזק (חדשות, מקודם)
שליחי כיכר השבת לכנס GITEX ב'אמירויות'שליחי כיכר השבת לכנס GITEX ב'אמירויות'ישראל גרוס
הכנס הטכנולוגי הראשון בעולם מאז פרוץ מגיפת הקורונה, נערך בדובאי שם נפגשו יחדיו אנשי עסקים חרדים ומוסלמים • שליח 'כיכר השבת', ישראל גרוס מדווח מהתערוכה (טכנולוגיה)
"במקום להפיץ קורונה, אנחנו מפיצים הייטק""במקום להפיץ קורונה, אנחנו מפיצים הייטק"כיכר בשיתוף קמח
שבעה סטארטאפים חרדים מתחומי הבריאות הדיגיטלית ישתתפו בחממת BizLabs MedTech ב'מרכז אחים' בני ברק בשיתוף בית החולים וולפסון (הייטק, מקודם)
הגאון רב אשר וייסהאם סטייק אנטריקוט מתורבת הוא בשרי?כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב1
הטכנולוגיה כיום מאפשרות לייצר בשר לאכילה על ידי תרבות תאים במעבדה, בכנס ייחודי בהשתתפותו של הגאון רבי אשר וייס, נערך דיון בהיבטים ההלכתיים של בשר מתורבת והדפסת איברים להשתלה (הייטק, מקודם)
אילוסטרציההחל מ- 2,500 ש"ח תוכלו להפוך בעלי מניות ב Uber של אנשי המקצועכיכר בשיתוף ספץ
מנוע החיפוש של גוגל הפך למנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם מפני שהוא מנגיש פתרון מהיר ואיכותי. העולם שואף למהירות ומיידיות, והמהפכה מתרחשת בימים אלה ממש • לך יש הזדמנות לקחת חלק.(הייטק, מקודם)
ספץ מבוססת על טכנולוגיות חכמותמהפכת מנועי החיפוש שהובילה גוגל וההזדמנות שלך להשקעהכיכר בשיתוף ספץ
מנוע החיפוש של גוגל הפך למנוע איתור חכם וממוקד שלא רק מנגיש מידע אלא מנגיש פתרון • המהפכה לא הושלמה ועדיין יש לך אפשרות גם להשקיע ולהרוויח • נצלו (הייטק, מקודם)
כשהייטק ורפואה נפגשים: חממת בריאות חרדית בב"בכשהייטק ורפואה נפגשים: חממת בריאות חרדית בב"בכיכר בשיתוף ביזלאבס
משבר הקורונה תפס את הציבור החרדי בתחילתה של פריחה בתחום יזמות ההיי-טק. סטארטאפים בבעלות יזמים חרדים גייסו סכומים גבוהים וזכו להתעניינות בשווקים בחו"ל (טכנולוגיה, מקודם)
כל המידע שאנו זקוקים לו בכף הידמידע תחבורתי בכף היד ושירות חדש, מהפכני ומתקדםכיכר בשיתוף אגד
העידן הטכנולוגי יצר אפשרויות לקבלת מידע מיידי ולביצוע פעולות אונליין • אגד לקחה את זה צעד קדימה ופיתחה אפליקציה עדכנית ושימושית. בעוד שבועיים שירות חדש לתושבי ירושלים (טכנולוגיה, מקודם)
מגישי תוכנית כיכר הייטק נפרדים מכם • צפומגישי תוכנית כיכר הייטק נפרדים מכם • צפוכיכר הייטק1
אנחנו נפרדים מכם באהבה, היה לנו לעונג לארח באולפן של כיכר השבת • תודה לכם צופים יקרים על שעות הצפייה הרבות ועל הפידבקים • אוהבים אתכם - ישראל ואברהם (כיכר הייטק)
היזם שרוצה לחסל את עמלות הפרסום • צפוהיזם שרוצה לחסל את עמלות הפרסום • צפוכיכר הייטק3
חיים קליגר, איש שיווק ופרסום, יזם מהלך שמבטל את התיווך בקניית שטחי פרסום ולמעשה מחסל את העמלות. בראיון בתכנית "כיכר הייטק" הוא מספר על חברת 'גט-מדיה' (מעניין)
מרכז חדשות ההייטק הישראלי  - גיקטיים לפני השקהגיקטיים הופך לאתר בינלאומי וגם אתם יכולים להשקיע בוכיכר בשיתוף גיקטיים
אתר הטכנולוגיה המוביל בישראל נערך כעת להשקת פעילות גלובלית ולסיקור באנגלית של החדשנות הישראלית. גיוס ההשקעה ייעשה באמצעות פלטפורמת השקעות המונים, והוא נעשה במקביל לשיא כניסות של כל הזמנים, וצמיחה של 20% על רקע משבר הקורונה (טכנולוגיה, מקודם)
אפליקציית התשלומים PAY מבית לאומי משיקה את שירות 'עוסקים זעירים'אפליקציית התשלומים PAY מבית לאומי משיקה את שירות 'עוסקים זעירים'כיכר בשיתוף PAY
מעתה בעלי עסקים זעירים יוכלו לגבות כסף מלקוחותיהם בחלוקה לתשלומים, ללא מגבלת תקבולים שנתית ועם פטור מלא מעמלות (צרכנות, מקודם)

עוד כתבות

טכנולוגיה

הגאדג'טים החדשים ביותר, סקירות מדרכים ואפליקציות לאנדרואיד ולאייפון במדור טכנולוגיה של כיכר השבת, בדגש על הפן הכלכלי והחדשותי

כיכר facebook
הכי פופולריים