המכשיר שמרסק את סמסונגמכירות המובייל של סמסונג השנה בקריסהדניאל הרץ1
מכשיר ה'גלקסי נוט 7' שמכירתו בוטלה והוא נאסף על ידי החברה, ריסק את המכירות של ענקית האלקטרוניקה והמכירות צנחו ב-96% יחסית לשנה שעברה (טכנולוגיה)
הגר"ח קנייבסקי: לא להיכנס אליי עם אייפוןהגר"ח קנייבסקי: לא להיכנס אליי עם אייפוןישראל כהן31
מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי ביקש מאנשי ביתו לא לאפשר למבקשי ברכה להיכנס למקום כשברשותם אייפון. "כל העובר על זה עובר באיסור גזל ועוד עבירות חמורות" (חרדים)
רגע הפיצוץפיצוץ עמוס 6: התעשיה האווירית תשיב כסףנתנאל לייפר1
חברת חלל הודיעה לבורסה שהתעשייה האווירית תשיב לה את רוב כספי השקעתה בלוויין. בנוסף, תתבע החברה גם את חברת השיגור ותקבל חזרה את דמי פרמיית הביטוח (כלכלה)
www.טכנולוגיה לגאולה: 25 שנה לאינטרנטנעמה טוכפלד1
השבוע, צויינו 25 שנה להווסדו של כלי טכנולוגי שאי אפשר כמעט לדמיין את עצמנו כיום בלעדיו 'האינטרנט' הקרדיט מגיע לסר טים ברנרס לי, מדען מחשב אנגלי שהמציא ופיתח את מה שנקרא world wide web או מה שכולנו מכירים בשם הקיצור: www… ברנרס לי פיתח את הכלי המוכר לכולנו כיום בשם אינטרנט כחלק מעבודתו כיועץ הנדסת תוכנה בחברה העוסקת במחקר חלקיקים בשוויץ * איך הטכנולוגיה הופכת 'לכלי שרת' של הגאולה?
קידמה אותם וריחקה אותי!רחלי איתן2
רבות מדברים על כך שהקידמה, וכל מעלותיה ושכלוליה, עשתה עמנו חסד. ורבות דובר על חסרונות שנוצרו, דיברו על כל תרבות האינסטנט, המהירות, הכאן והעכשיו, על כך שעם כל שכלולי התקשורת ואפליקציות ההודעות.. בעצם כל מה שהיה אמור לקרב בין רחוקים, ריחק בין קרובים. למה זה קורה לנו?
החברה מבפנים. ייצור מזגן חסכוניפחות מ-2 ש"ח ללילה שלם של מיזוג - אפשרי?kikar.co.il בשיתוף אלקטרה1
מהפכה אמיתית: עד 30 אחוז חיסכון בצריכת החשמל. כך עובדת טכנולוגיית החיסכון בחשמל של מזגני 'אלקטרה' אינוורטר אשר בזכותה אתם משלמים מחיר אפסי ללילה שלם עם מיזוג (צרכנות נבונה, שיווקי)
זהירות, המרפק!יש בעיה רפואית בשם 'מרפק סלפי' וזה לא מצחיקחיה כהן
פיזיותרפיסטים מדווחים כי יותר ויותר אנשים סובלים מפציעה במרפק כתוצאה מ...צילום סלפי. איך זה קורה ומה עושים במקרה של 'מרפק סלפי'? (בריאות)
צפו: כך גוגל תלמד את הילדים שלכם תכנותצפו: כך גוגל תלמד את הילדים שלכם תכנותדניאל הרץ
ענקית הטכנולוגיה 'גוגל' יצרה משחק לימודי שנועד ללמד ילדים קטנים את שפת התכנות וזאת מבלי לשבת ליד המחשב אלא באמצעות קוביות צבעוניות • כך זה עובד (דיגיטל)
משתמשים כל 41 שניות • אנחנו מכורים לסמרטפוןמשתמשים כל 41 שניות • אנחנו מכורים לסמרטפוןבני סלומון5
מחקר מרתק של האוניברסיטאות וורצבורג ונוטינגהאם-טרנט מלמד על רמת ההתמכרות של משתמשי הסמרטפון שמתעסקים במכשיר בממוצע כל 41 שניות. ומה קורה בזמן המתנה? (דיגיטל, חדשות)
מל"ט בירד איי 650-דיהפיתוחים הרובוטיים בתערוכת הנשק • צפואלי רוטמן1
מייד אין יזראל: פיתוחים חדשניים ומפתיעים ביותר מציגה ישראל בתערוכת הנשק הבינלאומי בפריז, שם היא בולטת בשלל מוצרים טכנולוגיים שהופכים את שדה הקרב למשהו אחר משהכרנו (ביטחון)
גור מתירה להתכתב בוואטסאפ, אבל רק עם גויגור מתירה להתכתב בוואטסאפ, אבל רק עם גויישראל כהן27
בכינוס נגד הטכנולוגיה של חסידות גור הוצב איסור חמור להתכתב בוואטאפ עם יהודי חרדי, אלא רק עם גויים או יהודים שאינם חרדים לצורך פרנסה בלבד. הרבי נשא את הנאום המרכזי (חסידים, חרדים)
רבי יעקב אדלשטייןמסתמן: ברכת הרב תועבר מביה"ח בשידור חיישראל כהן11
עקב מצבו הרפואי בשבועות האחרונים, מעריכים מקורביו של הגר"י אדלשטיין כי לא יוכל להגיע לאירוע של מוסדות התורה שבנשיאותו. הפתרון המסתמן: דברי הרב יועברו ממיטתו דרך ה"סקייפ" (חרדים)
'ונשמרתם לנפשות ילדיכם'מאמע1
מסוכן מדי להשאיר טלפון נייד לא מוגן, אצל הילד כלי נשק קטן שנושא בחובו נזקים נפשיים, רוחניים ואף פיסיים מזיקים מאוד. איך מתמרנים בין הרצון להיות מעודכן וזמין, לבין החשש הגדול מאלימות ותכנים לא רצויים * אימאל'ה, איך את שומרת על הילדים שלך מסכנות הרשת? (ילדים)
נלחמים בוואטסאפ: אפשרות רק לכמה קבוצותנלחמים בוואטסאפ: אפשרות רק לכמה קבוצותישראל כהן10
חברת 'נתיב' הודיעה כי השימוש באפליקציית וואטסאפ יוגבל לשימוש של תקשורת אישית ועבודה, באמצעות אפליקציית "וואטסאפ אדום", שתאפשר חיבור למספר קבוצות מצומצם (בארץ)
כ"ק האדמו"ר מויזנ'יץ"קו משפחתי": גברים ונשים בנפרד ורק נשואיםישראל כהן8
בבית המדרש מרכז חסידי ויז'ניץ ייערך במוצ"ש כינוס בראשות האדמו"ר לחיזוק בעניין פגעי הטכנולוגיה, לקראתו גיבשו חברי הוועדה שורת כללים להפעלת קבוצות בקווים טלפוניים (חסידים)
מרן הרב שטיינמן לגרח"ש ליבוביץ: "זה קשה"מרן הרב שטיינמן לגרח"ש ליבוביץ: "זה קשה"ישראל כהן1
החברותא של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן מפרסם את השיחה של ראש הישיבה עם הגרח"ש ליבוביץ זצ"ל, שכללה שיחות על סבו ר' ברוך בער ועל השיעורים שמוסר בישיבות (חרדים, בארץ)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהלהתחסן מפני הטכנולוגיהאיתמר טעפ13
לא פעם אנו זקוקים להשתמש במוטיבי הקידמה האנושית, אולם הדבר הראשון שמוטל עלינו הוא לדעת כי התרבות האחרת ומשאביה הינם פתח לעולם של הרס, כזה שעלינו להתחסן מפניו (טור דעה)
הרב אזרחי יצא מביה"ח ותקף את הטכנולוגיההרב אזרחי יצא מביה"ח ותקף את הטכנולוגיהישראל כהן24
שעתיים לאחר שהשתחרר מבית החולים, הגיע ראש ישיבת "עטרת ישראל" הגרב"מ אזרחי לאלעד והשתתף בכינוס ההיסטורי בראשות גדולי ישראל נגד "פגעי הטכנולוגיה". צפו בתמונות מהכינוס (חרדים)
המאבק בטכנולוגיה: ראשי גשר בבית האדמו"רהמאבק בטכנולוגיה: ראשי גשר בבית האדמו"רכיכר השבת7
האדמו"ר הצהיר שבמלחמה הזו חייבים לנצח, ו"זה מאבק קיומי של היהדות כולה. זו מלחמת אין ברירה, ואם הקב"ה הביאה עלינו בוודאי שאנו נוכל לעמוד ולנצח במלחמה זו". צפו בתמונות (חרדים, חדשות)
סמארטפונים'פצצה גרעינית': ויז'ניץ מכריזה מלחמה בסלולרישראל כהן4
"דווקא מי שצריך לשמוע על הנזקים מלגלג ולא מגיע לפה" אמר הרב גוטמן, ממשפיעי גור בכינוס עם האדמו"ר מויז'ניץ נגד סמארטפונים ואמצעים טכנולוגים. הרבי: בעל סמארטפון? לא במוסדותינו (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץבמוצ"ש הבא: כינוס חירום בחסידות ויזני'ץישראל כהן
במוצאי השבת הקרובה, פרשת בא, ייערך בהיכל בית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ בבני ברק כנס חירום כנגד פגעי הטכנולוגיה, תחת הכותרת: "אסיפתן זו טהרתן", לאברכים ובחורי ישיבות (בארץ)
אלפי חסידי בעלזא"קבוצות וואטסאפ גורמות למכשולות חמורים"ישראל כהן13
בבעלזא פרסמו לאלפי החסידים תקנות חדשות נגד הטכנולוגיה, בהן הוראות מפורטות, למי מותר להחזיק מחשב, האם מותר לצפות בסרטים ועל הסכנה החמורה שברשתות החברתיות (חסידים)
אפלדלף לרשת: אפל מפתחת סוג חדש של מסכיםבני סולומון
"בלומברג" מדווחת: ענקית הטכנולוגיה האמריקנית פתחה מעבדת מחקר ופיתוח סודית בטיוואן, בה שוקדים מהנדסי החברה על פיתוח הטכנולוגיות פורצות הדרך של החברה (חדשות הטכנולוגיה)
ח"כי אגודת ישראל בישיבת הסיעה, השבועהנהלת "אגודת ישראל" תתכנס לדון ב"נורבגי"ישראל כהן3
בסוף השבוע הקרוב תתכנס בבני ברק הנהלת "אגודת ישראל" לאחר שנים שלא התכנסו. על הפרק: שמירת שבת והטכנולוגיה אך בעיקר דיון מעמיק במימוש החוק הנורבגי עם "דגל התורה" (חדשות)
שולחן שבתדין העברת תמונות בהודעות ובמיילהרב יהודה שטרן1
כשההלכה פוגשת את הטכנולוגיה: בעידן שבו הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, הרב יהודה שטרן מברר האם קיים איסור לשון הרע בתמונה ומה נכלל באיסור. מרתק (יהדות, מה הדין)
ילדי הת"ת אצל מרן הגראי"ל שטיינמןהת"ת בוואטסאפ: טלפון לא כשר?הילד יסולקישראל כהן38
הנהלת תלמוד תורה "חכמת שלמה" בירושלים שיגרה להורים הודעה בוואטסאפ בו הם מבהירים כי לא יאפשרו את המשך לימודם של תלמידים שהוריהם מחזיקים בטלפון לא כשר (חדשות, חרדים)

טכנולוגיה

הגאדג'טים החדשים ביותר, סקירות מדרכים ואפליקציות לאנדרואיד ולאייפון במדור טכנולוגיה של כיכר השבת, בדגש על הפן הכלכלי והחדשותי

כיכר facebook