מתי קיבלתם מתנה שתסדר לכם את העתידמתי קיבלתם מתנה שתסדר לכם את העתידכיכר הייטק2
בתוכנית כיכר ההייטק אנחנו שמים דגש על ההייטק והמגזר החרדי, לבקשת הצופים הבאנו לפרק הקרוב את החברה המובילה בישראל להכשרת דור העתיד להייטק. צפו (כיכר TV)
ביקורי רופא - ב'קיוסק' ובטאבלט כשר • צפוביקורי רופא - ב'קיוסק' ובטאבלט כשר • צפוכיכר בשיתוף מאוחדת1
כ-45% מהציבור החרדי נמנים על מאוחדת - ויזכו מעתה לנפלאות הרפואה ההיברידית, מבלי לוותר על עקרונותיהם • מנכ"לית מאוחדת בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' (חדשות בריאות)
אילוסטרציההאפליקציה הפופולרית כללה וירוס - והוסרהכיכר השבת3
מי שנאלץ להשתמש בסריקת מסמכים מכיר את האפליקציה הפופולרית "CamScanner", מתבררר כי היא מכילה וירוס שיכול לגנוב לכם כסף, ההמלצה - להסיר אותה מידית (חדשות)
'האינטרנט מרגל אחרינו': זה טוב או רע? צפו'האינטרנט מרגל אחרינו': זה טוב או רע? צפוכיכר השבת
יעקב בן יעקב המציא את היכולת לשלוח תמונות באינטרנט. כיום, החברה שבראשותו, לומדת את הרגלי הגלישה ולפי זה מציגה לגולש את תחום התעניינותו • צפו בתוכנית (הייטק)
האפליקציה שתשנה לכם את מעבר הדירההאפליקציה שתשנה לכם את מעבר הדירהכיכר השבת2
אלי ממן, שימש בכלל כשליח חב"ד בברזיל וכמנהל ישיבה בחולון. כשהוצרך לעבור דירה נתקל בחוויית שירות ירודה בתחום ההובלות וכך נולד היישומון: TRANZIT (אפליקציות)
שיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםשיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםכיכר השבת1
אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה, בראיון ראשון מאז נכנס לתפקידו לאולפן 'כיכר הייטק', בו הוא מספר על 'האקתון' טכנולוגי במטרה להציל חיים • צפו בתכנית המלאה (כיכר TV)
השופטים התרשמו מהפתרונות הטכנולוגיים של הסטודנטיותסטודנטיות לוסטיג פיתחו אפליקציה מצילת חייםכיכר בשיתוף לוסטיג
הסטודנטיות של קמפוס לוסטיג פיתחו אפליקציה מצילת חיים לחולי סכרת בהאקתון שנערך בשיתוף עם ענקית הטכנולוגיה Microsoft וחברת נטלי לשירותי רפואה (חדשות טנולוגיה, שיווקי)
האחריות שלנו היא לוודא שכל מסך בבית מוגןלמנוע הרפתקאות מיותרות בחינוך הילדיםכיכר בשתוף אינטרנט רימון
אנחנו משקיעים בילדים שלנו את החינוך הטוב ביותר, מחברות המהודרות, חוגים, ואפילו משקיעים במורים פרטיים. האם גם בשדה הקרב החינוכי באינטרנט אנחנו משקיעים בילדים? (שיווקי)
בראשית בתמונת 'סלפי' מהחללבעמותת SpaceIL חזרו בהם: אין עוד חלליתמישאל לוי4
מוריס קאהן כבר הודיע על תקצוב הפרויקט, אך היום החליטו כי לא יעבדו על "בראשית 2". ההסבר: "חזרה על מסע דומה אינה מציבה רף הנדרש ממשימות פורצות דרך" (טכנולוגיה)
מיזמות הייטק - למפלגתו של בני גנץ: ראיוןמיזמות הייטק - למפלגתו של בני גנץ: ראיוןכיכר השבת1
לאחרונה אנו פוגשים את בכירי ההייטק גם בפוליטיקה, מנסים לעשות מהפכות ויוזמות גם בביצה הפוליטית. האם מה שרואים מעולם ההייטק ניתן ליישם גם שם? צפו ב'כיכר הייטק' (דיגיטל)
כיצד מאתרים ומחלצים נעדרים ב-2019. צפוכיצד מאתרים ומחלצים נעדרים ב-2019. צפוכיכר השבת2
הציוד החדשני ששוויו מעל למיליון שקלים, בו משתמשים מתנדבי כוחות החילוץ לצורכי חילוץ ואיתור - הגיע לאולפן 'כיכר הייטק' • כך מונעים אסונות קשים בים וביבשה (כיכר TV)
הפיתוח החדשני - באולפן: משקפים לעיווריםהפיתוח החדשני - באולפן: משקפים לעיווריםכיכר הייטק3
מתן בר נוי מחברת 'אורקם', מתארח באולפן 'כיכר הייטק' ומציג את פלאי הפיתוח הישראלי פורץ הדרך, אשר משנה את חייהם של עיוורים • מהחברה שהביאה לנו את 'מובילאיי' (טכנולוגיה)
חיש קל: 5 דרכים יצירתיות להיות בריאים יותרחיש קל: 5 דרכים יצירתיות להיות בריאים יותרכיכר השבת1
אין מחיר לבריאות. כולנו משתוקקים להשיג אותה, אך לא תמיד זה פשוט וקל. הנה כמה טריקים שיסייעו לכם לסמן וי על המטרה שלכם, שאתם יכולים לבצע כחלק מהשגרה היומית שלכם (בריאות)
רוצים עוזר אישי וירטואלי בבית? זה לא חלוםרוצים עוזר אישי וירטואלי בבית? זה לא חלוםכיכר השבת1
רוצים להשמיע מוזיקה או להדליק את האור? יש מי שיעשה את זה בשבילכם. בנוסף, המערכת גם תזהה שמתקרבים לבית ותדליק בוילר בחורף, ומזגן קירור בימי הקיץ החמים (דיגיטל)
אילוסטרציהמרכז הקניות הגדול בעולם שמאפשר שת"פ לכל אחד - בוא ותרויחכיכר בשיתוף סוכנות ברנדי2
בשנת תשנ"ד נוסד מרכז הקניות הגדול בעולם, קניון בו מבקרים מאות מיליוני אנשים מכל רחבי העולם, מאחורי המוצרים שנרכשים שם מכל העולם, לא עומדות ענקיות מסחר גדולות אלא אנשים פשוטים, שכל מה שהם צריכים זה מחשב (טכנולוגיה, שיווקי)
לפתוח את המקרר ואת הברז בלי לחלל שבתלפתוח את המקרר ואת הברז בלי לחלל שבתכיכר השבת
בעולם הטכנולוגי של היום, פעולות פשוטות ולכאורה תמימות, יכולות לגרום לחילול שבת מבלי משים. פתיחת מקרר, שימוש בברז מים, מפעילות חיישנים וגורמות לפעילות חשמלית. בפרק הבא מתארחים האנשים שהביאו מענה ויצרו מוצרים שכשרים לשימוש בשבת (הייטק)
נהגים, קבלו: הטכנולוגיה שתמנע דו"חותנהגים, קבלו: הטכנולוגיה שתמנע דו"חותכיכר השבת3
ניסן ירון מספר על טכנולוגיה אותה פיתח שתמנע דו"חות בזמן הנהיגה. דביר רזניק, מנהל השיווק בענקית הרכבים Harman ישראל מספר על החרדים שמעסיק בחברה • צפו (טכנולוגיה)
צפו: האיש שבקשר עם מייסדי 'אפל' באולפןצפו: האיש שבקשר עם מייסדי 'אפל' באולפןכיכר השבת6
הטכנולוגיה האהובה עליו היא מזלטי"ם ורחפנים, יש לו קשר אישי עם מייסדי אפל, והוא גם מספיק למסור שיעור תורה בשידור חי. הכירו את האיש המרתק מההייטק. צפו (טכנולוגיה)
"כך הרווחתי כסף מפיתוח אפליקציות" • צפו"כך הרווחתי כסף מפיתוח אפליקציות" • צפוכיכר השבת3
מה זה אפליקציה, ובמה היא שונה מאתר רגיל? מנכ"ל חברת 200Apps מסביר • ומה גורם לשכיר עם תפקיד בכיר בחברה בשווי 18 מיליארד דולר, להקים מיזם חדש? (טכנולוגיה, הייטק)
כך ניתן בקלות לגנוב פרטי כרטיס אשראי • צפוכך ניתן בקלות לגנוב פרטי כרטיס אשראי • צפוכיכר השבת1
כיום להאקרים יש גישה לכרטיס אשראי שלכם בתוך התיק או הארנק באמצעות פעולות פשוטות. אז איך ניתן להתגונן? • צפו בפרק השבועי של "כיכר הייטק" (טכנולוגיה, הייטק)
גוגל מאזינה לבקשת משתמשחדש ב'גוגל': רוצים חדשות טובות בלבד?יוחנן בלייך
ענקית הטכנולוגיה הכריזה בבלוג שלה כי תשיק את הפיתוח שירוץ על הסייעת הוירטואלית שלה, וישמיע לכם חדשות על 'אנשים שפותרים בעיות למען הקהילה והעולם' (טכנולוגיה)
"הראל התותח היה פה"ילד פרץ לדף הפייסבוק של עיריית תל אביב?יוחנן בלייך3
פוסטים ילדותיים ומשעשעים עלו בשעות האחרונות לדף הפייסבוק הרשמי של עיריית תל אביב יפו, ולא ברור כיצד ילד הצליח לפרוץ לדף • עיריית ת"א: "בודקים" (חדשות, דיגיטל)
משרדי מיקרוסופט בגרמניה"תמחקו קריאות לרצח יהודים, או שנסגור"יוחנן בלייך1
ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט הבהירה לרשת החברתית Gab הנהנית משירותיה, כי אם לא תסיר תגובות של משתמש שקרא להריגת יהודים בייסורים, היא תיאלץ להיסגר (טכנולוגיה)
טכנולוגיה. אילוסטרציהאני הוא הקיצון… // אליהו פולקאליהו פולק10
38 מיליוני מסרונים בוואטסאפ; 3.7 מיליון חיפושים בגוגל; 862,823 דולרים בעסקאות; 187 מיליוני אימיילים נשלחים - וזה קורה בדקה אחת ברשת. אז מי הקיצון? (טור, מתמודדים)
הסוף לקופירייטרים?פרסומאי וירטואלי בעל בינה מלאכותיתיוחנן בלייך
זה היה רק עניין של זמן עד שנשמע על מחשבים שעובדים במקום אנשים, אבל הקופירייטר שעליבאבא השיקה מסוגל לנסח בעצמו מודעות מדהימות במהירות שיא (טכנולוגיה)
אילוסטרציהמעליות העתיד: בינה מלאכותית, זיהוי תקלות וכניסה חכמהיוחנן בלייך2
יצרנית מעליות פינית בשם Kone פיתחה את הטכנולוגיה העתידנית שכבר הספיקה להגיע לישראל • כך תחסכו זמן, טרחה ועוגמת נפש במעלית • צפו בביצועים (אל תפספסו)

טכנולוגיה

הגאדג'טים החדשים ביותר, סקירות מדרכים ואפליקציות לאנדרואיד ולאייפון במדור טכנולוגיה של כיכר השבת, בדגש על הפן הכלכלי והחדשותי

כיכר facebook