אאא

פרסום ראשון - דרמה תקשורתית: אבי מימרן, מנהל התוכניות ומחלקת החדשות ברדיו "קול ברמה" ומגיש "המהדורה המרכזית" בתחנה מיום הקמתה, מסיים את תפקידו בתחנה.

ל"כיכר השבת" נודע כי אבי מימרן הודיע היום (רביעי) להנהלת הרדיו על החלטתו לפרוש מהתחנה. טרם ברורות הנסיבות שהובילו לפרישתו ולאן פניו של מימרן מועדות.

אבי מימרן והנהלת תחנת הרדיו הגיעו להסכמה על סיום עבודתו של מימרן בתחנה בתום שנת תשע"ד.

אבי מימרן (36) תושב ירושלים, הוא אחד מבכירי אנשי התקשורת החרדים. מימרן היה ממקימי רדיו 'קול ברמה' שם שידר במשך שנים והפך לאיש שהכי מזוהה עם תחנת הרדיו אותה הוביל להישגים רבים מאז הקמתה.

יצוין כי עדיין לא הוחלט מי יחליף את אבי מימרן בהגשת המהדורה המרכזית ב"קול ברמה.

פרישתו מהתחנה מעוררת דרמה של ממש בתקשורת החרדית בכלל ובתחנת הרדיו "קול ברמה" בפרט.

תחנת הרדיו "קול ברמה", הוקמה בשנת 2009 על-ידי גבי אדרי המחזיק ב-51 אחוז מהמניות וצבי עמר המחזיק ב-49 אחוזים, כעבור שלוש שנים מאז הוקמה התחנה, נרשם מהפך בהרגלי האזנה של הציבור החרדי לתחנות הרדיו החרדיות, כאשר שוב ושוב רדיו "קול ברמה" כבש את המקום הראשון בסקר TGI והפך לתחנה המואזנת ביותר.

בחודש האחרון מונה עו"ד אריאל דרעי למנכ"ל רדיו 'קול ברמה'. דרעי כיהן בעבר כמנכ"ל המכללה החרדית ומנכ"ל תנועת טוב, ויועצו של ח"כ משולם נהרי.

אבי מימרן מסר בתגובה: "אני מודה להנהלת הרדיו על שנות עובדה משותפות ומצליחות, מרגיש הכרת הטוב כלפי בעלי התחנה ומנהליה, ומודה למאזיני התחנה על האימון במשך שש השנים האחרונות".

מתחנת רדיו קול ברמה נמסר: "אנו מודים לאבי מימרן, מנהל התוכניות ומגיש המהדורה על שנות פעילותו ותרומתו החשובה לתחנה ולמאזינה, מאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו".