אאא

פעוט חרדי טבע בבריכה, מצבו קשה: הערב בשעה 19:05 התקבל דיווח במוקד מד"א מרחב ירדן על פעוט כבן שנתיים שטבע בבריכה והובא לטיפול רפואי במרפאה בישוב יבניאל בגליל התחתון, חובשים ופארמדיקים ביצעו בו פעולות החייאה כשבסופן עם חזרת הדופק הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים פוריה בטבריה.

הפעוט פונה כשמצבו קשה ונשקפת סכנה לחייו, רופאי בית החולים שעודכנו בזמן האירוע כי הפעוט אמור להתפנות אליהם, נלחמים כעת על חייו. במשטרה אומרים כי הפעוט היה נתון להשגחתה של נערה בת 15.

אבי בן חמו, מתנדב מד"א סיפר: "מדובר בפעוט כבן שנתיים שהובא למתקן רפואי בישוב כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה לאחר שככל הנראה טבע בבריכה, יחד עם רופא מקומי התחלנו לבצע בו פעולות החייאה".

"בתוך מספר דקות הגיעו למקום כוננים נוספים וניידת טיפול נמרץ של מד"א שהמשיכו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמה, עיסויים ותרופות. לאחר שחזר הדופק ומצבו של הפעוט התייצב מעט פינינו אותו במצב קשה לבי"ח פוריה". הוסיף המתנדב.

רב פקד, משה ויסמן דובר מחוז צפון במשטרה אמר ל"כיכר השבת" כי "משטרת טבריה פתחה בחקירה. הפעוט היה תחת השגחה של נערה בת 15 ובמשטרה בודקים את נסיבות המקרה".