אאא

אם אתה אברך או בחור ספרדי, מכיר את הנוסח, יודע לסלסל ולרגש את הציבור, ומעוניין לזכות את הרבים בתפילתך בימים הנוראים, זו ההזדמנות שלך.

ארגון 'איילת השחר', המארגן תפילות בימים הנוראים בקיבוצים ובמושבים הרחוקים מיהדות, דואג עבורם לחזנים, בעלי תקיעה, שופר ומחזורים, ודואג לקיום מניין כהלכתו, הכל למען קירוב אותם יהודים, שבחלקם יזכו כעת בפעם הראשונה בחייהם, להתפלל בראש השנה ולשמוע תקיעת שופר.

הארגון יש לציין, מארגן גם מניינים בנוסח אשכנזי, אלא שכרגע חסרים לראש השנה הקרוב בעלי תפילה בנוסח מזרחי, עבור אותם קיבוצים ומושבים שביקשו דווקא חזן ספרדי.

למתנדבים העורכים את החג הרחק מביתם, ביניהם בחורי ישיבות ואברכים, דואג הארגון לכל צרכי החג, כולל ארוחות וסימנים, ואף החזר הוצאות הנסיעה.

בראש השנה מקיים הארגון מניינים בלמעלה מ-20 מושבים וקיבוצים חילוניים לחלוטין, כשלקראת יום כיפור מוכפל המספר פי שמונה, למעלה מ-80 קיבוצים ומושבים יערכו את התפילות בסיוע מתנדבי 'איילת השחר'.

ארגון איילת השחר גם מפעיל גם את אתר 'חברותא' המחבר חברותות טלפונית במהלך כל השנה. עד כה סידר הארגון 3000 מתנדבים הלומדים חברותא טלפונית בנושאי יהדות פעם בשבוע למשך כחצי שעה. מדובר בפעילות המניבה פירות רבים.

חשוב לציין, כי לארגון ישנם מניינים בכל הנוסחים. החיפוש כעת אחר בעלי תפילה ספרדים הינו להשלמת צוות בעלי התפילה של הארגון בראש השנה בלבד.

לקראת יום כיפור זקוק הארגון למתנדבים מכל העדות והחוגים, אז אם אתה רוצה לזכות את הרבים, ואולי גם להתאמן לקראת היותך בעל תפילה במקום גדול ומכובד, זו ההזדמנות שלך.

לפניות:  ah.yomkippur@gmail.com  או בטל: 052-6176200 - מוטי רכז קיבוצים