אאא

טרגדיה בצפון: לפני כמה שעות נדרס על ידי רכבת ונהרג במקום, ר' משה עברון, יו"ר 'איחוד הצלה' באזור השרון, ומבכירי אנשי החסד באזור חדרה.

על פי הדיווחים, צעד האיש על מסילת הרכבת ליד עתלית, שעה שרכבת עברה במקום. הפגיעה הייתה קטלנית והוא נפטר במקום. חשוב להדגיש, כי למרות כל הסימנים מסביב, בהם רכבו של הנפטר שנותר בקרבת מקום, ופרטים אישיים נוספים שאין המקום לפרטם, עדיין אין זיהוי של הגופה, וזאת בשל מצבה הקשה לאחר פגיעת הרכבת. בשעה זו עושים אשתו ובנו יחד עם רב העיר את דרכם למכון לרפואה משפטית באבו כביר, על מנת לזהותו באופן ודאי.

ר' משה דוד עברון ז"ל, בן 62, כיהן כיו"ר איחוד הצלה באזור שרון, והיה מפורסם כאיש צדקה וחסד באזור השרון כולו. לפרנסתו עבד כיועץ השקעות בכיר בבנק לאומי.

לבית המשפחה בעיר חדרה, הגיעו רב העיר הגר"ד ורנר, הפסיכולוג העירוני ד"ר ג'קי וינברג, והרב יעקב בורנשטיין מהמועצה הדתית בעיר, ועסקנים בכירים נוספים מהעיר, והם שבישרו את הבשורה המרה למשפחה.

חוקרי המשטרה, בודקים בשלב זה, גם את כל הפרטים הנוגעים למותו, כולל השמועות שנפוצו בהקשר למקום עבודתו של המנוח.

בעיר חדרה, המכירה את הנפטר כאיש חסד משכמו ומעלה, מצויים התושבים בהלם מוחלט: "אני המום" אמר ל'כיכר השבת' שכנו וידידו הקרוב של ההרוג, "לא מאמין שדבר כזה יכול לקרות, לא מעכל את זה. מדובר באדם משכמו ומעלה, איש חסד, אדם ישר והגון".

לפי החלטת רב העיר הגר"ד ורנר, תיערך ההלויה רק מחר. "נמתין עד מחר, נארגן כמו שצריך, ונערוך לו הלוויה כראוי, לפי כבודו ומעלתו" אמר רב העיר.

בשעה זו מתאספים ליד ביתו מאות אנשים המומים מתושבי העיר חדרה, מכריו, ועובדי בנק לאומי בו עבד כמנהל השקעות. מסרבים להאמין.

ברוך דיין האמת.