אאא

קבוצת 'יפאורה' המייצרת את המותגים הפופולאריים 'RC', 'ספרינג' 'תפוזינה' 'ספרינג TEA' 'שוופס' 'מיץ פז' 'קריסטל' ו'עין גדי', השלימה את מערך הייצור הגדול של כלל מותגי הקבוצה, וכשרותו למהדרין מן המהדרין לקראת חג הפסח הבעל"ט.

מדובר בבשורה של ממש ובמרכזה הרחבת היקף מוצרי המהדרין לסגמנטים חדשים.

ההערכות החלה כבר לפני חודשים, ויחד איתה נערכה פעילות מורכבת וחובקת תבל של תיאום חומרי הגלם, והקפדה דקדקנית על כל פרטי החומרים השונים, רכזי הפרי, תמציות שונות וסוכרים.

אלה, יובאו במיוחד תחת השגחה קפדנית ומדוקדקת לחג הפסח הקרב, לאחר עמידה בסטנדרט כשרות המהדרין המחמירה ביותר, אותה התוו ראשי מערך הכשרות של 'יפאורה', הגר"א רובין שליט"א ובד"צ מהדרין, והגר"ש הכהן קוק שליט"א ובכשרות מהדרין רחובות.

מערך הכשרה כלל את כל מערכות הקיטור, קווי הייצור ומיכלי האחסון. התהליך כלל פירוק וניקוי יסודי של רכיבי המערכות בהתאם להוראות הכשרות.

תשלובת 'יפאורה' הציגה חידוש נוסף, עם הצלחתה להרחיב ולהכשיר את קו מיוחד של משקאות 'דיאט' ללא סוכר לטובת ציבור צרכני המהדרין. מדובר במהלך בלעדי לתשלובת יפאורה, והוא יוצא לפועל בעקבות השקעה תקציבית משמעותית במיוחד של שימוש גורף בממתיק 'סוכרלוז' שעלותו יקרה הרבה יותר בשל יתרונותיו הבריאותיים, במקום השימוש המקובל בתעשייה בממתיק 'אספרטיים' המכיל עיבודי קטניות ואינו מאושר לפסח.

לקראת הפסח מייצרת החברה את סדרות משקאות הדיאט קולה של המותג RC, בכשרות מהודרת לפסח, לצד קו הייצור של מי הסודה 'שוופס' שהפכו למוצר הנמכר ביותר בתקופה זו, בכל רשתות המזון למהדרין ברחבי הארץ.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

במסגרת ההערכות נערך סיור מיוחד שנערך בהשתתפות הגר"א רובין שליט"א וראשי 'בד"צ מהדרין', מנכ"ל החברה מר רוני גת וראשי מערך הייצור, בו בחנו המשתתפים יישום הידורי הכשרות לאורך כל קווי הייצור וביצוע הנחיות הכשרות המחמירות שהתוו ראשי מערך הכשרות כהידור שבהידור לציבור המהדרין בכשרות בחג הפסח בפרט.

הגר"א רובין שליט"א, לצד ראשי מערך הכשרות הביעו התפעלות רבה מיישום הוראות הכשרות בצורה הדקדקנית ביותר - מתרכובות חומרי הגלם שנבחנו בהידור רב ובהקפדה מיוחדת, יחד עם מערך הייצור של המותגים השונים שמתנהל כולו בפיקוח הלכתי צמוד והדוק בכל שעות היממה. זו הצבה של רף חדש במוצרי המהדרין - הסכימו כולם.

הרב רובין הביע הערכה רבה להנהלת יפאורה ולאנשיה על העמידה האיתנה על הידור הכשרות ללא קולות וללא פשרה כלשהי. הרב אמר: "הנכונות להשקיע ולתור בכל רחבי תבל אחר חומרי גלם שאין בהם כל חשש הינה מופת ודוגמא לכשרות ולאחריות שמשפיעה על תעשיית המזון כולה".

מר רוני גת ,מנכ"ל החברה, הביע הערכה וחלק שבחים לציבור צרכני המהדרין ולרמת הכשרות המיוחדת שמנחה מערך הכשרות של הגר"א רובין שליט"א וכשרות המהדרין של הגר"ש קוק שליט"א. לדבריו, "אנו גאים בחותם הכשרות וסמל האיכות שהפכו את 'יפאורה' לבחירה הראשונה של רבבות צרכני המהדרין בישראל, בכל ימות השנה ובחג הפסח, עשייה שתוסיף ותתפתח בהתמדה".