אאא

כיאה ליקב של כל העם, וליקב הוותיק והגדול במדינה, יקבי כרמל מציעים את מגוון היינות הגדול מכולם, יינות מכל הסוגים והגוונים, בסדרות שונות, בקשת רחבה ביותר של מחירים, המתאימים לכל כיס ולכל טעם. לקראת החגים אפשר למצוא ברשתות השיווק מבצעים ובהם יינות איכותיים בכל רמה, ולהיערך עם יינות לחג.

מבצע 4 יינות ב-100, עם יינות מסדרת סלקטד, הסדרה המובילה והנמכרת ביותר בארץ כבר 40 שנה. יינות כמו, סלקטד קברנה סוביניון, סלקטד מרלו, סלקטד קברנה מרלו שיראז, סלקטד סוביניון בלאן ועוד. וכן יינות יאנג סלקטד החדשניים, צעירים וכיפיים.

כל יינות יקבי כרמל בכשרות בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א

מבצע 3 יינות ב-100, עם יינות מסדרת פרייבט קולקשן, סדרה איכותית, עקבית, שנותנת תמורה הולמת למחיר היינות. יינות כמו, פרייבט קולקשן שיראז, פרייבט קולקשן קברנה סוביניון מרלו, פרייבט קולקשן שרדונה, פרייבט קולקשן מוסקט, וכן, שלישיית יינות הנתזים, העונה לטרנד היינות המבעבעים התוסס בארץ, סלקטד ספרקלינג, סלקטד ספרקלינג לייט וסלקטד ספרקלינג רוזה.

מבצע 2 יינות ב-100 שקלים – יינות נבחרים מהסדרה האזורית, סדרה ייחודית של יינות משובחים המייצגים את מיטב אזורי היין של ישראל, המוכרת גם בשל איורי בעלי החיים התנ"כיים. יינות כמו, האזורית קברנה שיראז, האזורית קברנה סוביניון, האזורית מרלו ועוד.