אאא


ברוך ה', סוף סוף נמצא "חרדי" שאיים לפגוע ב'קהילה'. אחרי שבוע של מסע הסתה רווי ארס ושנאה, בהם האשימו המסיתים את הציבור החרדי בהסתה לרצח (כן, את הציבור הזה ששותק ולא מדבר עליהם מטוב ועד רע). נמצא למרבה השמחה והצהלה מאיים חרדי. זהו, כעת נוכח הנס הגלוי,  יסכימו גם מנהיגי "הקהילה הגאה בחטאה": יש אלוקים.

אז נכון, העצור הוא לא בדיוק בחור ישיבה (תפילות ה'קהילה' בעניין התקבלו כנראה רק חלקית...), הוא אפילו משרת בצה"ל, כך שברור שלרבנים הוא לא שומע (אם כבר, ל'רבני' חיל חינוך), אבל למה ישביתו זוטות שכאלו, את שמחתה של תפיסה גדולה.

"אחי, תתמקד בפואנטה: יש לנו ביד 'חרדי מאיים'. כזה ממש, בגודל טבעי. כל היתר לא מעניין".

"כעת לא יעזור לכם בית דין. העובדה שרגע לפני שהעצרת התחילה, שעה קלה לפני צאת השבת, הצליחה המשטרה לעצור את המאיים. היא זו שמנעה רצח נוסף הערב. עובדה".
 
אמנם מתברר שהוא לא ממש הגיע עם נשק ל"עצרת הזעקה וההרקדה" ואיים, אלא מקסימום כתב משהו מאיים בצ'ט כלשהו יום קודם, או כמה ימים קודם, אבל זה בדיוק אותו דבר, שהרי "מילים יכולות להרוג".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אגב, מעניין אותי מה קרה ששעת המעצר הייתה במקרה "שעה לפני צאת השבת". הוא הרי 'חרדי' ולא איים באינטרנט בשבת, אלא לכל המוקדם יממה קודם לכן... ולמשטרה אין כידוע בעיה מיוחדת באיתור ספקי אינטרנט, האם יתכן שמשטרת ישראל שוקלת שיקולי רייטינג בתזמון מעצרים? אח, לא יכול להיות. זה הרי פשוט לא יתכן.

תנו לי לנחש גם ש"המשטרה חוקרת אותו גם בקשר לרצח במוצאי שבת"... איך אני יודע? לא, אין לי הדלפות מחדרי החקירות, גם לא מכותרות העיתונים של מחר. זה פשוט הרבה יותר: גם אני מבין משהו ב'יחסי ציבור'...

לסיום, הייתי רוצה לאחל משהו בשם הקהילה הגאה: הלוואי והרוצח לא ייתפס, מאשר שייתפס ויתגלה שמדובר ח"ו במישהו מה"קהילה' ולא ב'דוס' מוסת.

שבוע טוב.