אאא

כאלף יצירות הגיעו מכל קצוות הארץ, וצוות מיוחד שהורכב לתחרות, עמל על מיון ודירוג היצירות. 10 היצירות הנבחרות, הוצגו בתערוכה ייחודית בכנס 'בית ומשפחה' שנערך בבנייני האומה.

במהלך הכנס נערכה הצבעה על מסכים ממוחשבים, ואת שלושת המקומות הראשונים בחרו 4,040 נשות המגזר שלקחו חלק בכנס.

במקום הראשון זכתה היצירה 'ארון הספרים היהודי מבית עלית' של משפחת כץ מביתר עילית, שזכתה ב-25,000 שקלים. במקום השני זכתה היצירה 'דורות של עלית' של משפחת כהן מבני ברק, אשר זכתה בחדר ילדים בשווי 8,000 שקל, ובמקום השלישי זכתה היצירה 'קריאה מתוקה' של משפחת בורשטיין ממושב מתתיהו, אשר זכתה בתווי שי בסך 5,000 שקלים. 

עשרת היצירות שעלו לתערוכת הגמר זיכו את שולחיהן במארז שי מתוק מ'עלית'. 

הגב' סיגל שילוני מנכ"לית חטיבת תענוג והנאה בשטראוס העניקה את הפרסים לשלושת הזוכים הראשונים ואמרה במעמד הענקה כי "עלית מוקירה את ההשקעה של האם החרדית בטיפוח בגידול ובחינוך הילדים, עידוד ההתפתחות וקידום יכולותיהם. במסגרת המחויבות שלנו לקהילת צרכנינו החרדים ולרצון שלנו לקחת חלק בחיי אימהות וילדים, יזמנו שיתופי פעולה ופעילויות שונות, כשהאחרונה שבהם היא תחרות היצירה שקיימנו במגזר".

עוד הוסיפה כי "קשה לתאר כמה נפעמים היינו לנוכח כאלף יצירות, שהגיעו מכל קצוות הארץ. כולן היו מרגשות, מפתיעות, ומעוררות התפעלות. אין הרבה דברים מעשירים יותר מאשר המפגש של עידן הטכנולוגיה והמיתוג עם התחושה מרוממת הרוח של יצירה משותפת להורים וילדים, שישבו יחד, חשבו יחד, התלהבו ויצרו יצירה אישית וייחודית משלהם".