אאא

כל מי שנזקק למשכנתא יודע שהסיכוי לקבל משכנתא בערך הנכס אינו קלוש, אלא פשוט לא קיים.

אף בנק אינו מוכן להעמיד משכנתא של 100% על שום נכס, לשום לווה. אבל מסתבר שיש משהו כמעט קרוב לשלמות. ביטוח המשכנתאות של EMI.

´אי אם איי גולד´ הוא מסלול ייחודי לבעלי כושר השתכרות גבוה. באמצעותו תוכלו לקבל מ´עזר, חברה לביטוח משכנתאות´, הלוואה לרכישת דירה בשווי של עד 95% מערך הנכס. מה שיאפשר להם להחזיק בהון נזיל ובמקביל להחזיר את ההלוואה בפריסה ארוכה.

רפי ולנסי, המשנה למנכ"ל EMI אומר כי, התנאים האטרקטיביים בשוק המשכנתאות היום והתחרות הגוברת בענף מביאים גם בעלי הכנסות גבוהות לדרוש משכנתא במימון גבוה, במטרה למנף את ההון העצמי לרכישת דירה למגורים או כהשקעה מניבה. הדבר נכון שבעתיים בתקופה זו בה מחירי הדירות סבירים יחסית, והיצע הדירות הולך ופוחת, דבר אשר עשוי לגרום לעליית מחירים בטווח הארוך. המוצר החדשני מאפשר ללקוחות אלו ליהנות ממשכנתא במימון גבוה עם EMI בתנאים מועדפים.

לציבור החרדי יכולה משכנתא שכזו להוות פתרון של ממש לבעיית הדיור לילדים. האפשרות הקיימת היום להשיג משכנתא בריבית נמוכה, יחד עם מחירי הדירות בפרויקטים למגזר החרדי, מבססים את רכישת הדירה במימון גבוה כהשקעה אטרקטיבית מניבה, שתבטיח קורת גג לילד עם הגיעו לפרקו בעז"ה.

"יש יתרון פיננסי ופסיכולוגי עצום ברכישת דירה לילד כבר בשלבים מוקדמים", אומר רפי ולנסי "רכישה בשלב מוקדם מאפשרת להשכיר את הנכס וליהנות מתשלומי השכירות שמכסים את תשלום כל המשכנתא או רובה עד לנישואיו של הילד בס"ד וכניסתו לדירה מוכנה בבעלותו".