אאא

שוב לא שקט באגף לחינוך חרדי בבירה: עובדי האגף כולם קיבלו בימים האחרונים הזמנה להשתתף ביום עיון שייערך בעוד במספר ימים, אלא שהיום הזה שלכאורה אמורה היה לעזור לעובדים ולעבור ללא כל תקלות, מעורר סערה רבה בקרב עובדי האגף החרדים.

העובדים קובלים על שהאירוע אמור להתקיים יחד עם עובדי האגף החילוני, זאת בניגוד לנהוג בשנים שעברו שבהם נערכו אירועים נפרדים לשני הצדדים. 

העובדים אמרו ל"כיכר השבת" כי הם ישקלו כיצד להגיב וכי "כרגע כבר ברור שמרבית מהעובדים לא מתכוונים להשתתף" עוד ציינו כי "אין זו הפעם הראשונה שבכירים בעירייה מנסים להכיל את האגף לחינוך חרדי כחלק ממינהל החינוך הכללי בעירייה ובכך מעקרים את מהות ושורש הייחודיות של האגף".

אחד העובדים אמר כי הבעיה שלהם היא לא העובדים עצמם אלא עניין הצניעות. "שלא תבינו לא נכון, אין לנו התנגדות או כל דבר רע כנגד עובדי האגף החילוני, ההפך, אנחנו בקשר ידידותי טוב. אך אנחנו חושבים שמן הראוי שיערכו לנו אירוע בנפרד. לא כולן שם יתלבשו בלבוש הולם ואנחנו לא רוצים להיכשל". 

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה ל"כיכר השבת" כי "יום העיון לכלל עובדי מינהל החינוך, מתקיים במתכונת זהה כבכל השנים האחרונות. לעובדי מנח"ח מוגשת ארוחה בכשרות מהדרין".