אאא

להתחיל את החיים מחדש: אתמול (ג') ספג ביתם של משפחת אריאל ביהוד פגיעה ישירה של רקטה שנורתה מעזה, ובין רגע, החיים מתהפכים. השגרה אליה הורגלו משתנה, ובני המשפחה נאלצים לכתת רגליהם בין דירות זמניות עד שביתם, או מה שנשאר ממנו, יעבור שיפוץ כללי ויחזור למצבו הקודם.

מאיר, אב המשפחה, מספר על הרגע הכואב בו נאלץ להתמודד עם המציאות העגומה: "אתה חוזר לבית ואין בית. הכול הרוס. אתה בעצם צריך להתחיל את החיים מחדש, ופשוט לשכור בית לתקופת זמן השיפוצים" אומר מאיר.

לדבריו, מדובר בסיוט שנפל לחייהם, תרתי משמע: "בימי השיפוצים נצטרך לעקוב מקרוב אחרי העבודה. נפילת הרקטה גרמה לנו לשגרה חדשה. שגרה שאנחנו לא רגילים אליה, והיא שאין לך כלום חוץ מהבגדים שאתה לובש".

הבית נהרס כמעט כליל. בחסדי השם, בני המשפחה לא שהו בו בעת הנפילה ואסון גדול עוד יותר נמנע. "היינו כל אחד בעיסוקו מחוץ לבית" אומר מאיר אריאל, "יצאתי מהבית חמש דקות לפני שהרקטה נפלה. התקשרו אלי והודיעו לי שהרקטה נפלה בחצר שלנו".

"החצר והבית שלנו, יחד עם שלושה בתים נוספים נהרסו. הרקטה נפלה בחצר וכתוצאה מכך הגיע ההרס" מתאר מאיר ומוסיף כי העובדה שיצא מביתו דקות אחדות קודם נפילת הרקטה, היא נס מוחשי: "חיינו ניצלו ממש בנס".

למרות שביתו ניזוק באופן קשה, מאיר מצהיר כי מבחינתו כוחות הצבא צריכים להמשיך במלחמה ברצועת עזה וכי אל להם לנצור את האש עד אשר אחרון המחבלים יחוסל: "אני רוצה לומר שימשיכו את המלחמה בעזה ושלא יפסיקו עד שיגמרו אותם. אחרי שיגמרו אותם אין לי בעיה שיפסיקו".