(צילום: פלאש 90)אובמה בידי בן-גבירישראל אהרון3
במהלך צעדת פורים השנתית בחברון, נצפה איש הימין, איתמר בן-גביר, מחזיק בתחפושת של הנשיא האמריקני ברק אובמה - המצר את התפתחות יו"ש (כיכר היום)
להיט חרדי: מתחפשים ל"אסירי עמנואל"להיט חרדי: מתחפשים ל"אסירי עמנואל"דוד כהן31
פרשת עמנואל, חודשים ארוכים אחרי שהסתיימה, מציגה קאמבק לקראת פורים המתקרב: תחפושות פופולאריות במגזר החרדי היא "אסיר עמנואל". כך זה נראה, השבוע
(צילום: הבית הלבן)רם חזר לביתניצן ארליך
רם עמנואל, ראש עיריית שיקגו הנבחר וראש סגל הבית הלבן לשעבר, הגיע היום לפגישה עם נשיא ארה"ב ברק אובמה. בכניסה, פגש כמה בכירים בממשל (כיכר היום)
כיכר היום: דַּם עֲבָדָיו הַשָּׁפוּךְכיכר היום: דַּם עֲבָדָיו הַשָּׁפוּךְצילומים: יואל גיל, חדשות 247
גופות חמשת בני משפחת פוגל - האב, האם, ושלושה מילדיהם שנרצחו על קידוש ה´ בביתם שביישוב איתמר שבשומרון, הובאו אמש לבית ההלוויות שמגר בירושלים
(צילום: אתר חב"ד COL)אריה בשאנזישראל אהרון8
לאן נעלם אריה דרעי, הרבה שואלים. הבוקר הוא נצפה בתפילת שחרית במניין של בבית-חב"ד "שאנז אליזה" השוכן ברחוב היוקרתי של העיר פריז. צפו (כיכר היום)
על קירות ירושלים: "גרפיטי" תמיכה בגר"עעל קירות ירושלים: "גרפיטי" תמיכה בגר"עדוד כהן13
יד נעלמה ריססה כתובות "גרפיטי" על קירות ירושלים, בצל סערת הגיור. בין היתר, הגרפיטי מביע תמיכה בנשיא מועצת חכמי התורה, הרב עובדיה יוסף. צפו (כיכר היום)
עם הגר"ח קנייבסקי (צילום: חדשות 24)הזמנה לחתונהאיטל קציר8
הגאון הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק סובב בבתיהם של גדולי ישראל ומזמין אותם לחתונת נכדו. צפו בתיעוד: הגרי"ד עם גדולי הרבנים, השבוע (כיכר היום)
בדרכי נועםבדרכי נועםצילומים: כיכר השבת4
אַדְּרַבָּה, תֵּן בְּלִבֵּנוּ שֶׁנִּרְאֶה כָּל אֶחָד מַעֲלַת חֲבֵרֵינוּ וְלא חֶסְרונָם, וְשֶׁנְּדַבֵּר כָּל אֶחָד אֶת חֲבֵרו בַּדֶּרֶךְ הַיָּשָׁר וְהָרָצוּי לְפָנֶיךָ ● על קברו של ר' אלימלך מליז'נסק, בחמישי
עזה נגד קדאפיעזה נגד קדאפיב. ניסני1
שליט לוב מועמר קדאפי יפנה לפי דיווחים בעוד זמן קצר לאזרחי לוב המתקוממים. בינתיים, תושבי עזה בהפגנה נגד השליט שמתעלל באחיהם המוסלמים (כיכר היום)
מופע אור קולי (צילום: מאיר אלפסי)בלעבוסטע כבר כאן: התוכנייה ודיווח ראשוןצילומים: מאיר אלפסי, כיכר18
אולמי "כתר הרימון" בבני-ברק מארחים בשעות אלה את האירוע החגיגי לעקרת הבית החרדית - בלעבוסטע. כך נראו ההכנות, הלילה. וגם: התוכנייה המלאה (בכיכר)
(צילום: גולש)מחוץ לסורגיםניצן ארליך1
ביום בו נחשף כי יפן זועמת על שחרורו של בונדו, אחד הגולשים שיגר ל"כיכר השבת" תמונה של יוסף בונדו עם רב בתי-הכלא, במהלך החתונה בויז'ניץ (כיכר היום)
(צילום: פלאש 90)"שי ניצן - אויב התורה"ישראל אהרון2
בעקבות צו המעצר שניתן לרב דב ליאור, האשימו בציבור הדתי את המשנה לפרקליט המדינה שי ניצן שהוא נתן את ההוראה. "אויב התורה", הוא כונה במודעות בירושלים
תורת שלוםתורת שלוםניצן ארליך
הכנסת ס"ת נערכה לישיבת חפץ חיים בארגנטינה בראשות הגרש"א לוין. בפנים: תמונות של הגרי"ש אלישיב כותב אות בספר. בלעדי (כיכר היום)
באישון לילה: "תיקון" בקבר-יוסף בשכםבאישון לילה: "תיקון" בקבר-יוסף בשכםאהרן שמואל, חדשות 244
רבנים, שרים ח"כים ואישי ציבור הגיעו אתמול אל קבר יוסף הצדיק לתיקון מיוחד לימי השובב"ים. הסעות יצאו מריכוזים חרדיים. תיעוד (כיכר היום)
חשיפה: המציא פרשה והושעה מהעיתוןחשיפה: המציא פרשה והושעה מהעיתוןישראל אהרון9
בסוף-השבוע שעבר נכתב בעיתון "הארץ", תחת קטגוריית פרשת השבוע: "בלה בלה". האחראי לפדיחה - הושעה מהעיתון. פרסום ראשון (כיכר)
זה השער לויז´ניץזה השער לויז´ניץצילום: שמוליק סופר8
לקראת החתונה הגדולה שתיערך היום בויזנ´יץ, הוצב שער חגיגי ומרהיב-עין בפתח בית האדמו"ר. היוצרים: אומנים מהחסידות. תמונות (כיכר היום)
האדמו"ר מדושינסקי בבית איש החסדהאדמו"ר מדושינסקי בבית איש החסדישראל אהרון1
כ"ק האדמו"ר מדושינסקי שליט"א בביקור בביתו של איש החסד הרב חיים יצחק כהן. האדמו"ר שליט"א הגיע לדון בענין חשוב בתחום החסד לצורך עזרה לזולת לאחד ממקורבי האדמו"ר, ובמשך שעה ארוכה נערכה השיחה בארבע עיניים (כיכר היום)
הפתעת הערב: בניזרי הגיע לשמחהפתעת הערב: בניזרי הגיע לשמחצילום: מאיר אלפסי7
אורח מפתיע נראה בבר-המצווה לבנו של השר ישי: האסיר שלמה בניזרי. "מגיע לי קצת חופש", הוא אמר למקורביו. צפו בתמונות (כיכר היום)
(צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)על כסאו לא יישב זרישראל אהרון1
ראש-הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה פרס משוחחים בביתו של מרן הגר"ע יוסף, רגע לפני שנכנס לחדר. בתווך: כסאו של מרן (כיכר היום)
כיכר היום: מחאה, תחת מטריה אחתכיכר היום: מחאה, תחת מטריה אחתב. ניסני
למרות מזג האוויר הסוער הגיעו רבים לתפילת מחאה מיוחדת שנערכה היום בחברון, בעקבות הגג שקרס. האטרקציה: מטריות מחאה (בכיכר)
עין לציון צופיהעין לציון צופיהצילומים: פלאש 905
בעיצומה של סערת הגשמים שפקדה את ישראל בסוף-השבוע, תועד אברך חרדי מביט בכמיהה אל מקום המקדש. צפו בתיעוד המרגש מאמש (כיכר)
עד כאן, תמו שידורינו ממצריםעד כאן, תמו שידורינו ממצריםישראל אהרון2
"אל ג'זירה", רשת החדשות הקטארית, מתסיסה את ההמונים במצרים. מובארק החליט לשבש לה את הקליטה ברחבי המדינה כולה (כיכר היום)
צילום: משה רפאלי, סוכנות הידיעות ''חדשות 24'הנוסעים הופתעו: בובות באוטובוסחנה בורט18
נוסעים שעלו על אוטובוס דן בבני-ברק, הופתעו מעשרות בובות שנתלו בעמודים. הנהג: "ראיתי אוטובוס בחו"ל, החלטתי להעתיק" (כיכר היום)
(צילום: מתוך הוידאו)החידה: מיהו מנהיג ש"ס?ישראל אהרון3
בתוכנית "לעוף אל המיליון" של ערוץ 10, נשאל אחד המשתתפים: מיהו מנהיגה הרוחני של ש"ס. את התשובה הוא שלף במהירות (כיכר היום)
פלוני אלמוני"יתד" עולה באשיאיר כץ91
אלמונים כילו אתמול את זעמם על גליונות "יתד נאמן" והעלו אותם באש. גולש "כיכר השבת" מצא מאות עיתונים שעלו באש באשדוד (בכיכר, היום)
גשר צר מאודגשר צר מאודצילומים: חדשות 2428
פעילי ארגון ´גרינפיס´ טיפסו הבוקר על המיתרים של ´גשר המיתרים´ בכניסה לירושלים, כדי לעורר מחאה נגד הכוונה להקים תחנת כח (כיכר היום)

כיכר היום

הסיפור המעניין של היום בתמונות כל יום בכיכר השבת. חדשות, חרדים כנסים, אירועי תרבות, אירועי בידור ועוד.

כיכר facebook