ליצמן אצל הגר"י זילברשטייןליצמן בביקור אצל הרב זילברשטייןחזקי שטרן10
סגן שר הבריאות, חבר-הכנסת יעקב ליצמן, הגיע לביקור חולים מיוחד אצל הגאון רבי יצחק זילברשטיין, רבה של שכטנת רמת אלחנן בבני-ברק, המאושפז לאחר אירוע מוחי (מעניין)
הכוורן החרדיהכוורן החרדי מתכונן ל'תפוח בדבש'צילומים: פלאש 907
ימי ראש השנה, ממשמשים ובאים, ותעשיית הדבש עובדת שעות נוספות לספק את הכמויות הנדרשות לצורך מנהג ה"תפוח בדבש" לשנה טובה ומתוקה. צפו בכוורן החרדי (כיכר היום)
המזוזה הגדולה בעולם נקבעה בכותלהמזוזה הגדולה בעולם נקבעה בכותלישראל אהרן10
המזוזה הגדולה ביותר בעולם נקבעה בצהריים ברחבת הכותל המערבי. אורכה של המזוזה 1.4 מטר, רוחבה כ-25 ס"מ ומשקלה כ-40 ק"ג. אורך הקלף הוא 60 ס"מ כאשר (כיכר היום)
לקראת המינוי: ברכת הדרך ממרןלקראת המינוי: ברכת הדרך ממרןמישאל לוי
יממה לאחר שנחשף ב'כיכר השבת' שנתי לסרי ימונה למנכ"ל ש"ס, הוא הגיע לבקש את ברכתו של מרן רבי אהרן לייב שטיינמן שהעניק לו את ברכת הדרך. צפו בתמונה (כיכר היום, ברנז'ה)
מתאמניםצפו: חיילי גבעתי מתכוננים למלחמהצילומים: פלאש 9010
בצל השיח הציבורי סביב תקיפה ישראלית אפשרית באיראן, חיילי חטיבת גבעתי יצאו לאחרונה לאימון מיוחד ותרגיל צבאי במדבר יהודה. צפו בתיעוד מהתרגיל (כיכר היום)
ילד בקטיף הענביםכיכר היום: בציר ענבים בישוב בת עיןצילומים: פלאש 902
בימים אלו חלה תקופת הבציר, בו קוטפים את הענבים מן הגפנים. ביישוב היהודי בת עין יצאו היום התושבים עם ילדיהם ומשפחותיהם לקטיף הענבים המסורתי. תיעוד מיוחד (כיכר היום)
קוף אחרי בן-אדםקוף אחרי בן-אדםמישאל לוי5
רבבות חרדים יוצאים גם הקיץ לבלות בחופשת 'בין הזמנים'. כמו תמיד, האתרים המעודפים על החרדים הם גני החיות, הפארקים וחופי הרחצה הכשרים. גן התנכ"י בי-ם, אתמול (כיכר היום)
החסיד והקציןהחסיד והקציןישראל אהרן8
תודו שאת התמונה הזאת לא תראו בישראל: קצין משטרה בכיר בניו-יורק מניח תפילין וקורא "שמע ישראל" לעיני כל, בבית-מדרש חרדי בברוקלין. צפו בתמונות (כיכר היום, ברנז'ה)
נתניהו ושטייניץ במליאה, אתמולאחרי הגזירות: ביבי ושטייניץ מחייכיםכיכר השבת
44 חברי כנסת בלבד השתתפו בהצבעה במליאת הכנסת ואישרו את הקיצוצים. צפו בראש הממשלה נתניהו ובשר האוצר שטייניץ מחייכים, למרות הגזירות (כיכר היום)
צאת תשעה בישיבת 'מיר'כיכר היום: מוצאי תשעה באב בישיבת 'מיר'חזקי שטרן6
שעה קלה לאחר צאת צום תשעה באב, בו התאבל העם היהודי על חורבן בית המקדש, נראו תלמידי ישיבת מיר חוזרים לשיגרה במכבסה הסמוכה (בכיכר, כיכר היום)
מרן ראש הישיבה בקריעהה"קריעה" של פוסק הדורחזקי שטרן6
מרן פוסק הדור הגראי"ל שטיינמן השתתף במשך שעות ארוכות במסע הלווית פוסק הדור זצ"ל. לאחר ששאל את מרן הגר"ח קנייבסקי, קרע קריעה בבגדו. צפו (כיכר היום)
הרב אפרתי, נפרדהמשב"ק נפרדחזקי שטרן3
הרב יוסף אפרתי, נאמן ביתו ומקורבו של מרן פוסק הדור הגאון רבי יוסף שלום אלישיב זצ"ל, מתקשה לעכל את פטירת רבו, ובמסע ההלוויה נראה נפרד בבכי (בכיכר)
"ביבי, גם אותי שרפת""ביבי, גם אותי שרפת"ישראל אהרן1
בעקבות ההצתה של משה סילמן בהפגנה לצדק חברתי במוצאי-שבת, הפגינו אלפים אמש מול משרדי הביטוח לאומי. "ביבי, גם אותי שרפת", נכתב על שלטים שנשאו המפגינים הזועמים. כזכור, במכתב של סילמן - אותו חילק לפני שהצית עצמו, האשים בין-היתר את הביטוח לאומי במצבו הקשה (כיכר היום)
הרבצ"ר בכניסה לשטיבלאךכיכר היום: הרב הצבאי הראשי באיצקוביץ'חזקי שטרן3
שעות ספורות לאחר הטלטלה בוועדת פלסנר לגיוס בני הישיבות, נראה אמש הרב הצבאי הראשי, תת אלוף רפי פרץ כשהוא נכנס לתפילת ערבית באיצקוביץ (בכיכר)
הנשיא והכלבהנשיא והכלבמישאל לוי9
לנשיא ארה"ב, ברק אובמה, יש אהבה גדולה לחיות מחמד. בתמונה שצילם אחד מצלמי הבית הלבן, פיט סוזה, נראה הנשיא אובמה עם כלב שחור בחדר הסגלגל, בו נערכים הדיונים הכי חשובים של צוות הנשיא. "זהו הכלב של משפחת אובמה", נכתב לצד התמונה באתר הרישמי של הבית הלבן (כיכר היום)
Bye Bye ישראלBye Bye ישראלישראל אהרן4
אחרי טיסת הסודנים הראשונה, מבטיחים במשרד הפנים לארגן בקרוב טיסה נוספת עם מאות מסתננים לא חוקיים שנכנסו לישראל - רובם ממדינת דרום סודן (כיכר היום)
הרב מצגר אצל ראש הישיבהסערת הרפורמים: דיון בבית הרב שטיינמןחיים שקדי2
הרב הראשי יונה מצגר, הגיע למעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן ודן עמו בסוגיות הבוערות, בין-היתר על תמיכה כספית של המדינה ב"רבנים" רפורמים. צפו (כיכר היום)
באירוע חגיגי: פרס קיבל מדליה מאובמהבאירוע חגיגי: פרס קיבל מדליה מאובמהמישאל לוי12
הנשיא שמעון פרס קיבל מדליית חירות מנשיא ארה"ב ברק אובמה: "שמעון יודע שביטחונה של אומה תלוי לא רק בעוצמת כלי הנשק, אלא גם בצדקת מעשיה" (כיכר)
אריה דרעי מנחםכיכר היום: דרעי מנחם את משפחת מןכיכר השבת2
בישיבת "כנסת חזקיהו" אבלים בעקבות פטירתו של ראש הישיבה הגר"ד מן זצ"ל. בנו הגר"י מן מונה לעמוד בראשות הישיבה. בצהריים, הגיע אריה דרעי לנחם (בכיכר)
מי יזכה בדם של שר הדתות?מי יזכה בדם של שר הדתות?ישי כהן6
שר הדתות יעקב מרגי, הנמצא בימים אלה בעין סערת תקציב ה"רבנים" הרפורמים, מצא כמה רגעים כדי לתת דוגמא לעם בישראל ותרם דם בירושלים (כיכר היום)
צפו: ליברמן משחק טניסצפו: ליברמן משחק טניסמישאל לוי9
ביישוב תקוע נחנך מגרש טניס חדש והאורח הראשון היה שר החוץ ליברמן - שחקן טניס מובהק. ליברמן, המתאמן בירושלים, הודיע כי יתחיל לשחק רק בתקוע (כיכר היום)
צפו: השחקן זאב רווח מתפלל בכותלצפו: השחקן זאב רווח מתפלל בכותלישי כהן17
השחקן זאב רווח הגיע לתפילה ברחבת הכותל המערבי בירושלים, כשהוא מלווה בר' מרדכי חסידים, ידידו האישי ומי שמלווה מפורסמים למקומות הקדושים
תיעוד: חיילי שח"ר כחול ביום משפחותתיעוד: חיילי שח"ר כחול ביום משפחותיוסף פאר38
אתמול התקיים 'יום משפחות' לחיילי שחר כחול ולמשפחותיהם באירוע השתתפו נשות החיילים וילדיהם שנהנו ממופע קסמים וממגוון אטרקציות. (כיכר היום)
כיכר היום: ראש הממשלה מצטרף למאגרכיכר היום: ראש הממשלה מצטרף למאגרעמוס בן גרשום, לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו ביצע דגימת רוק והצטרף למאגר הלאומי של מח העצם אותו הקימה עמותת 'עזר מציון'. "קורא לכל אזרחי לתרום", אמר נתניהו (בכיכר)
כיכר היום: שמחת הרבניםכיכר היום: שמחת הרבניםישי כהן4
אמש (חמישי) התקיימה שמחת ה'שבע ברכות' לחתן יהונתן יוסף בנו של הגאון הרב יעקב חי יוסף, בביתו של הנדיב ר' יצחק ג'וליאן. השתתף: הרב עמאר (כיכר היום)
הגר"ש עמאר והסבא רבי שמעון אטיאסצפו: הרב עמאר מנחם את משפחת אטיאסחזקי שטרן8
הרב הראשי שלמה משה עמאר הגיע בצהריים אל אוהל האבלים במושב בר יוחאי לנחם את היושבים 'שבעה' על שמונת בני משפחת אטיאס שנהרגו אמש. תיעוד (בארץ)

כיכר היום

הסיפור המעניין של היום בתמונות כל יום בכיכר השבת. חדשות, חרדים כנסים, אירועי תרבות, אירועי בידור ועוד.

כיכר facebook