יום אחרי ההכתרה: האדמו"ר הגיע לכותליום אחרי ההכתרה: האדמו"ר הגיע לכותלכיכר השבת2
רבי ישראל אליעזר אדלר, האדמו"ר מדז'יקוב שליט"א, הגיע יום אחרי הכתרתו לתפילה בכותל. האדמו"ר הגיע מלווה בחסידיו, אך נעמד לתפילה הרחק מעין הזרקורים
כאיש אחדתמונת היום: יהדות התורה והסכם האחדותחיים שקדי8
ב'יהדות התורה' הופתעו כמו כולם מההסכם שהושג בין הליכוד וקדימה. כאשר קיבלו לידיהם עותק מההסכם, הצטופפו יחד באחדות מרשימה ועיינו בפרטיו (בכיכר)
מנהל הכולל, ח"כ לשעברמנהל הכולל, ח"כ לשעברכיכר השבת5
חבר-הכנסת לשעבר, הרב מזרחי אליעזר, אחד מכוכבי "התרגיל המסריח", חגג עם תלמידיו בכולל - את קבלת תעודות ההסמכה: "נותנים הכח להמשיך" (כיכר היום)
בשיח סוד. אולמרט ורביןתיעוד בלעדי: אולמרט ורבין משוחחיםחיים שקדי8
לידי 'כיכר השבת' הגיעו צילומים משיחה שנערכה בין ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט למאכער החרדי מאיר רבין, נגדם הוגש כתב אישום בהולילנד (בארץ)
נתניהו ופרס, היוםמושלים בכיפהישי כהן11
פעם בשנה, ביום הזיכרון, כל בכירי המדינה שעולים לקברי משפחות השכולות מכבדים את קדושת המקום וחובשים על ראשם כיפה. צפו בתמונות (בכיכר היום)
האדמו"ר ממאקווא וליפא שמעלצרכיכר היום: בדרך לישראל - ליפא סגר מעגלחזקי שטרן19
ליפא שמעלצר, שנחת הבוקר בישראל, הופתע לראות בטיסה את האדמו"ר ממאקווא, אצלו שימש במשך שנים כ'הויז בחור'. ומה העניק לו האדמו"ר? תיעוד (בכיכר)
כיכר היום: לשם מצוות מצהכיכר היום: לשם מצוות מצהישי כהן2
מקצירת החיטים, דרך הלישה והרידוד ועד לתוצאה הסופית: המצות הריחניות. צפו באפיית המצות שלב אחר שלב. לשנה הבאה, בירושלים הבנויה (בכיכר)
מופז על כסאו של רבי חיים קנייבסקינדיר: מופז על כסאו של רבי חיים קנייבסקימישאל לוי11
לידי 'כיכר השבת' הגיעה תמונה נדירה של יו"ר "קדימה" החדש שאול מופז, כשהוא מתפלל בכסאו של מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי. וגם: הברכה המיוחדת (כיכר היום)
כיכר היום: הכנסת מברכת על האילנותכיכר היום: הכנסת מברכת על האילנותכיכר השבת2
ביוזמת גבאי בית הכנסת, הר"ר אשר חזן, יצאו היום עובדי הכנסת לגן משכן הכנסת, וברכו ברוב עם את בברכת האילנות. צפו בתמונות מהמעמד (בכיכר)
נערכים להלוויהנערכים להלוויהיצחק רבינוביץ
עד השעות הקטנות של הלילה, עמלו בעיריית בני-ברק, בראשות הרב יעקב אשר, יחד עם ראשי חסידות ויז'ניץ, על סידור ההלוויה של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ (כיכר היום)
שמחת הילדים המוגבליםשמחת הילדים המוגבליםמישאל לוי2
חגיגות אדר הציבו בפני הילדים המוגבלים הזדמנות להגשים את חלומם להפוך לחובשים * במקביל מחולקים מאות מארזים יוקרתיים לילדים המוגבלים בחלקי הארץ
אובמה עם סגנו ביידן, היום בבית הלבןאובמה מחכה לביביישראל אהרן
על רקע המתיחות עם איראן, נשיא ארה"ב ברק אובמה ייפגש היום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. אמש אמר אובמה: "אני מבין המחויבות ההיסטורית" (כיכר היום)
בניזרי, אמשבניזרי התקבל לשיעור בזריקות טופיישראל אהרן17
יומיים לאחר ששוחרר החל שלמה בניזרי למסור שיעורי תורה. אמש, הוא מסר שיעור בבית משפחה בירושלים והתקבל בקריאות "קולולו" וזריקות טופי (כיכר היום)
חדש בבני-ברק: חלות פוריםחדש בבני-ברק: חלות פוריםישראל אהרן9
בעיר התורה מתכוננים להפורים. באחת המאפיות בעיר הכינו את "חלות פורים" בצורת מגילת אסתר וגם בצורה דג. כנסו לאווירה הטרום-פורימית (גלריה, כיכר היום)
כיכר היום: מנחמים בבית המקובלכיכר היום: מנחמים בבית המקובלכיכר השבת6
המונים זורמים לביתו של המקובל, הרב ניסים פרץ זצ"ל שהלך לעולמו השבוע לאחר מחלה קשה. אדמו"רים לצד רבנים וראשי ישיבות מנחמים את המשפחה. צפו (כיכר)
מימין: הרב אטיאס והרב הלוי מרימים כוסית. בתווך: ראש-העירפתח-תקווה לדרך חדשהישראל אהרן3
פתח-תקווה יוצאת הבוקר לדרך חדשה, לאחר בחירתם של הרבנים החדשים: הרב הספרדי בנימין (בינו) אטיאס והרב האשכנזי מיכה הלוי. מזל-טוב (כיכר היום)
האדמו"ר מסאטמר ביקר בטבריההאדמו"ר מסאטמר ביקר בטבריהיצחק רבינוביץ1
האדמו"ר מסאטמר הגיע אמש לתפילה בקברי הצדיקים בטבריה, ובמהלך הלילה שהה במעונו של מקורבו הנגיד הרב דוד דרלי מנכ"ל 'תפארת טבריה'. צפו (כיכר היום)
קר? הצחקתם אותםקר? הצחקתם אותםמישאל לוי12
יש כאלה שלא שמעו על מזג האוויר החורפי. בעוד כולנו מתכרבלים בשמיכה או בסוודר החמים, היו שמצאו דרך מקורית להעביר את הזמן בגלישה בלב הים (כיכר היום)
תפילה חובקת עולםתפילה חובקת עולםיצחק רבינוביץ1
ברחבי הארץ והעולם נושאים תפילות לרפואתו של מרן פוסק הדור הגרי"ש אלישיב שליט"א. כך זה נראה היום בחיידר חרדי בקייב שבאוקראינה (כיכר היום)
ברית שלוםברית שלוםישראל אהרן21
שנה וחצי אחרי שניהלו קרב מילולי ברחבת בית-המשפט העליון על רקע "פרשת עמנואל" - יו"ר ש"ס אלי ישי ויו"ר תנועת "נוער כהלכה" לחצו ידיים בחמימות (כיכר היום)
(צילום: פלאש 90)המטריה של ח"כ אורי אריאלישראל אהרן3
בדרך לועדה שאישרה את מינויו של אשר גרוניס לנשיא בית המשפט העליון נצפה ח"כ אורי אריאל כשהוא מנסה להתגונן מהגשם, ולא באמצעות מטריה (כיכר היום)
(צילום: שמוליק סופר, COL)נבחרת הכבאים של כפר-חב"דמישאל לוי2
בכפר-חב"ד, הקימו יחידת כבאים רישמית, אחרי שלושה חודשים של אימונים. השבוע, הם קיבלו כבאית שתשרת את תושבי הכפר והסביבה. צפו בתמונות (כיכר היום)
כיכר היום: הריקוד של הרב דרעי ואלי ישיכיכר היום: הריקוד של הרב דרעי ואלי ישיצילום: צילומי יוסי5
בשמחת בר המצווה של בן הרב מאיר כהן, נצפו רוקדים יחדיו רבה של באר-שבע, הרב יהודה דרעי ואלי ישי, יו"ר ש"ס ושר הפנים. צפו בתמונות (כיכר היום)
(צילום: פלאש 90)מופז רוצה להיות ראש-הממשלהניצן ארליך3
שאול מופז השיק את הקמפיין שלו לקראת הפריימריז בקדימה - תחת הסיסמה "מופז. ראש הממשלה". מופז: "היום מתחיל המסע להחלפת נתניהו" (כיכר היום)
(צילום: הקרן למורשת הכותל)תפילת הרמטכ"לניצן ארליך1
הרמטכ"ל בני גנץ, הגיע הבוקר לביקור בכותל המערבי, שם נשא פרקי תהילים, יחד עם רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ (כיכר היום, בכיכר)
(צילום: פלאש 90)אייכלר וריבלין עשו כבוד למסיקהניצן ארליך4
פוליטיקאים ועיתונאים השתתפו אמש בחתונת בתו של גרשון מסיקה, יו"ר המועצה האיזורית שומרון. בשמחה, נצפו ישראל אייכלר ורובי ריבלין משוחחים (כיכר היום)

כיכר היום

הסיפור המעניין של היום בתמונות כל יום בכיכר השבת. חדשות, חרדים כנסים, אירועי תרבות, אירועי בידור ועוד.

כיכר facebook