אאא

מידע אמין ומזעזע שפורסם לאחרונה ב´כיכר השבת´ חשף כי אשת סגן שר החוץ, דני איילון, אינה אלא מיסיונרית מאמינה הגאה בכך ומצהירה על כך בכל עת מצוא. לפי אחת הידיעות (שמקורה באתר מיסיונרי) איילון משתמשת במעמדה כאשת מנהיג כדי להפיץ את בשורת אותו האיש בקרב נציגים יהודים בכירים, אנשי תקשורת ודמויות בינלאומיות אחרות. איילון מספרת בנאומיה על הערצתה את אותו האיש.

איילון עצמה סיפרה בראיון לערוץ מיסיונרי שאנשי ארגון הפעילים יד לאחים הצליחו לשים את ידם עליו כי היא פועלת להידוק הקשרים בין הקהילה היהודית ובין הקהילה הנוצרית. כאילו לא די בכך היא בוחרת לכנות "חדשות טובות" את העובדה ש"שמונים אחוז מקהילת אותו האיש נמצאים בגליל".

באחד הפרסומים המיסיונריים מדווח בהתרגשות על אירוע שהתקיים בימים בהם שימש דני איילון כשגריר ישראל בוושינגטון. הגב´ איילון, לפי הפרסום, "השתמשה באירוע של ארוחה רשמית על מנת לבשר את אמונתה באותו האיש". את הדברים נשאה בפני נציגים יהודים בכירים ביותר, כתבי התקשורת של וושינגטון ונציגי גופים בינלאומיים נוספים.

אנשי יד לאחים חשפו השבוע כי איילון אף מופיעה בסרט מיסיונרי שנושא את הכותרת "המטרה היחידה- להציל נשמות עם הבשורה של אותו האיש".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

יו"ר יד לאחים, הרה"ג רבי שלום דב ליפשיץ שליט"א, פנה לראש הממשלה, לשר החוץ, למבקר המדינה ולגורמים בכירים נוספים במערכת השלטון, והעמידם על חומרת הדברים.

הגרש"ב ליפשיץ שב והבהיר "נקל לשער את ההשפעה ההרסנית שתהיה לפרסום עצם עובדה מחפירה זו כלפי המיסיונרים. עצם העובדה שאשת אדם שניצב בתפקיד כה בכיר היא מיסיונרית שאינה בושה במעשיה, עלולה להביא לאנשיהם עודף מוטיבציה ולגיטימציה והתוצאה הנוראית הרת אסון רח"ל".

הגרש"ב ליפשיץ הדגיש כי "רק תיקון חוק המיסיון ודרישה נחרצת של כל הנציגים הדתיים בכנסת, תוך ניצול היותם רוב שבלעדיו לא תהיה קואליציה, לתקן את החוק – היא שתביא לבלימת המיסיונרים והפסקת פעולותיהם הנפשעות לציד נפשות".