אאא

לאחר שבת סוערת: כיכר השבת נצבעה באדום. מאות בלונים ממותגים של "לנדאו תקשורת ומחשבים" פיארו את הכיכר כולה. ילדי מאה שערים באו לבדוק על מה המהומה ונוכחו לגלות שלא מדובר בהפגנה על כבוד השבת, אבל הסיפור כאן לא פחות עצוב. הבעיה: אין בלונים לכולם.

תכונה רבה נראתה אמש בכיכר הסוערת של ירושלים, כשעשרות עיתונאים, אנשי תקשורת, רבנים וחברי מועצה התקבצו לטקס פתיחת סניף הדגל הירושלמי של רשת ´לנדאו מחשבים´ מבית "לנדאו תקשורת".

הכיכר שנצבעה כולה באלפי בלונים וסרטים אדומים הנושאים את לוגו הרשת, החליפה לשעות מספר את אווירת המלחמה של אירועי הימים האחרונים בעיר, והעירה את ירושלים כולה לבשורת ההייטק הנקייה אותה מביאה חנות הקונספט של ´לנדאו מחשבים´.

בטקס החגיגי כובד הגאון רבי אליהו שלזינגר שליט"א רבה של שכונת גילה בקביעת המזוזה, כשהוא מברך את גדעון קופרמן ואלי לנדאו שהרשת בבעלותם תוסיף ותצעד בדרך ההלכה אותה חרטה על דגלה, ותביא לירושלים את מיטב פתרונות המקצוע המותאמים במיוחד לקהילה החרדית.

בטקס נכחו עוד: חבר מועצת העיר הרב שלמה רוזנשטיין הי"ו, נציגי עירייה ואישי ציבור שבאו לחגוג עם הרשת את יום חגה.

רשת ´לנדאו מחשבים´ חרטה על דגלה את סמל המקצועיות והאמינות בתחום המחשבים, והצליחה בתקופת פעילות קצרה בסניף הראשון בבני ברק להוביל את השוק באיכות ובשירות.

הרשת שהוקמה לפני כ-13 שנים ועסקה בתחום התקשורת הסלולארית. התרחבה לאחרונה לתחום המחשוב, והפכה לגוף המוביל בשיווק מוצרי תקשורת ומחשוב במגזר החרדי.

חנות הקונספט הירושלמית החדשה, בכיכר השבת, תתמקד במחשבים נייחים וניידים של מיטב החברות המובילות, מצלמות דיגיטליות, ומגוון רחב של מוצרי תוכנה וציוד היקפי.

כשאתם עוברים בכיכר, תזכרו להיכנס, לקפוץ לביקור. ואם שאלתם: בלונים לא תקבלו. שירות אדיב ומוצרים איכותיים – כן.

צילומים: עזרא לנדא