אאא

אתר 'כיכר השבת' ממשיך להתפתח לאפיקים חדשים.

שיתוף פעולה ראשוני יוצא לדרך בימים אלו בין אתר החדשות החרדי המוביל 'כיכר השבת', לבין אתר הקניות הגדול בישראל, 'וואלה! שופס'.

במסגרת שיתוף הפעולה בין שני האתרים תחל מכירה מקוונת של מוצרים מבית 'וואלה! שופס' באתר 'כיכר השבת'.

שיתוף הפעולה בין שני הגופים התאפשר תוך הסכמה כי החנות לא תהיה פעילה במהלך שבתות וחגים, והתאמת הפעילות והמוצרים לאופי הגולשים ב'כיכר השבת'.

אופי הקנייה המקוונת באינטרנט והיתרונות הייחודיים שלה, הפכו לחלק בלתי נפרד בקרב מאות אלפי בתי אב בישראל המבצעים רכישות של אלפי מוצרים בכל יום, אך עד היום לא הגיעו אל הקהל החרדי למרות היותו כח קנייה גדול ומרוכז.

שיעורי החשיפה לאינטרנט בקרב החברה החרדית הגדלים בכל שנה, מביאים עימם גם את הדרישה לתכנים מתאימים ולנושאי סיקור ייחודיים.

אתר ככר השבת שהיה בין פורצי הדרך לאקטואליה חרדית אינטרנטית, מסמן עכשיו צעד נוסף במרחב החרדי ברשת. השקת חנויות מקוונות.

אחוזי הצפייה הגבוהים באתר הפופולארי הוכיחו כי נתח נכבד מהגולשים יכולים לנצל את השימוש ברשת ככוח קניה חרדי מוגבר, באם תינתן ההזדמנות.

מהמחשב, ישירות לביתכם

הצפי השיווקי כי השילוב בין אתר 'וואלה!שופס' המוביל את אתרי הסחר האלקטרוני, עם אתר 'כיכר השבת' המוביל את אתרי החדשות של הציבור החרדי, יפתח את השוק החרדי המהווה נתח נכבד מציבור הצרכנים, למחירים הנמוכים משמעותית של החנויות המקוונות. וכך לאפשר חיסכון של פערי תיווך הקיימים ברכישה שאינה באמצעות האינטרנט.

סגנון הקנייה החדש חוסך את כיתות הרגליים בין החנויות השונות וכן את ההמתנה הארוכה בתור שהינה גורם מעיק ונפוץ בתרבות הצריכה החרדית. גם תהליך הקניה והאספקה נעשה בשירות מיומן וחוסך התנהלות 'חאפרית' זולה. דרך זו, כאשר השוואת המחירים והרכישה נעשים מהבית, מהווה שינוי משמעותי בהרגלי הצריכה של המשפחה החרדית.

בחנות שנפתחת בימים אלו ב'כיכר השבת', ימצאו עשרות אלפי גולשים מוצרים מגוונים המתאימים לכל בית חרדי, ובנוסף לכך יוצגו למכירה מוצרים שונים בהתאמה לעונות השנה, לחגים ולמועדים אחרים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שיתוף הפעולה בין שני האתרים המובילים בתחומם, יבטיח מכירת מוצרים במבצעים בלעדיים ובתנאים מצוינים, תוך התחייבות לאספקה מהירה ואמינה בהתאם לסטנדרטים המקובלים כיום בשוק הכללי.

משלוח המוצרים יעשה ישירות לבית הלקוח, בדואר או באמצעות שליח מיוחד. כאשר ישנה אפשרות לאיסוף עצמי של המוצר ישירות מבית העסק ובכך לחסוך את עלויות המשלוח.

חשוב לציין כי הרכישה באמצעות אתר 'וואלה! שופס' הינה בטוחה ומאובטחת באופן מלא ועומדת בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר של רכישה באמצעות האינטרנט.

שיתוף הפעולה החדש היוצא לדרך, הוא שלב חשוב בהמשך ביסוס וקביעת מעמדו של אתר "כיכר השבת" כאתר החרדי המוביל בישראל.