אאא

לעיתים קרובות אנו צריכים לשלוח מייל מאוחר יותר, אך מסיבות שונות לא נוכל לשלוח אותו בזמן הרצוי. עם התוסף השימושי "Right Inbox" - שנוכל להוריד מכאן לכרוםמכאן לפיירפוקס, ומכאן לסאפארי אם אתם אוהדי אפל - ישנה אפשרות לתזמן את שליחת המייל בג'ימייל.

דבר ראשון, אם אתם שייכים ל-10 אחוזים שעדיין משתמשים באינטרנט אקספלורר, הגיע הזמן שתתקדמו, ותעברו לדפדפן מודרני, ניתן להוריד את הדפדפן המעולה גוגל כרום מכאן, או את הדפדפן הלא פחות טוב - פיירפוקס - מכאן. מלבד התוספים הרבים והמעולים שיש לדפדפנים אלו, ומלבד האבטחה החלשה של דפדפני אקספלורר, גוגל כרום ופיירפוקס הם פשוט דפדפנים טובים, מהירים ונוחים לאין שיעור מול הדפדפן של מיקרוסופט.

לאחר שתורידו ותתקינו את תוסף ה-"Right Inbox", יתווספו בתחתית חלון כתיבת ההודעה בג'ימייל 2 אופציות נוספות. הימנית היא לשליחת ההודעה בזמן מאוחר יותר, והשמאלית נועדה להזכיר לכם לשלוח את ההודעה בעוד פרק זמן מוגדר.

 (צילום מסך)
(צילום מסך)
הגדלה

אחרי שתמלאו את ההודעה, כולל הנמען, עליכם ללחוץ על הלחצן הימני של Send Later. אם תרצו לשלוח בעוד שעה, שעתיים או ארבע שעות, או אפילו לשלוח את ההודעה למחרת בבוקר או בצהריים - בחרו מהתפריט את אחת מהאופציות. אם תרצו לשלוח בזמן לפי הגדרה מותאמת אישית, בחרו באופציה השישית (ראו תמונה), מלאו את התאריך והשעה הרצויים, ולחצו על אישור.

 (צילום מסך)
(צילום מסך)
הגדלה
 (צילום מסך)
(צילום מסך)
הגדלה

לאחר שתאשרו, ההודעה תעבור לתיבת הטיוטות,.כך שאם תרצו לשנות או לבטל את המייל, תוכלו להיכנס לתיבת הטיוטות ולשנות.

צריכים עוד עזרה? יש לכם הערות הצעות או בקשות למדריכים בכל נושא? כתבו לנו בטוקבקים.