ג'ק מא עם נתניהו, ארכיוןהקנס העצום שהושת על חברת 'עליבאבא'
כ"ט בניסן תשפא | 11.04.21
כיכר השבת
2.8 מיליארד דולרים, זה סכום הקנס העצום שהטילה סין על חברת "עלי באבא", בעקבות "ניצול לרעה" של הדומיננטיות בשוק, כחלק מהמאבק שמנהל הממשל הסיני (כלכלה בעולם)
בנק ישראלדו"ח בנק ישראל: ירידת תוצר, זינוק באבטלהרפאל כהן
הנגיד ירון סיכם שנה ללא תקציב ועם מגיפה עולמית • מה שמנע תחזיות גרועות יותר: היצוא, בעיקר ההייטק, שהמשיך לעבוד • בסיכום דבריו, הסביר כמה חיוני תקציב מדינה (בארץ)
כשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכיכר בשיתוף סיטי דיזיין
במרחק 20 דקות נסיעה בלבד מירושלים, מתנשא ברמה מבנה מרהיב וייחודי, שטרם נראה כמותו בישראל. מה שנדמה היה קודם כמו חלום על נייר, הפך תוך זמן קצר למקום שוקק חיים (נדל"ן, מקודם)
יקי רייסנר, מנכ"ל ובעלים של חברת הבנייה רייסדורהעליות במחירי הדירות רק יתחזקו; רואים את זה במחירי הקרקעותדובי מולנוביץ1
רייסנר: "אם המדינה רוצה להוריד את מחירי הנדל"ן היא צריכה להוציא 100 אלף דירות כל שנה לשיווק כדי שאחרי כמה שנים יהיה עודף של דירות והמחירים ירדו" (נדל"ן)
ויזה לארה"בבארה"ב שוקלים לבטל את הוויזה לישראליםרפאל כהן8
ארה"ב שוקלת להתיר לכל ישראלי שרוצה להגיע אליה לעשות זאת ללא אישור. ניסיונות דומים בעבר כשלו. צליחת המהלך יכולה להגדיל את מספר הישראלים שמהגרים לארה"ב (עולם)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
הפתרונות הזמניים למשבר מחסור החמאה
כ"ג בחשוון תשפ1
אילוסטרציה
עו"ד זכרי חניאל
משקיע בחו"ל? גם כאן ממתין לך תשלום מס
י"א באדר ב' תשעט1