מעצר חשודים בפרשהקבלן מוכר מהדרום עוכב: חשד למעורבות בפרשיה כלכלית
ט"ז באייר תשפב | 17.05.22
חיים גולדברג
המשטרה הודיעה הבוקר, כי איל נדל"ן גדול ומוכר מאוד מאזור הדרום, נעצר היום, בחשד למעורבות בביצוע עבירות של סחיטה באיומים, הלבנת הון, קבלת דבר במרמה ועבירות נוספות • מעצר חשודים אחרים - הוארך (כלכלה)
האינפלציה מפחידה, מה עושים?האינפלציה מפחידה, מה עושים?שלום שטיינברג3
בחודשיים האחרונים מדד המחירים לצרכן עולה דרמטית, כמו גם מדד תשומות הבנייה ומדד מחירי הדיור. בנק ישראל נכנס לדריכות 'אינפלציה' ומעלה ריביות. האם זהו הפתרון? (פרשנות)
בנייה בבית שמש | אילוסטרציהמתייקר שוב: עלייה של 16% במחירי הדירותבני סולומון7
בחודשיים האחרונים מחירי הדירות עלו ב-1.9% ובכך השלימו עלייה של 16.3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. עליות מחירים בולטות גם במחירי הירקות, ההלבשה והתחבורה (ארץ)
חמישה סניפי רשת אופטיקל סנטר ממוקמים באזורי הריכוז החרדי:שיתוף פעולה מרגש בין 'אופטיקל סנטר' לת"ת ישיבת פונוביז'כיכר בשיתוף אופטיקל סנטר
שנה שניה ברציפות: לקראת חג הפסח יצאה רשת 'אופטיקל סנטר' במיזם מיוחד. מאות שוברי הנחה מתנת 'אופטיקל סנטר' ניתנו לבחורי ואברכי הישיבה. "בשביל ללמוד טוב, צריך לראות טוב" (עולם הישיבות)
הגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא'הליך הבניה בפרויקט "המשולש" באחיסמך מתקדם בקצב מהירכיכר בשיתוף טריא
לפני מס' חודשים עם כניסתה של חברת 'טריא' לליווי הפרויקט, התקדם הפרויקט בצורה משמעותית ונחתם הסכם השיתוף שהתניע את ההליכים הלאה • בפרויקט ייבנו 250 דירות כשהגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא' – עם ניסיון עתיר שנים בתחום המימוני בשוק הנדל"ן (נדל"ן)

עוד כתבות

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5