ליברמן  אלי+ישי  ישיבת חברון  אריה דרעי
ללמוד, להצליח, לעבוד. אילוסטרציה - ללמוד, להצליח: המסלול של קמפוס לוסטיגללמוד, להצליח, לעבוד: הדרך של קמפוס לוסטיג
י' בסיון תשעח | 24.05.18
kikar.co.il בשיתוף קמפוס לוסטיג
מהפכת הלימודים למגזר החרדי חוללה שינוי מערכתי במסלולי הלימוד ומקומות עבודה שבעבר היו סגורים בפני המגזר, ובעיקר בפני הנשים שבחלקן המפרנסות העיקריות. האם זו רק ההתחלה? (לימודים, שיווקי)
הזדמנות בחריש. אילוסטרציה - הזדמנות בחריש: מתחם צמודי קרקע ייחודיהזדמנות בחריש: מתחם צמודי קרקע ייחודיkikar.co.il בשיתוף חריש
מיקום מנצח, בלב איזור בנוי ובקרבת פארק ירוק ענק. הצטרפו לעשרות משפחות שכבר בחרו בקבוצת הרכישה גינות החורש. מתחם צמודי קרקע ייחודי בעיר חריש >> לפרטים >> (ממומן)
תואר ראשון. אילוסטרציה - הזמן ללימודים: תואר בלי תנאי הקבלההזמן ללימודים: תואר בלי תנאי הקבלהkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
בלי מכינה או תנאי קבלה מוקדמים, תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה. מגוון אפשרויות לימוד רחב, גמישות בשעות, יחס אישי, ההרשמה לשנת תשע"ט בעיצומה (לימודים, תוכן שיווקי)
דירקטוריון בזק הודיע: בוחן את מכירת אתר וואלה!דירקטוריון בזק הודיע: בוחן את מכירת אתר וואלה!אביב גוטר1
דירקטוריון בזק בוחן את מכירת אתר וואלה! - כך מדווחת הבוקר החברה לבורסה. כמו כן, בוחנת בזק את מכירת חברת הבת בזק און-ליין המספקת שירותי טלמרקטינג לחברות (שוק ההון)
משה כחלון - כחלון מקדם הטבות מס למוכרי דירות שיעבירו כספם לבורסהכחלון מקדם הטבות מס למוכרי דירות שיעבירו כספם לבורסהרחלי בינדמן
שר האוצר מקדם חוק שלפיו מי שימכור דירה יהנה מדחיית תשלום מס רווחי הון על השקעות בבורסה. תקרת ההפקדה תהיה 2.5 מיליון שקל. המטרה: חלופה שתעודד משקיעים לצאת משוק הדיור (נדל"ן)
ארכיון - 'בזק' הבטיחה דברים מעבר ליכולתה ונקנסה
צרכנות נבונה'בזק' הבטיחה דברים מעבר ליכולתה ונקנסה

הרשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה קנסה את חברת בזק בשל הפרסום שלה לשירות האנטי וירוס שלה "סמארט נט" כשהיא עצמה מודה בהסכם שהפרסום אינו מדויק (צרכנות)

'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקלים
צרכנות נבונה'בר כל' תשלם קנסות של 309,500 שקלים

"בר כל" טענה כי העיצום הכספי בסך 309,500 ש"ח שהטילה עליה הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, אינו סביר ולא מידתי, אך בית המשפט חשב אחרת ודחה את הערעור (צרכנות)

אילוסטרציה - הנתון הירושלמי שיקדם תעסוקת חרדים?
כלכלה בארץהנתון הירושלמי שיקדם תעסוקת חרדים?

ירושלים יותר חרדית, אבל אחוז המשתתפים בכוח העבודה בה נמוך. במקביל, יותר ויותר חרדים מתעניינים בשילוב בתעסוקה מקצועית. הפתרון יגיע מהממשלה? (כלכלה, טורים)

יזמית הנדל"ן ענבל אור תוכרז כפושטת רגל
כלכלה בארץיזמית הנדל"ן ענבל אור תוכרז כפושטת רגל

לאחר הקריסה הגדולה והערעורים לבית המשפט צפויה יזמית הנדל"ן ענבל אור להיות מוכרזת כפושטת רגל. אור בתגובה: "הוכנסתי להליך במרמה, ובמסגרתו נגנבו כל נכסיי" (כלכלה)

אלו הנפגעות הגדולות מהסנקציות על איראן
כלכלה בעולםאלו הנפגעות הגדולות מהסנקציות על איראן

החלטתו של דונלד טראמפ להטיל מחדש סנקציות על איראן עשויה להביא לביטולן של עסקאות בשווי מיליארדי דולרים - איירבוס ובואינג יאבדו חוזים בהיקף 39 מיליארד דולר (כלכלה)

בקבוקוני שמפו, הסוף? - שינוי בענף המלונאות: בקבוקון שמפו - הסוף
כלכלה בעולםשינוי בענף המלונאות: בקבוקון שמפו - הסוף

ענקיות המלונאות מאריוט ואינטרקונטיננטל יציבו מעתה במקלחות בקבוקים גדולים המקובעים לקירות; הסיבות למהלך: הכמות לא מספקת והמכסים נופלים לצנרת של המלון (כלכלה)

חפיסת השוקולד שיכולה להיות בעייתית - זהירות: חלקי מתכת בשוקולד שבאריזות שי
צרכנותזהירות: חלקי מתכת בשוקולד שבאריזות שי

קיבלתם חבילת שי לחג עם שוקולדים תוצאת שטראוס-עלית? בדקו את תאריך הייצור והברקוד. החברה הודיעה כי למארז הוכנסה טבלת שוקולד שעלולה להכיל חלקיקי מתכת (צרכנות)

עוול בשירות? אילוסטרציה - עוול בשירות? מעתה תוכלו לדרוש את הקלטות השיחות
צרכנותעוול בשירות? מעתה תוכלו לדרוש את הקלטות השיחות

כל צרכן שמרגיש שנעשה לו עוול, בין אם מדובר בהבטחות שקיבל וכעת מוכחשות, או בוויכוח על המחיר החודשי שסוכם, יכול לדרוש ולקבל את הקלטות כל השיחות שניהל מול אותו גוף. כל זאת, ללא צורך בעורך דין או בהליך משפטי (צרכנות, שיווקי)

אדוארדו אלשטיין - המיליארדר החרדי מציג: קריסה ארגנטינאית
שוק ההוןהמיליארדר החרדי מציג: קריסה ארגנטינאית

אדוארדו אלשטיין, שבמשך שנים תרם הון רב לעולם הישיבות, פוגש כעת באופן כואב במיוחד את משבר המטבע בארגנטינה. בעבר הוא הוכיח יכולת היחלצות ממשברים דומים (כלכלה)

אילוסטרציה - ירידות בבורסה - לאחר הודעת 'נאום נתניהו'
שוק ההוןירידות בבורסה - לאחר הודעת 'נאום נתניהו'

הברוקרים והרוכשים בבורסה בת"א מעריכים ככל הנראה כי צפויה החמרה ביטחונית משמעותית, בפרט על רקע איומי הנקמה של אירן וסוריה על התקיפה הנרחבת אמש (שוק ההון)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

תעריפי בזק יופחתו לראשונה מאז 2011
טכנולוגיהתעריפי בזק יופחתו לראשונה מאז 2011

מדובר בהורדת מחירים ראשונה מאז שנת 2011, עם זאת ההשלכות של המהלך אינן דרמטיות

האמריקאים לא מוותרים על הפייסבוק
טכנולוגיההאמריקאים לא מוותרים על הפייסבוק

סקר של סוכנות רויטרס מגלה שהציבור האמריקאי לא התרגש משערוריית קיימברידג' אנליטיקה; מאז נחשפה, לא נפגע שיעור השימוש ברשת החברתית באופן מורגש, ורבע מהמשיבים סיפרו שהם משתמשים בה אף יותר (דיגיטל)

מכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין
רכבמכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין

תקועים עם כסף קטן ובא לכם רכב? טוסו לסין, ותוכלו לרכוש רכב חדש ללא מתווכים דרך מכונה אוטומטית חדשה של פורד ועליבאבא. רכב או במבה? (רכב)

בשורה טובה לפורים: מחיר הדלק יירד שוב
רכבבשורה טובה לפורים: מחיר הדלק יירד שוב

מחירי הדלק יירדו בליל פורים ב-12 אג' כלפי החודש שעבר ומחירו של ליטר בנזין 95 אוקטן יעמוד על 6.18 ש"ח. הסיבה צניחה של 8.34 אחוז במחירי הנפט באזורנו (רכב, כלכלה)

לימודים בקמפוס שטראוס. - קמפוס שטראוס: כל הדרך לתואר יוקרתי
לימודיםקמפוס שטראוס: כל הדרך לתואר יוקרתי

מהו סוד ההצלחה של הקמפוס הצעיר שרק לאחרונה מלאו לו 5 שנים? ראיון מיוחד עם יו"ר הקמפוס: איך משלבים לימודים ועבודה, איך שכר הלימוד זול ממכללות והאם אפשר לשלב עבודה? (לימודים שיווקי)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

עדכונים
כיכר facebook