אילוסטרציהחברת החשמל הצליחה להגדיל את הרווח שלה
כ"ב בחשוון תשפ | 20.11.19
כיכר השבת
חברת החשמל הצליחה להגיע השנה לרווח אדיר של כמיליארד וחצי ש"ח, גידול של יותר מחמישה אחוז - מהשנה שעברה. • מסתמן: מחירי החשמל יירדו בעוד כחודש (כלכלה)
מחאת הדלק הביאה את איראן להתנתק מהאינטרנטמחאת הדלק הביאה את איראן להתנתק מהאינטרנטעומר כביר, כלכליסט
למרות הקושי הטכני הלא מבוטל במהלך, הצליחו שלטונות טהראן להתנתק מרשת האינטרנט כאמצעי דיכוי נוסף נגד מחאת הדלק. 80 מיליון איראנים מצטרפים למיליוני אחרים שסובלים מאמצעי השליטה המודרני העיקרי הזה (בעולם)
אחרי הצהרת ליברמן: האם הקיפאון הכלכלי ימשיך עד הקיץ הבא?אחרי הצהרת ליברמן: האם הקיפאון הכלכלי ימשיך עד הקיץ הבא?צבי זרחיה, כלכליסט
לפי שעה לא ברור אם יהיה ניתן לגשר על הפערים בין הליכוד לכחול לבן ולהקים ממשלת אחדות לאומית. כישלון בהקמת ממשלה בתוך 21 יום יגרור את ישראל לבחירות בחודש מרץ 2020 (כלכלה)
סערת הסיגריות האלקטרוניות: ג'ול מפטרת את רוב עובדיה בארץ ומצמצמת הפעילותסערת הסיגריות האלקטרוניות: ג'ול מפטרת את רוב עובדיה בארץ ומצמצמת הפעילותאדריאן פילוט, כלכליסט
יצרנית הסיגריות האלקטרוניות מעסיקה בארץ כ-50 עובדים; באחרונה הוחלט במטה בארה"ב על ביצוע ארגון מחדש; ברקע - מחלת הריאות שממנה סובלים משתמשים וגרמה למותם של עשרות בני אדם (כלכלה)
אושר: המסעדנים ובעלי האולמות בעוטף עזה יקבלו פיצויאושר: המסעדנים ובעלי האולמות בעוטף עזה יקבלו פיצוישחר אילן, כלכליסט
ועדת הכספים אישרה את מתווה הפיצויים שיחול רטרואקטיבית, החל ממאי 2018 - שיחול הפעם גם בגין נזקים עקיפים, כלומר ירידה בהכנסות אחרי 24 שעות של הפסקת פעילות, שנגרמה כתוצאה מהסלמה בטחונית (כלכלה)
אילוסטרציה
צרכנות נבונהסקר שוק: אילו נתחי בשר ועוף מהודר הם הזולים ביותר?

רגע לפני החגים הבעל"ט, יצא 'כיכר השבת' לרשתות השיווק הגדולות במגזר החרדי, לבדיקת שוק מיוחדת: מהם פערי המחירים בין מוצרי הבשר והעופות ממערכות הכשרות השונות? (צרכנות נבונה)

אילוסטרציה
צרכנות נבונהככה תחתכו במחירי חבילות התקשורת שלכם

קו המשווה האתר היחיד שמוזיל לכם את מחירי התקשורת בשקיפות ובשירות ייחודי למגזר החרדי (צרכנות חכמה, שיווקי)

פניה ליועמ"ש: לעצור את העלאת תעריף המים
כלכלה בארץפניה ליועמ"ש: לעצור את העלאת תעריף המים

בחברת המים הלאומית טוענים כי מהלך שינוי התעריפים של רשות המים כולל הטמעת הסדר פשרה שנוי במחלוקת בנושא אגודות המים עמק הירדן: "לא יעלה על הדעת לדון בשינוי כללי התעריפים על בסיס הסכם כספי בהיקפים אדירים, שחוקיותו מצויה בבחינה מעמיקה" (כלכלה)

צרות של עשירים: איך לסרב להצעת עבודה
כלכלה בארץצרות של עשירים: איך לסרב להצעת עבודה

אם התמזל מזלכם וזכיתם לקבל כמה הצעות עבודה במקביל, תצטרכו להודיע למנהלי הגיוס שהחלטתם לבחור במקום אחר. כך תעשו זאת בנימוס ובלי לשרוף גשרים (מעניין)

אילוסטרציה
כלכלה בעולםהמשטר האיראני חסם את החיבור לאינטרנט

החסימה הגדולה שנראתה באיראן: במסגרת מאמציו לדכא את המחאה שפרצה על רקע הקפצת מחירי הדלק, חסם הממשל בטהרן את החיבור לאינטרנט כמעט לחלוטין (העולם הערבי)

מפגינים בהונג קונג
כלכלה בעולםבגלל ההפגנות: הונג קונג נכנסה למיתון בעייתי

הפעילות במגזר הפרטי צנחה לשפל של 21 שנה והכלכלה התכווצה ב־3.2% לעומת הרבעון הקודם. ברקע ההסלמה, סיטיגרופ הורה לבנקאים לעבוד מהבית - בשל הסכנה (בעולם)

בלדרמן בחרו באלקטרה מהדרין
צרכנותבלדרמן בחרו באלקטרה מהדרין

כחלק מההיערכות הגדולה, לקראת תפילות הימים הנוראים, הותקנו בבית הכנסת 'לדרמן' בבני ברק שני מזגנים חדשים של חברת אלקטרה, בכשרות בד"ץ מהדרין (צרכנות)

אילוסטרציה
צרכנותטיטולים פרימיום משיק חיתול חדש ומתקדם קמים לבוקר יבש

'טיטולים פרימיום', המותג מס 1 במגזר החרדי מציג את הדור הבא של טיטולים פרימיום (צרכנות, שיווקי)

אילוסטרציה
שוק ההוןהלוואות אטרקטיביות במרכנתיל• החזר נמוך

יש לכם תוכניות לצאת לחופשה משפחתית, להתכונן לחתונה ? יש רגעים שרק מי שמכיר אותך, מבין אותם • בנק מרכנתיל מציע לכם הלוואה מיוחדת ולכל מטרה (פיננסים, מקודם)

דוחות חלשים לטוויטר: עלייה בהוצאות ותחזית מאכזבת
שוק ההוןדוחות חלשים לטוויטר: עלייה בהוצאות ותחזית מאכזבת

הרווח הרבעוני הנקי של טוויטר עמד על 5 סנט למניה והרווח המתואם על 17 סנט - בשוק ציפו לרווח נקי של 8 סנט ורווח מתואם של 20 סנט; טוויטר צופה לרבעון הרביעי הכנסות של עד 1.01 מיליארד דולר - הצפי עומד על 1.06 מיליארד דולר; מספר המשתמשים הרווחיים היומיים עלה ב-4% (כלכלה)

אושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושלים
נדל"ןאושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושלים

במתחם סמוך לממילא, עתיד היזם חיים גבסו, להקים עליה מלון בגובה 7 קומות הכולל 89 חדרים; הפטריארכיה הארמנית מחזיקה בשטח נרחב בסביבה, ורוב הנכסים שבבעלותה מושכרים בדמי מפתח (ארץ)

עם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדיירים
נדל"ןעם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדיירים

לקראת האכלוס בג'רוזלם איסטייטס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון (נדל"ן בארץ, מקודם)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

מתי קיבלתם מתנה שתסדר לכם את העתיד
טכנולוגיהמתי קיבלתם מתנה שתסדר לכם את העתיד

בתוכנית כיכר ההייטק אנחנו שמים דגש על ההייטק והמגזר החרדי, לבקשת הצופים הבאנו לפרק הקרוב את החברה המובילה בישראל להכשרת דור העתיד להייטק. צפו (כיכר TV)

משתמשי אנדרואיד? אולי נחשפתם לפרצת אבטחה
טכנולוגיהמשתמשי אנדרואיד? אולי נחשפתם לפרצת אבטחה

את הפרצה זיהו חוקרים ישראלים שמצאו שהיא מאפשרת להפעיל את אפליקציית המצלמה מרחוק, לבצע האזנות סתר ולקבל את המיקום של הסמארטפון. גוגל אישרה את המידע (טכנולוגיה)

יבוא הרכב בספטמבר זינק בכ-60% לעומת השנה שעברה
רכביבוא הרכב בספטמבר זינק בכ-60% לעומת השנה שעברה

הזינוק הושפע בעיקר כי חודש ספטמבר אשתקד היה עמוס בחגים ופעילות הייבוא צומצמה סיבה נוספת היא רצונם של יבואני הרכב לייבא מכוניות חדשות, בעיקר היברידיות, לפני כניסת מתווה המס החדש (רכב)

מגרש מכוניות אמריקאיות, בעיר דנבר.
רכבשוק הרכב הישראלי נפתח לרכב האמריקאי

עד היום רק רכבים בתקינה אירופית היו מורשים להיכנס בשערי ישראל, מעכשיו משרד התחבורה פתח את השוק גם לרכבים מארה"ב, דבר שיגדיל את היצע הרכבים המקומי (ארץ)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה
עו"ד זכרי חניאל
משקיע בחו"ל? גם כאן ממתין לך תשלום מס
י"א באדר ב' תשעט1