בתי עסק סגוריםמסתמן: באוצר יצמצמו את הפטור מארנונה לעסקים
י"ז בתמוז תשפ | 09.07.20
עמרי מילמן, כלכליסט
אחרי הפטור שניתן לכלל העסקים במרץ-מאי, כעת מבקשים באוצר למקד את הסיוע, ובוחנים שיפוי העסקים שיימצא כי נפגעו במשבר הקורונה בגובה תשלום הארנונה, כדי לצמצם את ההוצאה (כלכלה)
יועצי משכנתאות איכותיים יכולים להביא לחסכון עצוםאיך לוקחים משכנתא נכון?כיכר בשיתוף הראל פריים
יש הרבה דרכים לקחת משכנתא ואין ספור תנאים שיכולים לשנות את גובה העמלות, הריביות וההחזרים. כדי לעשות זאת בצורה נכונה צריך לדעת כמה דברים קודם (משכנתא, מקודם)
אילוסטרציהכל מה שרציתם לדעת על מיחזור משכנתאכיכר בשיתוף הראל פריים
שיפור תנאי המשכנתא זוהי פעולה אפשרית שדורשת אסרטיביות, ידע ונכונות. בעזרת חברת ייעוץ משכנתאות מקצועית ניתן לקבל את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר (משכנתאות, מקודם)
MUUNA גירסה אמריקאית לקוטג' תנובהתנובה חלמה על קוטג' באמריקה ויצאה בהפסד של 35 מיליון דולרנורית קדוש, כלכליסט1
לחברת המזון הישראלית היו ציפיות גבוהות מהחדרת גרסה מותאמת של קוטג' לשוק האמריקאי, אך למרות שיעורי צמיחה דו־ספרתיים היא נסוגה לאחר שלא מצאה שותף מקומי שיחלוק בעלויות. כעת נחשף כמה בדיוק הפסידה בהרפתקה (כלכלה)
מפגינים נגד אל עלבעקבות הקורונה: האם אל על בדרך להלאמה?נווית זומר, כלכליסט
דירקטוריון חברת התעופה אישר את המתווה שבמסגרתו תקבל המדינה 61% מאל על. לחברה תוענק הלוואה של 250 מיליון דולר בערבות מדינה ובמקביל תבוצע הנפקת זכויות בשווי 150 מיליון דולר (תיירות)
כשאתם ישנים טוב, אתם בטוחים יותר הן בפן הרגשי, ההתנהגותי, הקוגניטיבי
צרכנות נבונהאפקט הקורונה? כך משקיעים זוגות צעירים באיכות השינה

מבצע עמינח מאפשר לזוגות צעירים לרכוש מזרן איכותי במחיר שאפשר לעמוד בו • פעם השקיעו במיטות ורכשו מזרנים זולים יותר – עכשיו משקיעים במזרן ומקבלים מיטה מתנה (צרכנות)

יעקב מרדינגר, אמן בינלאומי ובעלי 'הצורפים
צרכנות נבונההצורפים - לכבד את השבת עם הטוב ביותר

מגוון הקנדלברות הגדול בעולם בעיצוב יעקב מרדינגר - אמן הצורפות מספר 1 בעולם ועכשיו במבצע: רוכשים קנדלברה ומקבלים מחזיק קופסת גפרורים מכסף טהור במתנה! (צרכנות)

פוטרתם או בחל"ת? תמשיכו לקבל אבטלה
כלכלה בארץפוטרתם או בחל"ת? תמשיכו לקבל אבטלה

שר האוצר ישראל כץ ויו"ר ועדת העבודה והרווחה חיים כץ סיכמו על שורת הקלות למובטלים בעלות של חצי מיליארד ש"ח • "זו העת לגבש פתרונות ולסייע ככל הנדרש" (כלכלה)

חנות איקאה אשתאול בית שמש
כלכלה בארץהמאבק על איקאה בית שמש: הוגש ערעור לעליון

לטענת מתכננת מחוז ירושלים, בית המשפט המחוזי שגה כשאישר את פתיחת הסניף של ענקית הריהוט השבדית במלואו, בזמן ששליש משטח החנות הוקם לטענתה בניגוד לדין. "פגיעה קשה במאבק בעבריינות הבנייה" (כלכלה)

קורונה בעולם: היום עם מספר הנדבקים הגבוה ביותר
כלכלה בעולםקורונה בעולם: היום עם מספר הנדבקים הגבוה ביותר

מדובר ביותר מ-100 אלף מאובחנים חדשים. ארה"ב דיווחה אתמול על כ-45 אלף מקרים חדשים ורוסיה על כ-9,200. לדברי ראש הארגון, "לפנינו עוד דרך ארוכה במגיפה העולמית הזו"

בגלל הקורונה: יפסיקו להשתמש במזומן?
כלכלה בעולםבגלל הקורונה: יפסיקו להשתמש במזומן?

מדינות רבות בעולם, החלו לפני תקופה ארוכה במגמה של להפסיק להשתמש בכסף מזומן ולעבור לאמצעים אחרים, האם הקורונה תגרום לכלל המדינות לא להשתמש במזומן? (כלכלה)

באשמת השרב? מחירי הירקות צפויים לזנק
צרכנותבאשמת השרב? מחירי הירקות צפויים לזנק

חקלאים מתארים נזק אדיר שחולל מזג האוויר השרבי בגידולים השונים, מה שיוביל כבר בשבוע הבא לזינוק של כ-30 אחוזים במחיריהן של חלק מהירקות, ואולי אף למחסור עתידי (צרכנות)

המשביר לצרכן - שופינג שכולו חוויה
צרכנותהמשביר לצרכן - שופינג שכולו חוויה

רשת בתי הכלבו המיתולוגית הפכה זה מכבר לרשת שכולה טרנד ואופנה עם מבצעים אטרקטייבים כל השנה, של מותגים ידועים כמו אוקיידי לילדים, בגיר לגברים ואופנה שיקית לנשים (צרכנות, מקודם)

מטוס אל על
שוק ההוןהמשבר באל על: רשמה הפסד של 140 מיליון דולר

חברת 'אל על' רשמה הפסד נקי בסך 140 מיליון דולר ברבעון ראשון של 2020 לעומת הפסד של 55 מיליון דולר ברבעון מקביל אשתקד - כך עולה מדו"חותיה (חדשות, כלכלה)

ישראייר הפסידה 40 מיליון דולר ברבעון הראשון
שוק ההוןישראייר הפסידה 40 מיליון דולר ברבעון הראשון

הפסד בסך 40 מיליון דולר לחברת ישראייר ברבעון ראשון של 2020, כך עולה מדו"חותיה, זאת לעומת 5 מיליון אשתקד. התוצאות מיוחסות להשפעות משבר הקורונה כמו גם לסגירת שדה דב (כלכלה)

ליצמן
נדל"ןאחרי שנים של השקעה בתכנון: ליצמן גונז את התוכנית להקים עיר חרדית בנגב

הממשלה מעולם לא נתנה אישור לתכנון כסיף, וממילא הציבור החרדי לא ראה בה פתרון דיור מתאים. אבל זה לא מנע ממשרד השיכון להשקיע עשרות מיליונים בקידומה (כלכלה)

דיויד פרידמן
נדל"ןהשגריר עובר לי-ם: בכמה מוצע ביתו בהרצליה?

מדובר במגרש בן 5 דונם ברחוב גלי תכלת היוקרתי, ממנו נשקף נוף פנורמי לים. בשל מעבר מרבית פעילות השגרירות האמריקאית לבירה, העתיק השגריר את מגוריו לירושלים, והוחלט על מכירת הנכס (כלכלה)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

מרכז חדשות ההייטק הישראלי  - גיקטיים לפני השקה
טכנולוגיהגיקטיים הופך לאתר בינלאומי וגם אתם יכולים להשקיע בו

אתר הטכנולוגיה המוביל בישראל נערך כעת להשקת פעילות גלובלית ולסיקור באנגלית של החדשנות הישראלית (טכנולוגיה, מקודם)

קניות באמזון
טכנולוגיהפתחו בחקירה נגד אמזון: נותנים יתרון למוצרים שלה

וושינגטון וקליפורניה בוחנות את ההתנהלות העסקית של ענקית הסחר המקוון מול מוכרים עצמאים, ובודקות, בין היתר, אם היא מקנה יתרון למוצרים שלה מול אלה של מוכרים עצמאים. גם הנציבות האירופית מנהלת חקירה דומה

אילוסטרציה
רכבכך תשמרו על רכבכם בתקופת הקיץ

הקיץ במדינת ישראל הוא חם ויבש. בזמן שאנו יושבים בתוך מבנים קרירים אשר ממוזגים היטב מהחום הרב השורר בחוץ, כלי הרכב שלנו אינם, כיצד ניתן לשמור על הרכב מפני השמש החמה? הכל במאמר זה (רכב)

אילוסטרציה
רכבתעשו היכרות: אלדן, לא מתאים לך - תחזיר!

גם בימים אלו בהם משבר הקורונה מאיים גם על ענף הרכב באה הבשורה מצד ענקית מכירת הרכב - עם שיטת קניה שלא תשאיר לכם מקום להתלבטות (רכב, צרכנות)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
הפתרונות הזמניים למשבר מחסור החמאה
כ"ג בחשוון תשפ1
אילוסטרציה
עו"ד זכרי חניאל
משקיע בחו"ל? גם כאן ממתין לך תשלום מס
י"א באדר ב' תשעט1