ילדים לומדים בתלמוד תורההאם תיסגר התוכנית לילדים שנאלצים ללמוד בביתם?
ל' בסיון תשפא | 10.06.21
רפאל כהן
אלפי תלמידים חולים לא יודעים איך ילמדו בשנה הבאה • הורים ומורים בתוכנית חוששים: "עזיבת גפני את ועדת הכספים תשאיר אותנו ללא סיוע" • משרד החינוך: "התלמידים ילמדו בשנה הבאה" (חינוך)
מנכ"ל לאומי, חנן פרידמן"משבר הדיור עלול להיהפך למשבר חברתי עמוק"כיכר בשיתוף לאומי
בכנס "פסגת הנדל"ן" בו דנו על משבר שוק הדיור, אמר מנכ"ל לאומי, חנן פרידמן כי רק צעד דרסטי לחיסול הבירוקרטיה המיותרת באופן מיידי ישפיע בטווח הזמן הקצר (נדל"ן)
השטחים המיועדים לבנייה חד קומתית מצטמצמים ככל שחולף הזמןיש לכם קרקע וחולמים על בית פרטי? כדאי שתכירו את חברת יוסיאןכיכר בשיתוף יוסיאן בילדינגס
בימים שבהם הריבית נמוכה ומאפשרת משכנתא בתנאים נוחים, לצד עלייה מתמדת במחירי הנדל"ן, והקורונה שכפתה תנאים של ריחוק חברתי וצורך במרחב, רבים מבקשים להגשים את חלום הבית הפרטי- הבית המעוצב לפי הצרכים האישיים, לפי תקציב (לפחות בשלב התכנון) ובאזור המועדף על הרוכשים (נדל"ן)
"פתרון פשוט שעשה לי סדר בכספים"אל תתנו לחשש הכלכלי להעיק על השמחה שלכםכיכר בשיתוף riseup
חוששים לקראת הוצאות החתונה, הבר מצווה או הברית? • מבולבלים בין ההוצאות וההכנסות ולא יודעים בדיוק מה מצב החשבון • מסתפקים איך להתארגן לעתיד • יש פיתרון פשוט וקל (שיווקי)
ביטקויןלראשונה מדינה ריבונית מכירה ב-"ביטקוין"מישאל לוי
מדינת 'אל סלבדור' שבמרכז אמריקה אישרה בבית הנבחרים את הצעת חוק הביטקוין, לפיו המטבע הדיגטלי יוכר כמטבע לכל דבר ועניין ויהיה ניתן אפילו לשלם איתו מיסים (טכנולוגיה)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
הפתרונות הזמניים למשבר מחסור החמאה
כ"ג בחשוון תשפ1
אילוסטרציה
עו"ד זכרי חניאל
משקיע בחו"ל? גם כאן ממתין לך תשלום מס
י"א באדר ב' תשעט1