חסידיסטוק  סאטמר  חיים ישראל  חברון
בנק ישראלבנק ישראל: קיצוץ הקצבאות בשנות האלפיים לא דחף חרדים וערבים לעבודה
י' באלול תשעח | 21.08.18
עמרי מילמן, כלכליסט
בניגוד לדעה הרווחת בישראל, חטיבת המחקר של בנק ישראל מצאה כי קיצוץ קצבאות הילדים על ידי נתניהו לא באמת הביא לשינוי במספר החרדים בשוק העבודה הכללי (כלכלה בארץ)
מסיבת העיתונאים בין בעלי החברות"סודהסטרים" נמכרת ב-3.2 מיליארד דולרגולן חזני ומיקי גרינפלד, שירות כלכליסט4
מקורב לעסקת הענק, שנעשתה במזומן, מגלה: פפסיקו התחייבה להותיר את פעילות הייצור בישראל לתקופת מינימום של 15 שנים; העסקה תושלם עד חודש ינואר 2019 (כלכלה)
מכשיר סודהסטריםפפסי רוכשת את סודהסטרים ב-3.2 מיליארדגולן חזני, שירות כלכליסט1
העסקה המפתיעה נעשית במזומן ואושרה על ידי הדירקטוריונים בשתי החברות • היא עדיין נדרשת לאישור אסיפה כללית וצפויה להיות מושלמת עד לינואר 2019 (כלכלה)
שילמתם על דרכון זמני? הכסף יוחזר לכםשילמתם על דרכון זמני? הכסף יוחזר לכםדניאל הרץ1
שר הפנים אריה דרעי הודיע במפתיע כי מי ששילם יותר על דרכון זמני בנתב"ג, בשל התורים הארוכים שהיו בלשכות משרד הפנים להנפקת דרכונים, יקבל את כספו בחזרה (כלכלה בארץ)
מי ברז. אילוסטרציההמים שלכם התייקרו; ללא כל הודעה מראשאלי רוטמן
אתם לא לבד; אינכם היחידים שלא הבחינו בשינוי לרעה בתעריף חשבון המים החודשי - כלל האוכלוסייה לא זכתה לקבל על כך עדכון מראש או בדיעבד מרשות המים (חדשות)
מספיק להיות פראייר??
צרכנות נבונהזהירות: סחיטה וסיוט מבית 'גולן טלקום'

לקוח שהתפתה להתנייד ל'גולן טלקום' נסחט על ידי החברה ועבר סיוט. איבוד זמן רב, איבוד כסף, עצבים. לקוח גולן? תתחיל להיות פראייר. גולן טלקום בתגובה: "שירות איכותי" (צרכנות)

כך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוח
צרכנות נבונהכך לא "תיפלו בפח" של חברות הביטוח

חברות הביטוח רשמו לאחרונה זינוק של 92% ברווחים, אך רבים טוענים נגדן. אילו פוליסות בעייתיות והאם החברות עובדות בשיטת 'מצליח'? עו"ד מומחים לדיני נזיקין מסבירים (צרכנות)

ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבה
כלכלה בארץליקויים בפעילות המשטרתית במגזר הערבי

לפי דו"ח מבקר המדינה, עד סוף 2017 הוקמו רק שתי תחנות משטרה בישובים הערביים מתוך 11 שאמורות לקום עד 2020; גם הפער בין מקרי הפשיעה לכתבי האישום לא צומצם (בארץ)

גם מחירי הקרמבו יעלו בקרוב ב-7.5 אחוזים
כלכלה בארץגם מחירי הקרמבו יעלו בקרוב ב-7.5 אחוזים

גל עליות המחירים ממשיך: חברת יונילוור הודיעה כי תעלה את מחירו של הממתק הפופולרי ב7.5%. לטענתה העלאת המחירים בשל שכר המינימום ועליית מחירי המרכיבים (כלכלה)

מנהיג סין שי ג'ינפינג נשיא ארה"ב דונלד טראמפ
כלכלה בעולםסבב שיחות נוסף בין סין לארה"ב - בשבוע הבא

השיחות המתוכננות יהיו בדרג נמוך יחסית; ב-23 באוגוסט מתכננת וושינגטון להטיל מכסים על סחורות סיניות נוספות בשווי 16 מיליארד דולר (כלכלה בעולם)

חלב תנובה
כלכלה בעולםתנובה מעלה את מחירי מוצרי החלב שלא בפיקוח

תנובה לא ממתינה להכרעת בג"ץ ולחתימת שר האוצר משה כחלון על המלצת ועדת המחירים,ומעלה את מחירי מוצרי החלב שאינם תחת צו הפיקוח על המחירים ב-2.2% (כלכלה)

אילוסטרציה
צרכנותהמתנה למענה אנושי לא תעלה על 6 דקות

מליאת הכנסת אישרה הלילה את הצעת החוק של ח"כ איתן כבל הקובעת כי כל החברות במשק יחויבו לקצר את זמני ההמתנה למענה אנושי עד ל- 6 דקות בלבד (חדשות, צרכנות)

משה כחלון ומוצרי החלב
צרכנותאינטרסים סביב החלב: חשש במסווה לוחמני

אחרי שניסיון 'הפרד ומשול' בין הרפתנים למחלבות כשל, וברקע עתירה לבג"ץ של מחלבת טרה, ייפגשו הצדדים - שלכל אחד מהם יש מה להפסיד - בניסיון להגיע להסכם קבע (בארץ)

בנק מזרחי דחה הצעה לשלם 342 מ' דולר
שוק ההוןבנק מזרחי דחה הצעה לשלם 342 מ' דולר

בתום ישיבה סוערת החליט דירקטוריון הבנק לדחות את הצעת ההסדר שהגישו האמריקנים, זאת בעקבות החקירות שמתנהלות נגד הבנק ע"י הרשויות בארה"ב (כלכלה בארץ)

מארק צוקרברג. ארכיון
שוק ההוןבעלי המניות: "להדיח את מארק צוקרברג"

לאחר פרסום הדו"חות המאכזבים של הרשת החברתית לרבעון השני והצניחה שבעקבותיה, חברת ההשקעות האקטיביסטית טריליום אסט מנג'מנט יוצאת למתקפה נגד צוקרברג (חדשות)

'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?
נדל"ן'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?

רעידות האדמה בצפון העלו שוב את נושא 'תמ"א 38' למודעות, אך מסתבר כי ישנם חסמים רבים העומדים בפני אלו שרוצים להצטרף לתכנית שאמורה לשפץ בניינים (כלכלה)

צפון תל אביב
נדל"ןחלקת הקרקע היקרה ביותר בעולם - בת"א

קבוצת נדל"ן רכשה שטח של 3 דונם, בסכום מטורף של 300 מיליון שקלים • מדובר במחיר היקר ביותר ששולם על חלקת אדמה, כאשר קרקע יקרה יותר מהמבנים שעליה (נדל"ן)

הביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע
מטבע חוץהביטקוין חצה את קו ה-9,000 דולר למטבע

המטבע הדיגיטלי המוביל ממשיך לשבור שיאים וערכו עומד על 9023 דולר למטבע אחד של ביטקוין. מדובר בעלייה של 3% שממשיכה רצף של עליות בערכו של המטבע (מטבע חוץ)

סוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר
מטבע חוץסוחר אלמוני הפך 55 מיליון ל283 מיליון דולר

סוחר מטבעות ווירטואליות הצליח להפוך תוך חודשים ספורים 55 מיליון דולר ל-283 מיליון דולר כשזהותו לא ידועה. שווי המטבעות הווירטואליות שעלה, מדאיג את המדינות (כלכלה)

גלקסי s8
טכנולוגיהאיך לקנות סמארטפון משומש בלי תקלות?

איך משיגים בארץ אייפון 7 או גלקסי S8 בפחות מ-2,000 שקל? פשוט קונים מיד שנייה. ישנו שוק גדול של מכשירים משומשים. איך לא תיפלו על מכשיר תקול? הנה מדריך (דיגיטל)

מאות חברות עדיין מציצות לאימיילים שלכם
טכנולוגיהמאות חברות עדיין מציצות לאימיילים שלכם

חברות שיווק קוראות מאות מיליוני מיילים כדי למקד קמפיינים ברשת, זאת, למרות שגוגל הבטיחה לפני כשנה שתבטל את האפשרות הזו. פרצה לדליפת מידע עסקי? (חדשות,טכנולוגיה)

טרנטה, אבל מאחוריך.
רכבעשה ואל תעשה בקניית רכב

זהו. מיציתם את ההתניידות בגרוטאה על ארבעה גלגלים עם אופציה להאזנה לקלטות בלבד, הגיע הזמן להתקדם לרכב חדש. בשביל זה אנחנו כאן לעזרתכם עם המדריך המלא איך לעשות זאת נכון

מכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין
רכבמכונה אוטומטית לממכר כלי רכב בסין

תקועים עם כסף קטן ובא לכם רכב? טוסו לסין, ותוכלו לרכוש רכב חדש ללא מתווכים דרך מכונה אוטומטית חדשה של פורד ועליבאבא. רכב או במבה? (רכב)

הייטק. אילוסטרציה
לימודיםהמקצועות הנחשבים ביותר במגזר: הייטק, רפואה ועריכת דין

סקר חדש בוחן את עמדותיו ותפיסותיו של הציבור החרדי כלפי השכלה גבוהה ושוק העבודה מצא כי קיימת מגמה חיובית בולטת כלפיי לימודים אקדמיים: כ-48% מהמגזר מאמינים שלימודים אקדמיים מצדיקים את ההשקעה, והם משפרים את כושר ההשתכרות ומצדיקים את ההשקעה (לימודים, שיווקי)

ללמוד, להצליח, לעבוד. אילוסטרציה
לימודיםללמוד, להצליח: המסלול של קמפוס לוסטיג

מהפכת הלימודים למגזר החרדי חוללה שינוי מערכתי במסלולי הלימוד ומקומות עבודה שבעבר היו סגורים בעיקר בפני נשות המגזר שבחלקן המפרנסות העיקריות (לימודים, תוכן שיווקי)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook