נושרים  Ãƒâ€”©Ã..  book of..  six13
על כל משרה פנויה, מתמודדים 4 מחפשיםעל כל משרה פנויה, מתמודדים 4 מחפשים
י"ב בניסן תשעט | 17.04.19
מיכל מרגלית, שירות כלכליסט
לפי נתוני הלמ"ס, הרבעון האחרון של 2018 הוא השני ברציפות שבו חלה עלייה ביחס בין מספר מחפשי העבודה למספר המשרות הפנויות במשק. מדובר בשינוי מגמה (כלכלה)
החובות של המפלגות שלא עברו את אחוז החסימההחובות של המפלגות שלא עברו את אחוז החסימהצבי זרחיה, שירות כלכליסט4
מפלגות הימין החדש, גשר, וזהות יהודית לא עברו את אחוז החסימה, ועל כן מימון הבחירות שיקבלו מהמדינה הוא פחות ממה שתיכננו בעת עריכת הקמפיין - כיצד ישלמו? (כלכלה)
מדד המחירים לצרכן עלה ב-0.5 אחוזמדד המחירים לצרכן עלה ב-0.5 אחוזמיכל מרגלית, שירות כלכליסט
זהו החודש השני ברציפות שנרשמת עליה במדד, לאחר שבפברואר התייקר ב-0.1% בחישוב הסופי התייקר מדד המחירים לצרכן מתחילת השנה ב-0.5% (כלכלה בארץ)
אילוסטרציהכל הפרטים על דירוג האשראי החדש שלכםכיכר השבת3
ביום שישי האחרון יצאה לדרך התוכנית של בנק ישראל "חוק נתוני אשראי החדש" במסגרת החוק תוכלו לקבל את כל המידע הפיננסי והבנקאי שלכם ישירות למייל הפרטי (כלכלה)
ראש הממשלה בנימין נתניהו ו בני גנץ בחירות 2019הקמפיינים יעלו למדינה 178 מיליון שקלצבי זרחיה, כלכליסט2
המפלגות התקוטטו ביניהן במהלך הבחירות וכעת החשבון מוגש לכנסת, שתעביר להן את מימון הבחירות בהתאם למספר המנדטים שהשיגו. המחיר: 178 מיליון שקל (כלכלת בחירות)
עובדים מהבית? הנה כללי הזהב של 'גוגל'עובדים מהבית? הנה כללי הזהב של 'גוגל'מעין מנלה, שירות כלכליסט
גוגל חקרה במשך שנתיים את הנושא בקרב 5,600 עובדים ומצאה מהם האתגרים העיקריים בניהול עובדים מרחוק וכיצד ניתן להתגבר עליהם (כלכלה, בארץ)
עלייה של 3.4% בשכר הממוצע במשקעלייה של 3.4% בשכר הממוצע במשקמיכל מרגלית, שירות כלכליסט1
השכר הממוצע במשק עמד בינואר האחרון על 10,538 שקל ברוטו, לעומת 10,191 שקל בינואר 2018. השכר ירד ב-2.5% לעומת חודש דצמבר, שבו מחולקים בכל שנה בונוסים (כלכלה)
מכסות ייבוא עגבניות ומלפפונים - ללא מכסמכסות ייבוא עגבניות ומלפפונים - ללא מכסכיכר השבת
בתיאום עם נציגי החקלאים ומועצת הצמחים, פתח משרד החקלאות מכסות יבוא פטורות ממכס לעגבניות ומלפפונים, לאור עלייה חריגה במחירם, המשפיע על הצרכנים (כלכלה)
תאגידי המים רוצים לגבות חובות של כ-3 מיליארד שקל - ומוותרים על הריביתתאגידי המים רוצים לגבות חובות של כ-3 מיליארד שקל - ומוותרים על הריביתאמיתי גזית, כלכליסט
ל"כלכליסט" נודע שחובות הצרכנים נכון לסוף 2017 הסתכמו ב-2.7 מיליארד שקל - מתוכם 252 מיליון שקל בריבית. חייב שישלם עד סוף יולי - יהיה פטור מתשלום הריבית (כלכלה)
אילוסטרציהחברות הביטוח חלבו את הציבור בביטוחיםרחלי בינדמן, כלכליסט
רפורמה שלא צלחה הניבה רווחים אסטרונומיים לשש החברות הגדולות בביטוחים המקיפים לרכב, הרווחים זינקו ב־50% והגיעו ל־723 מיליון שקל בשנה החולפת (כלכלה, בארץ)
סניף דואר בירושליםלקראת פסח: גידול במספר חבילות הדוארכיכר השבת1
הציבור הישראלי התכונן לפסח מבעוד מועד ובשבועות הקרובים צפויים להגיע לישראל דרך האוויר והים אלפי חבילות של ישראלים, ההערכה שהשנה יהיה גידול בשיעור 5% (ארץ)
התייקרויות - במחירי הדלק ובתעריפי מוניותהתייקרויות - במחירי הדלק ובתעריפי מוניותדוד הכהן
בחודש השלישי ברציפות, מחירי הדלק יעלו הלילה בחצות ב-20 אגורות לליטר • במקביל, ממחר, תעריפי הנסיעה במוניות השירות מתייקרים בשיעור של 0.8 אחוזים (אקטואליה)
מנחם כרמלבעקבות החרם? מנחם כרמל מוכר את בר כלדוד הכהן7
רשת נתיב החסד עומדת לרכוש את רשת בר כל. ההבנות לביצוע העסקה כבר הושגו, וכעת נותר רק להמתין לאישור הממונה על התחרות. וגם: מה הקשר לפילוג הליטאי (כלכלה)
דרישה לקבוע מגבלת רעש מטוסים בלילותדרישה לקבוע מגבלת רעש מטוסים בלילותתומר הדר, שירות כלכליסט
העיריות של חולון, ראשל"צ, כפ"ס מודיעין וערים נוספות טוענות כי על אף האיסור על המראה של מטוסים בין 01:40 בלילה ל-5:00 בבוקר - נחיתות מותרות כל הזמן (תחבורה)
WOW AIR איסלנדאל תמהרו לכרטס: WOW עומדת לקרוסתומר גנון, כלכליסט
חברת התעופה הזולה WOW שהציעה כרטיסי טיסה לניו יורק בפחות מ-400$ עומדת בפני קריסה. זאת לאחר שחברת התעופה איסלנדאייר הודיעה כי לא תרכוש את החברה (עולם)
נקבעה המזוזה בפתח משרדי 'בריקס תוכנה' בהר חוצביםנקבעה המזוזה בפתח משרדי 'בריקס תוכנה' בהר חוצביםכיכר בשיתוף בריקס תוכנה1
במעמד השתתפו רב הכותל והמקומות הקדושים, שר הפנים, ח"כ מקלב ואישי ציבור: "הנכם שותפים בפיתוח ירושלים ובשילוב המגזר החרדי בתעסוקה המקומית בבירה" (כלכלה, שיווקי)
שי באבדהמנכ"ל בודק: האם גנץ נפגש עם בכירי המשרדכיכר השבת
לאחר שאמש פורסם הקלטה של בני גנץ, כשהוא מצטט שיחות שקיים עם בכירים באגף התקציבים באוצר, היום מנכ"ל האוצר שי באבד מבקש לברר מי היו המדליפים (בארץ)
שחוק מעבודה41% מהישראלים מרגישים שחוקים בעבודהמעין מנלה, כלכליסט
27% מהעובדים לא מרוצים מהמקצוע שלהם ו-70% היו שמחים לעשות קורס הסבה למקצוע נוסף; 35% מהעובדים נעדרו מהעבודה ליותר מ-11 ימים בשנה עקב מחלה (בארץ)
אסדת גז בישראלדחייה בהזרמת הגז הישראלי למצריםכיכר השבת
שר האנרגיה יובל שטייניץ התחייב כי כבר בסוף החודש הנוכחי ישראל תתחיל להזרים גז למצרים בעיסקת ענק של כ-15 מיליארד דולר. מתברר כי תהיה דחייה של 3 חודשים (כלכלה)
פסח בא: צפי למחסור בבצל, ביצים וחמאהפסח בא: צפי למחסור בבצל, ביצים וחמאהשאול כהנא4
מחסור עולמי בבצל, הביא לעליית המחירים ובמשרד החקלאות נערכים לקראת מחסור צפוי בתקופת חג הפסח. בנוסף, צפוי מחסור בביצים ובחמאה, ומחירם צפוי להאמיר (כלכלה, בארץ)
אילוסטרציהכ-96% מהאוכלוסייה נחשפים לפרסומותדניאל הרץ1
רובנו נחשפים לפרסומות ואף מצהירים כי אנו מושפעים מהן עמוקות ורוכשים מוצרים רבים בגללן זאת למרות שאנו מודעים לכך שרוב המבצעים שמוצגים לנו אינם באמת הוזלה (כלכלה)
בדיון על גירושיןהאבא יצא בשאלה, האם החרדית - תיקנסענת רואה, כלכליסט12
לאחר שהאבא יצא בשאלה והאמא והילדים נשארו חרדים, החליט בית המשפט להטיל קנס כספי על האמא, באם היא תמנע את ביקורי הילדים המשותפים אצל האבא החילוני (ארץ)
מטוס אל על, אילוסטרציהאל על מציגה הפסד שנתי של 52 מיליון דולרכיכר השבת2
למרות עליה של כ-2% בהכנסות החברה, חברת אל על מסיימת את 2018 עם הפסד של 52 מיליון, לאחר שאת השנה הקודמת היא סיימה עם רווח נקי של כ-6 מיליון דולר (תחבורה)
דיווח: חקירה נגד חברת פנגו בחשד להטעייהדיווח: חקירה נגד חברת פנגו בחשד להטעייהקובי רוזן13
עשרות תלונות של צרכנים על גביית כספים ללא ידיעתם, הובילו את הרשות להגנת הצרכן לפתוח בחקירה נגד החברה המפעילה את יישומון החנייה הפופולרי בחשד להטעיה (בארץ)
רומן אברמוביץ, הישראלי העשיר ביותר'פורבס': 21 ישראלים ברשימת עשירי העולםכיכר השבת2
המגזין היוקרתי מגיש את דירוג המיליארדרים הגדולים לשנת 2019: מיהו האיש העשיר בעולם, מיהם אזרחי ישראל העשירים ביותר - ומי המיליארדר הצעיר ביותר? (כלכלה, בארץ)
חלבייקור מוצרי החלב: בג"ץ קבע, אתם תשלמוכיכר השבת4
מוצרי החלב בפיקוח יתייקרו לאחר חג הפסח - כך קבעו שופטי בג"ץ בעתירה שהגישה מחלבת תנובה נגד שר האוצר. בתגובה הודיע כחלון כי ייקל על ייבוא מוצרי חלב לארץ (כלכלה)

כלכלה בארץ

כתבות ועדכונים בנושאי כלכלה, כספים ובכל העניינים הכלכליים החמים שעל סדר היום: מחירי הדיור, יחסי עבודה, צרכנות פיננסית ועוד. הכל במדור כלכלה של כיכר השבת.

כיכר facebook