C  rihanna  sefari  אביגדור
סופר דרינקהמפרק: "הפעלת סופר דרינק אינה מעשית"ליטל דוברוביצקי, כלכליסט2
המפרק הזמני של חברת המשקאות בי אנד אייץ', מפעילת המותג הפופולרי במגזר החרדי - 'סופר דרינק', ציין כי הפעלת המפעל אינה מעשית וביקש לשחרר אותו מתפקידו (כלכלה)
ענבל אורהנאמן לנכסי ענבל אור: חשש שתנסה לברוחליטל דוברוביצקי
עו"ד איתן ארז טוען כי ענבל אור ביקשה את דרכונה שנמצא בפרקליטות; ביקש להעבירו למשרדו ושהוא יפקיד אותו בכספת ביהמ"ש; אור: "לא אתן לארז את התענוג שאני אעזוב" (בארץ)
כסף מזומןרכשתם דירה? תאלצו לדווח מאיפה הכסףכיכר השבת4
החל מחודש ינואר הקרוב כל רוכש דירה יאלץ לדווח לרשות המסים איך שילם ומהיכן היה לו את הכסף. בנוסף, לא ניתן יהיה לשלם במזומן על עסקאות - מעל 11 אלף שקלים (בארץ)
הכנ"רית סיגל יעקביהכנ"רית סיגל יעקבי מבקשת להדיח את הנאמניםענת רואה, שירות כלכליסט1
הכנרית מבקשת להחליף לאלתר את שלושת הנאמנים עו"ד אביב פריצקי, עו"ד קרן רייכבך סגל ורו"ח בועז גזית שמונו לאולם האירועים היוקרתי שנמכר כבר לפני שנה וחצי (כלכלה)
נתניהו, כחלון וגפני בועדת הכספיםOECD: ישראל בדרך לרשימת 'מעלימות מס'אדריאן פילוט, שירות כלכליסט
אנחל גורייה שלח מכתב דחוף לראה"מ נתניהו ולשר האוצר כחלון, בו הוא מפציר בהם לאשר לאלתר את אמנת CRS, שאותה מעכב יושב ראש ועדת הכספים, משה גפני (כלכלה)
סניף קואופרשת "קו-אופ" בקריסה; ספקי המזון בלחץליטל דוברוביצקי ונורית קדוש, כלכליסט
ספקי המזון הגדולים חוששים מיכולת הפירעון של התחייבויות רשת קו־אופ ישראל ומצמצמים את החשיפה לרשת. תנובה חדלה מלספק סחורה לסניפים, אלא אם התשלום במזומן (ארץ)
מייסדי רשת 'אושר עד' בדרך לאקזיט ענקמייסדי רשת 'אושר עד' בדרך לאקזיט ענקגולן חזני, כלכליסט10
קרן ההשקעות אייפקס ישראל מנהלת משא ומתן מתקדם לרכישת מחצית מרשת 'אושר עד' למגזר החרדי, הרשת הרביעית בגודלה בישראל, לפי שווי של מיליארד שקל (כלכלה)
המרכז התעסוקתי במודיעין עיליתההכנסה הגבוהה ביותר לשכיר - בסביון. הנמוכה ביותר – במודיעין עיליתשחר אילן, כלכליסט2
ההכנסה הגבוהה ביותר בקרב העצמאים נרשמה בלהבים שבנגב ובשמשית שבגליל התחתון. בת"א ההכנסה הממוצעת לעצמאי גבוהה ב-16% משל השכיר. השכר הנמוך ביותר בערים הגדולות נרשם בירושלים – 82.5% מהשכר הממוצע במשק
המחסור בבצל: בגלל הסוחרים החמדניםהמחסור בבצל: בגלל הסוחרים החמדניםדניאל הרץ5
סוחרים מחזיקים כמויות בצל גדולות בקירור ולא מעבירים אותם לשוק מתוך רצון לקבל מחיר מופרז. משרד החקלאות קורא לסוחרים ולמגדלים לשחרר את הבצל שיש ברשותם (כלכלה)
מבנה בנק ישראל בירושליםנגיד 'בנק ישראל' ייכנס לתפקיד בדצמברעמרי מילמן, שירות כלכליסט
היום אישרה הממשלה את המינוי לתפקיד הבכיר • ד"ר נדין בודו טרכטנברג, המשנה לנגיד, ממלאת את מקומו של הפרופ' ירון עד לתאריך שנקבע • "זהו כבוד גדול עבורי" (כלכלה, בארץ)
ביהמ"ש מינה מפרק זמני ל"סופר דרינק"ביהמ"ש מינה מפרק זמני ל"סופר דרינק"קובי רוזן3
בית משפט המחוזי בירושלים מינה מפרק זמני לחברת B&H, בעלת השליטה ב'סופר דרינק'. העובדים - בהם חרדים רבים - טוענים כי לא קיבלו שכר עבודה על החודש שעבר (כלכלה)
ליצמןנתניהו מתכנן קיצוץ ענק; ליצמן מתנגדאדריאן פילוט6
ראש הממשלה נתניהו ושר האוצר כחלון הודיעו כי יביאו מחר לאישור הממשלה קיצוץ רוחבי - שעשוי להצטבר לאורך השנים ליותר מ-20 מיליארד שקל. ליצמן: "מתנגד נחרצות" (חדשות)
אחרי טמפו: גם החברה המרכזית למשקאות מייקרת את הבירהאחרי טמפו: גם החברה המרכזית למשקאות מייקרת את הבירהנורית קדוש, כלכליסט
בירה קרלסברג בבקבוק 330 מ"ל תתייקר ב-2.8%, ובירה טובורג - ב-3.2%; החברה לא תייקר את הבירות הפחות פופולריות סטלה ארטואה, וינשטפן והוגרדן (כלכלה)
המשתתפים הרבים בכנסמאות השתתפו באירוע הכלכלה "מה שקורה עכשיו" של פאגיכיכר בשיתוף פאג"י
אירוע הכלכלה והאקטואליה של פאגי - "מה שקורה עכשיו", התקיים השנה בפעם השניה במלון לאונרדו פלאז'ה בירושלים (כלכלה, שיווקי)
חברת סופר דרינק קורסת: 'צברה מוניטין רב'חברת סופר דרינק קורסת: 'צברה מוניטין רב'אלי רוטמן28
חברת המשקאות הקלים סופר דרינק, הפופולרית במחוזות מסוימים בציבור החרדי ואף מעסיקה עובדים רבים מבני המגזר, נקלעה למשבר פיננסי חריף, המאיים על קיומה (בארץ)
אילוסטרציהבתום המגעים: נמנעה השביתה במשקכיכר השבת1
מו"מ אינטנסיבי בין יו"ר ההסתדרות, שר האוצר, שר העבודה והרווחה ושר הבינוי והשיכון הביא להסכמות, בעניין הסדרת נושאי הבטיחות במקומות העבודה, ובענף הבנייה בפרט (כלכלה)
משה אבוטבולהבחירות מאחורינו: המועמדים בחובות עתקצבי זרחיה5
שבוע לאחר הבחירות לרשויות המקומיות מתברר כי לא מעט מהמועמדים ברחבי הארץ הפסידו אך נותרו עם חובות ענק של מיליונים • מאלקין בירושלים ועד אבוטבול בבית שמש (חדשות)
הלילה: מחירי הדלק יירדו ב-11 אג' לליטרהלילה: מחירי הדלק יירדו ב-11 אג' לליטרכיכר השבת1
מחיר הדלק יירד הלילה ויעמוד על 6.48 ש"ח לליטר 95 אוקטן. בחודש שעבר מחיר הדלק נותר ללא שינוי. הסיבה לירידת המחיר: ירידה משמעותית במחירי הנפט העולמי (כלכלה בארץ)
רמי לוירמי לוי מכר 1.7% ממניות הרשת ב-45 מיליון שקלנורית קדוש, כלכליסט
בעל רשת שיווק השקמה מצמצם את אחזקותיו ברשת ויורד מתחת ל-40%. הקונה חברת הפניקס העלתה את אחזקותיה ל-5.01% והפכה לבעל עניין (כלכלה בארץ)
ניסוי בברק  8777 מיליון דולר: מערכת ברק 8 תימכר להודודניאל הרץ
תע"ש תספק מערכות הגנה אווירית LRSAM ממשפחת 'ברק 8' בהיקף של כ-777 מיליון דולר להודים. ברק 8 נמכרה בשנים האחרונות בהיקף כולל של מעל 6 מיליארד דולר (כלכלה בארץ)
השר כחלוןאיום: 'אם לא תוריד את המס, נעשה שיימינג'עמרי מילמן, שירות כלכליסט
בכנס לשכת יועצי המס באילת, סיפר שר האוצר כחלון על יחסיו עם ראש הממשלה נתניהו: "אנחנו משתי מפלגות שונות. זה מתח מובנה. היחסים בינינו - למה לא" • סקירה מפורטת (כלכלה)
כחלון וארדןהקיצוץ שיאפשר את העלאת שכר השוטריםעמרי מילמן
מתווה העלאה קובע כי התשלום רטרואקטיבית ייפרס על פני 15 שנה עד 2034. בשלב זה מדובר ב-1.2 מיליארד שקל בשנה שיקוצצו מתקציבי יתר משרדי הממשלה (כלכלה בארץ)
גרעון חריג: חשש לקיצוץ בתקציבי הממשלהגרעון חריג: חשש לקיצוץ בתקציבי הממשלהדניאל הרץ
נמדד גרעון חריג של 8.4 מיליארד שקל, גבוה בהרבה מהגירעון בתקופה המקבילה אשתקד. במקביל כחלון ממתכנן הורדת מסים נוספת שיכולה רק להחמיר את המצב (כלכלה)
מה עומד מאחורי הזינוק בעלות המלפפוניםמה עומד מאחורי הזינוק בעלות המלפפוניםכיכר השבת5
הצרכן עדיין לא מרגיש בכיסו את העלייה בשווי המלפפונים - זינוק בשיעור של כ-60 אחוז במחיר למשווק - בגלל האסטרטגיה של רשתות השיווק למכור ירקות במחירי הפסד • מה הגורם לזינוק? (צרכנות)
פרופ' אמיר ירוןהמודל הכלכלי שקנה לנגיד הבא פרופ' ירון הכרה בינלאומיתאדריאן פילוט, כלכליסט
ירון קיבל הכרה בינלאומית משמעותית בזכות מודל שפיתח עם הכלכלן ראווי בנסל, המראה כיצד סיכונים שצפויים בעוד 30 שנה קובעים אם נבזבז או נחסוך היום (כלכלה בארץ)
מנוע פולקסווגן TSIיש לכם פולקסווגן ישנה? קבלו 800 ש"חתומר הדר, שירות כלכליסט2
בעלי המכוניות מהשנים 2009-2012: ייתכן שאתם זכאים להטבה לביצוע טיפולים ברכב - זאת בעקבות תביעה ייצוגית, על תקלה אפשרית בשרשרת התזמון של דגמים אלו (רכב)

כלכלה בארץ

כתבות ועדכונים בנושאי כלכלה, כספים ובכל העניינים הכלכליים החמים שעל סדר היום: מחירי הדיור, יחסי עבודה, צרכנות פיננסית ועוד. הכל במדור כלכלה של כיכר השבת.

כיכר facebook