ניסים בלאק  80 וארבע..  al  GUR PBHO..
דוחות חלשים לטוויטר: עלייה בהוצאות ותחזית מאכזבתדוחות חלשים לטוויטר: עלייה בהוצאות ותחזית מאכזבת
כ"ה בתשרי תשפ | 24.10.19
שירות כלכליסט
הרווח הרבעוני הנקי של טוויטר עמד על 5 סנט למניה והרווח המתואם על 17 סנט - בשוק ציפו לרווח נקי של 8 סנט ורווח מתואם של 20 סנט; טוויטר צופה לרבעון הרביעי הכנסות של עד 1.01 מיליארד דולר - הצפי עומד על 1.06 מיליארד דולר; מספר המשתמשים הרווחיים היומיים עלה ב-4% (כלכלה)
אילוסטרציההלוואות אטרקטיביות במרכנתיל• החזר נמוךכיכר בשיתוף מרכנתיל
יש לכם תוכניות לצאת לחופשה משפחתית, להתכונן לחתונה ? יש רגעים שרק מי שמכיר אותך, מבין אותם • בנק מרכנתיל מציע לכם הלוואה מיוחדת ולכל מטרה (פיננסים, מקודם)
אחד מכל חמישה עובדים בסלקום - יפוטראחד מכל חמישה עובדים בסלקום - יפוטרגולן חזני, כלכליסט
אחד מכל חמישה מעובדי חברת הסלולר יפוטר; הליך הפיטורים צפוי להסתיים ב-2020 ואמור לצמצם את ההוצאות של סלקום ב-150 מיליון דולר; תצא בהנפקת זכויות בהיקף של חצי מיליארד שקל (כלכלה)
בורסה מידע פניםמ"מאמני מסחר" ועד שיטת מרטין גייל: כך פעלה לפי החשד הונאת המשקיעים ב-iTraderתומר גנון, כלכליסט
מה עמד מאחורי ההבטחה ל"בונוסים", מהי "שיטת ההכפלה", מדוע הלקוחות דורבנו להשתמש בכרטיסי אשראי, איך פעלו אנשי המכירות, ואת מי האשימו בסוף בהפסדים. כתבי החשדות נגד 12 מנהלים ועובדים בזירת המסחר לאופציות בינאריות iTrader חושפים את השיטות שבהן הוצאו לכאורה במרמה מאות מיליוני שקלים מאלפי לקוחות (שוק ההון)
אילוסטרציההמהפכה הדיגיטלית בבנקים: לאן נעלמו הבנקאים?אלי קיסינג'ר
המהפכה הדיגיטלית סחפה את הבנקים בישראל ואין היום בנק שלא מתהדר באפליקציה, אתר ובשירותי אונליין נוחים. אז מה חסר? בנקאים (בנקים, שיווקי)
אילוסטרציהסניף דיגיטלי? אין חיה כזאת!כיכר בשיתוף מזרחי טפחות
אם ללמוד מפרסומות, נראה שבקרוב יתמסמסו להם סניפי הבנקים אל תוך העולם הדיגיטלי ושהחל ממחר 'בּוֹטִים' יחליפו את קובי מהסניף - האם אכן כך?(בנקים, שיווקי)
מטבעות וירטואליים בשווי מיליוני דולרים נגנבומטבעות וירטואליים בשווי מיליוני דולרים נגנבושירות כלכליסט
לפי הדיווח בגרדיאן, המטבעות נגנבו מחשבונות בבורסת ביטפוינט ג'פן, המחוברים לאינטרנט. החברה מסרה שתפצה את הלקוחות ומניית החברה צנחה לאחר ההודעה (שוק ההון)
השקל התחזק ב-5 אחוז מול סל המטבעותהשקל התחזק ב-5 אחוז מול סל המטבעותכתבי שוק ההון, כלכליסט
שקל חזק: אחרי שרשם ירידה שנתית של 2.8% במהלך 2018, המטבע הישראלי חוזר להתעצם וגורר את בנק ישראל להתערב בשוק במטרה למתן את ההתחזקות (שוק ההון)
bitcoin ביטקויןמאבד גובה: הביטקוין ירד לכ-10,000 דולרשירות כלכליסט
הירידות החדות במחיר המטבע הקריפטוגרפי נמשכו גם היום • למרות הירידה החדה בערכו של הביטקוין הוא עלה מתחילת השנה ב-170% • מחירו כעת: כ-10,000 דולר (כלכלה, עולם)
bitcoin ביטקויןהביטקוין קופץ שוב: חצה את רף ה-13 אלףשירות כלכליסט
המטבע הווירטואלי הפופולרי חוצה את סף ה-13 אלף דולר לראשונה מאז ינואר 2018; האנליסטים הבכירים מדווחים: כי "תמים לחשוב שהביטקוין לא יכול להתרסק שוב ושוב" (כלכלה)
ביטקויןלא עוצר: הביטקוין הגיע ליותר מ-11 אלף דולרשירות כלכליסט
המטבע הווירטואלי המוביל בעולם צובר תאוצה בשבוע האחרון, ואתמול טיפס ב-7% לשיא מאז מרץ 2018; אנליסטים חוזים שהביטקוין עשוי להגיע ל-40 אלף דולר (שוק ההון)
טראמפ בדרך לפתוח את השוק האמריקאי לקנאביסטראמפ בדרך לפתוח את השוק האמריקאי לקנאביסצלי גרינברג, שירות כלכליסט
נשיא ארה"ב טראמפ הביע תמיכה במהלך המאפשר פעילות קנאביס ברמה הפדראלית. אם יוסר האיסור הפדראלי יוכלו החברות לבצע פעולות פיננסיות בבנקים (כלכלה, בעולם)
מלחמת הסחר בין ארה"ב וסין תרסק את הצמיחהמלחמת הסחר בין ארה"ב וסין תרסק את הצמיחהשירות כלכליסט
יו"ר הקרן כריסטין לגארד מזהירה כי המכסים הקיימים, ואלה שעתידים להטיל הנשיא טראמפ ועמיתו הסיני, עלולים לחתוך את הצמיחה הגלובלית בשנה הבאה ב-0.5% (שוק ההון)
הטעות שמחקה לחברה 23 מיליון דולרהטעות שמחקה לחברה 23 מיליון דולרחזי שטרנליכט, שירות כלכליסט
יצרנית המל"טים ייחסה לעצמה בסוף 2018 את כל צבר ההזמנות של קונטרופ, שבה היא שותפה (50%) עם רפאל. הטעות תוקנה בדו"חות הרבעון הראשון, שבו רשמה הפסד גדול יותר מההפסד של כל 2018, ששלחו את המניה לצניחה של 7.3% (כלכלה)
bitcoin ביטקויןהביטקוין מזנק ב-11% ומתקרב ל-9,000 דולרשירות כלכליסט
המטבע הווירטואלי מטפס למחיר של 8,942.58 דולר – מחירו הגבוה ביותר מאז מאי 2018 (שוק ההון)
מלחמת סחר? הביטקוין קופץ ב-11%מלחמת סחר? הביטקוין קופץ ב-11%שירות כלכליסט
מטבע הקריפטו מזנק אל רמתו הגבוהה ביותר מאז אוגוסט 2018; מטבע הקריפטו הפופולרי ביותר משלים זינוק של 96% מתחילת השנה אחרי שהתחיל אותה במחיר נמוך (כלכלה)
ביטקוין מטבע וירטואלי מטבעות דיגיטליים קריפטו 1הביטקוין חוזר? המטבע הווירטואלי מזנק ב-10% ליותר מ-7,500 דולרשירות כלכליסט
מדד החוזק היחסי של הביטקוין הגיע השבוע לרמתו הגבוהה ביותר מאז תחילת 2018 - מעט לאחר שהביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים; המטבע הפופולרי נסחר ברמתו הגבוהה ביותר ב-2019, שאליה נכנס במחיר נמוך מ-4,000 דולר (כלכלה)
40 מדינות בארה"ב תובעות את חברת טבע40 מדינות בארה"ב תובעות את חברת טבעשירות כלכליסט
לפי התביעה, החברה הישראלית העלתה משמעותית את מחיריהן של 112 תרופות גנריות ותיאמה מחירים של לפחות 86 תרופות יחד עם מתחריה. "הונאה נגד האמריקאים" (עולם)
תמונתו של טראמפ על עיתון בסיןבבורסה הוכח: טראמפ מפיל את סין למטהשירות כלכליסט3
נשיא ארה"ב האשים את סין בהפרת סיכומים בנוגע לסוגיות הסחר, ומחר מתכוון להעלות את המכסים על סחורות סיניות; ניקיי נחלש ב-1%, האנג סנג ב-2% ושנגחאי ב-1.4% (כלכלה)
bitcoin ביטקויןהאקרים גנבו ביטקוין ביותר מ-40 מיליון דולרשירות כלכליסט
פלטפורמת המסחר ביננס הודיעה שאתמול גנבו ממנה האקרים 7,000 ביטקוין בעזרת "מגוון של שיטות פריצה"; בביננס השביתו את המערכת מיד לאחר הפריצה (שוק ההון)
חברת Gett גייסה 120 מיליון דולר ממשקיעיםחברת Gett גייסה 120 מיליון דולר ממשקיעיםמאיר אורבך, שירות כלכליסט
מפעילת אפליקציית ההיסעים גייסה את רוב הסכום כחוב, לפי שווי של 1.5 מיליארד דולר; הסבב יהיה ככל הנראה האחרון לפני הנפקתה. עד כה גייסה גט 790 מיליון דולר (שון ההון)
הלוואה מגוף חוץ בנקאי לכל מה שחלמתmax מבית לאומי קארד- בונים לך הלוואה נכונה לכל מטרהכיכר בשיתוף max מבית לאומי קארד
אין משק בית שלא נזקק ברגע כל שהוא להלוואה, הגעתם להחלטה לבקש הלוואה, חשוב שתשקלו היטב איך לעשות זאת נכון ובאופן שישאיר אתכם מאוזנים כלכלית. (הלוואות, שיווקי)
שובו של הביטקוין: קופץ לשיא של 4 חודשיםשובו של הביטקוין: קופץ לשיא של 4 חודשיםשירות כלכליסט
מחירו של המטבע הווירטואלי זינק ב-17% תוך 30 דקות, ועמד מוקדם יותר הבוקר על 4,715 דולר; עלייה משמעותית של 5.1 מיליארד דולר נרשמה גם בשווי השוק של הביטקוין (שוק ההון)
מלאנוקס ביקנעםמלאנוקס נמכרת לאנבידיה ב-6.9 מיליארד דולרגולן חזני
כפי שנחשף בכלכליסט, הדירקטוריונים של שתי החברות אישרו את העסקה במהלך השעות האחרונות; המחיר משקף פרמיה של 17% על שווי השוק של חברת הטכנולוגיה הישראלית (כלכלה)
קקאווהיה גם מה ששימח את המשקיעים - החוזה על הקקאושירות כלכליסט
מול כל הנכסים שמסכמים את השנה בצבע אדום, החוזה על הקקאו סיפק ב-2018 החזר של 28% על ההשקעה – לאחר שמזג האוויר הוביל לירידה בהיצעים (שוק ההון)
אילוסטרציהכמה הפסידו עשירי העולם מתחילת השנה?שיר רייטר, שירות כלכליסט4
2018 נפתחה באופטימיות בשווקים, אבל רווחי השיא של תחילת השנה נמחקו בסערה של החודש האחרון; מי מוביל את ההפסדים, מי דווקא הרוויח, ומה עם הישראלים? פרטים (שוק)

שוק ההון

שוק ההון עדכוני בורסה, מטבע חוץ וכל הנעשה בעולם ההשקעות, בדגש על עולם העסקים החרדי בסיקור מקיף ומקצועי במדור כלכלה שוק ההון בכיכר השבת.

כיכר facebook
עקיבא ויספלד
עקיבא ויספלד
היכן אתם משקיעים את הכסף שלכם?
ב' בכסלו תשעב16
יוסי שוקרון
יוסי שוקרון
מי אמר שרק חרדים נופלים?
ג' בחשוון תשע8