אאא

ריבונו של עולם נלחם בזהירות רבה, עם פינצטה, לטהר ולשמור על ארץ ישראל הקדושה - מדינת היהודים. שבעה מיליארד אנשים בעולם נגד מדינת ישראל - המקום הקטן ביותר בעולם, המחיה את העולם ומקור הברכה של העולם - והעולם כפויי טובה. בורא עולם מגן ושומר על מדינת ישראל כמו כיפת השמיים, ואוי ואבוי למדינה, ארץ, נשיא או ראש ממשלה, שילכו נגד מדינת ישראל. תוך זמן קצר ביותר הם יסתבכו עם עמם ועמם יסתבכו עם עמם, דוגמת סוריה, תורכיה ומצרים. בורא עולם הולך לקלף את כל הטומאה והקליפה הקשה מעל כדור הארץ ומחדש את העולם לטהרה וקדושה - כי הגיע הזמן! מזמן חטא אדם וחווה - הגיע זמן תיקונו הסופי של העולם! ליצנים ולעגנים רבים יש - נגד עובדות ותוצאות בשטח אין מה להתווכח.

מצרים תמשיך להידרדר ולהידרדר עד שיטבעו כולם בנילוס - הנילוס ישטוף אותם מכל הרוע והשנאה שיש בהם. כל הקיצוניים במצרים שונאים את היהודים. מצרים הייתה הגב והכוח של החמאס, כל התיקים וכל המשרדים הניידים של החמאס היו במצרים אצל מורסיי. מכל התוכניות של החמאס נגד מדינת ישראל - יצא להם תפוח רקוב. הקדוש-ברוך-הוא ייתן בין החמאס למצרִים באזור מדבר סיני מלחמה קשה. הם רוצים לשלוט במדבר סיני. מדבר סיני מלא בני אדם מכל הסוגים, מלא טילים ותחמושת - השוק האפור והשחור, אין דין ואין דיין. מורסי לא שמר מספיק במדבר סיני על העברת תחמושת ונשק דרך המנהרות לחמאס. הוא כאילו תפס 5% אחוז ו-95% אחוז נכנסו לעזה ולחמאס. במצרים יש בלאגן גדול, אין סדר והמהפכה רק התחילה, לא יהיה לזה סוף.

מדינת ישראל, ממשלת ישראל, צריכה להיות בהיכון ולא להאמין לאף מדינה, כולם רוצים להתפרסם ולהירשם בהיסטוריה על חשבון מדינת ישראל.

סוריה נמחקת למרות שרוסיה מגינה עליה, לא עוזר כלום. ארצות-הברית מנסה לעזור בסוריה - הביא להם בורא עולם לטפל גם במצרים, מצרים מקבלת מיליארדים מהאמריקאים.

הכלכלה בעולם מתדרדרת, מתדרדרת ושוקעת, אין לה פיתרון. התקשורת אומרת שהכל תקין - הכל שקר אחד גדול. יהודים, לא להשקיע כסף מחוץ לְארץ ישראל. יהודים, להשקיע בנדל"ן בארץ ישראל, תהיה לזה ברכה בעתיד. בארץ ישראל הכלכלה תמיד בעלייה ומובטח שהכל יהיה טוב בארץ ישראל. הכלכלה בארץ ישראל היא הטובה ביותר בעולם!

בכל מדינות ערב מתים מפחד שיהיה להם הרס וחורבן כמו בסוריה ומצרים. הקדוש-ברוך-הוא לא יוותר להם, יעקור את כל הרוע מהשורש! הקדוש-ברוך-הוא קנאי לעם ישראל ולארץ ישראל - אדמת הקודש.

סידרת החינוך של בורא עולם עוברת מארץ לארץ!

באיראן, חסן רוחאני בשקט בשקט כמו נחש חולה. עושה עבודתו בשקט, כדי שלא תהיה לו מהפכה באיראן, בורא עולם מבטיח לו: תהיה לו מהפכה! רוחאני מנסה 'לעבוד' על האזרחים האיראנים, אבל אזרחי איראן זה לא אזרחי מצרים, סוריה, עזה והחמאס. אזרחי איראן הם אנשים משכילים, בקרוב יראו שאין כל תוצאות, שהכל דיבורי סרק, ויעשו לו מהפכה יותר גרועה ממצרים וסוריה. את אזרחי איראן לא מעניין אטום ולא כורי אטום, רק פרנסה, עסקים, כסף ואוכל - צודקים.

לבנון נמצאת עם פה פעור, יש לה קוץ בגרון שלא יכולה לדבר ולא מצליחים לסגור לה את הפה. המומים ופוחדים, הם מרגישים את עשר המכות כמו של מצרים.

כל מדינה שמתחילה להפריע לעם ישראל, חוטפת את עשר המכות כמו במצרים.

ירדן, ממשלת ישראל עוזרת לה כדי שלא יהיה מהפך, למרות שיש שם מעל שני מיליון פליטים מסוריה ש-40% מתוכם הם חמאס. מלך ירדן רועד מפחד, מחפש ישועה - ישראל עוזרת לו שלא ייפול.

יש להיזהר מערבים בגדה עם תעודה כחולה, הם מסוכנים, הם מתכננים במחתרת ובסתר לחטוף חיילי צה"ל ולהבריח אותם מישראל. זו התוכנית שלהם כדי לשחרר אסירים מסוכנים עם דם על הידיים. על זה הם עובדים 24 שעות.

עזה והחמאס יושבים בשקט מחכים לישועה מארצות-הברית.

תורכיה גם היא יבוא תורה, סבלנות - הולך לפי סדר. ימשיכו ההפגנות, ימשיכו ההפרעות, לא יהיה פתרון.

החמאס נפל בגדול - סמך על מורסיי והסוד התגלה. אנואר סאדאת הוא היחיד שהפתיע את עם ישראל במלחמת יום כיפור, לא יקום ולא יהיה מפתיע לעם ישראל - לעולמי עולמים!

ממשלת ישראל צריכה לטפל בעיקר, לנקות את תל אביב מכל הזוהמה והלכלוך. להוציא דחוף ובהקדם על-פי חוק את הסודנים והאריתראים מהארץ, הם חושבים שהם בעלי-הבית של המקום ושהם כבשו חלק מתל אביב. לא לשכוח שפה מדינת היהודים ולא מדינה של התבוללות. בזה צריכה להתעסק מדינת ישראל ואם לא - תבער האדמה בתל אביב. צריך להתעסק בנוער היהודי נגד הסמים והאלכוהול.

עלייה יש מכל העולם ויבואו עוד בהמוניהם. אנטישמיות, יש בגלוי ויש בסתר. העלייה תמשיך ותהיה בהמונים, למלא מיליון יהודים בנגב, מיליון יהודים בצפון ומיליון בשומרון.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני, באזור עזה עד אילת נמצאים המון אנשי חמאס - לשים לב לכל תנועה חשודה.

כל ראשי הערים והמועצות, צריך לדאוג דחוף לנוער שתהיה לו תעסוקה ולא יהיה משועמם, כי השעמום מביא לעבירות - לא סתם נבחרתם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בורא עולם מראה לעם ישראל שאם סוריה, לבנון, נסראללה ומצרים, מתפרקים וימשיכו להתפרק, אז אין מה לסמוך על החמאס ולהתעסק איתו, חס ושלום, בעניין הקמת מדינה פלסטינאית - אין עם מי לחתום, עם מי לדבר, כל שנייה הם מתהפכים.

שיטפונות יימשכו יותר קשים. התפרצויות הרי געש ואש - יימשכו. באמצע הקיץ יהיו גשמים ומים. רעידות אדמה שונות ומשונות - יהיו. תסבוכות בתוך המדינות - יהיו. רכבות, מטוסים ואוניות ימשיכו להינזק, ליפול ולהתרסק.

יהודים יקרים,להפסיק לטייל בעולם, לחזור לארץ! יהודים יקרים הגרים מחוץ לארץ ישראל, להתקפל ולבוא לישראל! יהודים יקרים, לקפל את ספרי התורה ולהעלות אותם לארץ הקודש - זה מקומם! אין על מי לסמוך רק על אבינו שבשמיים. הקדוש-ברוך-הוא מבקש מעם ישראל להתאחד, דתיים ולא דתיים, להיות באגודה אחת ולשמור על כל פיסה מאדמת ישראל! משיח עובד ופועל, זה הדור האחרון של משיח אחרון, לסגור את המעגל עם אדם הראשון. משה רבנו העביר את נשמתו למשיח של היום - האחרון והסופי, אדם הראשון ודוד המלך מעורבים בנשמת המשיח האחרון הזה. נסגר המעגל מאדם הראשון עד עכשיו! הדור הזה זכה - שיחזרו בתשובה!

משיח סוגר עכשיו את העולם הישן ופותח עולם חדש, טהור וקדוש, עולם של חיים לנצח ליהודים ובניית בית המקדש. תוכניות של בניית בית המקדש - יש לו כבר!

 

המסר ניתן ביום שני