אאא

באירוע ייחודי ומרגש חנכה ענקית הרכב היפנית 'מיצובישי' את אולם התצוגה ומרכז המכירות שלה בירושלים. בקביעת המזוזה כובדו הגר"א בקשי דורון שליט"א הראשון לציון והרב הראשי לשעבר, רב הכותל והמקומות הקדושים הגר"ש רבינוביץ שליט"א, וסגן שר החינוך חה"כ הרב מאיר פרוש והרב אברהם יוסף ליזרזון יו"ר החינוך העצמאי.

במשך שעה ארוכה הרחיבו הדוברים על מעלת החברה וקשריה לאורך השנים עם הציבור החרדי כשהיא נרתמת לסייע במיזמי חסד שונים לתועלת הכלל, כשהם מברכים את צמרת הנהלת 'מיצובישי' שמזוזות אלו שנקבעו בהדר ובהידור ישמרו בבטחה גם על ציבור אלפי הלקוחות לאורך כל הדרך.

מנכ"ל חטיבת מיצובישי ישראל מר אריאל פינטו עמד על ייחודיותו של קהל הצרכנים החרדי "בחירת החברה בירושלים כמוקד של עשייה ושגשוג, מבטאת את זיקתו של עם הנצח לירושלים והערכתו לכל אלו שמשמרים את קדושתה ונוהגים בה ביראה" דברי פינטו.

באירוע שנערך בהשתתפות רבנים, חברי מועצת העיר ואישי ציבור רבים, השיקה החברה את ימי המכירות המיוחדים עבור הציבור החרדי שייערכו בסניף החדש שברח' האומן 9 בשכ' תלפיות שבירושלים, כשהיא מעניקה לראשונה הנחות ענק, תשלומים נוחים ומענקים החל מ- 10,000 שקלים על מגוון הדגמים, כשעל ה'גרנדיס' המשפחתית הפופולארית בציבור החרדי ניתן מענק נוסף וייחודי.

ימי המכירות המיוחדים מתקיימים בשבוע זה בימים שלישי - שישי, י"ט - כ"ב באלול בלבד, בין השעות 09:00 - 19:00 בסוכנות ירושלים רחוב האומן 9 בניין היהלום שבכתר, תלפיות.