אאא

הכתובת על הקיר: באחד הסטטוסים שפורסמו ברשת החברתית פייסבוק וגרר לא מעט תגובות, אחד מבני המיעוטים שהגיבו, חצה את הקווים האדומים כשאיים ללא פחד ומורא כי בכוונתו לבצע פיגוע התאבדות בקניון עזריאלי בתל-אביב במטרה להרוג כמה שיותר יהודים.

"אני אנשלה אפוצץ את עצמי בעזראלי (שגיאות כתיב במקור) שימותו כמה שיותר יהודים. אני שותה דם של יהודים. אני דרקולה", כתב בן המיעוטים.

האזרח המודאג מיהר לעדכן את משטרת ישראל בעמוד הרשמי ברשת החברתית, אלו הגיבו כי בכוונתם לטפל באירוע המדובר. "המקרה נמצא בטיפול" הגיבו במשטרה.

ד"ר מיכאל בן-ארי ששימש כחבר-כנסת מטעם מפלגת "האיחוד הלאומי", אמר הבוקר בשיחה עם "כיכר השבת" כי גורמי אכיפת החוק נהוגים איפה ואיפה בין ערבים ויהודים במקרים ביטחוניים: "המשטרה והשב"כ מעפילים מזל"טים בכדי לתפוס חשודים יהודים אבל כשיש פה גיס חמישי או אדם שמנסה לעשות לנו מה שעשו הנאצים ימ"ש "שהם ישתו לנו את הדם", יש התעלמות וטמינת הראש בחול כאילו זה לא קיים. מדובר בהתעלמות מוחלטת מהפשיעה הלאומנית הערבית ישראלית".

"מדובר בהתעלמות מכוונת. אגב, אלו עובדות בשטח שיש הבדל כשמדובר בפשיעה לאומנית ערבית ליהודית. כשחיללו את בית העלמין ברחביה תפסו את הערבים ואמרו שזו לימות ולא פשיעה לאומנית", הוסיף בן-ארי.