אאא

יממה בלבד לאחר הודעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו על הפסקת האש בדרום, מפלגתו יורדת בסקרים, ומקבל רק 33 מנדטים. המפלגה שדווקא מפתיעה היא 'עוצמה לישראל' של הימין שלראושנה מקבלת 4 מנדטים.

בסקר שנערך על ידי מכון 'פאלנס' ופורסם היום (חמישי) בערוץ הכנסת עולה כי 'הליכוד-ביתנו' יורדים ל-33 מנדטים בלבד, 'העבודה' בראשות שלי יחימוביץ' ממשיכה בקצב העלייה ומקבלת  24 מנדטים.

'הבית היהודי' בראשות נפתלי בנט ממשיכה לתפוס תאוצה ומקבלת 13 מנדטים, 'יש עתיד' בראשות יאיר לפיד שומרת על כחה ומקבלת 11 מנדטים.

תנועת ש"ס, למרות חזרתו של המנהיג ישן-חדש אריה דרעי, לא צוברת תאוצה ונשארת עם 10 מנדטים בלבד. 'יהדות התורה' מתחזקת מעט ומקבלת 6 מנדטים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

'מרצ' של זהבה גלאון מקבלת 6 מנדטים, 'עוצמה לישראל' בראשות ח"כ מיכאל בן ארי ואריה אלדד ממשיכה להפתיעה ומקבלת 4 מנדטים.

'עם שלם' בראשות ח"כ חיים אמסלם שוב עוברת את אחוז החסימה אך נחלשת מעט ומקבלת 3 מנדטים, 'העצמאות' בראשות אהוד ברק ו'קדימה' בראשות שאול מופז לא עוברות את אחוז החסימה, למרות המבצע בעזה.

בסקר הקודם שנערך במהלך הלחימה על-ידי מכון 'פאלנס', סיעת 'הליכוד-ביתנו' קיבלה 38 מנדטים, 'העבודה' - 22 מנדטים, 'יש עתיד' - 13, 'הבית היהודי' - 11, ש"ס - 9, 'יהדות התורה' - 5, 'מרצ' - 5, 'עם שלם' - 4, 'עוצמה לישראל' - 3, ו'העצמאות' ו'קדימה' - 0 מנדטים.