אאא

באחרונה ביקרו משלחת מארגון 'לב מלכה' בראשות הרב אהרון אברמן, יו"ר ארגון "לב מלכה", בביתו של מרן כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א, בכדי לקבל ברכה והכוונה לגבי המשך פעילות הארגון למען החולים בעם ישראל.

מרן האדמו"ר האזין ברוב קשב לפירוט פעילות הארגון בתקופה האחרונה ואף חתם גם הוא בכתב ידו על כתב המלצה ובקשה, ובזאת הצטרף לגדולי ישראל שליט"א כל החוגים אשר כבר חתומים על הכתב.

לקראת צאתם בירך מרן האדמו"ר את הרב אהרן אברמן יו"ר הארגון 'לב מלכה' ואמר: "החסד שעושים ארגון 'לב מלכה'  הוא זכות גדולה, והלוואי שלא הצטרכו לכם".

במהלך 18 השנים האחרונות הפך "לב מלכה" מארגון קטן ואנונימי לארגון גדול ומוכר, בעל רקורד מרשים של פעילות בתחום הרפואה והבריאות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בארגון "לב מלכה" מציינים בסיפוק את גודש הפעילות מתחילת השנה ועד כה, אשר עד כה נערכו 4 מחנות נופש במלונות שונים בארץ שהיו מיועדים לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם מן הציבור החרדי.

המחנה היה מותאם בתכניו ובהכשריו למשתתפים וב"ה קצר הצלחה מרובה.

כ-160 איש, ילדים חולים ובני משפחותיהם בילו באטרקציות ומסעדות מן השורה הראשונה וכולם חזרו מלאי כוחות ובמצב רוח מרומם בעז"ה עד להחלמה המלאה.

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מציינים כי בקיץ הקרוב צפויים להתקיים מספר מחנות נופש נוספים לאור הביקוש הגדול, ובימים אלו מגבשים את התוכניות הסופיות.