שנאת חרדים (סריקה)
תוכן גולשים
שנאת חרדים (סריקה)
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

אנחנו מומחים בלקבל מכה ולהתקפל יותר מעוצמתה, שכחנו להבחין בין דבר שנאמר עלינו ומצריך חשבון נפש לבין מה להתסיס אתת האוירה כדי לתת פרנסה לערוצים שצריכים לספק קרקע נוחה למפרסמים.

האמנם יש משמעות לכלי שנקרא תקשורת, אפשר ללעוג לעצם השאלה שהרי עליה אנו אמונים מערב עד בוקר ליבנו נתון לכל דיווח מהשטח ומוחנו עסוק בניתוחי המומחים הגדולים בכל הקשור למצבינו.

ומי הם אותם מומחים, פשוט אדם ששלח קורות חיים וצלח עליו גורלו, ובקורות חיים לא בודקים מידות טוב לב או דרך ארץ, בודקים שנינות דבר שיעורר יותר יותר את האדרנאלין אצל השומעים והמאזינים דבר שיביא יותר רייטניג וממילא הפרנסה ברווח ושלום על ישראל.

אלא שהמצהיב פני חבירו ברבים גם אם הם הולבנו לא מראים בדווקא על נקודת אמת, אלא על יכולת לגעת לנו באיזה צד ששוב יעורר בנו תסיסת דמים של התרגשות בלי קשר לאמת והמוסר שהיא נחלת ההולך על שתיים.

ולכן מפליא מאוד מצד האמת איך אנחנו קונים את הסטארטר הזה שפשוט משום מה מקפיץ לנו את כל המערכות ומתחילים גיויים והתעוררות לחשבון נפש במה טעינו ומה יהיה עלינו, ופשוט שכחנו ששוב נפלנו בפרי עטו של כתב זה או אחר.

אם היו שואלים אותי, ולא שואלים, אבל הייתי מציע אם היינו יותר חכמים, אם ערוצים דתיים או אתרים דתיים יתמקדו להביא ידיעות אחרות מהשטח, ולא אנחנו לא חייבים להתייחס, לא נפסיד שום דבר ואין כאן התעלמות מהאמת יש כאן התעלמות ממקפיצי אדרנאלין למיניהם.

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.