אאא

לאחר שדיווחנו בכיכר השבת על הכנסת ספר התורה שצפויה להתקיים בכותל המערבי, אנו מתכבדים להגיש בפניכם מקבץ תמונות מיוחדות ומרגשות מהאירוע.

כפי שהזכרנו בידיעה הקודמת, ספר התורה הוכנס לרחבת הכותל המערבי, והוא נתרם ע"י מאות אנשים מכל גווני הקשת היהודית, ומתרבויות שונות, לזכות חיילי צה"ל.

אלפים השתתפו בשמחתה של תורה, בהכנסת הספר המהודר. מעמד סיום כתיבת האותיות, התקיים באולמי ´וואהל´ שבעיר העתיקה, אליו הגיעו מאות לשמוע את דבריו של המקובל הצדיק הרב דוד בצרי שליט"א. מייד אחריו נשאו דברים: רב הכותל והמקומות הקדושים שמואל רבינוביץ ורב הארגון

הרב זמיר כהן. אחרי הנאומים, נמכרו זכויות האותיות וההכנסות הוקדשו עבור שידורי ´הידברות´.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מייד עם תום טקס כתיבת האותיות, ליוו את ספר התורה מאות האורחים, כאשר כמאה ילדים מלווים את התהלוכה ובידיהם לפידי אש. כמו כן, להקה מיוחדת בכלי זמר, תופים ושופרות ליוו את התהלוכה המפוארת.

בהגיע ספר התורה לרחבת הכותל, אלפי האנשים שליוו את הספר הצטרפו לאלה שהתפללו במקום, שם רקדו שעה ארוכה לכבוד התורה. סיני, איציק אורלב ואיציק אשל הנעימו את האירוע בליווי הקלידן משה אברהם. שיאו של האירוע נרשם במעמד קבלת עול מלכות שמים ברוב עם, ע"י המקובל הצדיק הרב דוד בצרי שליט"א.

ובגלריה המיוחדת תוכלו לראות: איזה זמר מחזיק את המיקרופון למקובל הרב דוד בצרי? איזה רבנים מופיעים בתמונות ולא הוזכרו בכתבה? מי מבאי הכותל הקבועים מזהה את "הרב הלבן"? ומה הוא עושה? ייתכן והשתרבבה בגלריה תמונה מאירוע אחר. האם תוכלו לזהות אותה?

לצפייה בגלריה בממשק המתקדם לחצו כאן