אילוסטרציהבואי לקבל את כל התשובות בדרך לפרנסה בכבוד
י"ט באייר תשפ | 13.05.20
השבוע זה קורה : היום הפתוח מרחוק שיתקיים ע"י סמינר תמורה - 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה ירושלים * בוגרות רבות השתלבו בחברות ההיי טק הגדולות המותאמות לעובדת החרדית (לימודים)
אילוסטרציההמקפצה לתעסוקה תואר ראשון באונ' ת"אכיכר בשיתוף אונ' ת"א
תואר ראשון במוסד האקדמי הנחשב בישראל - אוניברסיטת ת"א • תנאים מעולים למתקבלים לתוכנית • לאור הקורונה: קבלה ללא פסיכומטרי למגוון מסלולי לימוד (לימודים, מקודם)
בתי המדרש של המרכז האקדמי לב חוזרים לפעילות"חווית הלימוד בבית המדרש מתבטאת ברעש הזמזום"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
לימודי הקודש במרכז האקדמי לב יתחדשו במתכונת קפסולות. ראש בית המדרש, הרב אמנון חרדי: "יש סמליות בחזרה לספסלי בית המדרש מיד לאחר חג מתן תורה"
אילוסטרציהאנשי חינוך? בואו להשתדרג ולהוביל בחינוך!כיכר בשיתוף המכללה
מכללה ירושלים, המובילה בציבור הדתי- תורני מזמינה אותך לעלות שלב ולהוביל את מערכת החינוך • ניהול וארגון מערכות חינוך • מסלולים לנשים וגברים • מערך מלגות (חינוך, מקודם)
כיתת לימוד במכללה האקדמית אשקלוןתשכחו מההגבלות - תתחילו לתכנן רחוק!כיכר בשיתוף המכללה האקדמית אשקלון
החזרה לשגרה כבר בעיצומה וזה הזמן לחשוב קדימה.תואר ראשון הוא הצעד הראשון שלכם. איך עושים את זה בקלות ובלי לוותר על אורח החיים שלכם? (לימודים, מקודם)
הרב יוסף צבי רימון - ראש בית המדרשלראשונה: בית מדרש מקוון ללמידה פעילהכיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב1
בית מדרש מקוון חדש יושק בימים אלו על ידי הרב רימון, ראש בתי המדרש במרכז האקדמי לב. זהו ביהמ"ד הראשון ברשת המאפשר לימוד אינטראקטיבי שבו התלמידים שותפים אקטיבית ליצירת תכני הסוגיות (לימודים)
הלמידה מרחוק מאתגרת? יש פתרון!הלמידה מרחוק מאתגרת? יש פתרון!כיכר בשיתוף המכללה
משפחות רבות מתמודדות בימים אלו עם אתגר הלמידה מרחוק, אך מה עושים כשגם אב המשפחה נדרש לשמור על שגרת לימודים? במכללה ירושלים מצאו פתרון! (לימודים, מקודם)
הסטודנטים בהתנדבות בקהילה"ההתנדבות שינתה את חיי מקצה לקצה"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב6
בתיה כהן ונתנאל כהן, סטודנטים במרכז האקדמי לב, זכו בפרס המל"ג לתרומה מיוחדת לקהילה. הם לוקחים חלק במיזם 'לב בקהילה' ומתנדבים לסייע לאוכלוסיות מוחלשות (בקהילה, מקודם)
אילוסטרציהסדרת הרצאות חינמיות: תצאו מהקורונה חכמים יותר!כיכר בשיתוף כיוון
אילוסטרציהלא תאמינו בכמה מקצועות תוכלו לעבוד עם תואר במנהל עסקיםכיכר בשיתוף המרכז האקדמי למשפט ועסקים
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות מגוונות יוכל להוביל אתכם לעיסוק יוקרתי בחברות עסקיות ובגופים פרטיים וציבוריים. עבודה מקצועית ומעניינת שרבים חולמים עליה. מאמר זה יפרט תחומי עיסוק שונים בהם תוכלו לעבוד (לימודים)
אילוסטרציהבעלי תואר ראשון במדעי החברה? בואו להשפיע על ארגוני ענק מבפניםכיכר בשיתוף האקדמית תל אביב יפו
סטודנטים רבים שסיימו את התואר הראשון בסוציולוגיה מעוניינים להמשיך וללמוד תואר שני בייעוץ ארגוני. מאמר זה יסביר מדוע זהו מקצוע נחשק ונדרש במשק ובנוסף כיצד אפשר לעבוד בתחום זה (לימודים, מקודם)
בוגרות רבות של סמינר 'תמורה' השתלבו בחברות ההיי טק הגדולותסמינר תמורה - 'עזריאלי' מציע ייעוץ לימודים מקווןכיכר בשיתוף תמורה עזריאלי
תחומי הלימוד בסמינר 'תמורה' - 'עזריאלי' מכשירים את הבוגרות להתפרנס בתחומי ההייטק בתפקידי פיתוח, וניתוח מערכות מורכבות בענפים מגוונים (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהבעקבות ההנחיות: מרכז כיוון מעניק שירות מקווןכיכר בשיתוף כיוון
גם המשק הישראלי עשוי להיכנס למצב בעייתי בעקבות משבר הקורונה, אך זה לא מחייב לצמצם את פעילות ההכוון התעסוקתי בעידן האינטרנט (תעסוקה, מקודם)
בין סמינר תמורה מבית עזריאליהחרדית שפיתחה סטרארטאפ בתחום עיבוד תמונותכיכר בשיתוף תמורה | עזריאלי
הכירו את החרדית, בוגרת 'תמורה' בוגרת מוסדות חינוך חרדיים שהחליטה ללמוד הנדסת תוכנה בסמינר 'תמורה' המאפשר לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה, מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית (לימודים,מקודם)
אילוסטרציההדיגיטל והטכנולוגיה פותחים לך שער כניסה לתעסוקה בעולם הרפואהכיכר בשיתוף כיוון1
ביוזמת 'מרכז כיוון' יתקיים ערב מקצועי מרתק בנושא דיגיטל וטכנולוגיות רפואיות ויפתח צוהר למקצוע הסיעוד שהפך לאחד המקצועות המשתלמים בתחום (לימודים)
"מנהל שרוצה להיות מנהל מצטיין חייב ללמוד כל הזמן""מנהל שרוצה להיות מנהל מצטיין חייב ללמוד כל הזמן"כיכר בשיתוף כיוון
15 מנהלים חרדים שהבינו ש"ניהול זה מקצוע" והלכו ללמוד קורס פיתוח מנהלים שהפך אותם למנהלים מצטיינים (לימודים, מקודם)
סמינר 'תמורה'  בירושלים הינו בנשיאותו של  הגר"מ אוירבאךבוגרות הסמינר מועסקות בחברות הגדולות במשקכיכר בשיתוף תמורה
בין המשרדים המעסיקות את בוגרות 'תמורה': משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים והכנסת • לימודי תואר ראשון בהנדסה, מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית של בוגרות בית יעקב (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהלומדים מקצוע עם מלגת קיום וצוברים נסיוןכיכר בשיתוף חברים
התוכנית שמלמדת גברים מקצוע טכנולוגי מבוקש ומעניקה מילגת קיום ע"ס כ- 4000 ₪ + הטבות מפליגות ומאפשרת צבירת ניסיון מקצועי בגוף ביטחוני נחשב (לימודים)
המרכז האקדמי לב"הוקסמתי ממגוון שיעורי התורה במרכז האקדמי לב"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
בוגר המרכז האקדמי לב במסגרת היום הפתוח: "האווירה התורנית והחברתית בביהמ"ד נפלאה"(לימודים, מקודם)
בנין הסמינר בהר חוצבים ירושליםמסיימות סמינר ומשתכרות מעל 20 אל"שכיכר בשיתוף תמורה | עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה
שכר של כ-20 אל"ש הוא לא חלום, וניתן להשיג אותו, זאת גילו בוגרות רבות של סמינר 'תמורה' שהשתלבו בחברות ההיי טק הגדולות המותאמות לעובדת החרדית (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהתכנית הכשרה מהפכנית בתחום ההייטקכיכר בשיתוף אינפיניטי1
גם אתה רוצה להשתלב בהצלחה בתפקידי פיתוח תוכנה משמעותיים בשוק ההייטק, עם יתרון משמעותי בשוק העבודה התחרותי? Infinity Labs R&D מבית Matrix תעזור לך (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהקונצרט ההוקרה של הזוכות בתחרות היוקרתיתכיכר בשיתוף רון שולמית
האירוע הינו נקודת השיא בתחרות מוזיקלית שנתית המתקיימת ביוזמת קרן שולמית, ובו נוטלות חלק תלמידות מצטיינות מהקונסרבטוריון (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהאפשרות כניסה לתחום ההנדסה עם משכורות עתקכיכר בשיתוף המכללה למנהל
עשרות חרדים יוכלו לקבל מימון מלא למסלול עתודה בכירה של לימודי הנדסאות, במטרה להגעה להנדסאי בכיר ולהשתלבות בתעשייה היוקרתית ביותר בישראל (לימודים, מקודם)
"הלימודים במרכז האקדמי לב הם מנוע עצום בקליטת חרדים באקדמיה""הלימודים במרכז האקדמי לב הם מנוע עצום בקליטת חרדים באקדמיה"כיכר בשיתוף מרכז האקדמי לב1
דברי יו"ר ות"ת פרופ' יפה זילברשץ בארוע חגיגי לציון יובל למרכז האקדמי בירושלים. ראש עיריית ירושלים משה לאון ציין: "מהמקום בו אני עומד יצאה הבשורה של שילוב תורה ומדע ויעידו על כך אלפי החרדים שהשלימו כאן השכלה" (חרדים, שיווקי)
אילוסטרציהבואי לגלות את 'האיתן' שבנפשכיכר בשיתוף מכון אית"ן
נשים מכל המגזרים מגיעות ללמוד את שיטת הפסיכולוגיה היהודית שפיתחה הגב' חנה רות אברהם ושנלמדת במכון אית"ן - אז מהי בעצם מהות השיטה? בכתבה שלפניכם (שיווקי)
טקס חלוקת תעודות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומרכז הלוםטקס חלוקת תעודות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומרכז הלוםכיכר השבת
הקורס היוקרתי, עסק בפיתוח מיומנויות ניהול מתקדמות ומתן כלים מקצועיים, תוך הבנה מעמיקה של מורכבות התפקיד הניהולי של נשים בהייטק.

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook