ישיבת חבד..  מניעת הריון  מרק פטריות  משבר הרכבת..
99% מבוגרי מבח"ר במנהל עסקים משתלבים בתחום99% מבוגרי מבח"ר במנהל עסקים משתלבים בתחוםכיכר השבת
הבוגרים במסלול מנהל עסקים במבחר, מעלים על נס את מערך ההשמה של מכללת מבחר – "עם תוצאות אי אפשר להתווכח". הרב מאיר יעקובוביץ: "ההצדקה לקיומנו הם הבוגרים שיכולים להתפרנס בכבוד" (פרסומת)
אוניברסטית בר אילןלראשונה: קמפוס חרדי בבר אילןכיכר השבת1
אוניברסיטת בר אילן פותחת את הרישום לקמפוס החרדי שלה, בבניין נפרד בתוך שטח האוניברסיטה • בר אילן היא האוניברסיטה הראשונה שפותחת קמפוס חרדי (לימודים)
אקדמיהמחקר: רוב הסטודנטים מרמים בתוארשושי מילר
מחקר שנערך ובו לקחו חלק כאלף סטודנטים חרדים גילה כי רוב מוחלט של הסטודנטים נהגו בחוסר יושרה במהלך העבודות או במבחנים. 35% מהנשאלים העתיקו עבודות (לימודים)
מהפכה: פירון ביטל את הפסיכומטרימהפכה: פירון ביטל את הפסיכומטריסרוגים1
בשורה לתלמידים: שר החינוך צפוי להכריז על מהפכה שתאפשר לתלמידים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה - ובראשם האוניברסיטאות - בלי צורך לעבור בחינה פסיכומטרית (לימודים)
זה אפשרי: תואר שני תוך שנהזה אפשרי: תואר שני תוך שנהכיכר השבת
במכללת מבחר, משלימים את ההכנות לפתיחת המחזור השני של מסלול "מנוסות" – לימודי תואר שני בטיפול באומנויות • שנה אחת ויש לך תואר שני בטיפול באומנות • לפרטים (לימודים)
העיתון שמלמד אנגלית - עכשיו חינםהעיתון שמלמד אנגלית - עכשיו חינםכיכר השבת
כושר אינגליש במבצע לזמן מוגבל, מלאו את פרטיכם וקבלו הבייתה 2 גליונות במתנה ללא התחייבות • הדרך הקלה והפשוטה ללימוד אנגלית • לקבלת המתנה לחצו כאן >
"רואים שהבוגרים באו מבתי המדרש""רואים שהבוגרים באו מבתי המדרש"מישאל לוי1
מאה עשרים ושלושה בוגרי המכללה החרדית ירושלים, קבלו את תעודת התואר במעמד הרבנים הראשיים לישראל. הרב לאו: "רואים שהבוגרים באו מבתי מדרש" • גלריה (לימודים)
בוא לרכוש מקצוע מבוקש - בחינםבוא לרכוש מקצוע מבוקש - בחינםכיכר השבת
בימים אלו נפתחת תכנית הכשרה ייחודית לחרדים במקצועות מבוקשים בענף ההיי-טק, התעופה ועוד. אם אינך במסגרת תורנית, בוא ללמוד מקצוע במהלך שירותך הצבאי (חרדים)
אונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשהאונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשהכיכר לימודים
על סטודנט שצעק במשרדי מנהל הסטודנטים, בקמפוס החרדי אונו, הוטלו עיצומים קשים, בין השאר להכין עבודה סמינריונית נוספת • הודעה על העונש נשלחה לסטודנטים (לימודים)
עבודה של שנה הגיעה לסיומהעבודה של שנה הגיעה לסיומהכיכר השבת1
עבודה של שנה שלמה, הגיעה לסיומה בערב מרגש – תלמידות מסלול פסיכודרמה במכללת מבחר הרצו בכנס מקצועי שהתמקד ב"טיפול פסיכולוגי במגזר החרדי" (למודים)
אחרי החגים כבר יהיה מאוחר!אחרי החגים כבר יהיה מאוחר!כיכר השבת1
זה הזמן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד המקצועיים והמשתלמים ביותר במכללה החרדית ירושלים. ככה, ישר אחרי החגים אתם כבר בלימודים, במסלול יוקרתי (לימודים)
אל תאמיני לפרסומות!אל תאמיני לפרסומות!כיכר השבת
במקום להאמין לסלוגנים רועשים, בואי לשמוע מנשות המקצוע המובילות בתחום מדעי המדינה והתקשורת מה יש להם להציע • המסלול היחיד שמציע איכויות אקדמיות. כל הפרטים בכתבה >
"הכי כדאי ללמוד הנדסה""הכי כדאי ללמוד הנדסה"כיכר השבת
אם אתם חושבים על לימודים אקדמיים כדאי שתחשבו על הנדסה. משרד הכלכלה קובע: "הנדסה: המקצוע שהכי כדאי ללמוד". הירשמו ללימודי תואר ראשון בהנדסה ב- SCE >>
קבל 6,000 שקל מענק לתואר ראשוןקבל 6,000 שקל מענק לתואר ראשוןכיכר השבת
יו"ר? מנכ"ל? מנהל? יש גם לך לאן להתקדם. עכשיו רק בשערי משפט: תואר יוקרתי למנהלים במנהל, ממשל ומשפט. יומיים בשבוע ונפתחות בפניך אפשרויות חדשות. לפרטים >>
סטודנטיות בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונואונו: סטודנטיות לא צנועות יסולקוכיכר לימודים
סטודנטיות בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו, קבלו מכתב בו נאמר להן כי בשל חוסר צניעותם, מלגת הלימודים תישלל מהן. בכיר בקמפוס: "לימודיהן יופסקו" (לימודים)
ילדכם לא התקבל לביה"ס? תערערו!ילדכם לא התקבל לביה"ס? תערערו!כיכר השבת
משרד החינוך מזמין הורים אשר בתם או בנם לא התקבלו למוסד חינוכי להגיש ערר על החלטת בית הספר. יש לכם כתובת, משרד החינוך עומד לצידכם. לפרטים נוספים >>
1,500 חיילי שח"ר כבשו את חיפה1,500 חיילי שח"ר כבשו את חיפהכיכר לימודים
מעל ל-1500 חיילי שח"ר ובני משפחותיהם השתתפו ביום משפחות מיוחד שנערך לחיילים החרדים והופק ע"י מדור שילוב חרדים באכ"א, עיריית חיפה והג'וינט תב"ת (כיכר לימודים)
"יש חילונים השבויים בדעות קדומות""יש חילונים השבויים בדעות קדומות"נסים בן חיים
עו"ד משה שמעוני, מנהל הקריה החרדית אונו בירושלים, מנהל את החוג היחיד והמבוקש ביותר בקרב סטודנטים חרדים - משפטים. דיברנו אתו על ההצפה בתחום • ראיון (לימודים)
"לימודים מעורבים זה אסון""לימודים מעורבים זה אסון"נסים בן חיים
עדינה בר-שלום מייסדת המכללה החרדית ומאושיות האקדמיה החרדית בראיון השקה מיוחד לכיכר לימודים, מדברת על הכל, חוץ מנושא אחד בוער וכאוב • ראיון מיוחד (לימודים)
כיכר לימודים: האתר לסטודנט החרדיכיכר לימודים: האתר לסטודנט החרדיכיכר השבת
האתר החרדי המוביל "כיכר השבת" גאה להציג אתר חדש וראשון מסוגו לציבור החרדי: "כיכר לימודים" - מרכז המידע הגדול והמקיף ביותר ברשת על לימודים לחרדים. הקליקו (לימודים)
סטודנטית, במכינה כבר היית?סטודנטית, במכינה כבר היית?שושי מילר4
מתעניינת בלימודי תואר? קבלי את התסריט הבא: את נרשמת, סופרת את הימים לכובע המקצועי, ופתאום מאי שם צצה לה המכינה. חכי רגע לפני שאת שוכרת קליניקה (לימודים)
טקס סיום במכללת מבחרטקסי הענקת תארים ב"מבחר"שושי מילר2
מכללת מבחר קיימה מרתון של טקסי סיום, למעלה מ-250 תארים הוענקו בטקסים חגיגיים. לראשונה, סיימה קבוצת סטודנטים לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית (כלכלה, לימודים)
מכללת ג'ון ברייססגולה לפרנסה: 'ג'ון ברייס'שושי מילר17
מיוחד למגזר החרדי - כיתות נפרדות לגברים לרכישת מקצוע מבוקש בתחום ההי-טק בתוך פחות משנה במכללת ההי-טק הבינלאומית ג'ון ברייס. וגם, מימון לימודים לזכאים (צרכנות)
השגרירות האמריקאית במכון לוסטיגהשגרירות האמריקאית במכון לוסטיגשושי מילר5
אנשי השגרירות האמריקאית, מדענית בעלת שם עולמי מנאס"א ובכירי מייקרוסופט ישראל הגיעו לביקור במכון החרדי לוסטיג, בעקבות ההצלחת התלמידות במחקר ופיתוח בהיי-טק
חרדים בואו להשתלב בשוק העבודהחרדים בואו להשתלב בשוק העבודהכיכר השבת
"דה- מרקר" קובע: "הלימודים הכי משתלמים - מדעי המחשב". בוגרי מדעי המחשב של מכון נוה מבוקשים בחברות המובילות במשק . ליום הפתוח או לקביעת ראיון אישי הקליקו >
אנגליתיש סבסוד ללימודי אנגלית? YESשושי הלר3
הישראלים משקיעים מליארד בלימודי שפות זרות. האם ישנו קורס ללימוד אנגלית ברמה גבוהה במסגרת המתאימה לציבור החרדי? האם קיים סבסוד ללימודי אנגלית? YES (ארץ)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook