"הלימודים במרכז האקדמי לב הם מנוע עצום בקליטת חרדים באקדמיה""הלימודים במרכז האקדמי לב הם מנוע עצום בקליטת חרדים באקדמיה"כיכר בשיתוף מרכז האקדמי לב1
דברי יו"ר ות"ת פרופ' יפה זילברשץ בארוע חגיגי לציון יובל למרכז האקדמי בירושלים. ראש עיריית ירושלים משה לאון ציין: "מהמקום בו אני עומד יצאה הבשורה של שילוב תורה ומדע ויעידו על כך אלפי החרדים שהשלימו כאן השכלה" (חרדים, שיווקי)
אילוסטרציהבואי לגלות את 'האיתן' שבנפשכיכר בשיתוף מכון אית"ן
נשים מכל המגזרים מגיעות ללמוד את שיטת הפסיכולוגיה היהודית שפיתחה הגב' חנה רות אברהם ושנלמדת במכון אית"ן - אז מהי בעצם מהות השיטה? בכתבה שלפניכם (שיווקי)
טקס חלוקת תעודות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומרכז הלוםטקס חלוקת תעודות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומרכז הלוםכיכר השבת
הקורס היוקרתי, עסק בפיתוח מיומנויות ניהול מתקדמות ומתן כלים מקצועיים, תוך הבנה מעמיקה של מורכבות התפקיד הניהולי של נשים בהייטק.
אילוסטרציהמיד אחרי החגים ממריאים להצלחה ולפרנסה בשפעכיכר בשיתוף הקמפוס החרדי
בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון נערכים במלוא המרץ לקליטתם של עשרות אברכים ועשרות נשים חרדיות, מיד לאחר החגים תפתח שנת הלימודים החדשה (לימודים, שיווקי)
4 דרכים לגרום לילדים להכין שיעורי בית4 דרכים לגרום לילדים להכין שיעורי ביתתהילה אלטמן
לגרום לילדים לצלול לערימת מחברות וספרי לימוד, כשהם מעדיפים לשחק, זה מאתגר. אז ביקשנו מכמה אימהות מנוסות לייעץ לנו איך לגרום לילדים להכין את שיעורי הבית שלהם, בלי צעקות או שוחד (משפחה)
אילוסטרציהמגיע לך להרוויח משכורת של חמש ספרות גם בלי ניסיון!כיכר בשיתוף אית"ן
כמה מרוויחים בשוק העבודה ומה ההבדל בין ההיי טק למקצועות אחרים. בלימודים של מכון אית"ן את מקבלת תעודה ויכולה להרוויח כבר משנת העבודה הראשונה שלך משכורת כאילו צברת ניסיון (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציההמסלול החרדי הישיר לתואר מכובד ומפרנסכיכר בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
ללא צורך במכינה, תעודת בגרות או מבחן פסיכומטרי וללא שום תנאי קבלה תואר נחשב מאוניברסיטה יוקרתית וכל זה בלי לצאת מהבית ובגמישות מירבית (לימודם, שיווקי)
כיתת לימודים במכון איתן - הדרך לפרנסה בכבודלימודי תעודה ומשכורת של תואר? תתפלאי – תוך שנה בלבד זה אפשריכיכר בשיתוף מכון איתן
לימודי תעודה במקום לימודים חרדי, גם שמירה על אורח חיים יהודי וגם רכישת מקצוע מכובד, שיסייע לך לפרנס בכבוד. וכל זה בתוך פרק זמן קצר (לימודים, שיווקי)
פתיחת שנת הלימודים במרכז האקדמי לב: "התורה תמיד בראש"פתיחת שנת הלימודים במרכז האקדמי לב: "התורה תמיד בראש"כיכר השבת
כאלף וחמש מאות תלמידים חדשים הצטרפו אמש לשורות תלמידי המרכז האקדמי לב • יצאנו להרגיש את ההתרגשות של תחילת שנה, ולהתרשם מיומם הראשון של התלמידים (חרדים)
האם כתבה לבת שלא התקבלה: "הנפש שלך חשובה יותר"האם כתבה לבת שלא התקבלה: "הנפש שלך חשובה יותר"קובי רוזן109
אלפי בנות הסמינרים פתחו הבוקר את שנת הלימודים, אך לא מעט נותרו בבית לאחר שלא התקבלו, חלקן בשל היותן ספרדיות וחלקן בשל אי התאמה • המכתב שכתבה האם לבת שלא התקבלה (חינוך)
חוזרים לבית הספר: היכן משתלם לקנות ציודחוזרים לבית הספר: היכן משתלם לקנות ציודחיה כהן3
החופש הגדול הוא עסק יקר ומיד אחריו מגיע פרויקט יקר לא פחות: החזרה ללימודים. עשינו לכם סדר ובדקנו איזו רשת מציעה סל קניות לבית הספר במחיר הזול ביותר (צרכנות)
להכשיר מתכנתים בתוך תקופה קצרה ואינטנסיבית - מפתחיםבחצי שנה: מהישיבה לחברת הייטק בינלאומיתכיכר בשיתוף מפתחים
בוגרי תכנית 'מפתחים' עושים את צעדיהם הראשונים במשרות שונות בעולם ההייטק, הודות ללימודים בתכנית הלימודים 'מפתחים', המכשירה בתוך תקופה קצרה ואינטנסיבית (לימודים)
ח"כ שי התרשם מהיקף ואיכות הלימודים במרכז האקדמי לב"המרכז האקדמי לב, השילוב החשוב ביותר לכלכלה הישראלית"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
כך אמר ח"כ יזהר שי,כשראה כיצד מאפשרים לציבור החרדי להיכנס למקומות עבודה איכותיים במשק, מבלי לפגוע באורח החיים שלהם (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהB.A. בפסיכולוגיה - הדרך להגשים שליחות בקריירהכיכר בשיתוף בר אילן
המחזור החמישי בחוג היוקרתי לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן לנשים חרדיות, יוצא לדרך. הביקוש לפסיכולוגים עולה בהתמדה ומתרחב לתחומים מגוונים (לימודים, שיווקי)
הפקולטה לפסיכולוגיה בבר אילן14 בוגרות פסיכולוגיה - התקבלו לתואר שניכיכר בשיתוף בר אילן3
14 בוגרות תואר ראשון בפסיכולוגיה, בתוכנית הלימודים הייעודית לנשים מהמגזר החרדי בבר-אילן התקבלו ללימודים במסלול היוקרתי של לימודי תואר שני בפסיכולוגיה (שיווקי)
המודל החיצוני בהדמיה של תלת מימד דיגיטליהישגים מרשימים במגמת "אדריכלות" של תלמידות "אור האמת" באלעדכיכר השבת
בתיכון "אור האמת" הממוקם בקרית החינוך "אור האמת" במעלה רחוב רבי חייא בעיר אלעד, מסכמים בהצלחה רבה את שנת הלימודים הנוכחית תשע"ט (לימודים, שיווקי)
'הנדסאית או מהנדסת' - מה כדאי? ומה באמת ההבדל?'הנדסאית או מהנדסת' - מה כדאי? ומה באמת ההבדל?כיכר השבת4
לקראת שנה"ל הקרבה 'כיכר' עושה לכם סדר בכל הנוגע להבדלים בין תואר אקדמאי בהנדסה, לבין לימודי תעודה הנקראים 'הנדסאי' - נתחיל בתחום לימודי התוכנה (שיווקי)
הנשים החרדיות זכו בשנית במקום הראשון בתחרות הטכנולוגיההנשים החרדיות זכו בשנית במקום הראשון בתחרות הטכנולוגיהכיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
בהאקתון שנערך בקמפוס תבונה של המרכז האקדמי לב, פיתחו הסטודנטיות פתרונות טכנולוגיים למגוון אתגרים שמעסיקים את עולם ההייטק (לימודים, שיווקי)
תואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית; כנסותואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית; כנסוkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה העברית
עם תואר שני של האוניברסיטה העברית יש לך הזדמנות לשדרוג הקריירה: ביום חמישי הפתוח ללימודי תואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהתואר פסיכולוגיה יוקרתי בקמפוס נפרד לנשיםבשיתוף אוניברסיטת בר אילן
תואר מבוקש במסלול יעודי לנשים, בהפרדה ובשילוב התנסות מעשית כחלק מתוכנית הלימודים, כדי שתצאי עם ניסיון! שכר לימוד אוניברסיטאי עד 100% מימון (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהביקוש ניכר למסלולי לימודי ההייטק של סמינר 'תמורה' בירושליםכיכר בשיתוף תמורה1
סמינר 'תמורה' בירושלים מאפשר לימודי תואר ראשון בהנדסה, בתחומים המובילים בהייטק מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית של בוגרות בית יעקב • התואר ניתן ע"י 'עזריאלי מכללה להנדסה, ירושלים' מהמכללות המובילות והבודדות להנדסה בארץ (שיווקי)
המוניטין ומיקומו של הקמפוס הופכים אותו לסיפור הצלחהללמוד כדי לעסוק? באוניברסיטת בר־אילן זה עובד!כיכר בשיתוף בר אילן
לימודי המכינה בקמפוס החרדי באוניברסיטת 'בר־אילן' מכשירים את התלמידים ופותחים להם דלת ללימודי תואר במוסד לימודים נחשב, במגוון מקצועות מבוקשים ונחשקים (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהחרדים עם תואר שני מתקדמים למשרות בכירות במשקכיכר בשיתוף העברית
שאיפותיהם של החרדים בעלי השכלה אקדמית בשוק העבודה, לא הצטמצם לכדי דריכה במקום או בהסתפקות במשרה בינונית עם משכורת ממוצעת, יש להם חלום לקריירה משמעותית - אך מהי הדרך לכך? (לימודים, שיווקי)
"תצליחו בעבודתכם להיטיב עם בני אנוש באשר הם"כ-20 אברכים נוספו למערך המטפלים הסוציאלייםכיכר בשיתוף מכללת אשקלון
למעלה מעשרים תלמידים סיימו בימים אלה בהצלחה רבה את לימודי התואר בעבודה סוציאלית. בימים אלו עומדים בכור המבחנים בדרך לקבלת התואר שישמש אותם לשילובם בתחום העבודה הסוציאלית (לימודים, שיווקי)
בלי לפגוע באורח החייםלפרנס את הבית מהבית בלי לצאת מהביתכיכר בשיתוף האונב' הפתוחה
לימודי תואר מהבית, מהמשרד או אפילו בבית ההורים • כל הפרטים על המסלול החרדי של האוניברסיטה הפתוחה בדרך לפרנסה נכונה (לימודים, שיווקי)
מירי פסח.תלמדו במעורב או שנחזיר אתכם לגטוכיכר השבת5
במאמר שפורסם השבוע בגלובס, דובר נגד הלימודים בהפרדה, המלחמה הכי מוזרה שנטשה כאן מאז ומעולם. אענה על הנקודות העיקריות שבו, ביניהן רמת הלימודים, איכות התעודה והתנגדות הרבנים (דעות)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook