סטודנטים חרדים. אילוסטרציההקשיים של הסטודנטים החרדים באקדמיהכיכר השבת43
אחוז הנושרים בקרב הסטודנטים החרדים עומד על 48%, נתון גבוה במיוחד. מה הסיבות שגורמות לפרישה של סטודנטים רבים כל כך מהלימודים למרות המאמצים הרבים? (לימודים)
בוגרות סיעור מוחות.שבחים מקצועיים בטקס בוגרות קורס של סיעור מוחותkikar.co.il בשיתוף סיעור מוחות
הבוחנים המקצועיים ביקשו לגייס מהתלמידות למשרות במשרדי הפרסום וציינו את הרמה הגבוהה והמקצועית של העבודות ואת היכולת הקריאייטיבת והביצועית הנדירה והשוו אותן לבכירי המעצבים בארץ (לימודים, שיווקי)
מתלבטים מה ללמוד? אילוסטרציהמתלבטים? כל מה שצריך לדעת לפני הלימודיםkikar.co.il בשיתוף המרכז האקדמי לב2
מתלבטים מה ללמוד אבל בלי תעודת בגרות? חולמים להיות מהנדסים או לעבוד בהיי-טק ולא יודעים מאיפה להתחיל? כל התשובות לכל השאלות עם המומחים של המרכז האקדמי לב. צפו בשידור (לימודים, שיווקי)
קורס בנייה למגזר.יריד תעסוקה חדש בהפקת מרכז כיווןkikar.co.il בשיתוף כיוון
ענפי תעסוקה רבים דורשים היום הכשרה מתאימה וידע מקצועי. משרות רבות במשק הופכות מחובבניות למקצועיות ובטוחות יותר, בעקבות המענה הרחב בדמותם של קורסים מגוונים בתחומים השונים. דוגמא בולטת לכך הוא ענף הבניה (לימודים, שיווקי)
לימודי נדל"ן באונו. אילוסטרציהחדש באונו: מנהל עסקים בתוספת לימודי תעודה בנדל"ןkikar.co.il בשיתוף הקריה האקדמית אונו
לימודי הנדל"ן מעניקים את הידע הנדרש בכדי להשתלב בשוק העבודה בתחומים אלו ולהתפתח בהם. מסלול הלימודים הייחודי מיועד לגברים ומתקיים בקמפוס ירושלים ובקמפוס אור יהודה (לימודים, שיווקי)
המחזור האחרון של התלמידים במכינה.אתגרי ההשתלבות של תלמיד ישיבה בלימודיםkikar.co.il בשיתוף מכון מגיד2
התפיסה הרווחת בנוגע להשתלבות תלמידי ישיבה במערכת האקדמית גורסת כי עיקר הפער מצוי בתחום הידע. בעוד תלמיד המערכת הכללית מגיע ללימודים האקדמיים כבוגר מערכת שלימדה אותו את מקצועות היסוד – מתמטיקה, אנגלית, עברית ומדעים הרי שתלמיד הישיבה מגיע עם ידע תורני בלבד. טיעון זה בהחלט צודק אך אינו ממצה את היקף הפערים כלל (לימודים, שיווקי)
לימודים. אילוסטרציהמתמטיקה ומחשבים: הזדמנות להשלמת לימודיםkikar.co.il בשיתוף עיריית ירושלים
מכללת מבחר.מכללת מבחר: ללמוד על מנת להתקדםkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
חולמים על קידום בעבודה? רוצים לעלות דרגה בשכר? הגעתם לתקרת הזכוכית שמונעת ממכם לקבל תפקיד ניהולי בכיר ללא תואר ראשון? הפיתרון נמצא כאן ועכשיו במכללת מבחר (לימודים, שיווקי)
תלמידי המכינה החרדית לאוניברסיטה העברית.ללמוד רפואה באוניברסיטה העברית בלי בגרותkikar.co.il בשיתוף מכון מגיד
לא רק מנהל עסקים ועבודה סוציאלית, המגזר החרדי הולך על כל הקופה. אז איך לומדים רפואה או משפטים באוניברסיטה העברית בלי ידע מוקדם, פסיכומטרי או תעודת בגרות? תכירו את המכינה החרדית שתיקח אתכם עד לתואר היוקרתי (לימודים, שיווקי)
הגר"ד לאו בחלוקת תארים בלוסטיג. הרב הראשי: "התואר בלוסטיג - כלים רוחניים למציאות"kikar.co.il בשיתוף לוסטיג1
הרב הראשי השתתף בטקס תארים של קמפוס לוסטיג ובירך את הבוגרות שיזכו להקים בתים נאמנים בישראל ולפרנס את משפחתן בכבוד. רו"ח טולדנו: "יש לבוגרות הזדמנות לבחור היכן יעבדו ולא יהיה להן קשה למצוא עבודה" (לימודים, שיווקי)
ללמוד היכן שבוחרים. אילוסטרציההפתוחה: ללמוד מהבית ולשמור על אורח חייםkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
רבים מתחבטים בשאלה כיצד לשלב לימודי אקדמיה לצד שמירה אדוקה על אורח חייהם. הפיתרון המושלם: לימודי תואר מהמקום שאתם בוחרים: בית, משרד או אפילו מהספה בבית ההורים. היום זה אפשרי – אל תתפשרו (לימודים, שיווקי)
מדעי המחשב. אילוסטרציהמדעי המחשב: התואר שמושך סטודנטים מהמגזרkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
הוא נחשב ויוקרתי והפך לאחד המבוקשים בקרב סטודנטים חרדים. מאות מבין אלפי סטודנטים חרדים באוניברסיטה הפתוחה מתמחים בו לצד שמירה אדוקה על אורח חיים קפדני, כשהם משלבים בין חיי היום יום ללמידה מהסביבה הביתית שלהם (לימודים, שיווקי)
עצות טובות בדרך ללימודים. אילוסטרציההחלטתם ללמוד מקצוע? עצות טובות בדרך ללימודיםkikar.co.il בשיתוף הקריה האקדמית אונו
כולנו מעוניינים לעסוק במקצוע מעניין, מספק ומתגמל היטב. מגוון המקצועות ותוכניות הלימודים המגוונות הקיימים היום, עלולים לבלבל מאד. לכן, חשוב להקדיש מחשבה והכנה לקראת קבלת החלטה כה חשובה (לימודים, שיווקי)
עולם ההייטק. פיתוחיםלהיכנס לעולם ההייטק תוך שנה וחצי בלבדkikar.co.il בשיתוף פיתוחים1
מסלול הכשרה לעולם ההיי-טק בתוך שנה וחצי בלבד, במימון מלא כולל מלגת קיום, לבעלי יכולת לימודית גבוהה במיוחד וללא ידע מקדים בתחום (לימודים, שיווקי)
פתיחת שנה בקמפוסים החרדים באונו.פתיחת שנה בקמפוסים החרדיים בקרית אונוkikar.co.il בשיתוף הקריה האקדמית אונו
במסגרת שבוע פתיחת השנה התקיימו הרצאות, דוכני מידע, סדנאות מעשיות, כיבוד עשיר ודיון פתוח עם ראשי הפקולטות (לימודים, שיווקי)
לימודי סייבר לחרדים. אילוסטרציהלימודי סייבר לציבור חרדי - אומנות קלה ונקיהkikar.co.il בשיתוף צומת1
בעקבות תקנות אבטחת המידע החדשות נוצר ביקוש רב למגני סייבר שידעו לאבטח חברות גדולות וקטנות. עכשיו זה הזמן ללמוד את הקורס הייחודי מהמומחים בתחום. ההרשמה בעיצומה (לימודים, שיווקי)
קמפוס לוסטיג.קמפוס לוסטיג: ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודיםkikar.co.il בשיתוף קמפוס לוסטיג
הדרך לפרנסה טובה למשפחה ומציאת העבודה הראשונה: בקמפוס לוסטיג של המרכז האקדמי לב מייצרים שיתופי פעולה, פרויקטים ותוכניות הכשרה המאפשרים לתלמידות לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים ולהיקלט עם סיום התואר בעבודה בשכר הולם בחברות המובילות במשק (לימודים, שיווקי)
הדרך הנכונה ביותר ללימודי תואר מקצועי באווירה חרדיתהדרך הנכונה ביותר ללימודי תואר מקצועי באווירה חרדיתkikar.co.il בשיתוף ארנפלד לימודים בע"מ
"הכיתות נפרדות לנשים ולגברים, רק יום לימודים אחד בשבוע, לוח השנה האקדמי מותאם ללוח השנה העברי והקפדה על תכנים ועל סגל הוראה המותאם למגזר החרדי" מספרת חוי ארנפלד (לימודים)
תואר אקדמי או לא? שיקולים בדרך ללימודיםתואר אקדמי או לא? שיקולים בדרך ללימודיםאיריס שמואלביץ4
השיקולים האם ללמוד לימודים אקדמיים או לנסות להשתלב בשוק התעסוקה ללא תואר, מבלבלים לעיתים. קבלו כמה כיווני חשיבה כדי להחליט מה הכיוון המתאים בעבורכם (לימודים)
חלוקת תואר שני במכללת אורות.חלוקת תואר שני בייעוץ חינוכי לבוגרות התכנית החרדיתkikar.co.il בשיתוף חווי ארנפלד
מאה עשרים נשים חרדיות נרגשות ובני משפחותיהם, גדשו את מדשאות מכללת אורות ישראל באלקנה לרגל אירוע חגיגי במיוחד- חלוקת תואר שני בייעוץ חינוכי לבוגרות התכנית החרדית. הרב הראשי לישראל הגיע לברך באופן אישי (לימודים, שיווקי)
אתם שואלים המומחים עונים. אילוסטרציהייעוץ בליייב: אתם שאלתם היועצים המומחים ענוkikar.co.il בשיתוף המרכז האקדמי לב15
ביום חמישי האחרון נערך פאנל מיוחד עבור גולשי כיכר השבת בשידור חי עם היועצים של המרכז האקדמי לב. רגע לפני ההרשמה ללימודים, כל מה שצריך לדעת בדרך לתואר ראשון. צפו בסרטון (לימודים)
טקס הענקת תארים במבחר.טקס הענקת תארים לבוגרות במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מבחר2
האירוע החגיגי התקיים ביום ראשון באולמי 'קונקורד', בנוכחות מאות בני משפחה שבאו להשתתף בטקס המרגש. כל הבוגרות שזכו לקבל את התואר במעמד זה, הינן בוגרות המסלולים הטיפוליים: תואר ראשון בעבודה סוציאלית, בריפוי בעיסוק ובסיעוד. ותואר שני בעבודה סוציאלית, בסיעוד, בטיפול באמנויות, בייעוץ חינוכי ובפסיכודרמה (לימודים, שיווקי)
בוגרות 'לוסטיג' בחברות המובילות. אילוסטרציהחברות ההייטק שמחפשות את הסטודנטיות החרדיותkikar.co.il בשיתוף קמפוס לוסטיג
קמפוס 'לוסטיג', שם לו כמטרה ויעד לאפשר לתלמידותיו לרכוש מקצוע מכובד ולפרנס בכבוד בית של תורה, וכך נוצר שיתוף הפעולה בין 'לוסטיג' למרכז האקדמי לב. מנכ"ל ענקית ההייטק סנדיסק, שחר בר אור צוטט במוסף הכלכלי היוקרתי דה מרקר: "גילינו שהסטודנטיות של קמפוס לוסטיג עולות על המצטיינים של הטכניון ואוניברסיטת ת"א" (לימודים, שיווקי)
42 אופטומטריסטיות חרדיות. קמפוס שטראוס. אילוסטרציהלראשונה: 42 אופטומטריסטיות חרדיותkikar.co.il בשיתוף קמפוס שטראוס4
הצגת עבודות הגמר של בוגרות החוג לאופטומטריה ב"קמפוס שטראוס" השבוע בירושלים, היתה עד מהרה לאירוע של פריצת דרך היסטורית, אשר מסמלת את צמיחתו והתבססותו של הציבור החרדי, והישענותו על אנשי מקצוע מתוך הקהילה עצמה (לימודים, שיווקי)
קורס ניהול עסקי בכיר. אילוסטרציהקורס ניהול עסקי בכיר למנהלות מהחברה החרדיתkikar.co.il בשיתוף קוקה קולה
הזדמנות לבעלות עסקים קטנים ומנהלות המחזיקות בעמדות מפתח בחברה החרדית, להשתתף בקורס יוקרתי ומקצועי המעניק כלים לפיתוח העסק, להצלחה בניהול ולעידוד יזמות עסקית וחברתית (לימודים, שיווקי)
לימודים לתואר אקדמי ללא צורך במכינה. אילוסטרציהלימודים לתואר אקדמי ללא צורך במכינהkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה3
האוניברסיטה הפתוחה ממשיכה להיות המוסד האקדמי המתאים ביותר לסטודנטים החרדים: היא מציעה לימודים לתואר ללא צורך במכינה קדם-אקדמית, בסביבה ובזמן הנוחים ביותר לאורח החיים החרדי ובמגוון תכניות לימוד (לימודים, שיווקי)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook