מירי פסח.תלמדו במעורב או שנחזיר אתכם לגטוכיכר השבת5
במאמר שפורסם השבוע בגלובס, דובר נגד הלימודים בהפרדה, המלחמה הכי מוזרה שנטשה כאן מאז ומעולם. אענה על הנקודות העיקריות שבו, ביניהן רמת הלימודים, איכות התעודה והתנגדות הרבנים (דעות)
תואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית; כנסותואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית; כנסוkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה העברית
עם תואר שני של האוניברסיטה העברית יש לך הזדמנות לשדרוג הקריירה: ביום חמישי הפתוח ללימודי תואר שני לחרדים באוניברסיטה העברית (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהתואר פסיכולוגיה יוקרתי בקמפוס נפרד לנשיםבשיתוף אוניברסיטת בר אילן
תואר מבוקש במסלול יעודי לנשים, בהפרדה ובשילוב התנסות מעשית כחלק מתוכנית הלימודים, כדי שתצאי עם ניסיון! שכר לימוד אוניברסיטאי עד 100% מימון (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהביקוש ניכר למסלולי לימודי ההייטק של סמינר 'תמורה' בירושליםכיכר בשיתוף תמורה1
סמינר 'תמורה' בירושלים מאפשר לימודי תואר ראשון בהנדסה, בתחומים המובילים בהייטק מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית של בוגרות בית יעקב • התואר ניתן ע"י 'עזריאלי מכללה להנדסה, ירושלים' מהמכללות המובילות והבודדות להנדסה בארץ (שיווקי)
המוניטין ומיקומו של הקמפוס הופכים אותו לסיפור הצלחהללמוד כדי לעסוק? באוניברסיטת בר־אילן זה עובד!כיכר בשיתוף בר אילן
לימודי המכינה בקמפוס החרדי באוניברסיטת 'בר־אילן' מכשירים את התלמידים ופותחים להם דלת ללימודי תואר במוסד לימודים נחשב, במגוון מקצועות מבוקשים ונחשקים (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהחרדים עם תואר שני מתקדמים למשרות בכירות במשקכיכר בשיתוף העברית
שאיפותיהם של החרדים בעלי השכלה אקדמית בשוק העבודה, לא הצטמצם לכדי דריכה במקום או בהסתפקות במשרה בינונית עם משכורת ממוצעת, יש להם חלום לקריירה משמעותית - אך מהי הדרך לכך? (לימודים, שיווקי)
"תצליחו בעבודתכם להיטיב עם בני אנוש באשר הם"כ-20 אברכים נוספו למערך המטפלים הסוציאלייםכיכר בשיתוף מכללת אשקלון
למעלה מעשרים תלמידים סיימו בימים אלה בהצלחה רבה את לימודי התואר בעבודה סוציאלית. בימים אלו עומדים בכור המבחנים בדרך לקבלת התואר שישמש אותם לשילובם בתחום העבודה הסוציאלית (לימודים, שיווקי)
בלי לפגוע באורח החייםלפרנס את הבית מהבית בלי לצאת מהביתכיכר בשיתוף האונב' הפתוחה
לימודי תואר מהבית, מהמשרד או אפילו בבית ההורים • כל הפרטים על המסלול החרדי של האוניברסיטה הפתוחה בדרך לפרנסה נכונה (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהלאחר כחודשיים וחצי: הילדה חזרה ללימודיםקובי רוזן3
חודשיים וחצי לאחר התקיפה האכזרית, הילדה החרדית בת ה-7 חזרה הבוקר לבית הספר ביישוב בה היא מתגוררת. השבוע: ההכרעה האם להגיש כתב אישום נגד החשוד (בארץ)
לימודי תואר מהבית ללא תנאי סף מוקדמיםלימודי תואר מהבית ללא תנאי סף מוקדמיםכיכר בשיתוף האוני' הפתוחה
קבלה ללימודים ללא מכינה, נציג קהילתי המהווה אוזן קשבת לצורכי הסטודנט החרדי, גמישות בשעות ובמועדי הלימוד בהתאמה לאורח החיים החרדי 68 מסלולים (אקדמיה, שיווקי)
לצאת עם תואר אקדמאי שיפתח להם פתח למשרות החינוכיותהמשרה התורנית של בוגרי הקמפוס החרדי של מכללת אשקלון בגן יבנהכיכר בשיתוף מכללת אשקלון
אנשי חינוך שזיהו את סיבת הכשלון של הייעוץ החינוכי המקצועי במוסדות הישיבתיים בעיקר, יזמו הקמת מוסד אקדמאי שיתן את נוסחת הפלא לשיפור המצב (לימודים, שיווקי)
למה לעשות שינוי?למה לעשות שינוי?כיכר השבת בשיתוף סמינר הקיבוצים
מרגישים לפעמים שאתם לא מגשימים את עצמכם בעיסוק הנוכחי? אין זה משנה מה אתם עושים היום, אם אתם מגיעים כל יום לעבודה לעסוק במשרה מתגמלת. בין אם אתם עובדים כשכירים לבין אם אתם עצמאיים או מסייעים בעסק המשפחתי (שיווקי)
'בשליחותם של גדולי ישראל' - הרב יחזקאל פוגלמקים המוסדות הבלתי נלאה שיש לו גם נציגים בכנסתכיכר בשיתוף אונו22
הרב יחזקאל פוגל, גאה בעשרות בוגריו שחלקם הגיעו לתפקידי מפתח גם כאישי ציבור (לימודים, שיווקי)
משאירים את הילד עוד שנה בגן? זה מה שעלול לקרותמשאירים את הילד עוד שנה בגן? זה מה שעלול לקרותתהילה אלטמן
בת השש שלכם מעט ילדותית לגילה והומלץ לכם להשאירה שנה נוספת בגן כדי שכשתגיע לכיתה א' תהיה "בשלה" מספיק להתמודדויות שיהיו בבית הספר. אז מהם היתרונות והחסרונות שבדבר? (משפחה)
השיעורים שמחזקים את הבנות בלימודים האקדמייםהשיעורים שמחזקים את הבנות בלימודים האקדמייםכיכר בשיתוף קמפוס תבונה1
איך מחנכים את הבנות לקדושה ושמירה על הערכים בתוך עולם העבודה? זוהי ללא ספק שאלה מאתגרת המעסיקה בנות והורים. בקמפוס תבונה של המרכז האקדמי לב נותנים את הדעת לסוגיה ונותנים לה מענה (לימודם, שיווקי)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לכתבה210 אלף תלמידים מ-17 יישובים לא לומדיםכיכר השבת1
תלמידי מוסדות החינוך בערים באר שבע, אשדוד, אשקלון, שדרות, אופקים, קריית גת, נתיבות, אשקלון והרשויות באזור עוטף עזה, ישבו היום בבית בשל המצב הבטחוני המתוח (ארץ)
אילוסטרציהלימודי איפור ומקצועות היופי - כיצד בוחרים היכן ללמודמאמע בשיתוף רוית אסף
החלטתם ללמוד איפור, סטיילינג, עיצוב שיער או מקצוע יופי אחר? החלטה מבורכת! כיום, לימודי מקצועות היופי, תופסים תאוצה ברחבי ישראל בכל שכבות הגילאים (לייף סטייל, שיווקי)
תלמידי המכינה באוניברסיטה העברית בירושליםחושב על לימודים אקדמאיים? למה חשובה 'מכינה' לפני שתתחיל?כיכר השבת1
לקראת קבלת החלטה משמעותית בתחום הלימודים האקדמאיים? מתלבט באיזה מקצוע לעסוק? חשוב שתקרא את זה (לימודים, שיווקי)
שולחן הכבוד בטקסחבר מל"ג התפעל מהישגי בוגרות קמפוס לוסטיגכיכר בשיתוף מכון לב
בוגרות קמפוס לוסטיג במרכז האקדמי לב, חגגו את סיום הלימודים בהשתתפות בכירים מעולם התעסוקה, כך מתהדק הקשר שבין המרכז האקדמי וענף התעשייה (אקדמיה, שיווקי)
שלג מאכזב: הלימודים - כרגיל. תיעוד מי-םשלג מאכזב: הלימודים - כרגיל. תיעוד מי-םקובי רוזן9
הירושלמים קיוו להתעורר לבוקר לבן, אך - כמו בכל השנים האחרונות - השלג אכזב והגיע לביקור קצר של שעות ספורות • הלימודים מתקיימים כסדרם • תיעוד מביקור השלג בי-ם (בארץ)
כיתות הלימוד במבחרגילאי 30+? הכתבה הזו ממש בשבילכם!כיכר בשיתוף מבחר3
המכינה המקוצרת של 'מבחר' לגברים ונשים בגילאי 30+ מתחילה ממש עכשיו (לימודים, שיווקי)
המדע מאשר של'אמהות דוחפות' יש בנות מוצלחות יותרהמדע מאשר של'אמהות דוחפות' יש בנות מוצלחות יותרכיכר השבת
על פי מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אסקס, נשים צעירות שאמהותיהן מציקות להן בהתמדה במהלך גיל ההתבגרות, צפויות להצליח בשלב מאוחר יותר בחיים (משפחה)
חנוכת הקמפוס החדשהשלוחה החרדית לבנות של עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בירושליםכיכר בשיתוף עזריאלי
החודש נחנך הקמפוס החדש של "תמורה" - השלוחה החרדית לבנות, ללימודי הנדסה, של המכללה האקדמית עזריאלי. כאשר השנה החלו את לימודי המחזור השביעי של הנדסה תוכנה (לימודים, שיווקי)
לימודי מכינה חרדית במבחרתופסים את ההצלחה ברגע שלפני האחרוןכיכר בשיתוף מבחר
המכינות של מכללת מבחר יוצאות לדרך עכשיו, וזה השבוע שלכם לקחת את עצמם בידיים ולפתוח בעתיד מקצועי בטוח, עבור פרנסת משפחתם ברווח ובכבוד (לימודים, שיווקי)
ירי מרצועת עזהעוטף עזה: אין לימודים, הרכבת לא תפעלב. ניסני
במהלך הלילה זוהו 17 שיגורים מרצועת עזה, כיפת ברזל יירטה שלושה שיגורים. לאחר הערכת מצב הוחלט: הלימודים בעוטף עזה לא יתקיימו, קו הרכבת מאשקלון לשדרות - סגורה (צבא)
רב בחיידרמחנך? רב'ה? השלם לתואר שני בלימודי ערבשי ברקוביץ
במשך היום אתה עוסק בחינוך ילדי ישראל אך מרגיש שאתה יכול לעשות את זה יותר טוב? נצל את הערבים לתואר שני, כך תוכל להתקדם גם למשכורת טובה יותר(לימודים, שיווקי)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook