הרב גרשון לידר במכללת מבחר"בוגרי 'מבחר' משתלבים ב'מעייני הישועה'"כיכר השבת
מכללת מבחר מכשירה עבורנו את כוח האדם שמשתלב בתנופת הפיתוח של 'מעייני הישועה', כך אומר מנכ"ל המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' הרב גרשון לידר בראיון מיוחד (כלכלה)
בואו ללמוד מיפוי באווירה חרדיתבואו ללמוד מיפוי באווירה חרדיתכיכר השבת
במכללת מבחר נפתחת בימים אלו ההרשמה למחזור השלישי של לימודי מיפוי וגיאו אינפורמציה, מסלול לימודים בשיתוף המוסד האקדמי המוביל בישראל – הטכניון (לימודים)
אילוסטרציהתעשיית העיצוב החרדית פורצת דרךשושי מילר
מאחורי המותגים, הסלוגנים המפוצצים, אתרי האינטרנט וסרטוני האנימציה ישנם אלפי אנשים יצירתיים שעובדים באחד התחומים החמים • הצצה ל'סיעור מוחות' בזמן אמת (תוכן שיווקי)
טקס סיום במכללת מבחרגברים לומדים סיעוד במבחרכיכר השבת1
בניגוד לפרסומים הטוענים כי עד כה לא הוצע מסלול לימודי סיעוד לגברים במגזר החרדי - במכללת מבחר נפתחת ההרשמה למחזור השלישי בלימודי סיעוד • לפרטים (לימודים)
אקדמיהכך תבחרו קריירה מוצלחתכיכר השבת1
כל סטודנט וסטודנטית חרדית עומדים בפרשת דרכים, לקראת הכניסה ללימודים - איזה מקצוע לבחור? ולאחר קבלת התואר - במה כדאי להתמחות? • כך תבחרו קריירה (לימודים)
אילוסטרציהסטודנטים מהדרום יירשמו להתמחותצביקה גרוניך3
בעקבות המבצע בעזה סטודנטים רבים מאזור הדרום לא יכולים לסיים את מבחניהם ובשל כך הם לא יכולים להירשם להתמחות. לאחר דיונים רבים של לשכת עו"ד נמצא הפתרון (לימודים)
בניין הקריה האקדמית אונו בירושליםהסתיים המשבר בלנדר: עוברים לאונוצביקה גרוניך
לאחר משבר ארוך במכון לנדר בעקבות הקשיים הכלכליים מגיע הפיתרון - הסטודנטים החרדיםיעברו ללמוד תחת הקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו (כלכלה, לימודים)
טור אישי: כך השתלבתי באקדמיהטור אישי: כך השתלבתי באקדמיהיעקב סלומון3
בטור אישי מיוחד מתאר יעקב סלמון, אשר מסיים בימים אלו תואר בפסיכולוגיה, את הלבטים, ההתמודדויות והסיפוק שבשילוב בין קביעת עיתים לתורה לפרנסה בכבוד (לימודים)
מהפך כלכלי? פותחים עסק ב-eBayמהפך כלכלי? פותחים עסק ב-eBayשושי מילר14
ראיון מעניין במיוחד עם ליאור רוזנבלט, סוחר TOP RATED באתר איביי המפורסם, שמציע לכם ללמוד איך אפשר להתפרנס בכבוד מהבית על ידי ניהול חנות וירטואלית מצליחה (לימודים)
כך עורכי הוידאו משפיעים על חייכםכך עורכי הוידאו משפיעים על חייכםכיכר השבת
חייו של אדם שזורים באירועים משמעותיים ומרגשים, הם יוצרים את הרצון לתעד את החוויה. איך עריכת וידאו גורמת לכם להסתכלות שונה לחלוטין על קטעי חיים? (כלכלה)
99% מבוגרי מבח"ר במנהל עסקים משתלבים בתחום99% מבוגרי מבח"ר במנהל עסקים משתלבים בתחוםכיכר השבת
הבוגרים במסלול מנהל עסקים במבחר, מעלים על נס את מערך ההשמה של מכללת מבחר – "עם תוצאות אי אפשר להתווכח". הרב מאיר יעקובוביץ: "ההצדקה לקיומנו הם הבוגרים שיכולים להתפרנס בכבוד" (פרסומת)
אוניברסטית בר אילןלראשונה: קמפוס חרדי בבר אילןכיכר השבת1
אוניברסיטת בר אילן פותחת את הרישום לקמפוס החרדי שלה, בבניין נפרד בתוך שטח האוניברסיטה • בר אילן היא האוניברסיטה הראשונה שפותחת קמפוס חרדי (לימודים)
אקדמיהמחקר: רוב הסטודנטים מרמים בתוארשושי מילר
מחקר שנערך ובו לקחו חלק כאלף סטודנטים חרדים גילה כי רוב מוחלט של הסטודנטים נהגו בחוסר יושרה במהלך העבודות או במבחנים. 35% מהנשאלים העתיקו עבודות (לימודים)
מהפכה: פירון ביטל את הפסיכומטרימהפכה: פירון ביטל את הפסיכומטריסרוגים1
בשורה לתלמידים: שר החינוך צפוי להכריז על מהפכה שתאפשר לתלמידים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה - ובראשם האוניברסיטאות - בלי צורך לעבור בחינה פסיכומטרית (לימודים)
זה אפשרי: תואר שני תוך שנהזה אפשרי: תואר שני תוך שנהכיכר השבת
במכללת מבחר, משלימים את ההכנות לפתיחת המחזור השני של מסלול "מנוסות" – לימודי תואר שני בטיפול באומנויות • שנה אחת ויש לך תואר שני בטיפול באומנות • לפרטים (לימודים)
העיתון שמלמד אנגלית - עכשיו חינםהעיתון שמלמד אנגלית - עכשיו חינםכיכר השבת
כושר אינגליש במבצע לזמן מוגבל, מלאו את פרטיכם וקבלו הבייתה 2 גליונות במתנה ללא התחייבות • הדרך הקלה והפשוטה ללימוד אנגלית • לקבלת המתנה לחצו כאן >
"רואים שהבוגרים באו מבתי המדרש""רואים שהבוגרים באו מבתי המדרש"מישאל לוי1
מאה עשרים ושלושה בוגרי המכללה החרדית ירושלים, קבלו את תעודת התואר במעמד הרבנים הראשיים לישראל. הרב לאו: "רואים שהבוגרים באו מבתי מדרש" • גלריה (לימודים)
בוא לרכוש מקצוע מבוקש - בחינםבוא לרכוש מקצוע מבוקש - בחינםכיכר השבת
בימים אלו נפתחת תכנית הכשרה ייחודית לחרדים במקצועות מבוקשים בענף ההיי-טק, התעופה ועוד. אם אינך במסגרת תורנית, בוא ללמוד מקצוע במהלך שירותך הצבאי (חרדים)
אונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשהאונו: הסטודנט צעק וקיבל עונש קשהכיכר לימודים
על סטודנט שצעק במשרדי מנהל הסטודנטים, בקמפוס החרדי אונו, הוטלו עיצומים קשים, בין השאר להכין עבודה סמינריונית נוספת • הודעה על העונש נשלחה לסטודנטים (לימודים)
עבודה של שנה הגיעה לסיומהעבודה של שנה הגיעה לסיומהכיכר השבת1
עבודה של שנה שלמה, הגיעה לסיומה בערב מרגש – תלמידות מסלול פסיכודרמה במכללת מבחר הרצו בכנס מקצועי שהתמקד ב"טיפול פסיכולוגי במגזר החרדי" (למודים)
אחרי החגים כבר יהיה מאוחר!אחרי החגים כבר יהיה מאוחר!כיכר השבת1
זה הזמן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד המקצועיים והמשתלמים ביותר במכללה החרדית ירושלים. ככה, ישר אחרי החגים אתם כבר בלימודים, במסלול יוקרתי (לימודים)
אל תאמיני לפרסומות!אל תאמיני לפרסומות!כיכר השבת
במקום להאמין לסלוגנים רועשים, בואי לשמוע מנשות המקצוע המובילות בתחום מדעי המדינה והתקשורת מה יש להם להציע • המסלול היחיד שמציע איכויות אקדמיות. כל הפרטים בכתבה >
"הכי כדאי ללמוד הנדסה""הכי כדאי ללמוד הנדסה"כיכר השבת
אם אתם חושבים על לימודים אקדמיים כדאי שתחשבו על הנדסה. משרד הכלכלה קובע: "הנדסה: המקצוע שהכי כדאי ללמוד". הירשמו ללימודי תואר ראשון בהנדסה ב- SCE >>
קבל 6,000 שקל מענק לתואר ראשוןקבל 6,000 שקל מענק לתואר ראשוןכיכר השבת
יו"ר? מנכ"ל? מנהל? יש גם לך לאן להתקדם. עכשיו רק בשערי משפט: תואר יוקרתי למנהלים במנהל, ממשל ומשפט. יומיים בשבוע ונפתחות בפניך אפשרויות חדשות. לפרטים >>
סטודנטיות בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונואונו: סטודנטיות לא צנועות יסולקוכיכר לימודים
סטודנטיות בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו, קבלו מכתב בו נאמר להן כי בשל חוסר צניעותם, מלגת הלימודים תישלל מהן. בכיר בקמפוס: "לימודיהן יופסקו" (לימודים)
ילדכם לא התקבל לביה"ס? תערערו!ילדכם לא התקבל לביה"ס? תערערו!כיכר השבת
משרד החינוך מזמין הורים אשר בתם או בנם לא התקבלו למוסד חינוכי להגיש ערר על החלטת בית הספר. יש לכם כתובת, משרד החינוך עומד לצידכם. לפרטים נוספים >>

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook