המאבק מחריף: ראשי הישיבות נגד האקדמיההמאבק מחריף: ראשי הישיבות נגד האקדמיהישראל כהן4
גדולי ראשי הישיבות מפרסמים מכתב חריף נגד לימודי אקדמיה לנשים במגזר החרדי זאת מאחר ולטענתם קיימת חדירה של תכני לימוד ושל מקומות לימוד שנאסרו ע"י גדולי ישראל (חרדים, חדשות)
פרויקטים חברתיים במכללת מבחרפרויקטים חברתיים במכללת מבחרכיכר השבת
יום הצגת פרויקטים במסלול לימודי עבודה סוציאלית התקיים השבוע במכללת מבחר והכיל הרצאות מקצועיות על ידי מרצים אורחים וסגל ההוראה הקבוע וכן הוצגו בו פרויקטים שונים בהם עסקו התלמידים והתלמידות לקראת סוף הלימודים (שיווקי)
בואו ללמוד איך להשיג את הכסף הגדולבואו ללמוד איך להשיג את הכסף הגדולכיכר השבת2
יש סוד גלוי שכולם יודעים אותו: הכסף הגדול באמת נמצא בביטוח. חברות הביטוח, המחזיקות את כספי הפנסיה של כל אזרחי ישראל מגלגלות בשנה יחד סכום דמיוני של למעלה מ200 מיליארד ש"ח, וזו רק ההתחלה (שיווקי)
אילוסטרציהללמוד ואחר-כך לעבוד: כך משלבים ביניהםכיכר השבת5
כולם מכירים את התופעה הזו שלומדים, עושים תואר אבל בסוף לא מצליחים למצוא עבודה • מסתבר שיש דרך איך לתרגם את הלימודים המפרכים לעבודה, בואו ללמוד איך הם עושים זאת נכון (משפחה)
הרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחרהרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחרכיכר השבת
בטקס סיום לבוגרות מסלול לימודי הפרעות בתקשורת במכללת מבחר, נכחו בין היתר רבה הראשי של ת"א הגרי"מ לאו ויו"ר הות"ת במל"ג פרופ' יפה זילברשץ ששיבחה את המכללה (חדשות לימודים)
כך תעזרי לילד שלך לעבור מבחן בקלותכך תעזרי לילד שלך לעבור מבחן בקלותיערית אלבז
הלימודים, השיעורים ושיעורי הבית הם החלק הראשון בהקניית הרגלי למידה אצל ילדים, המבחנים, הם החלק השני. האם את יכולה לסייע לו בשלב הזה? כמה טיפים שיעזרו לך לעזור לילד שלך (משפחה)
אילוסטרציהלראשונה: נשים חרדיות על ספת הפסיכולוגכיכר השבת2
30 נשים חרדיות החלו השנה ללמוד פסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן במסלול ייעודי. רבות מהן שואפות להמשיך בעתיד התמחות בפסיכולוגיה קלינית ולתת מענה מקצועי שלא קיים היום (לימודים)
הכינוס, הערבגדולי ישראל יוצאים נגד אקדמיה לבנותישראל כהן61
רבני ועדת הרבנים לענייני חינוך של מועצות גדולי התורה התכנסו עם גדולי ישראל והכריזו מלחמה נגד האקדמיה החרדית: "לימודים - רק בבית יעקב, קוראים למנהלים לא להכיר בתארים" (חדשות חרדים)
בוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!בוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!כיכר השבת
אם אתה מעוניין לרכוש מקצוע מבוקש בתעשייה, עם תמיכה ומימון מלא ולזכות בפרנסה מהיום הראשון, אנו מזמינים אותך להצטרף למסלול שחר. כנס עכשיו ותתחיל להתפרנס בכבוד (לימודים)
סטודנטים במכללת מבחר1,500 סטודנטים התחילו את השנה ב'מבחר'כיכר השבת1
שנת הלימודים האקדמית נפתחה במכללת מבחר עם מספר מרשים של תלמידים ותלמידות. המכללה, שמעניקה תארים מטעם אוני' חיפה, תל אביב, הטכניון ומכון לב הנה המכללה הגדולה ביותר (למודים)
בואו ללמוד במסלול המבוקש במערכת הבריאותבואו ללמוד במסלול המבוקש במערכת הבריאותכיכר השבת
מחפשים קריירה מספקת ופרנסה ברווח? המסלול הזה בשבילכם: תואר אקדמי בסיעוד לגברים ב'מבחר' מציע לבוגרים תואר בינלאומי שיאפשר להם לעבוד בכל מחלקה רפואית שיבחרו (לימודים)
הורים מפגינים נגד המחסור במאבטחיםבוטלה השביתה במוסדות החינוך בירושליםצביקה גרוניך1
ראש הממשלה, שר האוצר וראש עיריית ירושלים הגיעו להסכמות בנשא אבטחת מוסדות החינוך בירושלים מה שהביא את ההורים להסכים לביטול השביתה שתוכננה היום בכל המוסדות (חדשות)
מרן הגראי"ל שטיינמןהגראי"ל שטיינמן הורה: "לקיים את הלימודים בבירה כרגיל"ישראל כהן21
חרף הודעת עיריית ירושלים על השבתת הלימודים במוסדות על יסודיים כחלק מהמאבק מול רה"מ, בסמינרים החרדים הלימודים ייערכו כרגיל בהוראת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן (חרדים)
כיצד יוצרים דמויות בסרטוני אנימציה ממוחשבתכיצד יוצרים דמויות בסרטוני אנימציה ממוחשבתכיכר השבת
מאיה, אפטר אפקט, Cinema 4D אלו התוכנות שיוצרות עולמות קסומים של אנימציה ממוחשבת. אז מהי אנימציה, כיצד יוצרים אותה ואיך ניתן להיכנס לתחום? הכל על אנימציה ממוחשבת בכתבה שלפניכם
אילוסטרציהאגף התנועה עם טיפים לפתיחת שנת הלימודיםשרון מנדל
אגף התנועה במשטרת ישראל פרסם מספר עצות בטיחות לקראת החזרה של ילדי ישראל ללימודים: מעברי חציה, הורדת הילדים בגנים והסברה על הסכנות בדרכים. כל העצות (רכב, בטיחות)
71,000 תלמידים, כן ירבו: פרוש סייר בבני ברק71,000 תלמידים, כן ירבו: פרוש סייר בבני ברקישראל כהן2
סגן שר החינוך מאיר פרוש ערך סיור במוסדות החינוך בבני ברק לרגל פתיחת שנת הלימודים במוסדות החרדים. ראש העיר שיבח את הגידול במספר התלמידים בעיר שהגיע השנה ל-71,000 (חדשות)
המכללה החרדית חוגגתהמכללה החרדית חוגגתכיכר השבת2
"המכללה החרדית" חוגגת את סיום המחזור הראשון של החוג ל"מדעי המעבדה הרפואית" עם מאות מקבלות תואר • מחזור נוסף יפתח בקרוב • מרגי: האוצר מנסה לקצץ בתקציבי המכללות (כלכלה)
סוף סוף: תואר יוקרתי גם לחרדיםכיכר השבת
האפשרויות של הסטודנט החרדי לרכוש תואר יוקרתי באמת, שיהיה בעל ערך בשוק העבודה - מוגבלות מאוד. פתיחת המסלול החרדי במכללה למנהל משנה את כללי המשחק (כל הפרטים)
בוגרי מסלול לוגיסטיקה במכללת "מבחר"מנהלים את הקריירה במבחרכיכר השבת
טקס סיום לבוגרי מסלול לוגיסטיקה וכלכלה התקיים במכללת מבחר בסימן "ניהול קריירה בעולם המודרני" • מנכ"ל המכללה לבוגרים: "בכל מקום עבודה אליו תגיעו – מוטלת עליכם החובה הגדולה לקדש שם שמיים" (לימודים)
כך תתפרנסו - בלי לצאת מהביתכך תתפרנסו - בלי לצאת מהביתכיכר השבת4
לרבים מאתנו יש חלום לשבת בבית ולהרוויח כסף, אז למה שלא באמת נעשה את זה? הכירו את עולם המסחר האינטרנטי שהפך בשנים האחרונות למקור פרנסה של ממש (תוכן שיווקי)
להכיר את נפש הילדעו"ס מרים פסח1
הגשמת החלומות שלנו עוברת דרך הילדים שלנו, לפעמים אנו רוצים להגשים את החלומות שנמנעו מאיתנו, דרכם. קשה לנו לקבל כשלון או אי הצלחה שלהם, אך חשוב שנזכור לא תמיד ילד שלא משיג ציונים טובים הוא ילד 'לא מוצלח'. הרבה פעמים יוצא שדווקא השובבים ואלו שעשו להורים שלהם 'בית ספר' מצליחים מאד בחיים האמתיים
בשורה טובה לאמהות: צהרונים מסובסדיםMame
העלות החודשית להורים תעמוד על 40 שקלים בלבד במקום עלות חודשית בסך 60 שקלים בתשע"ה. מדריכים – מורים וגננות ישתכרו כ- 55 שקלים לשעה במקום 45 שקלים לשעה בשעה הנוכחית
אף פעם לא מאוחר: סיימה תיכון בגיל 103יערית אלבז
מרי הונט, אישה בת 103 מויסקונסין סיימה רק לאחרונה את הלימודים בבית-הספר. היא נאלצה לעשות זאת בגיל כל-כך מתקדם בשל העובדה שטיפלה באחיה ואחיותיה
החופש בישראל - מהארוכים בעולםהחופש בישראל - מהארוכים בעולםחיה כהן9
נתוני מכון המחקר של הכנסת מצביעים על פער משמעותי בין המספר הגבוה של ימי החופש לילדים מלימודים במהלך השנה, לעומת מספר ימי החופש של ההורים מהעבודה (משפחה)
המכינה החרדית באוניברסיטה העבריתללמוד באוניברסיטה הטובה בישראלכיכר השבת1
המכינה החרדית של האוניברסיטה העברית, מעניקה לך הזדמנות ללמוד באוניברסיטה היוקרתית בישראל. כל הפרטים לקראת שנת הלימודים האקדמית לחרדים (לימודים)
רחל אליצור בוחרת ליצור כל פעם מחדשרחל אליצור
לא ראיתי סרטים באופן עקרוני, חינוכי ודתי עד לשלב יחסית מאוחר בחייה של נערה מתבגרת. ויום אחד דפקתי בדלת בית הספר 'מעלה' ובאתי ללמוד קולנוע. השאלה האינטואיטיבית אותה אני נשאלת, איך הגעתי לזה? פשוט בחרתי (קולנוע יהודי)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook