יעקב..  מרב לביא  מעצר
הרובוטים בדרך להחליף אותנו בעבודה? אילוסטרציההרובוטים בדרך להחליף אותנו בעבודה?kikar.co.il בשיתוף מרכז כיוון
עולם התעסוקה משתנה ומתפתח בקצב מואץ, מהר מכפי שאנו מסוגלים לעכל. כך אומרים כולם וכך גם טוען ד"ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית. ראיון על השינויים בדרך להתפרנס בכבוד (תעסוקה, שיווקי)
מאיץ סטארטאפים לחרדים בביזמקס. צילום: יחצהמדינה מקימה מאיץ סטארטאפים לחרדים בביזמקסkikar.co.il בשיתוף ביזמקס
המאיץ יוקם במתחם ביזמקס, מרכז עסקים ויזמות לגברים חרדים בירושלים ויספק שירותי ליווי ותמיכה במשך 6 חודשים ליזמי הייטק חרדים בשלבי פיתוח שונים. הוא מוקם בידי משרד העבודה והרווחה ומשרד הכלכלה, שישקיעו בו מיליון שקל בשנה (כלכלה, שיווקי)
יום עיון במכללת מבחר.מכללת מבחר למען הקהילה: פרוייקטים לילדים ונוערkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
יום עיון והצגת פרויקטים במסלול לימודי עבודה סוציאלית התקיים במכללת מבחר בשבוע שעבר. יום העיון כלל הרצאות מקצועיות על ידי מרצים אורחים וסגל ההוראה הקבוע וכן הוצגו בו פרויקטים שונים בהם עסקו הסטודנטים והסטודנטיות לקראת סיום לימודיהם (לימודים, שיווקי)
לימודי בקמפוס שטראוס. צוות מקצועי ומנוסהשכר הלימוד כבר לא עוצר את הסטודנטים מהמגזרkikar.co.il בשיתוף קמפוס שטראוס1
בקמפוס שטראוס הקימו בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית הדסה, שלוחה חרדית יוקרתית ללימודי תואר ראשון. המכינות קדם אקדמיות מונגשות לתלמידים במימון מלא. בוגרי שירות אזרחי/צבאי זכאים בשנת מכינה למלגת קיום של כ- 1,250 ש"ח לחודש ממשרד הביטחון. כל הפרטים (לימודים, שיווקי)
אפי נוה על רקע טקס הסמכת עורכי דין. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהאפי נוה: "המכללות פוגעות בסטודנטים"נתנאל לייפר23
יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה, בראיון נוקב ל"כיכר השבת", מדבר על ההצפה במקצוע, מפנה אצבע מאשימה למכללות ומסביר מדוע לסטודנט ב'אונו' - סיכוי רב יותר להיכשל בבחינות הלשכה (חדשות)
מכללת מבחר מציגה: השירות כמקצוע. אילוסטרציהמכללת מבחר מציגה: השירות כמקצועkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
לימודי שירותי אנוש במכללת מבחר נפתחו לפני כשנה. מדובר בלימודי תואר ראשון במסלול יחודי המוצע בבלעדיות בציבור החרדי, בשיתוף פעולה עם אוניבריסטת חיפה. ראיון עם פרופ' גיל לוריא, ראש החוג לשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה המעניקה את התואר (לימודים, שיווקי)
חרדי ב'אונו'. אילוסטרציהרוב תלמידי 'אונו' החרדים - נכשלים בבחינותדניאל הרץ41
מנתוני בחינות לשכת עוה"ד עולה כי רוב התלמידים החרדים בקריה האקדמית אונו - נכשלים בבחינות • בלשכה מאשימים את המכללה • 'אונו' בתגובה: "מפלים אותנו לרעה" (לימודים)
לימודים עם נשמה: רכיבה טיפולית במרכז רטורנו.לימודים עם נשמה: הדרכת רכיבה טיפולית לילדים ונוערkikar.co.il בשיתוף רטורנו3
במרכז רטורנו נענו לבקשות מהציבור הדתי והחרדי להכשיר מטפלים גם מהמגזר שמכירים את הצרכים הייחודיים מבפנים. הקורס המבוקש מעניק אפשרויות תעסוקה מגוונות לעבודה ערכית ומלאת סיפוק (לימודים, שיווקי)
הכנה לחיילים החרדים לגבעתי וצנחנים. צילום: יחצהכנה לחיילים החרדים לגיוס צנחנים וגבעתיkikar.co.il בשיתוף שח"ר10
למעלה מ-50 צעירים חרדים סיימו ביום שישי ימי הכנה של ארגון שח"ר לקראת גיוס למסלולים החרדים בגבעתי ובצנחנים: פעילות לתוך השעות המאוחרות של הלילה ויציאה למסעות שטח מפרכים. צפו בתיעוד (חרדים, שיווקי)
אוניברסיטת בר אילן.מחזור רביעי של המכינות בבר אילן במימון מלאkikar.co.il בשיתוף בר אילן
אחרי שרשמו הצלחה מרשימה במחזורים הראשונים של הקמפוס החרדי - בר אילן, נשלמת בימים אלו ההרשמה למחזור רביעי. ד"ר לויטן: "התלמידים יכולים לקבל מימון מלא" • כל הפרטים (לימודים, שיווקי)
טיפול לילדים נוער באמצעות בעלי חיים. אילוסטרציהלשבור חומות: לטפל בילדים בעזרת בעלי חייםkikar.co.il בשיתוף מכון מגיד1
התכנית המבוקשת יועצות טיפוליות לילדים ונוער בעזרת בעלי חיים, פתחה את שעריה גם לנשות הציבור החרדי שמעוניינות בחוויית לימודים מאתגרת. הטיפול בסיוע בעלי החיים פורץ את המחסום הרגשי של הילד ומביא אותו להתקדמות, וגם לאושר ושמחה (לימודים, שיווקי)
טקס סיום לימודי סיעוד במכללת מבחרסיום לימודי סיעוד ותחילת שליחות במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
טקס חגיגי לרגל סיום לימודי סיעוד התקיים השבוע במכללת מבחר בנוכחות מכובדת של צוות המרכז האקדמי לב המעניק את התואר לבוגרות המסלול: "מקצוע שכולו חסד ושליחות, מערכת הערכים הבסיסית של הציבור החרדי" (לימודים, שיווקי)
המקצוע המבוקש פתח את שעריו לציבור החרדי. אילוסטרציהתהיה אח: המקצוע המבוקש פתח את שעריו לחרדיםkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
אחרי שנים רבות בהן הציבור רק התנדב בארגוני הצלה שונים, והביא את הטיפול האחרון לצוות הרפואי שאינו חרדי - נפתח מסלול מיוחד בסיעוד, אח אקדמי, גם לציבור החרדי. האם זו תחילתה של מהפכה? (לימודים, שיווקי)
שליחות, סיפוק ופרנסה בכבוד - סיעוד. אילוסטרציהמקצוע של שליחות, סיפוק, ופרנסה בכבוד - סיעודkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
תחום הסיעוד, שהיה במשך שנים רבות חסום כמעט לחלוטין בפני הציבור החרדי, פותח את שעריו ומעניק אפשרויות לימוד ועבודה באווירה חרדית לכל מי שהנושא קרוב לליבו ומבקש לשלב חסד כעשייה יומיומית, סיפוק, אתגר ובמקביל גם שכר הולם (לימודים, שיווקי)
תפקיד שכולו חסד. לימודי סיעוד במכללת מבחר. אילוסטרציהמלגות לתלמידות תואר שני בסיעוד במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
טקס הענקת מלגות בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים התקיים לאחרונה במכללת מבחר. המלגה הוענקה לתלמידות שמכשירות את עצמן לתפקידי ניהול במסלול תואר שני בתחום הדורש מסירות נפש ותחושת שליחות עמוקה – תחום הסיעוד (לימודים, שיווקי)
הצגת הפרוייקטים של תלמידות ריפוי בעיסוק במכללת מבחר.מסלול ריפוי בעיסוק במכללת מבחר מציג פרוייקטים חדשיםkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר3
יום הצגת פרוייקטים של תלמידות מסלול ריפוי בעיסוק התקיים במכללת מבחר בשבוע שעבר. התלמידות שיסיימו יקבלו תואר ראשון מטעם אוניברסיטת חיפה: "תועלת אמיתית לאנשי הצוות והמטופלים" (לימודים, שיווקי)
פתיחת שנת הלימודים במכללת מבחרבמכללת מבחר לומדים להעניק שירות אנושיkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
לימודי שירותי אנוש במכללת מבחר נפתחו השנה: תואר ראשון במסלול מואץ המוצע לראשונה בציבור החרדי, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת חיפה. ראיון עם פרופ' גיל לוריא, ראש החוג לשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה המעניקה את התואר (לימודים, שיווקי)
להפוך לטוען רבני ולקבל את החזר לימודים. מל"מ. אילוסטרציהלהפוך לטוען רבני ולקבל החזר כספי על הלימודיםkikar.co.il בשיתוף מל"מ2
מרכז מל"מ –מציע לנרשמים ללימודי טוען רבני: התחייבות לנתינת תיקי גישור ותיקים לייצוג בבתי הדין מיד עם סיום הלימודים בהצלחה עם ליווי צמוד ובשכר מלא (לימודים, שיווקי)
לימודי אנימציה ברמה גבוהה.כולם אומרים עלייך שאת יצירתית? הגיע הזמן שלךkikar.co.il בשיתוף סיעור מוחות
פתיחת שנת הלימודים במכללת מבחרמכללת מבחר פותחת שנה עם הישגים יוצאי דופןkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
שני הישגים מרשימים מציגים במכללת מבחר עם פתיחת שנת הלימודים: פתיחת מסלול שירותי אנוש ולימודי טכנולוגיה ובנוסף 100% מתלמידות מסלול סיעוד עברו בהצלחה את בחינת הרישוי הממשלתית בסיעוד (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהמדריך חובה לסטודנט החרדי: כך לא תנשור מהלימודיםמשה פריגן26
בזמן שציירו לכם את האקדמיה בוורוד, נתוני הנשירה ממשיכים להיות מוסתרים על ידי המוסדות להשכלה גבוהה. התחלתם ללמוד? כך תורידו את הסיכויים לנשירה. מדריך חובה (לימודים)
הרב מאיר יעקובוביץ' מנכ"ל מבחר.סגירת מעגל: בוגר מסלול עבודה סוציאלית השתלב כמרצה במכללהkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
טקס סיום מרגש לגברים בוגרי תואר ראשון ותואר שני במסלול עבודה סוציאלית התקיים השבוע במכללת מבחר. (לימודים, שיווקי)
זוכת פרס נובל לרפואה ריטה לוי-מונטלצ'יניכדי להצליח בחיים לא תמיד חייבים תעודת בגרותkikar.co.il בשיתוף אמנה
במפגש כתבים, עוזי דיין ויעקב גוטרמןמפעל הפיס השקיע 850 מיליון שקל ברשויות החרדיותkikar.co.il בשיתוף מפעל הפיס
לקראת פתיחת שנת הלימודים, הציג יו"ר מפעל הפיס עוזי דיין את השינויים שנעשו בשנים האחרונות לשילוב ראוי של המגזר החדדי: "בעשור האחרון הושקעו מאות מיליונים שרובם הופנו לתחום החינוך" (כלכלה, שיווקי)
אפיקי פרנסה חדשה עבור נשים ברפואה משלימה. אילוסטרציההצטרפי עכשיו למאות הנשים שמרוויחות מהלימודיםkikar.co.il בשיתוף מכללת מעיינות2
מאות נשים דתיות וחרדיות שכבר בתוך שנות לימודיהן בתחום הרפואה המשלימה במכללת מעינות החלו להפוך למטפלות המתפרנסות מהפיכת הלימודים למעשיים ותועלתיים לכלכלת ביתן - ונהנות מהקבלה וההכרה ההולכת וגדלה בשיטותיה השונות של הרפואה המשלימה (לימודים, שיווקי)
החלום הרחוק להפוך לעובד מדינה - קרוב מתמיד. אילוסטרציהלעבוד בשירות המדינה זה חלום רחוק עבורך?kikar.co.il בשיתוף כיוון4
אם תהית כיצד ניתן לצלוח את הדרך לעבודה בשירות המדינה, אם חשבת שאולי היא אינה מיועדת אליך או בלתי ישימה - כל המידע, הדרכים והכלים, בכנס לסטודנטים ראשון מסוגו, במרכז 'כיוון' ובשיתוף אגף בכיר בחינות ומכרזים בנציבות שירות המדינה (לימודים, שיווקי)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook