'סיעור מוחות' נבחר כבי"ס לדוגמא ע"י משרד העבודה והרווחה'סיעור מוחות' נבחר כבי"ס לדוגמא ע"י משרד העבודה והרווחהכיכר בשיתוף סיעור מוחות1
בכירי משרד העבודה, בחרו את המרכז לעיצוב ותקשורת בית הספר 'סיעור מוחות' כדוגמה לבית הספר שמייצג למידה מיטבית במגזר החרדי (לימודים, מקודם)
בוגרי האוניברסיטה זוכים לשכר גבוה בשוק העבודההתקדמו לתואר שני באוניברסיטת ת"אכיכר בשיתוף אוניברסיטת תל אביב
עם תואר משמעותי לשוק העבודה, והשתלבות בתפקידים הבכירים ביותר במשק, הלימודים באוניברסיטת תל אביב נחשבים לנחשקים ביותר • בוגרי החינוך החרדי? תקבלו סיוע לימודי לכל אורך הלימודים (לימודים, מקודם)
קריית חינוך חרדית למרגלות הכרמל עם אוויר ואווירהקריית חינוך חרדית למרגלות הכרמל עם אוויר ואווירהכיכר בשיתוף אור אבנר
הגענו לצפון הארץ למרגלות הר הכרמל. בעיקולי הכביש, בינות לעצי אורן ודקלי נוי, נכנסנו בשערי כפר סיטרין. את האופק צובעים מימיו הכחולים של ים תיכון, מרחבי דשא נפרשים בין בנייני אבן וכל פינה בכפר מזמינה לשבת וליהנות מהאוויר והאווירה(חינוך, מקודם)
אילוסטרציהפוסט קורונה: איזה מקצועות יהיו כאן גם מחר?כיכר בשיתוף מכללת אשקלון
מי יהנה מביקוש ומשכר גבוה בעולם העבודה גם בעידן של חוסר ודאות?
אילוסטרציהיהיה סגר? ב'תמורה' הלימודים ימשכו כסדרםכיכר בשיתוף תמורה 'עזריאלי'
סמינר תמורה-'עזריאלי' פותח את שנת הלימודים בלמידה משלובת מרחוק ומקרוב ובכך לאפשר ללמוד בנוחות ומבלי צורך להיטלטל בדרכים (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהמיהי האוניברסיטה המועדפת על הציבור החרדי?כיכר בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
נתוני הלמ"ס מוכיחים: האוניברסיטה הפתוחה היא האוניברסיטה המועדפת על הציבור החרדי עם אפשרות ללמוד מהבית, יכולת שילוב עבודה ולימודים ונציג ליווי לסטודנטים חרדים האו"פ נערכת לכבוש גם את הפונים ללימודים גם בשנה"ל הקרובה(לימודים ,מקודם)
אילוסטרציההקרן שמגדלת מנהיגות של גברים חרדים בהייטקכיכר בשיתוף העברית
בימים אלו יוצא לדרך הרישום למחזור השני לתוכנית הייחודית לגברים מהחברה החרדית של קרן פורטלנד והאוניברסיטה העברית (לימודים, מקודם)
בין נופי צפון הארץ הירוקים, מתחוללת מהפכה חינוכיתבין נופי צפון הארץ הירוקים, מתחוללת מהפכה חינוכיתכיכר בשיתוף מגדל אור
ילדים נאים בחולצות לבנות, אור בעיניים, עשייה סביב השעון ואווירה מחבקת – אלו קידמו אותנו במוסדות "מגדל אור", בראשות הרב יצחק דוד גרוסמן (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהמחזור חדש במכינה האקדמאית לחרדים בבר אילן נפתח בקרובכיכר בשיתוף בר אילן
הימים הקרובים יכולים להיות קריטיים עבורך. תמיד חשבת על לימודי תואר אך לא ידעת איך להתחיל? בשבועות הקרובים עומדת להיפתח המכינה לגברים חרדים באוניברסיטת בר-אילן שתפתח לך שערים למסלולי המשך בדרך לתואר הנחשק (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהבעקבות הביקוש הגובר: מפגש היכרות ורישום נוסף מרחוקכיכר בשיתוף עזריאלי תמורה
מפגש היכרות וייעוץ לימודים יתקיים באופן מקוון, מבלי הצורך בהגעה פיזית לסמינר • תחומי הלימוד: הנדסת תוכנה, הנדסת תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע (לימודים, מקודם)
הישיבה הירושלמית בדרכם של רבני צפון אפריקה לדורותיהםהישיבה הירושלמית בדרכם של רבני צפון אפריקה לדורותיהםכיכר בשיתוף שערי רחמים
הישיבה התיכונית שערי רחמים, השוכנת בקומפלקס במרכז ירושלים, מציעה לבוגרי ת"ת וישיבות קטנות וגדולות, מסלול המשלב לימודי קודש ברמה גבוהה עם בגרות מלאה (לימודים)
קורס מקצועי בבית כיוון'מרכז כיוון' מציג: מגוון קורסים מסובסדים להכשרה מקצועיתכיכר בשיתוף כיוון1
טכנאי ציוד רפואי? מפעיל רחפנים? נהג אמבולנס או הייטקיסט? • תכנית השוברים ללימודי מקצוע עדיין לא אושרה, במרכז כיוון לא מחכים ומסבסדים מגוון רחב של קורסים למקצועות איכותיים (לימודים, מקודם)
אילוסטרציההגיע הזמן להשקיע בלימודים ובעתיד שלכם.כיכר בשיתוף האוניברסיטה העברית
לשאוף לטוב ביותר, במוסד האקדמי הטוב ביותר! בימים אלו נפתחה ההרשמה למחזור ה-12 במכינה החרדית של האוניברסיטה העברית (לימודים, מקודם)
אילוסטרציההסמינר הירושלמי שמקיים יום פתוח ב-ZOOMכיכר בשיתוף עזריאלי תמורה
סמינר תמורה - 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה ירושלים יקיים יום פתוח נוסף מרחוק לתארים הנדסת תוכנה, הנדסת תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע (לימודים, מקודם)
אילוסטרציההחלטת על אקדמיה? יש מכינה קדם אקדמית עם מימון מלאכיכר בשיתוף מכללת אשקלון
ימים אחרונים להרשמה למכינה קדם אקדמית לחסרי תעודת בגרות מלאה מקוצרת לבני 30+ בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון • ועכשיו 100% מימון (לימודים, מקוון)
אילוסטרציההמקפצה לעולם התעסוקה: תואר ראשון באוניברסיטת תל אביבכיכר בשיתוף אונ' ת"א
תנאים מעולים למתקבלים לתוכנית, לאור הקורונה>>
בתי המדרש של המרכז האקדמי לב חוזרים לפעילות"חווית הלימוד בבית המדרש מתבטאת ברעש הזמזום"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
לימודי הקודש במרכז האקדמי לב יתחדשו במתכונת קפסולות. ראש בית המדרש, הרב אמנון חרדי: "יש סמליות בחזרה לספסלי בית המדרש מיד לאחר חג מתן תורה"
כיתת לימוד במכללה האקדמית אשקלוןתשכחו מההגבלות - תתחילו לתכנן רחוק!כיכר בשיתוף המכללה האקדמית אשקלון
החזרה לשגרה בעיצומה- זה הזמן לחשוב קדימה בלי לוותר על אורח החיים>
אילוסטרציהבואי לקבל את כל התשובות בדרך לפרנסה בכבודכיכר בשיתוף תמורה, עזריאלי
השבוע זה קורה : היום הפתוח מרחוק שיתקיים ע"י סמינר תמורה - 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה ירושלים * בוגרות רבות השתלבו בחברות ההיי טק הגדולות המותאמות לעובדת החרדית (לימודים)
הרב יוסף צבי רימון - ראש בית המדרשלראשונה: בית מדרש מקוון ללמידה פעילהכיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב1
בית מדרש מקוון חדש יושק בימים אלו על ידי הרב רימון, ראש בתי המדרש במרכז האקדמי לב. זהו ביהמ"ד הראשון ברשת המאפשר לימוד אינטראקטיבי שבו התלמידים שותפים אקטיבית ליצירת תכני הסוגיות (לימודים)
הלמידה מרחוק מאתגרת? יש פתרון!הלמידה מרחוק מאתגרת? יש פתרון!כיכר בשיתוף המכללה
משפחות רבות מתמודדות בימים אלו עם אתגר הלמידה מרחוק, אך מה עושים כשגם אב המשפחה נדרש לשמור על שגרת לימודים? במכללה ירושלים מצאו פתרון! (לימודים, מקודם)
רוב מעונות היום החרדים יחזרו ביום ראשוןרוב מעונות היום החרדים יחזרו ביום ראשוןדוד הכהן11
משרד האוצר הגיע להסכמות עם נציגי מעונות היום הפרטיים על חזרה לפעילות כבר ביום ראשון, ההסכם כולל את רוב המעונות הפרטיים בציבור החרדי • ארגון א.מ.א מתנגד (חינוך)
מחסום בירושליםבלגן בחזרה ללימודים; החרדים - רק ביום שניכיכר השבת15
קרוב למיליון תלמידים אמורים לחזור היום ובמהלך השבוע ללימודים, אך הבלגן חוגג. החרדים ממתינים להנחיות של הגר"ש שטיינמן, הגרב"ד דיסקין וד"ר משולם הרט (אקטואליה)
הסדר בירושלים, הבוקרהחינוך החרדי: כיתות ז'-ח' וישיבות קטנות - יחזרו ללימודיםכיכר השבת63
בתום דיון של "קבינט הקורונה" הוחלט כי במוסדות החינוך החרדי - רק כיתות ז' וח' ו'ישיבות קטנות' יחזרו ללימודים. בחינוך הכללי, גם כיתות א'-ג'. ומתי יחזרו גני הילדים ושאר הכיתות? (חדשות, בארץ)
חוזרים ללמוד? החוקרים בדקו את ילדי ב"בחוזרים ללמוד? החוקרים בדקו את ילדי ב"בכיכר השבת14
במסגרת מחקר הנעשה על ילדים. נלקחו לבדיקה כמה משפחות מרובות ילדים מהעיר בני ברק. לפי תוצאות הבדיקה שיגיעו בקרוב, ידעו את המתווה של החזרה ללימודים (חדשות)
הסטודנטים בהתנדבות בקהילה"ההתנדבות שינתה את חיי מקצה לקצה"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב6
בתיה כהן ונתנאל כהן, סטודנטים במרכז האקדמי לב, זכו בפרס המל"ג לתרומה מיוחדת לקהילה. הם לוקחים חלק במיזם 'לב בקהילה' ומתנדבים לסייע לאוכלוסיות מוחלשות (בקהילה, מקודם)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook