פינדרוס  ישי ריבו  חסידישקייט  יוסי דייטש
אוניברסיטת בר אילןהדור הבא של הפסיכולוגיות החרדיותkikar.co.il בשיתוף בר אילן1
אוניברסיטת בר-אילן פותחת בקרוב מחזור שלישי של לימודי פסיכולוגיה לנשים חרדיות. בנוסף, ההרשמה בעיצומה למסלול נוסף ייחודי מסוגו לייעוץ חינוכי (לימודים, שיווקי)
השתלבות במשרות ניהוליות. אילוסטרציהמה יגדיל את הסיכויים להתקבל למשרה ניהולית?kikar.co.il בשיתוף בר אילן1
שוק העבודה בישראל מעסיק עשרות אלפי משרות ניהוליות, אך מעטות מאוד מאוישות על ידי חרדים. לראשונה בקמפוס החרדי של בר אילן, מתאפשר ללמוד תואר שייתן לבוגריו עדיפות ויפתח דלתות בקבלה לעבודה (לימודים, שיווקי)
תכנית לימודים בהתאמה מושלמת לציבור החרדי.לימודים לתואר ראשון? זה כבר לא דמיוןkikar.co.il בשיתוף קמפוס שטראוס1
הנגשת לימודי תואר ראשון לציבור הישראלי בכלל ולציבור החרדי בפרט, צוברת תאוצה. אלפים מנצלים את "חלון ההזדמנויות" שלא ידוע כמה זמן יישאר פתוח. "קמפוס שטראוס" פותח בשבוע הקרוב מכינה קדם-אקדמית באווירה חרדית מלאה-מלאה (לימודים, שיווקי)
בואו ללמוד איך להשיג את הכסף הגדולבואו ללמוד איך להשיג את הכסף הגדולכיכר השבת2
יש סוד גלוי שכולם יודעים אותו: הכסף הגדול באמת נמצא בביטוח. חברות הביטוח, המחזיקות את כספי הפנסיה של כל אזרחי ישראל מגלגלות בשנה יחד סכום דמיוני של למעלה מ200 מיליארד ש"ח, וזו רק ההתחלה (שיווקי)
הרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחרהרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחרכיכר השבת
בטקס סיום לבוגרות מסלול לימודי הפרעות בתקשורת במכללת מבחר, נכחו בין היתר רבה הראשי של ת"א הגרי"מ לאו ויו"ר הות"ת במל"ג פרופ' יפה זילברשץ ששיבחה את המכללה (חדשות לימודים)
בוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!בוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!כיכר השבת
אם אתה מעוניין לרכוש מקצוע מבוקש בתעשייה, עם תמיכה ומימון מלא ולזכות בפרנסה מהיום הראשון, אנו מזמינים אותך להצטרף למסלול שחר. כנס עכשיו ותתחיל להתפרנס בכבוד (לימודים)
סטודנטים במכללת מבחר1,500 סטודנטים התחילו את השנה ב'מבחר'כיכר השבת1
שנת הלימודים האקדמית נפתחה במכללת מבחר עם מספר מרשים של תלמידים ותלמידות. המכללה, שמעניקה תארים מטעם אוני' חיפה, תל אביב, הטכניון ומכון לב הנה המכללה הגדולה ביותר (למודים)
בואו ללמוד במסלול המבוקש במערכת הבריאותבואו ללמוד במסלול המבוקש במערכת הבריאותכיכר השבת
מחפשים קריירה מספקת ופרנסה ברווח? המסלול הזה בשבילכם: תואר אקדמי בסיעוד לגברים ב'מבחר' מציע לבוגרים תואר בינלאומי שיאפשר להם לעבוד בכל מחלקה רפואית שיבחרו (לימודים)
המכללה החרדית חוגגתהמכללה החרדית חוגגתכיכר השבת2
"המכללה החרדית" חוגגת את סיום המחזור הראשון של החוג ל"מדעי המעבדה הרפואית" עם מאות מקבלות תואר • מחזור נוסף יפתח בקרוב • מרגי: האוצר מנסה לקצץ בתקציבי המכללות (כלכלה)
סוף סוף: תואר יוקרתי גם לחרדיםסוף סוף: תואר יוקרתי גם לחרדיםכיכר השבת
האפשרויות של הסטודנט החרדי לרכוש תואר יוקרתי באמת, שיהיה בעל ערך בשוק העבודה - מוגבלות מאוד. פתיחת המסלול החרדי במכללה למנהל משנה את כללי המשחק (כל הפרטים)
בוגרי מסלול לוגיסטיקה במכללת "מבחר"מנהלים את הקריירה במבחרכיכר השבת
טקס סיום לבוגרי מסלול לוגיסטיקה וכלכלה התקיים במכללת מבחר בסימן "ניהול קריירה בעולם המודרני" • מנכ"ל המכללה לבוגרים: "בכל מקום עבודה אליו תגיעו – מוטלת עליכם החובה הגדולה לקדש שם שמיים" (לימודים)
המכינה החרדית באוניברסיטה העבריתללמוד באוניברסיטה הטובה בישראלכיכר השבת1
המכינה החרדית של האוניברסיטה העברית, מעניקה לך הזדמנות ללמוד באוניברסיטה היוקרתית בישראל. כל הפרטים לקראת שנת הלימודים האקדמית לחרדים (לימודים)
מנכ"ל מבחר הרב מאיר יעקובוביץ נואם בפני התלמידותתלמידות מבחר ב'מעייני הישועה'כיכר השבת1
35 תלמידות שנה שנייה במסלול סיעוד של מכללת מבחר נקלטו לפרק ההכשרה הקלינית ב"מעייני הישועה". התלמידות מבצעות הכשרה קלינית במשך 4 חודשים (כלכלה, לימודים)
הסטודנטים החרדים של מכללת מבחר תורמים דםתורמים דם במכללת מבחרכיכר השבת1
יוזמה של סטודנטים ממסלול הסיעוד של מכללת מבחר הובילה לשיתוף פעולה עם בנק הדם, במסגרתו עשרות סטודנטים תרמו דם • מנכ"ל המכללה בירך על היוזמה (לימודים)
מבחר: 90% מהבוגרות מצאו עבודהמבחר: 90% מהבוגרות מצאו עבודהכיכר השבת
יום הצגת פרוייקטים לסיום לימודים במסלול ריפוי בעיסוק התקיים במכללת מבח"ר. שלי מרכוס העומדת בראש המסלול: "90% מהבוגרות עובדות בתחום ונהנות" (לימודים)
מרכז וואהל באוניברסיטת בר אילןמחזור שני ב'אוניברסיטה החרדית'כיכר השבת4
התרגשות רבה נרשמה השבוע בקרב ההנהלה הבכירה באוניברסיטת בר אילן: מעל לכל הציפיות, מסתיימת בימים אלו הרשמה מוצלחת למחזור ב' של הקמפוס החרדי (לימודים)
הרב גרשון לידר במכללת מבחר"בוגרי 'מבחר' משתלבים ב'מעייני הישועה'"כיכר השבת
מכללת מבחר מכשירה עבורנו את כוח האדם שמשתלב בתנופת הפיתוח של 'מעייני הישועה', כך אומר מנכ"ל המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' הרב גרשון לידר בראיון מיוחד (כלכלה)
בואו ללמוד מיפוי באווירה חרדיתבואו ללמוד מיפוי באווירה חרדיתכיכר השבת
במכללת מבחר נפתחת בימים אלו ההרשמה למחזור השלישי של לימודי מיפוי וגיאו אינפורמציה, מסלול לימודים בשיתוף המוסד האקדמי המוביל בישראל – הטכניון (לימודים)
אילוסטרציהתעשיית העיצוב החרדית פורצת דרךשושי מילר
מאחורי המותגים, הסלוגנים המפוצצים, אתרי האינטרנט וסרטוני האנימציה ישנם אלפי אנשים יצירתיים שעובדים באחד התחומים החמים • הצצה ל'סיעור מוחות' בזמן אמת (תוכן שיווקי)
טקס סיום במכללת מבחרגברים לומדים סיעוד במבחרכיכר השבת1
בניגוד לפרסומים הטוענים כי עד כה לא הוצע מסלול לימודי סיעוד לגברים במגזר החרדי - במכללת מבחר נפתחת ההרשמה למחזור השלישי בלימודי סיעוד • לפרטים (לימודים)
אקדמיהכך תבחרו קריירה מוצלחתכיכר השבת1
כל סטודנט וסטודנטית חרדית עומדים בפרשת דרכים, לקראת הכניסה ללימודים - איזה מקצוע לבחור? ולאחר קבלת התואר - במה כדאי להתמחות? • כך תבחרו קריירה (לימודים)
אילוסטרציהסטודנטים מהדרום יירשמו להתמחותצביקה גרוניך3
בעקבות המבצע בעזה סטודנטים רבים מאזור הדרום לא יכולים לסיים את מבחניהם ובשל כך הם לא יכולים להירשם להתמחות. לאחר דיונים רבים של לשכת עו"ד נמצא הפתרון (לימודים)
בניין הקריה האקדמית אונו בירושליםהסתיים המשבר בלנדר: עוברים לאונוצביקה גרוניך
לאחר משבר ארוך במכון לנדר בעקבות הקשיים הכלכליים מגיע הפיתרון - הסטודנטים החרדיםיעברו ללמוד תחת הקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו (כלכלה, לימודים)
טור אישי: כך השתלבתי באקדמיהטור אישי: כך השתלבתי באקדמיהיעקב סלומון3
בטור אישי מיוחד מתאר יעקב סלמון, אשר מסיים בימים אלו תואר בפסיכולוגיה, את הלבטים, ההתמודדויות והסיפוק שבשילוב בין קביעת עיתים לתורה לפרנסה בכבוד (לימודים)
מהפך כלכלי? פותחים עסק ב-eBayמהפך כלכלי? פותחים עסק ב-eBayשושי מילר14
ראיון מעניין במיוחד עם ליאור רוזנבלט, סוחר TOP RATED באתר איביי המפורסם, שמציע לכם ללמוד איך אפשר להתפרנס בכבוד מהבית על ידי ניהול חנות וירטואלית מצליחה (לימודים)
כך עורכי הוידאו משפיעים על חייכםכך עורכי הוידאו משפיעים על חייכםכיכר השבת
חייו של אדם שזורים באירועים משמעותיים ומרגשים, הם יוצרים את הרצון לתעד את החוויה. איך עריכת וידאו גורמת לכם להסתכלות שונה לחלוטין על קטעי חיים? (כלכלה)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook