הסדר בירושלים, הבוקרהחינוך החרדי: כיתות ז'-ח' וישיבות קטנות - יחזרו ללימודיםכיכר השבת63
בתום דיון של "קבינט הקורונה" הוחלט כי במוסדות החינוך החרדי - רק כיתות ז' וח' ו'ישיבות קטנות' יחזרו ללימודים. בחינוך הכללי, גם כיתות א'-ג'. ומתי יחזרו גני הילדים ושאר הכיתות? (חדשות, בארץ)
חוזרים ללמוד? החוקרים בדקו את ילדי ב"בחוזרים ללמוד? החוקרים בדקו את ילדי ב"בכיכר השבת14
במסגרת מחקר הנעשה על ילדים. נלקחו לבדיקה כמה משפחות מרובות ילדים מהעיר בני ברק. לפי תוצאות הבדיקה שיגיעו בקרוב, ידעו את המתווה של החזרה ללימודים (חדשות)
הסטודנטים בהתנדבות בקהילה"ההתנדבות שינתה את חיי מקצה לקצה"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב6
בתיה כהן ונתנאל כהן, סטודנטים במרכז האקדמי לב, זכו בפרס המל"ג לתרומה מיוחדת לקהילה. הם לוקחים חלק במיזם 'לב בקהילה' ומתנדבים לסייע לאוכלוסיות מוחלשות (בקהילה, מקודם)
הרב דרוק במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקיבניגוד להנחיות: ראש הישיבה ביקש לפתוחשאול כהנא94
בישיבה הנמנית על מוסדותיו של הגרי"מ דרוק, מתלמידיו הקרובים של מרן הגר"ח קנייבסקי, הודיעו להורים כי היא תנסה לפתוח את 'זמן קיץ' הקרוב במקום מוסתר (אקטואליה, חרדים)
הח"כים החרדים התערבו: הוקם צוות בדיקההח"כים החרדים התערבו: הוקם צוות בדיקהאבי רבינא10
בעקבות תלונות ודיווחים על קשיים בקבלת והוצאת שיחות מהטלפון והסלולרי בריכוזים החרדים, שהתלוו לקריסת קווי הטלפון שהותאמו ללמידה מרחוק, הח"כים החרדים התערבו והוקם צוות בדיקה (חרדים)
אילוסטרציהסדרת הרצאות חינמיות: תצאו מהקורונה חכמים יותר!כיכר בשיתוף כיוון
אילוסטרציהלא תאמינו בכמה מקצועות תוכלו לעבוד עם תואר במנהל עסקיםכיכר בשיתוף המרכז האקדמי למשפט ועסקים
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות מגוונות יוכל להוביל אתכם לעיסוק יוקרתי בחברות עסקיות ובגופים פרטיים וציבוריים. עבודה מקצועית ומעניינת שרבים חולמים עליה. מאמר זה יפרט תחומי עיסוק שונים בהם תוכלו לעבוד (לימודים)
אילוסטרציהבעלי תואר ראשון במדעי החברה? בואו להשפיע על ארגוני ענק מבפניםכיכר בשיתוף האקדמית תל אביב יפו
סטודנטים רבים שסיימו את התואר הראשון בסוציולוגיה מעוניינים להמשיך וללמוד תואר שני בייעוץ ארגוני. מאמר זה יסביר מדוע זהו מקצוע נחשק ונדרש במשק ובנוסף כיצד אפשר לעבוד בתחום זה (לימודים, מקודם)
בוגרות רבות של סמינר 'תמורה' השתלבו בחברות ההיי טק הגדולותסמינר תמורה - 'עזריאלי' מציע ייעוץ לימודים מקווןכיכר בשיתוף תמורה עזריאלי
תחומי הלימוד בסמינר 'תמורה' - 'עזריאלי' מכשירים את הבוגרות להתפרנס בתחומי ההייטק בתפקידי פיתוח, וניתוח מערכות מורכבות בענפים מגוונים (לימודים, מקודם)
משרד הבריאות: אין לימודים - גם אחרי פסחמשרד הבריאות: אין לימודים - גם אחרי פסחכיכר השבת10
מנכ"ל משרד הבריאות מצהיר היום כי מסתמן שהלימודים לא יחודשו אחרי החג. משה בר סימן טוב העריך בנוסף כי עד לסוף השבוע הנוכחי, נגיע ל-150 חולים קשים בנגיף הקורונה (ארץ)
אילוסטרציהבעקבות ההנחיות: מרכז כיוון מעניק שירות מקווןכיכר בשיתוף כיוון
גם המשק הישראלי עשוי להיכנס למצב בעייתי בעקבות משבר הקורונה, אך זה לא מחייב לצמצם את פעילות ההכוון התעסוקתי בעידן האינטרנט (תעסוקה, מקודם)
חשש: הפקחים יכריחו לסגור את החיידריםחשש: הפקחים יכריחו לסגור את החיידריםיענקי כץ10
לאחר ההחלטה של גדולי ישראל, כי המוסדות החרדיים ימשיכו ללמוד כרגיל. מנהלי המוסדות בשיחה עם 'כיכר' חוששים מפני הורים שיגישו תלונה במשטרה שהלימודים אינם חוקיים (בארץ)
מרן הגר"ח קנייבסקי והגר"ג אדלשטיין"ביטול לימוד תשב"ר מסוכן יותר מהקורונה"יענקי כץ48
הנחיית משרד הבריאות להפסיק את הלימודים במערכת החינוך לא תיושם בחיידרים הליטאים, כך נודע ל'כיכר השבת', זאת בעקבות הוראתם הברורה של גדולי ישראל (חרדים בארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהנפתח מערך לימודים מיוחד לילדים חרדים "מבודדי קורונה"יענקי כץ1
לא מעט ילדים הלומדים ברשת 'החינוך העצמאי' שוהים בימים אלו בבידוד מחשש שנדבקו ב'קורונה'; כעת הוקם עבורם מערך טלפוני, באמצעותו ילמדו מביתם. מוקד זה עשוי להתרחב - בהמשך (חרדים)
בין סמינר תמורה מבית עזריאליהחרדית שפיתחה סטרארטאפ בתחום עיבוד תמונותכיכר בשיתוף תמורה | עזריאלי
הכירו את החרדית, בוגרת 'תמורה' בוגרת מוסדות חינוך חרדיים שהחליטה ללמוד הנדסת תוכנה בסמינר 'תמורה' המאפשר לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה, מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית (לימודים,מקודם)
אילוסטרציההדיגיטל והטכנולוגיה פותחים לך שער כניסה לתעסוקה בעולם הרפואהכיכר בשיתוף כיוון1
ביוזמת 'מרכז כיוון' יתקיים ערב מקצועי מרתק בנושא דיגיטל וטכנולוגיות רפואיות ויפתח צוהר למקצוע הסיעוד שהפך לאחד המקצועות המשתלמים בתחום (לימודים)
"מנהל שרוצה להיות מנהל מצטיין חייב ללמוד כל הזמן""מנהל שרוצה להיות מנהל מצטיין חייב ללמוד כל הזמן"כיכר בשיתוף כיוון
15 מנהלים חרדים שהבינו ש"ניהול זה מקצוע" והלכו ללמוד קורס פיתוח מנהלים שהפך אותם למנהלים מצטיינים (לימודים, מקודם)
סמינר 'תמורה'  בירושלים הינו בנשיאותו של  הגר"מ אוירבאךבוגרות 'תמורה' מבית 'עזריאלי' מועסקות בחברות הגדולות בתעשיה הישראלית ובמשרדי הממשלהכיכר בשיתוף תמורה
בין המשרדים המעסיקות את בוגרות 'תמורה': משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים והכנסת • לימודי תואר ראשון בהנדסה, מבלי להתפשר על הרמה הרוחנית של בוגרות בית יעקב (לימודים, שיווקי)
אילוסטרציהלומדים מקצוע עם מלגת קיום וצוברים נסיוןכיכר בשיתוף חברים
התוכנית שמלמדת גברים מקצוע טכנולוגי מבוקש ומעניקה מילגת קיום ע"ס כ- 4000 ₪ + הטבות מפליגות ומאפשרת צבירת ניסיון מקצועי בגוף ביטחוני נחשב (לימודים)
המרכז האקדמי לב"הוקסמתי ממגוון שיעורי התורה במרכז האקדמי לב"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
בוגר המרכז האקדמי לב במסגרת היום הפתוח: "האווירה התורנית והחברתית בביהמ"ד נפלאה"(לימודים, מקודם)
בנין הסמינר בהר חוצבים ירושליםבוגרות סמינר שמשתכרות מעל 20 אל"ש מבלי להתפשר על האוירהכיכר בשיתוף תמורה | עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה
שכר של כ-20 אלף שקלים הוא לא חלום, וניתן להשיג אותו, זאת גילו בוגרות רבות של סמינר 'תמורה' שהשתלבו בחברות ההיי טק הגדולות המותאמות לעובדת החרדית (לימודם, מקודם)
אילוסטרציהתכנית הכשרה מהפכנית בתחום ההייטקכיכר בשיתוף אינפיניטי1
גם אתה רוצה להשתלב בהצלחה בתפקידי פיתוח תוכנה משמעותיים בשוק ההייטק, עם יתרון משמעותי בשוק העבודה התחרותי? Infinity Labs R&D מבית Matrix תעזור לך (לימודים, מקודם)
אילוסטרציהקונצרט ההוקרה של הזוכות בתחרות היוקרתיתכיכר בשיתוף רון שולמית
האירוע הינו נקודת השיא בתחרות מוזיקלית שנתית המתקיימת ביוזמת קרן שולמית, ובו נוטלות חלק תלמידות מצטיינות מהקונסרבטוריון (לימודים, מקודם)
הרשימה: היכן יישארו הילדים בבית גם מחר?הרשימה: היכן יישארו הילדים בבית גם מחר?כיכר השבת2
ראשי רשויות וראשי ערים הנמצאים בטווח האש של הג'יהאד האסלאמי הודיעו כי נכון לשעה זו, גם מחר לא יתקיימו לימודים בבתי הספר בשל המצב הביטחוני. ומה בעיר שלכם? (חדשות)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לכתבההלימודים בגוש דן בוטלו: אלו הוראות הצבאדוד הכהן4
דובר צה"ל הודיע כי בשל חיסול בכיר הג'יהאד האיסלמי והתגובה הצפויה של ארגוני הטרור בעזה, הלימודים ביגוש דן והדרום לא יתקיימו • אלו ההוראות של מערכת הביטחון (בארץ)
אילוסטרציהאפשרות כניסה לתחום ההנדסה עם משכורות עתקכיכר בשיתוף המכללה למנהל
עשרות חרדים יוכלו לקבל מימון מלא למסלול עתודה בכירה של לימודי הנדסאות, במטרה להגעה להנדסאי בכיר ולהשתלבות בתעשייה היוקרתית ביותר בישראל (לימודים, מקודם)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook