תואר אקדמי או לא? שיקולים בדרך ללימודיםתואר אקדמי או לא? שיקולים בדרך ללימודיםאיריס שמואלביץ4
השיקולים האם ללמוד לימודים אקדמיים או לנסות להשתלב בשוק התעסוקה ללא תואר, מבלבלים לעיתים. קבלו כמה כיווני חשיבה כדי להחליט מה הכיוון המתאים בעבורכם (לימודים)
הדרך הנכונה ביותר ללימודי תואר מקצועי באווירה חרדיתהדרך הנכונה ביותר ללימודי תואר מקצועי באווירה חרדיתkikar.co.il בשיתוף ארנפלד לימודים בע"מ
"הכיתות נפרדות לנשים ולגברים, רק יום לימודים אחד בשבוע, לוח השנה האקדמי מותאם ללוח השנה העברי והקפדה על תכנים ועל סגל הוראה המותאם למגזר החרדי" מספרת חוי ארנפלד (לימודים)
חלוקת תואר שני במכללת אורות.חלוקת תואר שני בייעוץ חינוכי לבוגרות התכנית החרדיתkikar.co.il בשיתוף חווי ארנפלד
מאה עשרים נשים חרדיות נרגשות ובני משפחותיהם, גדשו את מדשאות מכללת אורות ישראל באלקנה לרגל אירוע חגיגי במיוחד- חלוקת תואר שני בייעוץ חינוכי לבוגרות התכנית החרדית. הרב הראשי לישראל הגיע לברך באופן אישי (לימודים, שיווקי)
אתם שואלים המומחים עונים. אילוסטרציהייעוץ בליייב: אתם שאלתם היועצים המומחים ענוkikar.co.il בשיתוף המרכז האקדמי לב15
ביום חמישי האחרון נערך פאנל מיוחד עבור גולשי כיכר השבת בשידור חי עם היועצים של המרכז האקדמי לב. רגע לפני ההרשמה ללימודים, כל מה שצריך לדעת בדרך לתואר ראשון. צפו בסרטון (לימודים)
טקס הענקת תארים במבחר.טקס הענקת תארים לבוגרות במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מבחר2
האירוע החגיגי התקיים ביום ראשון באולמי 'קונקורד', בנוכחות מאות בני משפחה שבאו להשתתף בטקס המרגש. כל הבוגרות שזכו לקבל את התואר במעמד זה, הינן בוגרות המסלולים הטיפוליים: תואר ראשון בעבודה סוציאלית, בריפוי בעיסוק ובסיעוד. ותואר שני בעבודה סוציאלית, בסיעוד, בטיפול באמנויות, בייעוץ חינוכי ובפסיכודרמה (לימודים, שיווקי)
בוגרות 'לוסטיג' בחברות המובילות. אילוסטרציהחברות ההייטק שמחפשות את הסטודנטיות החרדיותkikar.co.il בשיתוף קמפוס לוסטיג
קמפוס 'לוסטיג', שם לו כמטרה ויעד לאפשר לתלמידותיו לרכוש מקצוע מכובד ולפרנס בכבוד בית של תורה, וכך נוצר שיתוף הפעולה בין 'לוסטיג' למרכז האקדמי לב. מנכ"ל ענקית ההייטק סנדיסק, שחר בר אור צוטט במוסף הכלכלי היוקרתי דה מרקר: "גילינו שהסטודנטיות של קמפוס לוסטיג עולות על המצטיינים של הטכניון ואוניברסיטת ת"א" (לימודים, שיווקי)
42 אופטומטריסטיות חרדיות. קמפוס שטראוס. אילוסטרציהלראשונה: 42 אופטומטריסטיות חרדיותkikar.co.il בשיתוף קמפוס שטראוס4
הצגת עבודות הגמר של בוגרות החוג לאופטומטריה ב"קמפוס שטראוס" השבוע בירושלים, היתה עד מהרה לאירוע של פריצת דרך היסטורית, אשר מסמלת את צמיחתו והתבססותו של הציבור החרדי, והישענותו על אנשי מקצוע מתוך הקהילה עצמה (לימודים, שיווקי)
קורס ניהול עסקי בכיר. אילוסטרציהקורס ניהול עסקי בכיר למנהלות מהחברה החרדיתkikar.co.il בשיתוף קוקה קולה
הזדמנות לבעלות עסקים קטנים ומנהלות המחזיקות בעמדות מפתח בחברה החרדית, להשתתף בקורס יוקרתי ומקצועי המעניק כלים לפיתוח העסק, להצלחה בניהול ולעידוד יזמות עסקית וחברתית (לימודים, שיווקי)
לימודים לתואר אקדמי ללא צורך במכינה. אילוסטרציהלימודים לתואר אקדמי ללא צורך במכינהkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה3
האוניברסיטה הפתוחה ממשיכה להיות המוסד האקדמי המתאים ביותר לסטודנטים החרדים: היא מציעה לימודים לתואר ללא צורך במכינה קדם-אקדמית, בסביבה ובזמן הנוחים ביותר לאורח החיים החרדי ובמגוון תכניות לימוד (לימודים, שיווקי)
הרובוטים בדרך להחליף אותנו בעבודה? אילוסטרציההרובוטים בדרך להחליף אותנו בעבודה?kikar.co.il בשיתוף מרכז כיוון
עולם התעסוקה משתנה ומתפתח בקצב מואץ, מהר מכפי שאנו מסוגלים לעכל. כך אומרים כולם וכך גם טוען ד"ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית. ראיון על השינויים בדרך להתפרנס בכבוד (תעסוקה, שיווקי)
מאיץ סטארטאפים לחרדים בביזמקס. צילום: יחצהמדינה מקימה מאיץ סטארטאפים לחרדים בביזמקסkikar.co.il בשיתוף ביזמקס
המאיץ יוקם במתחם ביזמקס, מרכז עסקים ויזמות לגברים חרדים בירושלים ויספק שירותי ליווי ותמיכה במשך 6 חודשים ליזמי הייטק חרדים בשלבי פיתוח שונים. הוא מוקם בידי משרד העבודה והרווחה ומשרד הכלכלה, שישקיעו בו מיליון שקל בשנה (כלכלה, שיווקי)
יום עיון במכללת מבחר.מכללת מבחר למען הקהילה: פרוייקטים לילדים ונוערkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
יום עיון והצגת פרויקטים במסלול לימודי עבודה סוציאלית התקיים במכללת מבחר בשבוע שעבר. יום העיון כלל הרצאות מקצועיות על ידי מרצים אורחים וסגל ההוראה הקבוע וכן הוצגו בו פרויקטים שונים בהם עסקו הסטודנטים והסטודנטיות לקראת סיום לימודיהם (לימודים, שיווקי)
לימודי בקמפוס שטראוס. צוות מקצועי ומנוסהשכר הלימוד כבר לא עוצר את הסטודנטים מהמגזרkikar.co.il בשיתוף קמפוס שטראוס1
בקמפוס שטראוס הקימו בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית הדסה, שלוחה חרדית יוקרתית ללימודי תואר ראשון. המכינות קדם אקדמיות מונגשות לתלמידים במימון מלא. בוגרי שירות אזרחי/צבאי זכאים בשנת מכינה למלגת קיום של כ- 1,250 ש"ח לחודש ממשרד הביטחון. כל הפרטים (לימודים, שיווקי)
אפי נוה על רקע טקס הסמכת עורכי דין. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהאפי נוה: "המכללות פוגעות בסטודנטים"נתנאל לייפר23
יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה, בראיון נוקב ל"כיכר השבת", מדבר על ההצפה במקצוע, מפנה אצבע מאשימה למכללות ומסביר מדוע לסטודנט ב'אונו' - סיכוי רב יותר להיכשל בבחינות הלשכה (חדשות)
מכללת מבחר מציגה: השירות כמקצוע. אילוסטרציהמכללת מבחר מציגה: השירות כמקצועkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
לימודי שירותי אנוש במכללת מבחר נפתחו לפני כשנה. מדובר בלימודי תואר ראשון במסלול יחודי המוצע בבלעדיות בציבור החרדי, בשיתוף פעולה עם אוניבריסטת חיפה. ראיון עם פרופ' גיל לוריא, ראש החוג לשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה המעניקה את התואר (לימודים, שיווקי)
חרדי ב'אונו'. אילוסטרציהרוב תלמידי 'אונו' החרדים - נכשלים בבחינותדניאל הרץ41
מנתוני בחינות לשכת עוה"ד עולה כי רוב התלמידים החרדים בקריה האקדמית אונו - נכשלים בבחינות • בלשכה מאשימים את המכללה • 'אונו' בתגובה: "מפלים אותנו לרעה" (לימודים)
לימודים עם נשמה: רכיבה טיפולית במרכז רטורנו.לימודים עם נשמה: הדרכת רכיבה טיפולית לילדים ונוערkikar.co.il בשיתוף רטורנו3
במרכז רטורנו נענו לבקשות מהציבור הדתי והחרדי להכשיר מטפלים גם מהמגזר שמכירים את הצרכים הייחודיים מבפנים. הקורס המבוקש מעניק אפשרויות תעסוקה מגוונות לעבודה ערכית ומלאת סיפוק (לימודים, שיווקי)
הכנה לחיילים החרדים לגבעתי וצנחנים. צילום: יחצהכנה לחיילים החרדים לגיוס צנחנים וגבעתיkikar.co.il בשיתוף שח"ר10
למעלה מ-50 צעירים חרדים סיימו ביום שישי ימי הכנה של ארגון שח"ר לקראת גיוס למסלולים החרדים בגבעתי ובצנחנים: פעילות לתוך השעות המאוחרות של הלילה ויציאה למסעות שטח מפרכים. צפו בתיעוד (חרדים, שיווקי)
אוניברסיטת בר אילן.מחזור רביעי של המכינות בבר אילן במימון מלאkikar.co.il בשיתוף בר אילן
אחרי שרשמו הצלחה מרשימה במחזורים הראשונים של הקמפוס החרדי - בר אילן, נשלמת בימים אלו ההרשמה למחזור רביעי. ד"ר לויטן: "התלמידים יכולים לקבל מימון מלא" • כל הפרטים (לימודים, שיווקי)
טיפול לילדים נוער באמצעות בעלי חיים. אילוסטרציהלשבור חומות: לטפל בילדים בעזרת בעלי חייםkikar.co.il בשיתוף מכון מגיד1
התכנית המבוקשת יועצות טיפוליות לילדים ונוער בעזרת בעלי חיים, פתחה את שעריה גם לנשות הציבור החרדי שמעוניינות בחוויית לימודים מאתגרת. הטיפול בסיוע בעלי החיים פורץ את המחסום הרגשי של הילד ומביא אותו להתקדמות, וגם לאושר ושמחה (לימודים, שיווקי)
טקס סיום לימודי סיעוד במכללת מבחרסיום לימודי סיעוד ותחילת שליחות במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
טקס חגיגי לרגל סיום לימודי סיעוד התקיים השבוע במכללת מבחר בנוכחות מכובדת של צוות המרכז האקדמי לב המעניק את התואר לבוגרות המסלול: "מקצוע שכולו חסד ושליחות, מערכת הערכים הבסיסית של הציבור החרדי" (לימודים, שיווקי)
המקצוע המבוקש פתח את שעריו לציבור החרדי. אילוסטרציהתהיה אח: המקצוע המבוקש פתח את שעריו לחרדיםkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר1
אחרי שנים רבות בהן הציבור רק התנדב בארגוני הצלה שונים, והביא את הטיפול האחרון לצוות הרפואי שאינו חרדי - נפתח מסלול מיוחד בסיעוד, אח אקדמי, גם לציבור החרדי. האם זו תחילתה של מהפכה? (לימודים, שיווקי)
שליחות, סיפוק ופרנסה בכבוד - סיעוד. אילוסטרציהמקצוע של שליחות, סיפוק, ופרנסה בכבוד - סיעודkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
תחום הסיעוד, שהיה במשך שנים רבות חסום כמעט לחלוטין בפני הציבור החרדי, פותח את שעריו ומעניק אפשרויות לימוד ועבודה באווירה חרדית לכל מי שהנושא קרוב לליבו ומבקש לשלב חסד כעשייה יומיומית, סיפוק, אתגר ובמקביל גם שכר הולם (לימודים, שיווקי)
תפקיד שכולו חסד. לימודי סיעוד במכללת מבחר. אילוסטרציהמלגות לתלמידות תואר שני בסיעוד במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
טקס הענקת מלגות בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים התקיים לאחרונה במכללת מבחר. המלגה הוענקה לתלמידות שמכשירות את עצמן לתפקידי ניהול במסלול תואר שני בתחום הדורש מסירות נפש ותחושת שליחות עמוקה – תחום הסיעוד (לימודים, שיווקי)
הצגת הפרוייקטים של תלמידות ריפוי בעיסוק במכללת מבחר.מסלול ריפוי בעיסוק במכללת מבחר מציג פרוייקטים חדשיםkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר3
יום הצגת פרוייקטים של תלמידות מסלול ריפוי בעיסוק התקיים במכללת מבחר בשבוע שעבר. התלמידות שיסיימו יקבלו תואר ראשון מטעם אוניברסיטת חיפה: "תועלת אמיתית לאנשי הצוות והמטופלים" (לימודים, שיווקי)
פתיחת שנת הלימודים במכללת מבחרבמכללת מבחר לומדים להעניק שירות אנושיkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר
לימודי שירותי אנוש במכללת מבחר נפתחו השנה: תואר ראשון במסלול מואץ המוצע לראשונה בציבור החרדי, בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת חיפה. ראיון עם פרופ' גיל לוריא, ראש החוג לשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה המעניקה את התואר (לימודים, שיווקי)

לימודים

לימודים לחרדים הם טרנד חם שצובר תאוצה, מדור לימודים מספק לכם את כל המידע על מסלולי לימודים, קריירה ומקצוע לחרדים בכיכר השבת

כיכר facebook