אאא

רו"ח יגאל גוזמן הוא אולי אחד מרואי החשבון הבולטים במדינה שעושה רבות למען חבריו רואי החשבון החרדיים.

הוא זה שהיה אחד מהדוחפים המרכזיים להקמת השלוחה החרדית של ´זיו האפט´ בבני ברק בתוקף היותו שותף בכיר במשרד "BDO זיו האפט".

הטענות של רואי החשבון החרדיים לפיהן הם לא מקבלים תמורה הוגנת עבור דמי החבר אותם הם משלמים בשל קיום אירועים וכנסים שאינם הולמים את אורח חייהם, אינה נופלת על אוזניים ערלות כאשר מדובר בגוזמן. הוא אומר בפה מלא ולא רק בשל הבחירות הקרבות, "לרואי החשבון החרדיים מגיעה תמורה מלאה לצרכיהם".

לזכותו של גוזמן עומדת גישתו העקבית בדבר נשים חרדיות עובדות. מעבר לעובדה כי ´זיו האפט´ מעסיקה בשלוחתה בבני ברק עשרות נשים חרדיות, גוזמן אומר מעל כל במה ומתחת לכל עץ רענן, כי על לשכת רו"ח לסייע ולהביא להנחות לציבור הנשים החרדיות העובדות שמהוות מפרנס יחיד בבית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

זה לא סוד שאשה עובדת נדרשת למאמץ גדול יותר מגבר עובד. במיוחד כאשר מדובר באשה שמטופלת בילדים רבים ולרוב רכים בשנים. את זעקתן האילמת של הנשים החרדיות המחזיקות בנתח גדול מהתוצר החרדי, זועק גוזמן בקול.

בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין רו"ח גוזמן המתמודד על תפקיד נשיא לשכת רו"ח בישראל לבין נציגי רואי החשבון החרדיים, גוזמן הבהיר בפגישה מה בכוונתו לעשות לו יצליח להיבחר לתפקיד. הוא אף הצהיר כי על מנת לשמור על זכויותיהם של רואי החשבון החרדיים, תהיה נציגות חרדית בוועד המרכזי של הלשכה, נציגות שתהיה אחראית על נושאי רווחה ותדאג להנחות מרוכזות לציבור רו"ח החרדיים במקומות ראויים.

כמו כן, סוכם שנשים שהן מפרנסות יחידות בבית, יזכו להנחה בתשלום דמי החבר ללשכה. "יש לשלב את רו"ח החרדיות שמפרנסות את הבית במערך ההטבות שנותנת הלשכה לחבריה", אמר גוזמן. "מדובר בדברים שרק דורשים את תשומת הלב הדרושה, וכעת נשים על כך את הדגש".

רואי ורואות חשבון, ביום הבוחר, כדאי שתזכרו את הדברים דלעיל.