אאא

לראשונה בישראל: פינת סיוע משפטי לציבור הרחב תשודר ב"קול ברמה", בהובלת עורכי הדין המשתתפים בפרויקט "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

פרויקט ייחודי של לשכת עורכי הדין ותחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" יעניק סיוע משפטי למאזינים חינם.

את התוכנית בהגשת יקותיאל משי ילוו עורכי דין המשתתפים בפרויקט ההתנדבותי "שכר מצווה" ובמהלכה יעניקו סעד משפטי במגוון רחב של נושאים משפטיים, כמו גם הכוונה וכלים מעשיים להתמודדות בסוגיות משפטיות.

הפינה תעלה היום (רביעי) לראשונה ותשודר אחת לשבוע במסגרת התוכנית "המגזין הכלכלי", המשודרת בראשון ורביעי בשעה 11:00.

הפינה ב"כפפות של משי" המשודרת ברדיו "קול ברמה", נולדה לאחר שנים רבות של טיפול בפניות הציבור באמצעי המדיה השונים. לתוכנית מתקבלות מאות פניות בחודש ממאזינים המעוניינים בעזרה וסיוע בהתמודדות מול בתי עסק ומוסדות ציבור.

הפניות שתתקבלנה בתוכנית יועברו לטיפול עורכי הדין של פרויקט "שכר מצווה". במידת הצורך, יקיימו פגישות ייעוץ לפונים ואף יעניקו להם ייצוג משפטי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

תחנת "קול ברמה" שהוקמה לפני חמש שנים הפכה במהרה לתחנה החרדית המואזנת ביותר בישראל. ע"פ סקר TGI שפורסם בחודש שעבר, קול ברמה היא התחנה החרדית המואזנת ביותר עם 6.1 אחוזי האזנה.

תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין הינה התוכנית היחידה שמעניקה סיוע, ייעוץ וייצוג משפטי חינם למעוטי אמצעים על ידי עורכי דין מתנדבים

מנכ"ל הלשכה עו"ד גיל סלומון: "אני שמח מאד על השקת שיתוף הפעולה בין לשכת עורכי הדין  ורדיו קול ברמה.  מדובר בנדבך נוסף בקשר בין הלשכה לקהילה. אני סמוך ובטוח שנצליח להפיק את המיטב מהפרויקט , לעזור לציבור הרחב בנושאים משפטיים ולהראות את הצד היפה של לשכת עורכי הדין".

מנכ"ל קול ברמה עו"ד אריאל דרעי: "קול ברמה הינה תחנת הרדיו החרדית החזקה בישראל, שמה את השירות למאזין בראש סדר העדיפויות שלה, במצויינות עיתונאית, בתוכן איכותי ובסיוע פרטני בתחומים שונים. שיתוף הפעולה עם לשכת עורכי הדין במתן סיוע משפטי בתוכנית "כפפות של משי" מחזקת מוטיבים אלו ובעזרת ה' אנחנו נמשיך לחזק אותם גם בעתיד".