אאא

מקום של כבוד שמור למאוחדת בעיצוב וביסוס שרותי הבריאות לתושבי מודיעין עלית, כך אמר הרב יעקב גוטרמן ראש עיריית מודיעין עלית בעת שאירח את שמואל מועלם, מנכ"ל קופת חולים מאוחדת.

בסיור, שבמהלכו ביקרה הפמליה במרפאות מאוחדת בעיר נטלו חלק הרב נחום גיטלר, חבר מועצת  העיר, מר צביקה הרץ מנהל מאוחדת מחוז יהודה והדרום, ד"ר שי גלור, רופא אמון,  דני בר מאיר, יועץ ועוזר למנכ"ל מאוחדת וגב' ב. קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת במודיעין.

מאוחדת מפעילה במודיעין עלית מרפאות בכל שכונות העיר. מבוטחי מאוחדת בעיר, המהווים למעלה מ-40 אחוז מתושבי המקום, נהנים ממגוון גדול של שרותי בריאות מתקדמים, מרפואה זמינה וצוות גדול של רופאים מקצועיים, בעלי מוניטין בתחומם.

במהלך הסיור במרפאות מאוחדת  בעיר עמדו המשתתפים מקרוב על מכלול שרותי הבריאות. בין השאר ביקרו  בטיפת החלב החדשה, הממוקמת במרפאת מאוחדת  ברחוב אבני נזר. מנהל האזור צביק'ה הרץ הדגיש, כי למעשה מאוחדת מעניקה למבוטחיה מקרב תושבי העיר את מירב שרותי הבריאות המתקדמים ביותר. גב' ב. קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת, ציינה את הפעילות העניפה של הקופה בתחום קידום הבריאות, רפואה מונעת והטמעת אורח חיים בריא.

בפגישת סיכום, שהתקיימה בתום הסיור בחדר הישיבות של מרפאת מאוחדת ברח' אבני נזר, הביע מנכ"ל מאוחדת  את שביעות רצונו מתפקוד מרפאות מאוחדת במודיעין עילית והודה לראש העיר על שיתוף הפעולה. המנכ"ל ציין את מחוייבותה של מאוחדת לפעול ללא לאות למען בריאות מבוטחיה במקום, כפי שהיא עושה בריכוזי האוכלוסיה החרדית ברחבי הארץ. "ברית של שיתוף פעולה כרותה בין מאוחדת לציבור החרדי, ברית של שנים רבות שיצרה את הבסיס למתן שרותים רפואיים מן השורה הראשונה תוך כיבוד ערכיו ואורח חייו של המבוטח החרדי".  ראש העיר שיבח את מאוחדת על  שרותי הבריאות שהיא מעניקה למבוטחיה בעיר ועל פעילותה הנרחבת בתחום קידום הבריאות.

ימים אחדים לאחר הסיור השתתפו מאות מנשות מודיעין עילית בערב בריאות, שהוקדש למחלות מדבקות. את ההרצאה המרכזית נשא ד"ר מיכאל פקטרוביץ, רופא ילדים בכיר במאוחדת, אשר עסק במחלות מדבקות למיניהן ודרכי הטיפול והמניעה. האחות גב' סאלי סלוק הרצתה על נושא ההיגיינה וחשיבותה במניעת מחלות. האירוע, בשיתוף עיריית מודיעין עילית, התקיים באולמי נוף עילית.  הגב' בתיה קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת בעיר נשאה דברי ברכה.