אאא

ארבעים ימי הסליחות, ראש השנה ויום הכיפורים, עברו על היהודים בארץ ישראל מצוין! ביום הכיפורים היה מענה גדול מבורא עולם ליהודים בארץ ישראל. כל מי שהתחכם או הרגיש חכם ביום כיפור - לא הרגיש טוב. הקדוש-ברוך-הוא נהנה לשמוע את תפילתם של כל היהודים שהתפללו מלב שמח - שימשיכו כך! זו שמחתו של אבא בבניו. כל מי שהתפלל מליבו לבורא עולם, תהיה לו שנה נפלאה ולא יחסר לו כלום! אמונה בבורא עולם מביאה את השמחה והפרנסה ומורידה את העצב מהיהודים!

בסוכות היהודים צריכים להיות שמחים ולהראות לקדוש-ברוך-הוא כמה אנחנו שמחים בחג הסוכות וחול המועד ולא שמחים מהחופשה. צריך לשמוח מהחג, מחול המועד ומהחופשה - הכל לשם שמיים, לכבודו של בורא עולם! כך יראה הקדוש-ברוך-הוא שהיהודים שמחים בחול המועד סוכות ושמחת תורה אך ורק לכבודו יתברך!

בחג הסוכות רוצה הקדוש-ברוך-הוא שכל היהודים יהיו בשמחה. בחג הסוכות, יהודים בונים סוכה, עוזבים את בית הקבע שלהם ועוברים לגור בסוכה. כך הם הופכים להיות שותפים עם הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא אין לו בית ולנו היהודים אין בית וכך אנחנו נעשים שותפים לבורא עולם. אנחנו שמחים להיות שותפים עם בורא עולם שאין לו בית המקדש השלישי ואנחנו יוצאים מהבית לַסוכות. כשיהיה כך, מובטחת שנה מבורכת ומוצלחת וגמר חתימה טובה.

כל סוכה וסוכה היא כמו בית מקדש. בית המקדש זה לא בית, זה בית ה'! אנשים ישנים בביתם ובאים לבית המקדש. אנשים בחג הסוכות יוצאים מביתם וישנים בסוכה שנחשבת בית מקדש אצל בורא עולם, כמו המשכן הזמני.

והראנו בבניינו ושמחנו בתיקונו

השמחה האמיתית הגדולה היא כפולה ומכופלת והיא בזמן הזה, בדור הזה! בניין בית המקדש השלישי יהיה שמחה שאין לה גבולות בין אבינו שבשמיים ועם ישראל.

מידותיו של בית המקדש יהיו 2,000 אמה על 2,000 אמה ו-300 אמה גובהו. כל ישראל תהיה ירושלים, וארץ ישראל - ארץ הצבי, תתרחב ותגדל. לראות את בניית בית המקדש השלישי יהיה מראה מרהיב ומדהים! תהיה בו רק עבודה עברית, רק יהודים יעבדו בבנייתו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כשימליכו את המשיח, בית המקדש יתחיל להיבנות! כשימליכו את המשיח, יהודים יחיו לעולמי עולמים!

כשהמשיח יבנה את בית המקדש השלישי, יבואו אחרוני היהודים (אם יישארו) ואחר כך תהיה תחיית המתים הראשונה, בה יקומו כל הצדיקים וכל חיילי צבא-ההגנה-לישראל. רק אחר כך, כשעם ישראל יהיה ברוחניות גבוהה, יֵרֵד משמיים בית המקדש השלישי הרוחני, בית המקדש שמחכה בשמיים כבר אלפי שנים, יתחבר ויתלבש על בית המקדש השלישי הנמצא על פני כדור הארץ. זה יהיה ביתו של הקדוש-ברוך-הוא לעולמי עולמים!

יהודים יקרים, תקופה זו היא התקופה של גאולת עם ישראל שהתחילה משנת תש"ח (1948) בקום המדינה. היו כל השנים מלחמות ישראל - לא יהיו עוד לעולם! מלחמת עולם שלישית לא תהיה לעולמי עולמים!

אם חס ושלום תהיה מלחמת עולם שלישית, אבל לא תהיה, אם חס ושלום תהיה - לא יישאר מהעולם זֵכֶר של יתוש - לא תהיה!!!

מה כן יהיה? יהיה בית המקדש השלישי שיביא שלום לכל העולם!