אאא

בחודשים האחרונים גובשה תכנית לאומית למלחמה בהשמנה על ידי משרדי החינוך, הספורט והבריאות. על פי התכנית, יבנה משרד החינוך תכניות חינוך והסברה לתזונה נכונה בקרב תלמידים ומורים, יבצע התערבות אגרסיבית במוצרי המזון והשתייה בתוך תחומי בית הספר וכן יגביר את המעורבות בכל המוסדות שבהם קיים מפעל הזנה. אך מה תהא על בריאותם של  אברכי הכולל השוקדים על דלתות התורה רוב שעות היום? או על אימהות הטרודות בעול הבית  וכבר מזמן לא שייכות  למערכת החינוך?

התוכנית תפעל לצמצום ממדי תופעת ההשמנה ואורח החיים הלא בריא, שהפכו למגפה מסוכנת, המאיימת על בריאותם של אלפי ילדים בישראל. כשליש מילדי ישראל סובלים מעודף משקל, ובגני הילדים, המצב חמור אף יותר. גורמים בכירים במשרדי החינוך והתרבות סבורים כי בעוד מספר שנים, מגפת ההשמנה בקרב ילדים תגיע ל- 40% מהם, נתון זהה לזה של ילדי ארה"ב. האם אתם רוצים שילדיכם ייכנסו לסטטיסטיקה הזו?

לא רק ילדים 

על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי מהשנים 2008-2007   – ישראל נמצאת בין עשר המדינות המובילות בעולם, שבהן חל הגידול הרב ביותר בשיעורי ההשמנה של האוכלוסייה. לכבוד מפוקפק זה זכינו לאחר שבשלושים השנים האחרונות חל גידול של פי שלושה בשיעור עודף המשקל של תושבי ישראל.

לצד נתונים אלה, המובאים בדו"ח מבקר המדינה לשנת 2011, שפורסם זה מכבר, מופיעים נתוני משרד הבריאות לפיהם קרוב למחצית מקרב גילאי 18-64 סובלים מעודף משקל (BMI גדול מ-25), וכ-70% מבני 65 ומעלה. מהשמנת יתר (BMI גדול מ-30) סובלים כ-12% מבני 18-64 וכ-25% מבני 65 ומעלה.

בנתונים אלה יש כדי להדליק נורה אדומה בכל הנוגע לצורך הדחוף בהתמודדות עם מה שארגון הבריאות העולמי הגדיר כמגיפה עולמית. מחקרים רבים הוכיחו כי השמנה כמחלה כרונית פוגעת במערכות רבות בגוף, מקצרת את תוחלת החיים, וקשורה בסיכון למחלות קשות, החל במחלות לב, סוכרת ולחץ דם ועד סרטן.

קלוריד - לוקחים את החיים לידיים

בשנים האחרונות עמלו אנשי חברת קלוריד על פתרון לבעיית ההשמנה ופיתחו נוסחה מחומרים טבעיים בלבד, שרוכזו בתוך כמוסה אותה נוטלים על בסיס יומי. צוות מומחי הפיתוח של קלוריד, להם ניסיון רב שנים, ידועים בחדשניות מתמשכת, ואינם פוסקים מלפתח מוצרים חדשים כל הזמן תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת. יש לציין, כי הייצור מתבצע תחת פיקוח מחמיר של מעבדות  ד"ר רמז אשר ידועים מאוד בייצור של תוספי תזונה טבעיים לחלוטין מצמחי מרפא, המעבדות של ד"ר רמז מאושרות על ידי משרד הבריאות ועומדות בתקנים ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר.

מבין עשרות מוצרי הטיפוח ותוספי התזונה, בולט במיוחד מוצר הדגל של החברה, "קלוריד גולד". מוצר זה פותח בשיתוף עם מומחים מתחום הנטורופתיה והרפואה הטבעית והוא, ככל מוצרי קלוריד, מכיל חומרים טבעיים בלבד מצמחי מרפא. תערובת צמחים זו, שנרקחה לתוך קפסולה ידידותית למשתמש פועלת להקניית תחושת שובע, מגבירה את חילוף החומרים ומעודדת את שריפת השומנים המיותרים בגוף.

שלוש הפעולות הללו למעשה, גורמות לירידה הדרגתית במשקל. ולכן, כאשר פועלים על פי ההנחיות ולוקחים הכמוסות על בסיס יומי, ניתן להגיע לתוצאות מספקות וירידה דו ספרתית של קילוגרמים מהמשקל המקורי. על כך יכולים להעיד אלפים מלקוחות החברה, שחלקם הגדול אף מצרף לדיאטה המהפכנית גם בני משפחה, חברים ומכרים.

קלוריד אשר שמה לעצמה מטרה  להיות בחזית פיתוח תוספי התזונה הטבעיים, אף פיתחה מספר מוצרים איכותיים נוספים וכולם בכשרות המהודרת של בד"צ העדה החרדית:

קלוריד silver תוסף תזונה משמר המכיל סרפד, מגנזיום ציטרט, קמומיל ועוד מרכיבים המסייעים באיזון הגוף לאחר דיאטה. קלוריד סילבר מסייע לשמור על המשקל ועל הבריאות .

קלוריד  red, תוסף תזונה טבעי המסייע לאיזון רמת לחץ הדם הצמחים בפורמולה עובדים על כמה מנגנונים שונים. הצמח המרכזי כמשל הינו עוזרר אשר הוכח כמעכב של האנזים ACE  ובכך מונע המשך שרשרת ביולוגית אשר בסופה מגבירה את קצב הלב.

בנוסף יש בפורמולה גם צמחים שתפקידם להקטין את נפח הדם, וכן עלי זית הנמצאים כיום במרכז המחקר המדעי לטיפול כנגד לחץ דם גבוה.

קלוריד milk מיועד לנשים מניקות, ומטפל באחת הבעיות הנפוצות בהנקה-תינוקות הסובלים מגזים. בנוסף קלוריד מילק מכיל תרכובות המסייעות באיזון ההורמונלי לאחר הלידה, ויטמינים ומינרלים החיוניים לאם ולתינוק.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

קלוריד blue   תורם לייצור מוגבר של תאי בטא המפרישים אינסולין, ומשפרים את רגישות התאים לאינסולין. הרכיב העיקרי הוא צמח הג'ימנמה (קראתם נכון) המוכר ברפואת הצמחים המודרנית כטיפול החשוב ביותר לחולי סוכרת ומיוחסת לו עוצמת פעילות חזקה. בנוסף הצמח משפיע על הפחתת הכמיהה למתוק.

קלוריד green מיועד  למניעת עלייה ברמת הכולסטרול בדם (היפרליפידמיה). הפורמולה מקטינה את רמת הכולסטרול הרע (LDL) ומגבירה את רמת הכולסטרול הטוב הממיס את המשקעים בדפנות כלי הדם ומוציא אותם החוצה.

קלוריד black  הינו תוסף תזונה חשוב שכולנו זקוקים לו – תוסף אנרגיה. קלוריד בלאק מחזק ומעורר את המערכת האנרגטית בגוף. לצמחים בפורמולה יש מבנה דומה מאוד למבנה של הורמוני האדרנל למשל, קורטיזול דהיינו הם גורמים בצורה עקיפה לשיפור העמידה הגופנית והנפשית במצבי עומס ולחץ קשים.

 אם כן, אל לנו לשבת בחיבוק ידיים ולחכות לתוכניות חירום של משרדי הממשלה השונים על מנת לטפל בבעיה. על כל אחד מאיתנו לקחת אחריות אישית ולעשות כל שביכולתו לשמירה על בריאותו.

פרטים נוספים תוכלו לקבל באתר האינטרנט של קלוריד - לחצו כאן!