הזמר שמצליח לגעת בנוער נושר עם מוזיקההזמר שמצליח לגעת בנוער נושר עם מוזיקה
ט"ז בטבת תשפ | 13.01.20
הזמר והיוצר יונתן שחר, שהתפרסם עם השיר "אל תאמין לו" עומד לפני צאת אלבום הבכורה שלו. בראיון הוא מספר על השירה ב"זולה של חצרוני" והעיסוק בנוער נושר (מגזין מוזיקה)
ליאור אלמליח: "יש חוסר בלחנים חדשים"ליאור אלמליח: "יש חוסר בלחנים חדשים"נתנאל לייפר1
הפייטן והזמר ליאור אלמליח, מגדולי הפייטנים האנדלוסים בישראל בראיון מיוחד בתכנית 'המבקר' על המשחק בין אותנטיות למקוריות ועל הפרויקטים הגדולים שלו • צפו (מגזין)
האמנים שמסיימים את הש"ס ואלו שמלווים את הסיוםהאמנים שמסיימים את הש"ס ואלו שמלווים את הסיוםנתנאל לייפר1
תכנית מיוחדת עם סיום חג החנוכה וחגיגות סיום הש"ס שנערכות בימים אלו. הזמר שמואל ברונר שמספר ושר על סיום הש"ס שלו והמוזיקאי מוישי רוט והמפיק שלום וגשל (מגזין)
'מדד הספוטיפיי' 2019: מי האמן המצליח?'מדד הספוטיפיי' 2019: מי האמן המצליח?נתנאל לייפר36
מי אמן המוזיקה היהודית המושמע ביותר ב'ספוטיפיי'? מי מוביל את ראשות הרשימה והאם ישנן גם הפתעות? מבקר המוזיקה נתנאל לייפר מארח את המפיק יוחנן בלייך לסיכום שנה (מגזין)
מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?נתנאל לייפר53
כמדי שנה, בחנוכה, עורך מומחה המוזיקה היהודית ומבקר המוזיקה של 'כיכר', את 'מדד היוטיוב': מי הזמרים שמובילים בגאון את הרשימה? ואילו שירים הם הפופולריים ביותר? (מגזין)
יוסי גרין: מוכרים לנו שיש ח"ו מוחין דקטנותיוסי גרין: מוכרים לנו שיש ח"ו מוחין דקטנותנתנאל לייפר2
המלחין האגדי, יוסי גרין, מאושיות התווך של המוזיקה החסידית, בראיון מיוחד באולפני 'כיכר השבת', על הלחנים הרבים והאם באמת חייבים לקחת אותו לשיר קולות כאשר הוא מלחין (מגזין)
צמאה: כשבנייני האומה בערו באש השמחהצמאה: כשבנייני האומה בערו באש השמחהנתנאל לייפר6
זו השנה השישית שאני מגיע באדיקות למופע 'צמאה' מתוך תהיה האם ניתן לחדש עוד משהו ומתוך ידיעה שבטוח שוב אופתע מחדש. מבקר המוזיקה של 'כיכר' בטור (מגזין מוזיקה)
מיוחד לי"ט כסלו: פרויקט "עשרת הניגונים"מיוחד לי"ט כסלו: פרויקט "עשרת הניגונים"נתנאל לייפר5
בי"ט כסליו שוחרר האדמו"ר הזקן מהכלא הרוסי, לכבוד המאורע קבלו את עשרת הניגונים המיוחדים שמיוחסים לאדמו"ר הזקן, אותם חיבר על פי הקבלה והחסידות (מגזין)
'השף המזמר' רועי יעקב בראיון טעים ומיוחד'השף המזמר' רועי יעקב בראיון טעים ומיוחדנתנאל לייפר1
הזמר והפייטן רועי יעקב המשמש גם כשף במסעדה בראיון בכורה על הסינגל החדש שלו כשהוא מדגים במיוחד עבורכם באולפן הכנת שתי מנות יפות וקלות להכנה צפו (מגזין מוזיקה)
כשביני לנדאו שר וריגש "עד עלות השחר"כשביני לנדאו שר וריגש "עד עלות השחר"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר המצליח, ביני לנדאו, השיק את אלבומו השלישי והחדש 'מבוע', עם להקה חדשה. מבקר המוזיקה, נתנאל לייפר היה שם כדי לספר על התחושות והמוזיקה (מגזין מוזיקה)
אלי הרצליך: החתונות זו הדרך לצאת החוצהאלי הרצליך: החתונות זו הדרך לצאת החוצהנתנאל לייפר1
הזמר החסידי אלי הרצליך, משיק את אלבומו השני בראיון בתכנית 'המבקר' ב'כיכר השבת' ומסביר על הסיבות שהביאו אותו להקליט אלבומים ומדוע הוא שר בהברה חסידית (מגזין)
'צמאה': האם אפשר לחדש בפעם חמישית?'צמאה': האם אפשר לחדש בפעם חמישית?נתנאל לייפר4
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, האזין כבר לאלבום החדש והחמישי של פרויקט 'צמאה' ובדק האם עדיין ניתן לחדש ולהפתיע עם ניגוני חב"ד עתיקים ונשכחים (מגזין)
"המוזיקה הליטאית - בעצם מוזיקה חסידית""המוזיקה הליטאית - בעצם מוזיקה חסידית"נתנאל לייפר6
הזמר החסידי החב"די, שמחה פרידמן, בראיון באולפן לקראת י"ט כסליו ואלבום הבכורה שמתקרב. פרידמן סיפר על ניגוני חב"ד שהפכו ללהיטים - וגם על בר המצווה של מוישי (מגזין)
'שולם' כובש את העולם באלבומו הבינלאומי'שולם' כובש את העולם באלבומו הבינלאומינתנאל לייפר8
הזמר הבינלאומי, שולם למר, הוציא את אלבומו הראשון בלייבל המוזיקה 'דקה גולד'. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום וחזר לספר לכם כיצד שולם 'שוחה בחוץ' (מגזין מוזיקה)
ישראל ורדיגר: "למשפחה שלנו יש  שליחות"ישראל ורדיגר: "למשפחה שלנו יש שליחות"נתנאל לייפר3
כוכב הזמר החסידי ישראל ורדיגר והמעבד והמפיק יהושע פריד, בראיון השקה ראשון לאלבומו החמישי של ורדיגר - "דא וואוינט א איד". על האלבום, היצירה, החתונות והקשר עם הדוד (מגזין)
מיוחד: שירת הכיסופים של יהודי אתיופיהמיוחד: שירת הכיסופים של יהודי אתיופיהנתנאל לייפר2
מוזיקת הקודש של יהודי אתיופיה הייתה מסורת שבעל פה בלבד ובהיעדר הקלטות ותווים היא כמעט ונשכחה. מסע אל המוזיקה הייחודית של הקהילה שהתבודדה אלפי שנים (מגזין)
ישראל ורדיגר משיק את אלבומו החדש • צפוישראל ורדיגר משיק את אלבומו החדש • צפונתנאל לייפר
הזמר החסידי, שרולי ורדיגר, והמעבד והמפיק יהושע פריד בראיון בכורה באולפני 'כיכר השבת' עם השקת אלבומו החמישי של שרולי ורדיגר. צפו בטעימה ראשונית מהראיון המלא (מגזין)
עמירן דביר: מפחד שכבר לא אהיה אקטואליעמירן דביר: מפחד שכבר לא אהיה אקטואלינתנאל לייפר4
הזמר והמוזיקאי, עמירן דביר בראיון מיוחד באולפני כיכר השבת לרגל חגיגות החצי יובל לתזמורתו. דביר מתמודד עם הביקורת כלפיו ומפתיע בטיפים שחושפים חלקים מפתיעים שלו (מגזין)
החזן צבי וייס בראיון לזכרו של המלחין האגדיהחזן צבי וייס בראיון לזכרו של המלחין האגדינתנאל לייפר1
חזן בית הכנסת הגדול, צבי וייס, בראיון בתכנית 'המבקר' על הקשר שלו ליצירתו של ר' בן ציון שנקר ז"ל והאלבום שהקליט משיריו ועל תפקידו כחזן בית הכנסת הגדול. צפו (מגזין מוזיקה)
בן ציון שנקר ז"ל, ה"קרליבך" של המביניםבן ציון שנקר ז"ל, ה"קרליבך" של המביניםנתנאל לייפר24
70 שנות יצירה שלא פסקה, מאות לחנים וביצועים, של המלחין והמבצע האגדי. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מנתח את האיש והתופעה ומדוע הוא עדיין חצי נסתר (מגזין)
בני פרידמן מפתיע ולוקח את הז'אנר קדימהבני פרידמן מפתיע ולוקח את הז'אנר קדימהנתנאל לייפר8
הזמר בני פרידמן הוציא את אלבומו החמישי "כולנו נלך" מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר האזין לאלבום וחזר כדי לספר לכם על המהלך האמיץ של בני פרידמן (מגזין מוזיקה)
זלמן שטוב במסע אחר דמותו של ר' שלמהזלמן שטוב במסע אחר דמותו של ר' שלמהזלמן שטוב
לרגל היארצייט ה-25 לר' שלמה קרליבך, יצא זלמן שטוב למסע בעקבות האנשים הכי קרובים אליו, כדי לשמוע מכלי ראשון על דמותו. צפו בפרומו מהכתבה המלאה שתעלה במוצ"ש (מגזין)
קרליבך על עטיפת אלבומו 'הנה ימים באים'כמה שירים הלחין ר' שלמה קרליבך? • מיוחדנתנאל לייפר13
מבקר המוזיקה, נתנאל לייפר, בפרויקט ענק על שיריו ואלבומיו של הרבי המרקד לקראת יום השנה ה-25 לפטירתו של המלחין הדגול שעשרות משיריו הפכו לנכסי צאן ברזל (מגזין מוזיקה)
'מלך הקומזיצים'? פיני איינהורן משיק אלבום'מלך הקומזיצים'? פיני איינהורן משיק אלבוםנתנאל לייפר1
הזמר פיני איינהורן משיק את אלבום הבכורה שלו בתכנית 'המבקר' של 'כיכר השבת' יחד עם צמד המעבדים אלי קליין ואיצי ברי ועם ביצוע לייב מרגש ללהיט מהאלבום (מגזין מוזיקה)
פיני איינהורן בביצוע LIVE ללהיט מהאלבוםפיני איינהורן בביצוע LIVE ללהיט מהאלבוםנתנאל לייפר
צפו בביצוע של פיני איינהורן מלווה בהרמוניות קוליות של אלי קליין ואיצי ברי ללהיט "לא רעב ללחם" מתוך אלבומו החדש, כחלק מהראיון המלא בתכנית 'המבקר' שתעלה הערב (מגזין)
בני פרידמן: ההצלחה שלי בעברית מפתיעהבני פרידמן: ההצלחה שלי בעברית מפתיעהנתנאל לייפר3
כוכב הזמר החסידי מארה"ב, בני פרידמן, משיק את אלבומו החמישי בתכנית 'המבקר' באולפני 'כיכר השבת'. פרידמן מספר על הדוד הגדול, הבחירה בעברית והלהיטים הגדולים (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook