njer  www..  www.hellgo..  אבי דלבנטי
הכישרון המוזיקלי הנדיר בראיון חג מיוחדהכישרון המוזיקלי הנדיר בראיון חג מיוחד
כ' בתשרי תשפ | 19.10.19
המוזיקאי יניר קילינסקי, המולטי-אינסטרומנטליסט - השולט בעשרות כלי נגינה הגיע לאולפני 'כיכר השבת' עם כמה כלים מיוחדים כשהוא מדגים ומספר על המסע המוזיקלי שלו (מגזין)
אחרי עשרים שנה: איחוד נדיר של "הלויים"אחרי עשרים שנה: איחוד נדיר של "הלויים"נתנאל לייפר
להקת הלוויים המיתולוגית של אליהו דגמי התאחדה למופע יחיד בפסטיבל 'ניגונים בצדק'. הלהקה שהייתה להשפעה על בכירי המוזיקאים בישראל חזרה לבמה והלהיבה (מגזין מוזיקה)
ישי ריבו: "התארים זה לא הדבר הכי חשוב"ישי ריבו: "התארים זה לא הדבר הכי חשוב"נתנאל לייפר19
זמר השנה, הזמר והיוצר ישי ריבו, באולפן כיכר השבת מספר על יצירת הלהיט הגדול שלו, שיר השנה - "הלב שלי", ומתייחס לזכיות הרבות שלו השנה בכל כלי התקשורת השונים (מגזין)
להקת פומפדיתא בראיון ראשון ובלעדי • צפולהקת פומפדיתא בראיון ראשון ובלעדי • צפונתנאל לייפר1
צמד האחים צבי ומט לוין הלא הם להקת 'פומפדיתא', בראיון ראשון ובלעדי בישראל. השניים שלא מרבים להתראיין, מספרים כיצד הפכו ללהקה ועל ההרפתקאות שלהם בעולם (מגזין)
להקת 'פומפדיתא' בביצוע לייב באולפן • צפולהקת 'פומפדיתא' בביצוע לייב באולפן • צפונתנאל לייפר1
הלהקה המצליחה מארה"ב, להקת 'פומפדיתא', צמד האחים צבי ומט לוין, בביצוע לייב באולפני 'כיכר' לסינגל האחרון שלהם "מודה אני" מתוך הראיון המלא שיפורסם היום (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד: "אין לי הסבר הגיוני להצלחה"מרדכי בן דוד: "אין לי הסבר הגיוני להצלחה"נתנאל לייפר12
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד ורדיגר, בראיון חג מיוחד באולפני 'כיכר השבת' לסיכום 50 שנות קריירה, מדבר על המוזיקה החסידית כיום וחושף מה האלבום האהוב עליו (מגזין)
מידד טסה בראיון: "הקב"ה עשה איתי חסד"מידד טסה בראיון: "הקב"ה עשה איתי חסד"נתנאל לייפר16
הזמר מידד טסה ומנהלו האישי אביעד גיל, מתארחים לראשונה באולפן 'כיכר השבת' לראיון חג בו הם מספרים על ההתמודדויות כילד פלא והקשר הייחודי עם הגר"א אלבז (מגזין)
שלומי גרטנר: זמר, זה להתחיל כל יום מחדששלומי גרטנר: זמר, זה להתחיל כל יום מחדשנתנאל לייפר2
הזמר החסידי מלונדון בראיון חג לראשונה באולפן 'כיכר השבת' גרטנר שחוגג בימים אלו 13 שנים לקריירה המוזיקלית מספר על תחילת דרכו ועל התחושה שהוא עדיין "מתחיל" (מגזין)
שלומי גרטנר: זה הרגע שהבנתי שאני זמרשלומי גרטנר: זה הרגע שהבנתי שאני זמרנתנאל לייפר2
צפו בקטע קצר מתוך ראיון החג המלא עם הזמר הלונדוני שלומי גרטנר שמתארח באולפן 'כיכר השבת' לקראת מופע הענק שלו בחול המועד לסיכום 13 שנות יצירה (מגזין מוזיקה)
ה'כל נדרי' שלכם: התפילה שמרטיטה לבבותה'כל נדרי' שלכם: התפילה שמרטיטה לבבותנתנאל לייפר14
כל נדרי היא "בסך הכל" התרת נדרים פשוטה, בשפה עממית, אך המעמד בתחילת צום יום הכיפורים, על שלל הסבריו, הפך לאחד הרגעים המרגשים. צפו בביצועים השונים לקטע (מגזין)
נפתלי קמפה בראיון חגיגי: חושף את הסודותנפתלי קמפה בראיון חגיגי: חושף את הסודותנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר נפתלי קמפה, בראיון חגיגי בתכנית 'המבקר' לרגל בחירת אלבומו לאלבום השנה. הוא מספר על ההצלחה הגדולה והתחושות וגם חושף כמה סקופים על העתיד (מגזין)
סיכום תשע"ט במוזיקה: נתנאל לייפר מסכםסיכום תשע"ט במוזיקה: נתנאל לייפר מסכםנתנאל לייפר7
למי העניק נתנאל לייפר את התואר "זמר השנה"? מיהו שיר השנה ומהו אלבום השנה? • מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" מסכם עבורכם את מה שקרה השנה במוזיקה (מגזין מוזיקה)
אלי יפה: "היום העצוב בשנה, היום שאחרי שמח"ת"אלי יפה: "היום העצוב בשנה, היום שאחרי שמח"ת"נתנאל לייפר1
מבקר המוסיקה של 'כיכר' נתנאל לייפר ליווה את מקהלת בית הכנסת הגדול בי-ם, בחזרותיה לקראת תפילות הימים הנוראים - וחזר עם צלילים יפהפיים ושיחה עם המנצח יפה (מגזין, TV)
חממה חושף: למה השקעתי בפרויקט הענקחממה חושף: למה השקעתי בפרויקט הענקנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עובדיה חממה מתראיין לראשונה לתכנית 'המבקר' על פרויקט ה'מדרשיר' שלו, ומסביר מדוע הקליט 54 שירים עם מיטב הזמרים והמוזיקאים בישראל (מגזין, מוזיקה)
ה'אלול תעש"ט' של ישי ריבו: ביקורת אלבוםה'אלול תעש"ט' של ישי ריבו: ביקורת אלבוםנתנאל לייפר6
הזמר והיוצר המצליח, יצא בחצי פסק זמן ממוזיקה מקורית לטובת אלבום פיוטים איכותי ומרגש המשלב גם מעט מוזיקה מקורית. מבקר המוזיקה של 'כיכר', נתנאל לייפר האזין (מגזין)
חדר ניתוח: הג'ינגלים שעשו את הבחירותחדר ניתוח: הג'ינגלים שעשו את הבחירותנתנאל לייפר1
הבחירות כבר מאחורינו, למרות שהתוצאות עדיין לא, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, מארח את הפירסומאי משה אסולין כדי לנתח את הג'ינגלים המוזיקלים (מגזין מוזיקה)
ב'המבקר': ישי ריבו משיק את אלבומו החדשב'המבקר': ישי ריבו משיק את אלבומו החדשנתנאל לייפר17
לרגל צאת "אלול תשע"ט", אלבומו הרביעי של ישי ריבו, מגיע הזמר להתארח בתכנית 'המבקר' באולפני 'כיכר השבת', לראיון על האלבום, היצירה וההצלחה האדירה. וגם: ביצוע לייב (מגזין)
ישי ריבו בביצוע לייב ללהיט שלו: "הלב שלי"ישי ריבו בביצוע לייב ללהיט שלו: "הלב שלי"נתנאל לייפר13
לרגת צאת אלבומו החדש "אלול תשע"ט", מתארח הזמר והיוצר המצליח ישי ריבו בתכניתו של מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר. צפו בטעימה מוזיקלית מהראיון (מגזין)
הפייטן שמעון סיבוני באלבום סליחות חדשהפייטן שמעון סיבוני באלבום סליחות חדשנתנאל לייפר7
הפייטן שמעון סיבוני בעל קול הטנור הייחודי באלבום סליחות חדש עם ניחוחות אנדלוסים וירושלמים. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' נתנאל לייפר האזין לאלבום 'המלך בשדה' (מגזין)
יחיאל נהרי: בתיבה הנשמה מתנתקת מהגוףיחיאל נהרי: בתיבה הנשמה מתנתקת מהגוףנתנאל לייפר7
החזן הוותיק והמוערך, יחיאל נהרי, בראיון בלעדי ל'כיכר' בו הוא מספר על תחילת דרכו והקריירה, מדוע הוא לא מקליט אלבום באולפן, מה גורם לו להמשיך ולהופיע וגם ביצוע באולפן (מגזין)
גד אלבז: "המוזיקה היהודית אינה כלכלית"גד אלבז: "המוזיקה היהודית אינה כלכלית"נתנאל לייפר12
הזמר והיוצר גד אלבז בראיון חשוף בתכנית 'המבקר' של נתנאל לייפר, על היצירה והשליחות אותה הוא חש בעשיית מוזיקה עדכנית, הקליפים המושקעים והאלבום החדש (מגזין)
המוזיקאי חזר בתשובה - וגם רגשותיו השתנוהמוזיקאי חזר בתשובה - וגם רגשותיו השתנונתנאל לייפר1
דניאל אדמון, שעזב את ישראל לטובת לונדון, מצא שם במפתיע את יהדותו ואפילו את העברית - שחזרה גם ליצירותיו לאחר שנים של אנגלית נטו. כעת הוא נחשף, ל'מבקר' (מגזין)
"המבקר": יוצא 'הקול הבא' מלהיב ומרגש"המבקר": יוצא 'הקול הבא' מלהיב ומרגשנתנאל לייפר11
הזמר והיוצר שמואל פרדניק מוכר לחובבי המוזיקה היהודית דרך השתתפותו בעונה הראשונה של 'הקול הבא' כעת הוא הבשיל לאמן מרגש במיוחד שמתארח באולפן 'כיכר' (מגזין)
המנוע המוזיקלי מאחורי שוואקי נחשף • צפוהמנוע המוזיקלי מאחורי שוואקי נחשף • צפונתנאל לייפר9
לקראת מופע הענק, המעבד הוותיק ומנהלו המוזיקלי של גדול הזמר היהודי יעקב שוואקי, רפי גריידי, בראיון ל'כיכר השבת' על דרכו המוזיקלית, ההופעות וגם מי הזמר האהוב עליו (מגזין)
האם להלחין פיוטים זה כבר פאסה? ביקורתהאם להלחין פיוטים זה כבר פאסה? ביקורתנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר המשובח טל נאה, השיק את אלבום הבכורה שלו. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר האזין לאלבום ונשבה בקסמו. כיצד מלחינים פיוטים ועדיין מחדשים (מוזיקה)
הכירו את המעבד, הזמר והמלחין המבטיחהכירו את המעבד, הזמר והמלחין המבטיחנתנאל לייפר5
הזמר והמעבד הצעיר והמבטיח, דייויד טויב בראיון בתכנית 'המבקר' בו הוא מספר על דרכו המוזיקלית, איך הפך מ'שמול דויד' לדייויד וגם חשף מי היועץ המפתיע לשירו (מגזין מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook