האם אנו מייחלים לאוחילה / ביקורת סינגליםהאם אנו מייחלים לאוחילה / ביקורת סינגלים
ד' בתשרי תשפא | 22.09.20
עשרות ביצועים ללהיט הימים הנוראים, ומידי שנה נוספים עוד כמה, מה חושב על כך מבקר המוזיקה נתנאל לייפר? האם דווקא מוטי שטיינמץ הצליח היכן שרבים נכשלו? (מגזין מוזיקה)
עדי נתנאלי: כך תבחרו את האורגן המתאיםעדי נתנאלי: כך תבחרו את האורגן המתאיםכיכר השבת1
יש לכם אורגן בבית או שאתם רוצים לרכוש אחד כזה ותמיד רציתם להתמקצע על קלידים? זה הזמן. פרק 15 בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם כיצד לבחור אורגן (מגזין)
ישי ריבו נשמע כמו אורגן? / ביקורת סינגליםישי ריבו נשמע כמו אורגן? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר13
מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, מתלהב מהביצוע המרהיב של ישי ריבו מלווה בדוד איכלביץ' והקלידים בלבד. וגם יפה כח הבן מכוח האב? וצמד חדש ומרגש (מגזין)
"ימים נוראים" במיוחד לחזנים ולבתי הכנסת"ימים נוראים" במיוחד לחזנים ולבתי הכנסתרפאל ביתאן2
"ימים נוראים" במיוחד לחזנות ולחזנים, בבתי הכנסת בארץ ובעולם. כמה כסף מפסידים החזנים בימים הנוראים הבעל"ט? והאם ה"מכה" השנה תשפיע גם על שנים הבאות? (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד: כך תשמעו כמו תזמורתעדי נתנאלי מלמד: כך תשמעו כמו תזמורתכיכר השבת3
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק 14 בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם טיפים נוספים על נגינה ושימוש נכון בצלילי האורגן (מגזין)
פריד סוף סוף פוגע בול?  / ביקורת סינגליםפריד סוף סוף פוגע בול? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר13
מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, על הסינגל החדש של אברהם פריד אחרי שורת שירים חדשים תוך חצי שנה, החדש של גושן והדואט המרגש של 'אברומי' (מגזין)
עדי נתנאלי: כך תשמעו כמו מתופפים אמיתייםעדי נתנאלי: כך תשמעו כמו מתופפים אמיתייםכיכר השבת5
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק 13 בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם כיצד לתכנת תופים בצורה שתישמע כמו מתופף אמיתי (מגזין)
האם אביתר בנאי ישתנה? // ביקורת סינגליםהאם אביתר בנאי ישתנה? // ביקורת סינגליםנתנאל לייפר8
אביתר בנאי צועק יחד עם אהרן רזאל "אני אחר" האם זה אכן הולך לקרות?; מה חושב מבקר המוזיקה נתנאל לייפר, על הקליפ של רפי ביטון • וגם: מה כדאי לחיים ישראל? (מוזיקה)
עדי נתנאלי: כך תנגנו בקלידים כמו כלי נגינהעדי נתנאלי: כך תנגנו בקלידים כמו כלי נגינהכיכר השבת10
רוצים להישמע כמו תזמורת אמתית? עדי נתנאלי בפרק נוסף מאולפני 'סינטי מיוזיק' מסביר ומלמד כיצד לעשות שימוש נכון בצלילי כלי הנגינה כדי שישמעו כמו הכלים המקוריים (מגזין)
שכחה, או זלזול במאזינים? / ביקורת סינגליםשכחה, או זלזול במאזינים? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר23
השיר הישן של שטרייכר נשלף מה'בוידעם'; מה חושב מבקר המוזיקה נתנאל לייפר על הגישה השיווקית? • וגם: החדש של דדיה, המרגש של חנן בן ארי והדרך הייחודית של רג'ה (מוזיקה)
עדי נתנאלי מלמד: כך תיצרו מעברים מורכביםעדי נתנאלי מלמד: כך תיצרו מעברים מורכביםכיכר השבת4
רוצים לתכנת מעבר תופים מהיר ומורכב באורגן שלכם? עדי נתנאלי בפרק נוסף מאולפני 'סינטי מיוזיק' מסביר ומלמד כיצד לעשות זאת מדויק ונכון ובלי הרבה מאמצים • צפו (מגזין)
האם פריד עומד בציפיות?  / ביקורת סינגליםהאם פריד עומד בציפיות? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר31
גדול הזמר החסידי יצא בסינגל חדש, מה חשב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', האם פריד זונח את השירים העמוקים? החדש של יואלי דיקמן וההפתעה של ברומר (מגזין)
עדי נתנאלי מסביר: איך מוצאים את ה'סולם'עדי נתנאלי מסביר: איך מוצאים את ה'סולם'כיכר השבת3
רציתם לנגן שיר חדש, רציתם לנגן יחד עם כלי נגינה נוספים, איך תדעו מה הסולם של השיר כדי לנגן יחד? עדי נתנאלי בפרק נוסף מאולפני 'סינטי מיוזיק' מסביר ומלמד • צפו (מגזין)
הסינגל המיותר של עמירן / ביקורת סינגליםהסינגל המיותר של עמירן / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר12
עמירן דביר שחרר את סינגל החתונות החדש שלו "סול מי", מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר פחות מרוצה ממנו, וגם הדרך החדשה של מידד טסה ועוד הפתעות (מגזין)
עדי נתנאלי מסביר מהו ה"סמפלר" • צפועדי נתנאלי מסביר מהו ה"סמפלר" • צפוכיכר השבת3
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק תשיעי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד על תולדות הסמפלר והסינטיסייזר (מגזין מוזיקה)
סערה אמיתית או שטויות?  / ביקורת סינגליםסערה אמיתית או שטויות? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר2
מבקר המוזיקה של 'כיכר' בטור ביקורת על הסינגלים החדשים של בין הזמנים, הסערה סביב הקליפ של מוטי שטיינמץ, השיר שאסור לכם לפספס והנאום ההיסטורי שהפך לשיר (מוזיקה)
עוד קרליבך חי גם בווקאלי / ביקורת סינגליםעוד קרליבך חי גם בווקאלי / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של כיכר השבת, בטור ביקורת על החומרים החדשים של השבוע האחרון שבהתאם לרוח הימים היו ווקאליים. מדוע חשובה ביקורת ואת מי היא מכעיסה? (מגזין)
קאברים בלי כיסוי // ביקורת סינגלים ווקאליםקאברים בלי כיסוי // ביקורת סינגלים ווקאליםנתנאל לייפר5
האם לכל קאבר ווקאלי יש הצדקה? מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', בטור הביקורת השבועי שלו והפעם על הקאבר של ישי לפידות ואיל טויטו, אורי דוידי ושיר החתונה המרגש (מגזין)
איך לא לסבול מ'ווקאלית?' / ביקורת סינגליםאיך לא לסבול מ'ווקאלית?' / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר5
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי: והפעם - על המוזיקה הווקאלית ב'שלושת השבועות', ועל האמן האחד שבולט מעל כולם באיכות שהוא מייצר (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: כך נשתמש בפאנקעדי נתנאלי מלמד אתכם: כך נשתמש בפאנקכיכר השבת5
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שמיני בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד כיצד להשתמש במקצב הפאנק הסוחף (מוזיקה)
"הימים" החדש / ביקורת סינגלים שבועית"הימים" החדש / ביקורת סינגלים שבועיתנתנאל לייפר
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי, והפעם: על הדואט החדש של אברהם פריד ונפתלי קמפה, איש היומולדת שלמה כ"ץ והיוצר אלנתן שלום (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את ה'פאנק'עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את ה'פאנק'כיכר השבת5
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שביעי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד כיצד להשתמש במקצב הפאנק הסוחף (מוזיקה)
איש קטן עם שיגעון גדלות / ביקורת סינגליםאיש קטן עם שיגעון גדלות / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר6
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי, והפעם: על ה"דואט" החדש של פריד ואלי מרקוס, והלהיט של אנסמבל יעלה ו"איש קטן עם שיגעון גדלות" (מגזין)
פרויקט מיוחד לרגל ג' תמוז: כל "ניגוני הרבי"פרויקט מיוחד לרגל ג' תמוז: כל "ניגוני הרבי"נתנאל לייפר10
ליום היארצייט ה-26 של האדמו"ר מליובאוויטש, נתנאל לייפר בפרויקט מוזיקלי רחב על הניגונים שלימד הרבי במהלך השנים את חסידיו, חלקם הפכו לנפוצים בעולם היהודי כולו (מוזיקה)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: טריקים עם פיטץ'עדי נתנאלי מלמד אתכם: טריקים עם פיטץ'כיכר השבת11
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שישי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד טיפים נוספים לשימוש ב'פיטץ' בנד' בנגינה (מוזיקה)
שרולי ונתנאל משנים כיוון? / ביקורת סינגליםשרולי ונתנאל משנים כיוון? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר31
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי על תופעת 'שרולי ונתנאל' והסינגל החדש שלהם, על היוצר שלא כדאי לכם לפספס והפעם וגם טיפים ליוצרים (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook