עדי נתנאלי מלמד אתכם: כך נשתמש בפאנקעדי נתנאלי מלמד אתכם: כך נשתמש בפאנק
ט"ז בתמוז תשפ | 08.07.20
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שמיני בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד כיצד להשתמש במקצב הפאנק הסוחף (מוזיקה)
"הימים" החדש / ביקורת סינגלים שבועית"הימים" החדש / ביקורת סינגלים שבועיתנתנאל לייפר
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי, והפעם: על הדואט החדש של אברהם פריד ונפתלי קמפה, איש היומולדת שלמה כ"ץ והיוצר אלנתן שלום (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את ה'פאנק'עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את ה'פאנק'כיכר השבת5
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שביעי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד כיצד להשתמש במקצב הפאנק הסוחף (מוזיקה)
איש קטן עם שיגעון גדלות / ביקורת סינגליםאיש קטן עם שיגעון גדלות / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר6
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי, והפעם: על ה"דואט" החדש של פריד ואלי מרקוס, והלהיט של אנסמבל יעלה ו"איש קטן עם שיגעון גדלות" (מגזין)
פרויקט מיוחד לרגל ג' תמוז: כל "ניגוני הרבי"פרויקט מיוחד לרגל ג' תמוז: כל "ניגוני הרבי"נתנאל לייפר10
ליום היארצייט ה-26 של האדמו"ר מליובאוויטש, נתנאל לייפר בפרויקט מוזיקלי רחב על הניגונים שלימד הרבי במהלך השנים את חסידיו, חלקם הפכו לנפוצים בעולם היהודי כולו (מוזיקה)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: טריקים עם פיטץ'עדי נתנאלי מלמד אתכם: טריקים עם פיטץ'כיכר השבת10
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שישי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד טיפים נוספים לשימוש ב'פיטץ' בנד' בנגינה (מוזיקה)
שרולי ונתנאל משנים כיוון? / ביקורת סינגליםשרולי ונתנאל משנים כיוון? / ביקורת סינגליםנתנאל לייפר30
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור הביקורת השבועי על תופעת 'שרולי ונתנאל' והסינגל החדש שלהם, על היוצר שלא כדאי לכם לפספס והפעם וגם טיפים ליוצרים (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את הפיץ'עדי נתנאלי מלמד אתכם: הכירו את הפיץ'כיכר השבת7
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק חמישי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם על נושא השימוש בפיטץ' • בואו ללמוד טיפים (מוזיקה)
האם תמיד צריך לדחוף עוד גימיק? / ביקורתהאם תמיד צריך לדחוף עוד גימיק? / ביקורתנתנאל לייפר14
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור ביקורת הסינגלים השבועי שלו. והפעם עולים על "שולחן הניתוחים" הלהיט החדש של נמואל, הגימיק של איתן כהן ועוד (מגזין)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: כך תבחרו מקצבעדי נתנאלי מלמד אתכם: כך תבחרו מקצבכיכר השבת5
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק רביעי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם על נושא זיהוי מקצבים שקטים • בואו ללמוד (מוזיקה)
האם אברימי רוט חייב לכם משהו?  // ביקורתהאם אברימי רוט חייב לכם משהו? // ביקורתנתנאל לייפר3
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור ביקורת הסינגלים השבועי שלו. והפעם עולים ל"שולחן הניתוחים" אברימי רוט, 'זושא' והדואט החדש של רזאל וסחרוף (מגזין)
היוצר ש"גייס" את רמי קליינשטיין לברסלבהיוצר ש"גייס" את רמי קליינשטיין לברסלבנתנאל לייפר6
לא כל יום מתאספים שולי רנד, רמי קליינשטיין, שאנן סטריט ורון נשר להתארח באלבום של אמן אחר. וכשזה קורה זו חגיגה. נתנאל לייפר על אלבומו הייחודי של גדי פיינגולד (מגזין מוזיקה)
'שבלוני ולא מעיף את הסכך': ביקורת מוזיקה'שבלוני ולא מעיף את הסכך': ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר39
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, בטור ביקורת הסינגלים השבועי שלו. והפעם עולים על "שולחן הניתוחים" איציק דדיה ומאט דאב, להקת 'המכביטס' ועוד (מגזין מוזיקה)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: מקצבים שקטיםעדי נתנאלי מלמד אתכם: מקצבים שקטיםכיכר השבת2
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? זה הזמן. פרק שלישי בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם על נושא המקצבים השקטים • בואו ללמוד (מוזיקה)
יוחנן בלייך: כך בונים טראק אלקטרוני • צפויוחנן בלייך: כך בונים טראק אלקטרוני • צפויוחנן בלייך20
המעבד והיוצר האלקטרוני ואיש 'כיכר השבת' יוחנן בלייך אתגר את עצמו לבנות ב-Live טראק מאפס, תיעד - ומשתף אתכם בסודות יצירה של המקצוענים • צפו בתהליך המרתק (מוסיקה)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: כך בוחרים מקצבעדי נתנאלי מלמד אתכם: כך בוחרים מקצבכיכר השבת4
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? עכשיו זה הזמן. פרק שני בסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי והפעם על נושא המקצבים • בואו ללמוד (מוזיקה)
ביקורת סינגלים: פינה חדשה ב'כיכר השבת'ביקורת סינגלים: פינה חדשה ב'כיכר השבת'נתנאל לייפר11
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, לראשונה בטור ביקורת סינגלים, כל מה שהוא חושב על כמה מהחומרים החדשים שיצאו השבוע. בלי הנחות ועם הרבה צבע (מגזין)
שיר לירושלים: 10 השירים הגדולים נחשפיםשיר לירושלים: 10 השירים הגדולים נחשפיםנתנאל לייפר17
לקראת המופע הגדול 'שרים לירושלים' ראיינו אמש את ראש העיר ירושלים, משה ליאון, את הזמר אברימי רוט. את המפיק דוד פדידה, איש התקשורת קובי סלע והרב ישראל גליס (מגזין)
הצביעו והשפיעו: מצעד שירי הקורונה השניהצביעו והשפיעו: מצעד שירי הקורונה השנינתנאל לייפר202
אחרי חודשיים, מצעד שירי הקורונה השני יוצא לדרך, בואו לדרג בתגובות את השיר שהכי אהבתם, שהכי נגע ללבכם, או שהכי הרשים אתכם במקוריות שלו בתקופת הקורונה (מצעד)
עדי נתנאלי מלמד אתכם: כך תנגנו על אורגןעדי נתנאלי מלמד אתכם: כך תנגנו על אורגןכיכר השבת11
יש לכם אורגן בבית ותמיד רציתם להתמקצע על הקלידים? עכשיו, כשאתם עדיין בבתים בצל תקופת הקורונה - זה הזמן לסדרת שיעורים מצולמים מעדי נתנאלי • בואו ללמוד (מוזיקה)
לחישות הלב של בני פרידמן • ביקורת אלבוםלחישות הלב של בני פרידמן • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר12
אלבום האקאפלה החדש של בני פרידמן, הוא אחד האלבומים היותר פשוטים בתחום המוזיקה הווקאלית, האם זה מספיק בעולם של עיבודים מורכבים? מבקר המוזיקה יספר לכם (מגזין)
סיבוני: "שייח מואיז'ו היה אמן בכל מהותו"סיבוני: "שייח מואיז'ו היה אמן בכל מהותו"כיכר השבת4
החזן והפייטן שמעון סיבוני, בראיון זום מיוחד לזכרו של 'שייח מואיז'ו', על דמותו הייחודית של הזמר המרוקאי, משה אטיאס, מדוע לא הצליח בציבור הרחב וגם ביצועים לדוגמא (מגזין)
אודי טופלברג בשנותיו האחרונותהמוזיקאי המוכשר שנפטר בכיסא הגלגליםנתנאל לייפר2
היום, ה' באייר, יום השנה ה-13 לפטירתו של אודי טופלברג, מוזיקאי מוכשר חוזר בתשובה שנפטר בייסורים קשים ממחלת ניוון השרירים. סיפורו המופלא של האמן שלא וויתר (מגזין)
הזמר ביני לנדאו בביצוע מיוחד לגולשי 'כיכר'הזמר ביני לנדאו בביצוע מיוחד לגולשי 'כיכר'כיכר השבת30
ביני לנדאו, הזמר התוסס שמלהיב אלפי אנשים ברחבי העולם התיישב לביצוע מוזיקלי מיוחד עבורכם, גולשי "כיכר השבת" • ויש לו גם ברכה מיוחדת עבור הצופים • אל תפספסו (מוזיקה)
"ימי קורונה": הקטעים המופלאים מספר 3"ימי קורונה": הקטעים המופלאים מספר 3נתנאל לייפר4
גם השבוע אספנו עבורכם קטעי נגינה מרהיבים של המוזיקאים המוכשרים שאנו רגילים לראות על הבמות הגדולות ביותר, וכעת יושבים בביתם ומפציצים בביצועים • צפו (מגזין)
"חתונת המרפסות" עם רולי דיקמן • תיעוד"חתונת המרפסות" עם רולי דיקמן • תיעודכיכר השבת8
בסוף השבוע נערכה בפתח תקווה חתונה, בהשתתפות עשרה אנשים בלבד, אך מאות שכנים יצאו מהמרפסות והריעו לזוג החדש והמאושר - בניצוחו של הזמר רולי דיקמן • צפו (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook