ישי ורבינא..  מסירות  מקיטן  משגיח
כשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתכשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתנתנאל לייפר39
שוואקי עושה קריירה משירים כאלה האם גם פריד צריך להיכנס לז'אנר? מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין בקשב לאלבומו החדש של אברהם פריד- האלבום הישראלי (מגזין)
יוסי פיאמנטה ז"לשנתיים לפטירתו של "ג'ימי הנדריקס" החרדינתנאל לייפר2
יוסי פיאמנטה ז"ל היה מגדולי המוזיקאים במוזיקה היהודית והחסידית, הוא זכה להערכה רבה גם בעולם המוזיקה הכללית והושווה עם נגני הגיטרה מהגדולים בעולם (מגזין מוזיקה)
הקליפ, השיתוף והצפיותכשלואיס פונסי שיתף את לוי פולקוביץ • צפוישראל כהן11
לואיס פונסי הפך בחצי שנה האחרונה למפורסם בזכות הלהיט "דספסיטו", בסוף השבוע הוא שיתף באינסטגרם ביצוע של הזמר החסידי לוי פולקוביץ - וגרף מאות אלפי צפיות (מוזיקה)
שלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםשלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
הזמר והחזן שלום למר הוציא אלבום בכורה בהפקתו של יוחי בריסקמן בו הוא רוקד בשתי החתונות בו זמנית. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום וחזר עם תובנות (מגזין מוזיקה)
שבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתשבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבומם החדש של הלהקה המשפחתית "שבט אחים" המארחת את נגן הקלרינט הנודע חיליק פרנק באלבום שירי חתונה ושבע ברכות (מגזין)
"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבום"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת על אלבום הבכורה של הזמר והיוצר משה נריה כורסיה "יותר מידי". האם מצליח כורסיה לתמרן בין שירים פשוטים למוזיקה עמוקה? (מגזין)
מתוך הקליפ של "דספזלטוב"מה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתניסים פרץ95
כתיבה גרועה, וניסיון זול ולא מרשים במיוחד לחקות את אחד השירים המושמעים ביותר בעולם בחצי השנה האחרונה. זה מה ש"המבקר" חושב על שירו החדש של עמירן דביר (מוזיקה)
כבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםכבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר13
אלבומו החדש של הזמר והיוצר רונן שטרן, אולי לא מתאים לכל אוזן בשל מורכבות יצירתו של שטרן בוגר בית הספר למוזיקה רימון וחובב מוזיקה ערבית קלאסית, שילוב מרתק לאוזן (מגזין)
אהרן רזאל מצא את מקומו  - ביקורת אלבוםאהרן רזאל מצא את מקומו - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר5
אלבומו החדש של אהרן רזאל "עד אמצא מקום" הוא שיר אהבה אחד גדול לתורה ולומדיה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת מוזיקלית על האלבום ושיריו (מגזין, מוזיקה)
לראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתלראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר יונתן רזאל באלבום שלישי חדש - "פותח לב". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש ויספר לכם האם רזאל באמת הצליח לפתוח את ליבו (מגזין, מוזיקה)
מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי  פחד במה'מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי פחד במה'יאיר טוקר10
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, העניק ראיון נדיר למגזין 'עמי' בו הוא מספר על פחד הבמה האדיר ממנו סבל והלחץ שגרם לו לרצות לפרוש לחלוטין מהתחום ומה גרם לו להישאר (מגזין)
מרדכי בן דוד  -  "צעקה": ביקורת אלבוםמרדכי בן דוד - "צעקה": ביקורת אלבוםנתנאל לייפר65
מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" בטור ביקורת על אלבומו החדש של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד. האם הוא משחזר את הצלחות העבר או שכבר חלף זמנו ונס ליחו? (מגזין מוזיקה)
'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודש'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודשאריאל כהן3
הפיוטים במסורת ישראל בעלי חשיבות רבה הן מבחינה תורנית והן רגשית. המוזיקאי אריאל כהן בטור חודשי חדש יספר מעט על פיוטי החודש, משמעותם וגם על הזווית המוזיקלית (מוזיקה)
הביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוהביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוכיכר השבת6
במהלך האירוע המרכזי לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, הזמר אביתר בנאי ריגש את כולם בביצוע לשיר "שער הרחמים" של אחיו מאיר ז"ל • צפו (מוזיקה)
צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"כיכר השבת
במהלך האירוע המרכזי אמש (ראשון) לציון 50 שנה לאיחוד העיר ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, ביצע הזמר בן סנוף את השיר "לך ירושלים" • צפו בווידאו (מוזיקה)
ביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשנתנאל לייפר2
הזמר אלי דויטש הגשים חלום לאחר שנים ארוכות והוציא אלבום בכורה יחד עם המפיק המוזיקלי אבי טל. מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על האלבום וההפקה (מגזין)
איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"נתנאל לייפר27
הזמר והיוצר איציק דדיה בראיון וידאו מיוחד ל"כיכר השבת", לרגל הסינגל החדש שהשיק. דדיה מתייחס לתדמית שלו, למוזיקה ומצהיר: "זה הזמן לפתוח דף חדש" • צפו (מוזיקה)
ליפא שמלצר ומשה חבושה בדואט • צפוליפא שמלצר ומשה חבושה בדואט • צפויאיר טוקר14
הפייטן משה חבושה נפגש השבוע באקראי, בטיילת בעיר טבריה על שפת הכנרת, עם הזמר החסידי ליפא שמלצר, בתוך רגעים ספורים המפגש הפך לדואט משותף • צפו (מוזיקה)
מוסא ברלין בהופעההאיש שמנגן 56 שנים ברצף בהילולא במירוןנתנאל לייפר3
אמן הכלייזמר הוותיק מוסא ברלין, מנגן כבר יותר מיובל את פס הקול של הילולת רשב"י. בראיון מיוחד הוא מדבר הכל - כולל איך הוא מסתדר עם ניגון "בשלטון הכופרים" במירון? (מוזיקה)
ארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתנתנאל לייפר
המלחין המצליח באלבום להיטים מיוחד לימי הספירה בעיבודו ובביצועו עם מיטב השירים החסידיים של השנה האחרונה. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלמרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלנתנאל לייפר3
דואט מפתיע בין גדול הזמר החסידי לבין אחד מגדולי היוצרים של המוזיקה היהודית המקורית באלבום החדש עליו עובד רזאל בימים אלו בשילוב מוזיקאים ישראליים וחסידיים כאחד (מגזין)
מתוך קליפ הפסח האחרוןברכה ווקאלית: האלבום החדש של six13נתנאל לייפר3
להקת האקאפלה האמריקאית six13 באלבום חדש - "ברכות". מה חושב מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' על האלבום החדש ומדוע לדעתו six13 היא הלהקה הטובה ביותר בתחום (מגזין)
אביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתאביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתנתנאל לייפר12
הוא נחשף באלבום החדש באומץ רב ולא מפסיק לעבור תהליכים פנימיים אבל האם הוא אכן פונה גם לציבור חרדי? בנאי באלבום חדש או מדויק יותר בשני חצאי אלבום (מוזיקה)
כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת
פסנתר הכנף האיכותי של אולפני OOV פגש את הפסנתרן נתנאל לייפר ושירי ההלל לאלבום חג אינסטרומנטלי קליל ונעים עם מיטב מנגינות ההלל המוכרות והאהובות (מוזיקה)
מוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתמוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתנתנאל לייפר2
אלכס קלייר הוא האמן החרדי המצליח בעולם, הוא ממלא הופעות ברחבי אירופה ועכשיו יצא באלבום חדש "זנב לאריות". מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' (מגזין מוזיקה)
עקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםעקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עקיבא, הוציא את אלבום הבכורה שלו 'עולמות' והפתיע את מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' עם ההפקה, הקול המרגש, הלחנים והכתיבה הנוגעת שלו (מגזין מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook