ישי ריבו  אריה דרעי  ישיבת חברון  גד אלבז
פיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתפיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתנתנאל לייפר2
מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על אלבומו החדש של סולן האנדלוסית, ליאור אלמליח, פיוטים בעיבוד ישראלי רוקיסטי של סולן טיפקס, המוזיקאי קובי אוז (מגזין מוזיקה)
שמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרנישמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרניישראל כהן61
זמר הפופ החסידי, ליפא שמלצר, התראיין למקור ראשון והמשיך להפתיע כשהוא חושף את דעותיו. "יש אלוקים של האנשים - 'מה אנשים יגידו' ויש את האלוקים האמיתי" (מגזין)
הכיסא המיותם - 3 שנים, 8 קליפים • השירים לזכרו של מרן3 שנים, 8 קליפים • השירים לזכרו של מרןנתנאל לייפר15
לאחר פטירתו של מרן נכתבו כמה שירים מרגשים במיוחד, ביניהם 'כוכב מאיר' שכתבה הרבנית יהודית יוסף ו'מרן שלי' של יעקב שוואקי מתוך אלבומו האחרון • צפו והתרגשו (מוזיקה)
שמואלי אונגר מנסה לרקוד על שתי החתונות; ביקורת מוזיקהשמואלי אונגר מנסה לרקוד על שתי החתונות; ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר8
אין ספק שהמוזיקה החסידית משתנה בצעדי ענק לאחרונה. הזמר שמואלי אונגר מנסה לרקוד תרתי משמע בשני העולמות האם הוא מצליח לשמור על האותנטיות ולהיות עדכני? (מגזין)
צפו: מרדכי בן דוד ועמי כהן הקפיצו את חברוןצפו: מרדכי בן דוד ועמי כהן הקפיצו את חברוןיאיר טוקר6
העולים לרגל בחברון, נהנו מהופעות של גדולי הזמר בהם חיים ישראל, בני פרידמן וענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד. על הליווי המוסיקלי הופקד המעבד עמי כהן • וידאו ותמונות (מוזיקה)
אברהם אבוטבול ז"ל - המוזיקאי שהשפיע על שולי רנד ואהוד בנאיהמוזיקאי שהשפיע על שולי רנד ואהוד בנאינתנאל לייפר7
סביר מאוד שלא זכיתם להכיר את הזמר, היוצר והשחקן אברהם אבוטבול, שהיום מצויין יום השנה הרביעי לפטירתו. אך עשייתו פורצת הדרך השפיעה על אמנים רבים ומוכרים בישראל (מגזין)
"אני מודה להקב"ה שיש אינטרנט""אני מודה להקב"ה שיש אינטרנט"ישראל כהן130
הודף את הטענות על שימוש בסמים, לא מתחרט על ההשראה משירי עגבים ובטוח שהאינטרנט הוא "חלק מהגאולה". הזמר החסידי ליפא שמעלצר בראיון מיוחד ל"כיכר השבת" (מוזיקה)
צפו: יונתן רזאל בקריאת ההלל בנוסח קרליבךצפו: יונתן רזאל בקריאת ההלל בנוסח קרליבךיאיר טוקר2
הזמר יונתן רזאל השתתף הבוקר (חמישי) בתפילת חול המועד בבית הכנסת 'צדיק המזוזות' בראשות הגאון רבי שמעון בן טוב • צפו בקריאת ההלל בנוסח קרליבך (חרדים)
שמחת בית שואבה, אילוסטרציה - הזמרים הפופולריים בשמחות בית השואבה שוברים שתיקההזמרים הפופולריים בשמחות בית השואבה שוברים שתיקהנתנאל לייפר10
שמחת בית השואבה או חתונה? וכיצד מתמודדים עם העומס של החג? 7 מהזמרים הבולטים מספרים ל"כיכר השבת" על החוויה שלהם בשמחות בית השואבה והאתגרים שניצבים לפניהם בחג (מגזין )
סיכום שנת תשע"ו במוזיקה היהודית מקוריתסיכום שנת תשע"ו במוזיקה היהודית מקוריתנתנאל לייפר11
שנה מאכזבת מעט, אך עם כמה הישגים בולטים בעיקר ב"רעש" שעשתה המוזיקה היהודית. מבקר המוזיקה של כיכר השבת מסכם את המוזיקה היהודית מקורית של תשע"ו (מגזין)
"כיכר השבת" מגיש: אלבום מוזיקלי להורדה"כיכר השבת" מגיש: אלבום מוזיקלי להורדהכיכר השבת3
לכבוד חג הסוכות, 'כיכר השבת' מגיש בפני מאות אלפי הגולשים אלבום מוזיקלי חגיגי ומיוחד - 'פסנתר שבת' - להורדה • כנסו והורידו את האלבום וקבלו שמחת חג מושלמת (מוזיקה)
"אגודה אחת" עם הרבה גוונים - ביקורת"אגודה אחת" עם הרבה גוונים - ביקורתנתנאל לייפר
הזמר ברי וובר הוציא אלבום חדש, מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבום וגם מספר לכם על התובנות שלו על וובר ובכלל על המוזיקה החסידית של השנים האחרונות (מגזין)
רבי שלמה קרליבך - הניגון שהכניס את שלמה קרליבך למגזר החרדיהניגון שהכניס את שלמה קרליבך למגזר החרדיכיכר השבת4
הרבה לפני שהציבור החרדי הכיר ברבי שלמה קרליבך, הוא הכיר בניגון הזה שלו - "ופרוש עלינו סוכת שלום" שהולחן בשנת 1968 ויצא לאור באלבום "אני מאמין" בשנת 1975. האזינו (מוזיקה יהודית)
אם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםאם כבר מוזיקה חסידית - אז כזו / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
אלבום אחד - 13 זמרים, הזמר צבי זילברשטיין באלבום דואטים ייחודי עם מיטב האמנים והמלחינים במוזיקה החסידית. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
הרב רונן חזיזה - חושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהחושך ואור: תופעה ושמה הרב רונן חזיזהנתנאל לייפר20
הוא תופעה של ממש, מאות רבות מגיעים לכל שיעור שלו בכל מקום בארץ, ומתרגשים משיעור שחציו מועבר עם גיטרה ובחושך מוחלט | ראיון מיוחד ובלעדי עם הרב רונן חזיזה (מגזין)
מה המבקר שלנו חושב על האלבום של אדיר בכרמה המבקר שלנו חושב על האלבום של אדיר בכרנתנאל לייפר
הזמר והיוצר, אדיר בכר, הוציא אלבום פיוטים-רוק חדש המשלב בין מזרח למערב. העורכים בגלגלצ כבר אהבו את זה והכניסו לפלייליסט מה חושב עליו מבקר המוזיקה שלנו? (מגזין, מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - מיוחד: הגרסאות של קרליבך ל"ויידע כל פעול"מיוחד: הגרסאות של קרליבך ל"ויידע כל פעול"יאיר טוקר
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. פרויקט שבועי ב"כיכר השבת" חושף אותם להמונים, והשבוע: "וידע כל פעול"
מה המבקר שלנו חושב על החדש של עדי רן?מה המבקר שלנו חושב על החדש של עדי רן?נתנאל לייפר3
אחד האמנים הצבעוניים ביותר ומראשוני המוזיקה היהודית-המקורית באלבום חדש, תשיעי במספר. האם רן מצליח לשמור על הנוסחה המנצחת ואיזה עדי רן תפגשו באלבום? (מגזין)
"חמול" - סיפורו של הלחן המרגש והפופולרי"חמול" - סיפורו של הלחן המרגש והפופולרינתנאל לייפר8
רגע לפני ראש השנה: המלחין הרב עקיבא המניק בשיחה עם "כיכר השבת" מספר על שירו הפופולרי, כיצד הולחן, מתי הוקלט לראשונה ומדוע לדעתו הפך ללהיט גדול כל כך (מגזין)
דניאל זמיר - אני לוזר?! האיש שלא הפסיד אף פעםאני לוזר?! האיש שלא הפסיד אף פעםנתנאל לייפר1
"מר פרס, אתה הפסדת חמש פעמים בבחירות! יש מי שיגיד שיש פה איזה פאטרן". הוא לא מצמץ, הסתכל עליי ואמר "אני לא הפסדתי פעם אחת", המוזיקאי דניאל זמיר על פרס (מגזין)
צפו: משה דוויק בקדיש במנגינת "קץ גלות"צפו: משה דוויק בקדיש במנגינת "קץ גלות"יאיר טוקר3
רגע לפני שהוא יוצא לשמש כשליח ציבור בימים הנוראים באחת הקהילות הגדולות במקסיקו, הפייטן משה דוויק, בקדיש מתוך הסליחות במנגינת "קץ גלות" של עבדל ווהאב • צפו (מוזיקה)
הפגישה האחרונה בין יובל טייב והרב סיטרוק. צפוהפגישה האחרונה בין יובל טייב והרב סיטרוק. צפויאיר טוקר5
"בכל פעם שהתראינו ביקש ממני לשיר לו, ובפרט את שני השירים האהובים עליו 'ימלא פי תהילתך' ו'יחיד אל דגול מרבבה'" • צפו בפגישה האחרונה בין הפייטן והרב (מוזיקה)
יצחק מאיר וחלק מקהל ההמונים - לשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצחלשמוע אל הרינה ואל התפילה - שילוב מנצחנתנאל לייפר5
רינה ותפילה הילכו יחד? לאחר שנים בהם התנגד למנייני קרליבך ולמנייני שירה השתתף נתנאל לייפר בסליחות הראשונות של יצחק מאיר יחד עם קהל אלפים (מגזין מוזיקה)
לא כמעט, אלא הדבר האמיתי: סליחות עם קרליבךלא כמעט, אלא הדבר האמיתי: סליחות עם קרליבךיאיר טוקר8
לקראת ראש השנה ובאווירת הימים הנוראים, אנו מגישים לכם את הסליחות המלאות עם רבי שלמה קרליבך. לא דומה, לא כמעט, לא "בנוסח קרליבך" - הדבר האמיתי (שלוימל'ה לשבת)
רוק בועט, תהילים וכוונה - ביקורת מוזיקהרוק בועט, תהילים וכוונה - ביקורת מוזיקהנתנאל לייפר1
אלבום התהלים-רוק של יעקב ברינה הוא אלבום חובה לחובבי הרוק. ברינה בליוויו של המעבד המוזיקלי המוכשר ראובן חיון נותן למאזינים חוויה ייחודית ומעניינת. ביקורת אלבום (מגזין)
רבי שלמה קרליבך - האזינו: הביצוע של קרליבך ל"ובכן תן פחדך"האזינו: הביצוע של קרליבך ל"ובכן תן פחדך"יאיר טוקר2
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. פרויקט שבועי ב"כיכר השבת" חושף אותם להמונים, והשבוע: "ובכן תן פחדך"

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26