ארי פולד  ישי ריבו  סובול  יניב בן..
מאיר בנאי ז"למאיר בנאי ז"ל - הצעקה הגדולה של השקטנתנאל לייפר10
הזמר והיוצר מאיר בנאי הלך לעולמו לאחר מחלה קשה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מספר על יצירתו היהודית ועל דמותו הייחודית של מאיר שמעולם לא חיפש את הזרקורים (מגזין)
מקהלת 'יחד' וירמיה דמן ריגשו את מרן הגר"ח • צפומקהלת 'יחד' וירמיה דמן ריגשו את מרן הגר"ח • צפוישראל כהן17
במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי נערכה שמחת שבע מצומצמת לבת הרב אברהם שטרן, בשיאה, קם שר התורה לריקוד לצלילי שורת בעלי מנגנים • צפו בתיעוד מהאירוע (מגזין)
בנימין דנישמן והמנטור אברהם טלהחרדי שכבש את 'The Voice': "הפתעה"יאיר טוקר42
בנימין דנישמן, חרדי - זמר-חזן, ומשתתף ב'סמינרים' של ארגוני תשובה, כבש את הבמה של תוכנית הריאליטי 'The Voice' • "לראות אישיות חרדית, זו הפתעה לכולם", הוא מסביר (מוזיקה)
מה עובר על יניב בן משיח?מה עובר על יניב בן משיח?ר. פרייפלד266
ניתן היה לצפות מזמר בולט ומוביל בציבור החרדי המופיע בחתונות ושמחות, שימצא דרכים יותר מקובלות וכשרות להביע שמחה ואושר מאשר שתייה עד אובדן חושים (טור ביקורת)
גייטס (במרכז) באולפן של אלי גרסטנר, בהקלטות האלבום באידיש של פרידהאיש שעיצב את הסאונד במוזיקה החסידיתנתנאל לייפר3
איש הסאונד שעומד מאחורי מאות אלבומים במוזיקה היהודית ב-30 השנים האחרונות, לארי גייטס, הלך לעולמו היום לאחר מחלה קשה בה נלחם בשבע השנים האחרונות (דיין האמת)
"בימים ההם" - שבט אחים וחיליק פרנק"בימים ההם" - שבט אחים וחיליק פרנקנתנאל לייפר
רקע לפני חג החנוכה והאלבומים שמגיעים אותו, מבקר המוזיקה של כיכר השבת בביקורת על האלבום החדש של להקת שבט אחים שמארחת את הנגן חיליק פרנק (מגזין)
קרליבך, ארכיוןספיישל מיוחד: שירי ר' שלמה קרליבך לחג החנוכהיאיר טוקר
חג החנוכה כבר כאן, והמדור השבועי "שלוימל'ה לשבת" עוטה על עצמו אווירה חנוכתית משהו, ומגיש לכם את מבחר שיריו של רבי שלמה לכבוד החג. האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה לשבת)
שלמה יהודה רכניץ לא רק גביר -  ביקורתשלמה יהודה רכניץ לא רק גביר - ביקורתנתנאל לייפר8
הנגיד שלמה יהודה רכניץ באלבום שני מלחניו עם מיטב הכוחות של המוזיקה החסידית שהתאחדו יחד כדי לבצע את השירים של רכניץ. האם בלי הכסף זה גם היה עובד? (מגזין)
שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"חסדי השם"שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"חסדי השם"יאיר טוקר1
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. "כיכר השבת" עם פרויקט שבועי מיוחד משירי הרבי המרקד (מוזיקה)
האחים גתראיון וביצוע: אריה וגיל גת מדברים על הכלנתנאל לייפר5
אחרי שכבשו את עולם המוזיקה עם חיוך, פאות ארוכות, שירי קודש וסיימון וגורפינקל. אריה וגילי גת מדברים על ההצלחה הגדולה והקריירה. ויש גם ביצוע לגולשי "כיכר השבת" (מוזיקה)
'בוא ונצא' - האלבום המרענן של השנה'בוא ונצא' - האלבום המרענן של השנהנתנאל לייפר
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת על אלבומו השני של הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י שמריח רעננות יצירתית נכונה בשילוב מוזיקה איכותית ותעוזה מסקרת במיוחד (מגזין מוזיקה)
קרליבך, ארכיוןקרליבך לשבת: האזינו ל"ישראל בטח בשם"יאיר טוקר1
במשך שנים רבות היה ר' שלמה קרליבך בלבם של רבבות עם להיטים נצחיים, אך את מרבית שיריו הכירו רק החסידים ההדוקים ביותר. "כיכר השבת" עם פרויקט מיוחד משירי הרבי המרקד (מוזיקה)
'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקים'צמאה 3': מפתיע גם אם אתם לא חבדניקיםנתנאל לייפר5
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מתלהב מהאלבום החדש של המפיק נאור כרמי מתוך סדרת 'צמאה' עטורת השבחים כשהפעם העיבודים נועזים ומקפיצים הרבה יותר (מגזין מוזיקה)
"ליהודים הייתה אורה"  - ערב לזכרו של שנקר"ליהודים הייתה אורה" - ערב לזכרו של שנקרנתנאל לייפר5
במלאת השבעה נערך ערב מיוחד לזכרו של בעל המנגן הגדול, ר' בן ציון שנקר. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" השתתף באירוע ומספר על הרשמים, הביצועים והאווירה (מגזין מוזיקה)
ר' שלמה קרליבךפרויקט קרליבך בכיכר: שירים ל"שבת מברכים"יאיר טוקר2
כמידי שבוע, "שלוימלה ליום השבת" עושה כבוד לשיריו של רבי שלמה. והשבוע, לכבוד שבת מברכים, אנו מגישים בפניכם שניים משירי ראש חודש של רבי שלמה קרליבך (מוזיקה יהודית)
10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינו10 הלהיטים הגדולים של ר' בן ציון שנקר • האזינונתנאל לייפר9
הזמר והיוצר ר' בן ציון שנקר שהלך לעולמו השבוע בגיל 92 הלחין נכסי צאן ברזל שרבים אינם זוכרים שהוא הלחין אותם. אספנו את השירים שהפכו לחלק מפס הקול שלנו (מגזין)
לרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבורלרגל היארצייט: השיר הראשון שקרליבך הוציא לציבוריאיר טוקר2
לרגל יום השנה לפטירתו של רבי שלמה קרליבך, המדור השבועי 'שלוימל'ה ליום השבת' מגיש את השיר הראשון ששיחרר קרליבך לציבור - מתוך התקליט הראשון שלו, "הנשמה לך". האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה)
ר' שלמה קרליבךהרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטובזלמן שטוב11
הרב'ה רב׳ שלמה מצליח להחיות את שאחרוני הרופאים אמרו נואש ממנו. זהו כוחו העצום, מתוך האדמה, מאיר כשמש בצהריים • זלמן שטוב על ר' שלמה קרליבך (מגזין)
שלמה קרליבך'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצםשמעון ברייטקופף26
בדיוק כמו שעשה כל חייו עשה גם בפטירתו, כשהבין שהעיסוק בו ובדמותו הופך לעיקר, עזב את העולם והותיר אותנו עם המורשת הענקית. שמעון ברייטקופף על שלמה קרליבך (מגזין)
ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!ומי הכי הזיק לקרליבך? קרליבך!נתנאל לייפר10
הוא היה אמן ענק, יוצר מדהים ומקורי, אך גם איש שנוי במחלוקת שהצליח להרגיז רבים בהתנהלותו התמוהה. מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על ההצלחה של קרליבך (מגזין)
ארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירארכיון רוזנברג מציג: קרליבך בתיעוד נדירכיכר השבת2
לרגל יום השנה לפטירתו של "הרבי המרקד" ר' שלמה קרליבך, הארכיון של יוסי רוזנברג מציג קטעים נדירים של המוזיקאי שהפך לתופעה. צפו בארבעה ביצועים מיוחדים (מוזיקה, מגזין)
דווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלודווקא האלבום שקרליבך לא אהב, היה הכי טוב שלונתנאל לייפר9
חסידי קרליבך כנראה לא יאהבו את הסקירה הבאה, שעוסקת באלבום הכי טוב של קרליבך - שדווקא אותו הוא לא אהב. מבקר המוזיקה נתנאל לייפר על האלבום "מקדש מלך" (מגזין)
שלמה קרליבךשבוע היארצייט: 10 הפופולארים של קרליבךכיכר מוזיקה4
לקראת יום פטירתו של רבי שלמה קרליבך שיצויין בשבוע הבא, המדור הקבוע שלוימל'ה ליום השבת מגיש את עשרת הקטעים הכי פופולרים של קרליבך. האזינו ותחי נפשכם (מוזיקה יהודית)
פיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתפיוטים ורוק - הילכו שניהם יחדיו? // ביקורתנתנאל לייפר2
מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על אלבומו החדש של סולן האנדלוסית, ליאור אלמליח, פיוטים בעיבוד ישראלי רוקיסטי של סולן טיפקס, המוזיקאי קובי אוז (מגזין מוזיקה)
שמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרנישמלצר: אני שולח את ילדיי לחינוך מודרניישראל כהן61
זמר הפופ החסידי, ליפא שמלצר, התראיין למקור ראשון והמשיך להפתיע כשהוא חושף את דעותיו. "יש אלוקים של האנשים - 'מה אנשים יגידו' ויש את האלוקים האמיתי" (מגזין)
הכיסא המיותם3 שנים, 8 קליפים • השירים לזכרו של מרןנתנאל לייפר15
לאחר פטירתו של מרן נכתבו כמה שירים מרגשים במיוחד, ביניהם 'כוכב מאיר' שכתבה הרבנית יהודית יוסף ו'מרן שלי' של יעקב שוואקי מתוך אלבומו האחרון • צפו והתרגשו (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook