מיכאל שניצלער: "מימיני מיכאל" - ביקורתמיכאל שניצלער: "מימיני מיכאל" - ביקורתישראל ברגמן8
המפיק ישראל ברגמן בטור ביקורת מוזיקה מחמיא ומלטף מחד ונוקב מאידך על 'מימיני מיכאל' אלבומו החדש של הזמר החסידי הוותיק מארה"ב מיכאל שניצלער (מגזין מוזיקה)
מוטי שטיינמץ עומד בציפיות? ביקורת אלבוםמוטי שטיינמץ עומד בציפיות? ביקורת אלבוםנתנאל לייפר28
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש של "ילד הפלא" הנצחי הזמר המרגש מוטי שטיינמץ. האם האלבום מצליח לעמוד בציפיות? ומה הוא חושב על הלחנים? (מגזין)
"תפילת האדם": חממה לגאונים  - ביקורת"תפילת האדם": חממה לגאונים - ביקורתנתנאל לייפר
אלבום הקונספט החדש של יהורם גאון ששר את לחניו ושיריו של עובדיה חממה הוא אלבום מסקרן הן בשל המבצע הוותיק והן בשל התכנים היהודיים. מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבום (מגזין)
40 נגנים ויואלי דיקמן אחד • הצצה מרתקת40 נגנים ויואלי דיקמן אחד • הצצה מרתקתיאיר טוקר14
המנצח הצעיר והמוכשר יואלי דיקמן הוא אחד השמות החמים במוזיקה החסידית. צפו בהכנות מאחורי הקלעים של דיקמן והתזמורת הגדולה שלו משלבי ההכנה ועד לחזרות (מגזין)
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהןהמוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהןאריאל כהן18
אריאל כהן, מנהל מוסיקלי ומנצח‏ ב‏תזמורת פירְקַת אלנוּר למוסיקה קלאסית מזרחית‏, שזכה לנגן בפני מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, בטור מיוחד על המוזיקה והאנושיות של מרן זצ"ל (מגזין)
שחור לבן ל"עולם צבעוני"- ביקורת אלבוםשחור לבן ל"עולם צבעוני"- ביקורת אלבוםנתנאל לייפר
מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על אלבומם השלישי של להקת המופת מארה"ב - 'זושא', על השילוב בין כבד לקליל והבחירה הייחודית והמקורית למילות השירים (מגזין מוזיקה)
בלי קול אבל עם הכל מהקול  • ביקורת  אלבוםבלי קול אבל עם הכל מהקול • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר18
נתנאל לייפר בביקורת מוזיקלית על אלבום הבכורה הייחודי של הזמר והיוצר מיילך קאהן. האיש מאחורי הלהיטים 'יומם' ו'ואהבת' ועוד ועוד. מה הסוד של מיילך קאהן? (מגזין מוזיקה)
כשרולי דיקמן ודוד ד'אור נותנים יד למוזיקהכשרולי דיקמן ודוד ד'אור נותנים יד למוזיקהנתנאל לייפר3
מבקר המוזיקה נתנאל לייפר בביקורת על "תן לי יד", הסינגל החדש של רולי דיקמן בו הוא מארח לדואט את הזמר דוד ד'אור. האם המוזיקה החסידית בשלה לצעד אבולוציוני? (מגזין)
מרדכי בן דוד או אברהם פריד?  • סקר אנשי השנהמרדכי בן דוד או אברהם פריד? • סקר אנשי השנהכיכר השבת
מיהו איש השנה שלכם - במוזיקה? מרדכי בן דוד או אברהם פריד? כנסו, הצביעו והשפיעו >>>
לנגן על גיטרה. למצולמים אין קשר לכתבההילד רוצה לנגן על גיטרה? המדריך המלא לרכישהאסף מגידו12
בטח אין לכם כל כך מושג מה לקנות, באיזה מחיר, והיכן לקנות, לכן ריכזנו פה בעבורכם נתונים חשובים, טיפים שימושיים ומדריך קצר לרכישת גיטרה קלאסית, עם זאת מומלץ לגשת פיזית לחנות כלי נגינה, לחוש ולמשש עם הילד את הגיטרה טרם הרכישה (מוזיקה, שיווקי)
ישי לפידות, ארכיוןמישהו יודע היכן נמצא ישי לפידות המקורי?נתנאל לייפר19
ישי לפידות שחרר אמש סינגל חדש, שוב קאבר לשיר של זמר אחר. להיכן נעלמה המקוריות של ישי לפידות? האם האיש שהיה המקורי ביותר שהכרנו נעלם מבלי שוב? (מגזין מוזיקה)
סיכום שנת תשע"ז במוזיקה היהודית-מקוריתסיכום שנת תשע"ז במוזיקה היהודית-מקוריתנתנאל לייפר4
מבקר המוזיקה, נתנאל לייפר מסכם את שנת תשע"ז במוזיקה היהודית מקורית, מי זמר השנה שלו? מי זוכה בתואר אלבום השנה ומי בתואר תגלית השנה? כל הקטגוריות (מגזין מוזיקה)
כך נראתה השנה החולפת במוזיקה החסידיתכך נראתה השנה החולפת במוזיקה החסידיתנתנאל לייפר13
למי העניק נתנאל לייפר את התואר "זמר השנה"? מיהו שיר השנה ומהו אלבום השנה? מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" מסכם לכם את מה שקרה השנה במוזיקה החסידית (מוזיקה)
שימי דיאי  'לא נותרה בי אות' - ביקורת אלבוםשימי דיאי 'לא נותרה בי אות' - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת מוזיקלית על אלבום הבכורה של הזמר שימי דיאי, המשלב בין פופ ורוק לנגיעות אתניות קלות ברגישות רבה (מגזין מוזיקה)
סליחות שעושות חשק  לשיר איתן - ביקורתסליחות שעושות חשק לשיר איתן - ביקורתנתנאל לייפר
אלבום הסליחות החדש של צמד המוזיקאים, עידו פורטל ורועי אמיר נוטל חירויות אמנותיות מול שירי הסליחות, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום הייחודי (מגזין, מוזיקה)
יהורם גאון: שפר עלי גורלי שתחביבי פרנסתייהורם גאון: שפר עלי גורלי שתחביבי פרנסתינתנאל לייפר1
הזמר יהורם גאון בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' לרגל יציאת האלבום החדש המשותף לו וליוצר עובדיה חממה שכתב והלחין את השירים. "אני לא מתחזק, תמיד הייתי שם" (מגזין)
אריאל זילבר מחפש אחר המלחין שנעלםאריאל זילבר מחפש אחר המלחין שנעלםנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אריאל זילבר יצא בסינגל קליפ חדש ובו הוא מארח את מקהלת ידידים, האם הוא מקליט אלבום חסידי? כיצד התגלגל לידיו השיר? ולמה מאזין אריאל זילבר בבית? (מגזין)
כשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתכשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתנתנאל לייפר39
שוואקי עושה קריירה משירים כאלה האם גם פריד צריך להיכנס לז'אנר? מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין בקשב לאלבומו החדש של אברהם פריד- האלבום הישראלי (מגזין)
יוסי פיאמנטה ז"לשנתיים לפטירתו של "ג'ימי הנדריקס" החרדינתנאל לייפר2
יוסי פיאמנטה ז"ל היה מגדולי המוזיקאים במוזיקה היהודית והחסידית, הוא זכה להערכה רבה גם בעולם המוזיקה הכללית והושווה עם נגני הגיטרה מהגדולים בעולם (מגזין מוזיקה)
הקליפ, השיתוף והצפיותכשלואיס פונסי שיתף את לוי פולקוביץ • צפוישראל כהן11
לואיס פונסי הפך בחצי שנה האחרונה למפורסם בזכות הלהיט "דספסיטו", בסוף השבוע הוא שיתף באינסטגרם ביצוע של הזמר החסידי לוי פולקוביץ - וגרף מאות אלפי צפיות (מוזיקה)
שלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםשלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
הזמר והחזן שלום למר הוציא אלבום בכורה בהפקתו של יוחי בריסקמן בו הוא רוקד בשתי החתונות בו זמנית. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום וחזר עם תובנות (מגזין מוזיקה)
שבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתשבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבומם החדש של הלהקה המשפחתית "שבט אחים" המארחת את נגן הקלרינט הנודע חיליק פרנק באלבום שירי חתונה ושבע ברכות (מגזין)
"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבום"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת על אלבום הבכורה של הזמר והיוצר משה נריה כורסיה "יותר מידי". האם מצליח כורסיה לתמרן בין שירים פשוטים למוזיקה עמוקה? (מגזין)
כבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםכבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר13
אלבומו החדש של הזמר והיוצר רונן שטרן, אולי לא מתאים לכל אוזן בשל מורכבות יצירתו של שטרן בוגר בית הספר למוזיקה רימון וחובב מוזיקה ערבית קלאסית, שילוב מרתק לאוזן (מגזין)
אהרן רזאל מצא את מקומו  - ביקורת אלבוםאהרן רזאל מצא את מקומו - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר5
אלבומו החדש של אהרן רזאל "עד אמצא מקום" הוא שיר אהבה אחד גדול לתורה ולומדיה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת מוזיקלית על האלבום ושיריו (מגזין, מוזיקה)
לראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתלראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר יונתן רזאל באלבום שלישי חדש - "פותח לב". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש ויספר לכם האם רזאל באמת הצליח לפתוח את ליבו (מגזין, מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook