13  JKKH,  yex  אוהד..
מוסא ברלין בהופעההאיש שמנגן 56 שנים ברצף בהילולא במירוןנתנאל לייפר3
אמן הכלייזמר הוותיק מוסא ברלין, מנגן כבר יותר מיובל את פס הקול של הילולת רשב"י. בראיון מיוחד הוא מדבר הכל - כולל איך הוא מסתדר עם ניגון "בשלטון הכופרים" במירון? (מוזיקה)
ארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתנתנאל לייפר
המלחין המצליח באלבום להיטים מיוחד לימי הספירה בעיבודו ובביצועו עם מיטב השירים החסידיים של השנה האחרונה. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלמרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלנתנאל לייפר3
דואט מפתיע בין גדול הזמר החסידי לבין אחד מגדולי היוצרים של המוזיקה היהודית המקורית באלבום החדש עליו עובד רזאל בימים אלו בשילוב מוזיקאים ישראליים וחסידיים כאחד (מגזין)
מתוך קליפ הפסח האחרוןברכה ווקאלית: האלבום החדש של six13נתנאל לייפר3
להקת האקאפלה האמריקאית six13 באלבום חדש - "ברכות". מה חושב מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' על האלבום החדש ומדוע לדעתו six13 היא הלהקה הטובה ביותר בתחום (מגזין)
אביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתאביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתנתנאל לייפר12
הוא נחשף באלבום החדש באומץ רב ולא מפסיק לעבור תהליכים פנימיים אבל האם הוא אכן פונה גם לציבור חרדי? בנאי באלבום חדש או מדויק יותר בשני חצאי אלבום (מוזיקה)
כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת
פסנתר הכנף האיכותי של אולפני OOV פגש את הפסנתרן נתנאל לייפר ושירי ההלל לאלבום חג אינסטרומנטלי קליל ונעים עם מיטב מנגינות ההלל המוכרות והאהובות (מוזיקה)
מוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתמוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתנתנאל לייפר2
אלכס קלייר הוא האמן החרדי המצליח בעולם, הוא ממלא הופעות ברחבי אירופה ועכשיו יצא באלבום חדש "זנב לאריות". מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' (מגזין מוזיקה)
עקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםעקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עקיבא, הוציא את אלבום הבכורה שלו 'עולמות' והפתיע את מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' עם ההפקה, הקול המרגש, הלחנים והכתיבה הנוגעת שלו (מגזין מוזיקה)
מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"נתנאל לייפר10
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין ל"האט", אלבומם השביעי של להקת 'היום השמיני', הלא הם האחים מרכוס. מה הוא חושב על המילים והאם התוצאה הסופית מכפרת? (מגזין)
עידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתעידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' התחיל להאזין לאלבום הבכורה של עידן דוד - "אחד" בסקפטיות מרובה, מה קרה לאחר מכן והאם תחושותיו המוקדמות היו מוצדקות? (מגזין)
שמחת פורים בבית רכניץמשתה היין: מוטי שטיינמץ הופיע בפני רכניץישראל כהן10
המיליארדר החרדי שלמה רכניץ ערך השנה מסיבת פורים מצומצמת יחסית בביתו שבלוס אנג'לס, בהשתתפות מקורבים, מקהלה חסידית ואמן הרגש מוטי שטיינמץ • צפו בווידאו (מגזין)
'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחיים'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחייםנתנאל לייפר
שירי הפורים מלווים אותנו החל מגיל הגן ועד לגיל מבוגר כמעט ללא שינוי. חלק מהשירים נראים כבני אלמוות אך מקורם רק לפני כמה עשרות שנים. פרויקט מיוחד מאחורי השירים (מגזין)
"הדלק את האור" מתוך האלבום החדש"בכיתי עליו" - זמר הליווי של מתיסיהו מספרנתנאל לייפר5
נתן זנד מי שליווה את מסע ההופעות של הזמר מתיסיהו מילר בשיאו יוצא באלבום סולו משלו ומספר ל'כיכר השבת' על היחסים עם זמר הרגאיי ועל האלבום החדש (מגזין מוזיקה)
נהרי ואבוטבולצפו: יחיאל נהרי בדואט עם משה אבוטבולכיכר השבת8
במהלך הילולת משה רבינו ע"ה בבית שמש, ביצע הפייטן יחיאל נהרי דואט מיוחד עם ראש העיר משה אבוטבול לפיוט "על לבבי מדרש בית נשיא" • צפו בווידאו ותמונות (ברנז'ה)
לב טהור 5  - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתלב טהור 5 - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתנתנאל לייפר
להקת לב טהור האמריקאית באלבום חמישי. מה חושב מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על התבשיל שרקחו חברי הלהקה, ובכלל - על תופעת להקות הבנים האמריקניות (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד. אילוסטרציההפצת האלבום של מרדכי בן דוד תדחהנתנאל לייפר16
בהפקה של כוכב הזמר הוותיק הודיעו כי בעקבות ההדלפה של שיר מתוך האלבום, הוא יעובד מחדש - מה שידחה את יציאת האלבום. גורמים בתעשייה טוענים כי הסיבות אחרות (מוזיקה)
ארכיוןמשנכנס: בואו לבחור את שיר הפורים האהוב עליכםכיכר השבת
"משנכנס אדר" או להיט ה'המחבלים' "ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה? בואו לבחור את השיר שהכי עושה לכם את חודש אדר וחג הפורים (סקרים)
'דבר אליי באדמית' יוני גנוט  - ביקורת אלבום'דבר אליי באדמית' יוני גנוט - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר
אלבום סולו שני לזמר והיוצר יוני גנוט, מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת'? האם הוא בשל לשיר לבד בלי דואטים? ואיזה שיר הוא פשוט מסאז' לנשמה שלכם? (מגזין)
שלוימי גרטנר ישיר בעברית? "העיקר הנשמה"שלוימי גרטנר ישיר בעברית? "העיקר הנשמה"יאיר טוקר2
הזמר שכבש את כולנו עם 'ניסים' ו'מלכהל'ה', השיק לאחרונה אלבום חדש - 'מנחה' בשיתוף פעולה עם גדול המעבדים משה מונה רוזנבלום. עצרנו אותו לכמה שאלות. צפו בראיון (מוזיקה)
זה האיש שחתום על השיר הכי מושמע ברדיוזה האיש שחתום על השיר הכי מושמע ברדיונתנאל לייפר16
"יש תקווה", "עברי אנכי" ו"עם אחד" הם רק חלק משלל התוצרת של מכונת הלהיטים שנקראת ארי גולדוואג. כיצד מצא את עצמו בחור אמריקאי חסידי יוצר להיטים בעברית? (מוזיקה)
איל כהן נלחם בזמן ומנצח / ביקורת אלבוםאיל כהן נלחם בזמן ומנצח / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר6
הוא התפרסם דרך תכנית ריאליטי בה שיתף פעולה עם אביב גפן, עכשיו הוא עם אלבום חדש. האם הוא אכן בעל אמירה? מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין כדי לספר לכם (מגזין)
אלי ליפסקר ז"לה"בעל מנגן" של הרבי מלובביץ' הלך לעולמונתנאל לייפר5
אליהו ליפסקר, מי שכונה על ידי הרבי מלובביץ' "הבעל המנגן שלי" הלך לעולמו בגיל 76. קווים לדמותו של ראשון מקימי מקהלות הילדים החסידיות בהן גדל גם אברהם פריד (מוזיקה)
לרגל חתונת זאנוויל ויינברגר: ילד הפלא שלא הכרתםלרגל חתונת זאנוויל ויינברגר: ילד הפלא שלא הכרתםיאיר טוקר3
הערב (שני) תתקיים שמחת נישואיו של ענק הזמר החסידי זאנוויל ויינברגר. לכבוד חתונתו יוצאת מקהלת 'מלכות' בהפקת ענק המספרת את סיפורו של הזמיר הצעיר מאז ועד היום (מוזיקה)
משה קליין הפך לאבא באמצע הופעה. צפו בתגובתומשה קליין הפך לאבא באמצע הופעה. צפו בתגובתויאיר טוקר85
בשיאה של ההופעה בחתונה, התבשר הזמר משה קליין כי בעודו על במה, אשתו ילדה בשעה טובה. הזמר הנרגש, הביע את התרגשותו וזעק תודה לבורא עולם | צפו בווידאו (מוזיקה)
"מילים של עידוד"גידי דבוש באלבום "שקוף" חדש • ביקורתנתנאל לייפר6
רוצים לדעת את מי רוצה דבוש להרוג? המנטור הרוחני-פסיכולוגי ממבוא חורון באלבום חדש, שני במספר בו הוא ממשיך את הקו המוזיקלי שלו עם תוספות (מוזיקה מגזין)
שולי רנד בהופעהבין קודש לחול: קיגל, צ'ולנט ורוקנרולרחלי פרייפלד4
רנד השיק את הסינגל החדש שלו מתוך אלבום שייצא בקרוב, במופע שהזכיר לי למה הוא חורך את ראש מצעדי ההשמעה. האם גם במקרה שלו אנו צפויים ל'משבר האלבום ה-2'? (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook