טראמפ  ישיבות  אברהם פריד  מוטי..
Top 10: קטעי סולו גיטרה מדהימיםTop 10: קטעי סולו גיטרה מדהימיםגבי כץ6
10 קטעי הסולו גיטרה הנבחרים שפורסמו כאן בעבר זכו לתגובות רבות, בהן גם כאלו שקבלו על כך ששירים מסויימים לא נכללו ברשימה. בשבילכם, גבי כץ אסף קטעים חדשים (מוזיקה)
חתונה חסידית, ארכיוןכמה יעלה לכם להזמין זמר לחתונה?צביקה גרוניך121
לרגל עונת החתונות במגזר החרדי, בדק "כיכר השבת" כמה כסף תצטרכו לשלם עבור הופעה של כוכב זמר לחתונה • מי דורש גם כרטיס טיסה ב'ביזנס' ותשלום נפרד לתזמורת (מיוחד)
מרגש: כליימזרים אצל רבי יוחנן. צפומרגש: כליימזרים אצל רבי יוחנן. צפוצילום: שלומי כהן4
באמצע ליל ל"ג בעומר, מזה עשרות שנים, מתאספים עשרות כלייזמרים בסמוך לציון רבי יוחנן הסנדלר במירון, לניגוני נשמה ורגש עד לשעות הקטנות של הלילה • תיעוד (ל"ג בעומר)
חיליק פרנקנגני קלרינט: "אנחנו כלי של שמחה"חיה כהן וצביקה גרוניך4
כלי הנגינה המזוהה במיוחד עם ל"ג בעומר הוא הקלרינט. כתבי "כיכר השבת" שוחחו עם שני נגני קלרינט בולטים - חיליק פרנק ודוד הלר, ושמעו על תחושות "המשמחים" (מוזיקה, ראיון)
"ההורדות פוגעות בנו" • ראיון סלפי"ההורדות פוגעות בנו" • ראיון סלפיגבי כץ8
למה שווה להוציא כיום אלבום מושקע אם בסוף כולם מורידים אותו מהאינטרנט? ואיך זה להיות יוצר בצלו של הדוד אברהם פריד? בני פרידמן בראיון סלפי מיוחד לגבי כץ. צפו עכשיו (מוזיקה)
ר' דוד ורדיגר ז"ל, ארכיוןמיוחד: המיטב של ר' דוד ורדיגר ז"לגבי כץ8
מיוחד ל'כיכר השבת': גבי כץ וה"מרן" של תחום המוזיקה החסידית השורשית יוסי גיל עם מיטב השירים ונכסי צאן הברזל של ר' דוד ורדיגר ז"ל. מ"ניגון ריקוד" ועד "ליהודים ליהודים" (מוזיקה)
אבי מילר מדבר ושר מניגוני ר' הללאבי מילר מדבר ושר מניגוני ר' הללגבי כץ26
ניגוניו של ר' הלל פלאי מוכרים כמעט בכל בית חרדי, עכשיו הם זוכים לחידוש מרענן: גבי כץ התיישב לראיון מיוחד עם אבי מילר לרגל השקת אלבום הבכורה שלו. ויש גם ביצוע. צפו (מוזיקה)
תל אביב: קונצרט הצדעה • גלריהתל אביב: קונצרט הצדעה • גלריהיאיר טוקר3
למעלה מאלף איש השתתפו בסוף השבוע בקונצרט חזנות של מכון תל אביב לחזנות, שהתקיים בהיכל בית הכנסת הגדול בתל אביב, בהשתתפות גדולי החזנים • גלריה (מוזיקה)
בני אלבזהעם מחכה למוזיקת הבחירותאלי שפירא16
מאז ומתמיד המוסיקה הייתה חלק בלתי נפרד מחיינו הפרטיים והציבוריים. גם היום, בתקופה כה סוערת, מה שמלווה את האירועים הדרמטיים הם השירים שתמיד יישארו (דעות)
"המחלה" שמנעה ממני להוציא דיסק"המחלה" שמנעה ממני להוציא דיסקגבי כץ12
בראיון מיוחד ל"כיכר השבת" מספר אלי פרידמן על 'המחלה' שמנעה ממנו להוציא אלבום במשך שמונה שנים, על חברותו בעבר ב'טוב' ועוד. ויש גם ביצוע מיוחד לגולשי כיכר השבת (מוזיקה)
פותחים עונה: פאנל חתונות משעשעפותחים עונה: פאנל חתונות משעשעישראל כהן2
איך פותחים את עונת החתונות תשע"ה ב"כיכר השבת"? מכנסים את יוחאי כפיר, עמירן ואריק דביר, יוסי ברגר, שלומי גרטנר, יוני צור ורונן שטלצר לפאנל מיוחד • אל תפספסו (מוזיקה)
כעת כשיש רב: חמשת שירי ירושליםכעת כשיש רב: חמשת שירי ירושליםיאיר טוקר4
לאחר שנים של אי מנוחה, ספק וחשש בקרב התושבים, סוף סוף יש לנו רב בירושלים. מה שאומר שזה בדיוק הזמן להאזין לחמשת שירי עיר הקודש ירושלים הכי מוכרים שיש (מוזיקה)
איציק דדיה"התבגרתי": איציק דדיה מדבר ושרגבי כץ35
בזמן שהוא מקפץ מבמה לבמה תוך כדי שירותו הצבאי, מוצא איציק דדיה זמן להוציא אלבום שלישי. גבי כץ פגש אותו לשיחה על התבגרות ומוזיקה, ויש גם ביצוע מיוחד לגולשים (מוזיקה)
ראיון מיוחד: אלי הרצליך מדבר ושרראיון מיוחד: אלי הרצליך מדבר ושרגבי כץ9
לאחר 15 שנים בהן הופיע בחתונות, הזמר אלי הרצליך החליט להשיק אלבום בכורה. מה גורם לזמר להשקיע כל כך הרבה כסף כשהוא ממילא עמוס באירועים? גבי כץ פגש אותו (ראיון, וידאו)
אשריך ישראלאשריך ישראל שאלו זמריךאברך8
כשאביו של א. חלה במחלה הארורה, הייתה לו בקשה אחת - שיביאו לו 'בעל מנגן' שיסייע לו לשכוח מהצרות, וכאן התגלה עם ישראל ביופיו • על הצד היפה של המוזיקה החסידית (מוזיקה)
וידאו: 40 נגנים בחתונה אחתוידאו: 40 נגנים בחתונה אחתיאיר טוקר27
בארה"ב נערכה חתונת ענק מושקעת במיוחד. בה הופיעו תזמורת סימפונית בת 40 נגנים בניצוח יוחי בריסקמן, שליוותה את הזמר שלומי גרטנר ומקהלת שירה • צפו בוידאו (מוזיקה)
חברי 'המועצת' שימחו את החייליםחברי 'המועצת' שימחו את החייליםצביקה גרוניך12
חברי "מועצת השירה היהודית" בניצוחו של הזמר ישי לפידות, יחד עם ילד הפלא דניאל קרייטנברגר, הגיעו לבית החולים 'תל השומר' ושימחו את החיילים שנפצעו בעזה (מוזיקה)
צפו: לפידות ועמירן דביר שרים בגבולצפו: לפידות ועמירן דביר שרים בגבולצביקה גרוניך23
הזמרים ישי לפידות, עמירן דביר וישי ריבו עשו השבוע את דרכם אל הדרום ושימחו בשירה ומוזיקה טובה את חיילי צה"ל ותושבי עוטף עזה הנמצאים בחזית הלחימה • תיעוד (מוזיקה)
עמירן דבירזמרי החתונות מסכמים עונה בוערתצביקה גרוניך5
עונת החתונות יצאה להפסקה ארוכה של שלושה שבועות, והזמרים מסכמים רגעים מרגשים ופחות של עונה סוערת ומודים: החופש הזה הוא מרווח נשימה הכרחי (מוזיקה, מגזין)
ראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרגבי כץ27
לרגל צאת אלבומו החדש, התיישב אליקם בוטה לראיון אולפן עם גבי כץ, ושוחח עמו על יצירה, לחנים, עיבודים ומוזיקה מזרחית. ויש גם ביצוע מיוחד לגולשי "כיכר השבת". צפו (מוזיקה,וידאו)
קטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניקטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניגבי כץ11
10 קטעי הסולו גיטרה הנבחרים שפורסמו כאן, זכו לתגובות רבות, בהן גם כאלו שקבלו על כך ששירים מסויימים לא נכללו ברשימה. בשבילם, גבי כץ אסף קטעים חדשים. בואו לדרג (מוזיקה)
Top 10: הפתיחים הכי מזומזמיםTop 10: הפתיחים הכי מזומזמיםגבי כץ8
"שמחם" ו"משיח" של מרדכי בן דוד, "יתגדל" של חיים ישראל, "שירו למלך" של יידל ורדיגר ו"כאיל תערוג" של מנדלסון וליסטוונד. גבי כץ מגיש: הפתיחים שהפכו לחלק מהשיר (מוזיקה)
שרולי ורדיגר, יניב בן משיח, שלום ווגשל וליפא שמעלצרמה עושים הזמרים בספירת העומר?גבי כץ42
ליפא שמעלצר נערך לתואר הראשון, שלמה כהן נמצא עם הילדים, לישראל ורדיגר יש עבודה, חיים ישראל ואלי הרצליך נערכים לאלבום חדש. מה עושים הזמרים בימי ספירת העומר? (מגזין)
יעקב שוואקיהאברך שחולל מהפךאלי שפירא26
יעקב שוואקי, פעם אברך אמריקני, וכיום כוכב ענק, ביצע שינוי במוזיקה החסידית וגרר אחריו את התעשייה. הוא הופיע בנוקיה, אירח אמנים כלליים ואפילו שר במזרחית (מוזיקה, מאמרים)
האזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךהאזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךיאיר טוקר3
העיתונאי בני רבינוביץ קיבץ לכבוד חול המועד דחג הפסח עשרות בחורי ישיבה יחד עם אמנים רבים לשלוש שעות של זיץ מיוחד משיריו של ר' שלמה קרליבך • האזינו לזיץ הגדול (מוזיקה)
מיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרמיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרצביקה גרוניך
ההיסטוריה המוזיקלית של משפחת ורדיגר - מרתקת. אבי השושלת, אלתר דוד יצחק ורדיגר היה זמר, חזן ומלחין חסידי ושימש חזן חצר גור במשך שנים. האזינו למשדר המיוחד (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26