באבוב  בית שמש  חברון  טראמפ
אוהד מושקוביץ - מושקוביץ בביצוע מיוחד לשיר "תניא"מושקוביץ בביצוע מיוחד לשיר "תניא"יאיר טוקר6
שיתוף פעולה נדיר בין הזמר אוהד מושקוביץ לתזמורת הסימפונית הירושלמית, הוליד ביצוע מיוחד במינו לשיר "תניא". מתוך הקונצרט השנתי של ארגון "אמונה" (מוזיקה)
גלריה: מושקוביץ ודדיה מסביב לעולםגלריה: מושקוביץ ודדיה מסביב לעולםיאיר טוקר48
איציק דדיה ואוהד מושקוביץ יצאו לסיבוב הופעות מסביב לעולם, ראו עולם וחזרו עם 2 קליפים ודואט אחד של שניהם עם הזמר מיכה גמרמן הכוכב הברזילאי המקומי (מוזיקה)
יניב בן משיח - מאז שהרב יצא עלי אני שומר על עצמימאז שהרב יצא עלי אני שומר על עצמייוסף פאר145
גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח שובר שתיקה, ובראיון נרחב הוא מגיב למתקפות מצד הרב אמנון יצחק: "הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה" ומצהיר: "תמיד אלך בדרך התורה"
אל תפספסו: תוכנית הקיץ של יוסי גילאל תפספסו: תוכנית הקיץ של יוסי גיליאיר טוקר8
בתכנית 'ליל שישי' אותה מגיש המוזיקאי החסידי יוסי גיל ברדיו 'קול ברמה' התארח אמש היוצר ובעל המנגן החסידי שרולי ורדיגר. האזינו לתוכנית בין הזמנים מיוחדת (מוזיקה חסידית)
מיכאל שטרייכר - אחרי שנים של היעלמות: שטרייכר נחשףאחרי שנים של היעלמות: שטרייכר נחשףיאיר טוקר37
מיכאל שטרייכר היה הזמר הכי אהוד על בחורי הישיבות ושירו 'אין ערוך' הוא השיר המושר ביותר בעולם הישיבות. הוא נעלם למשך מספר שנים, וכעת נחשף שוב (בכיכר)
יאלילי, טסה, ורדיגר: פריד מדבר על הכליאלילי, טסה, ורדיגר: פריד מדבר על הכליאיר טוקר30
ענק הזמר החסידי, אברהם פריד, מדבר על הכל בראיון מיוחד, לרגל הוצאת הדיסק: יאלילי, ורדיגר, מידד טסה, צריבות והקשיים הרבים בחיי המשפחה. וידאו (שירים)
מרדכי בן דוד (צילום: ישראל ברדוגו) - הרב בלומנטל: מרדכי בן דוד ממציא הלכותהרב בלומנטל: מרדכי בן דוד ממציא הלכותהרב יצחק בלומנטל120
הרב בלומנטל: ממליץ לזמרים להקפיד על האיסורים של שירה מעורבבת, ולתת לרבנים אמיתיים להחליט האם מותר להעתיק דיסקים. שיעברו למקצוע אחר (במוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26