מרדכי שפירא  מתיסיהו  נוער נושר  נסערה נפשי
אשריך ישראלאשריך ישראל שאלו זמריךאברך8
כשאביו של א. חלה במחלה הארורה, הייתה לו בקשה אחת - שיביאו לו 'בעל מנגן' שיסייע לו לשכוח מהצרות, וכאן התגלה עם ישראל ביופיו • על הצד היפה של המוזיקה החסידית (מוזיקה)
וידאו: 40 נגנים בחתונה אחתוידאו: 40 נגנים בחתונה אחתיאיר טוקר27
בארה"ב נערכה חתונת ענק מושקעת במיוחד. בה הופיעו תזמורת סימפונית בת 40 נגנים בניצוח יוחי בריסקמן, שליוותה את הזמר שלומי גרטנר ומקהלת שירה • צפו בוידאו (מוזיקה)
חברי 'המועצת' שימחו את החייליםחברי 'המועצת' שימחו את החייליםצביקה גרוניך12
חברי "מועצת השירה היהודית" בניצוחו של הזמר ישי לפידות, יחד עם ילד הפלא דניאל קרייטנברגר, הגיעו לבית החולים 'תל השומר' ושימחו את החיילים שנפצעו בעזה (מוזיקה)
צפו: לפידות ועמירן דביר שרים בגבולצפו: לפידות ועמירן דביר שרים בגבולצביקה גרוניך23
הזמרים ישי לפידות, עמירן דביר וישי ריבו עשו השבוע את דרכם אל הדרום ושימחו בשירה ומוזיקה טובה את חיילי צה"ל ותושבי עוטף עזה הנמצאים בחזית הלחימה • תיעוד (מוזיקה)
עמירן דבירזמרי החתונות מסכמים עונה בוערתצביקה גרוניך5
עונת החתונות יצאה להפסקה ארוכה של שלושה שבועות, והזמרים מסכמים רגעים מרגשים ופחות של עונה סוערת ומודים: החופש הזה הוא מרווח נשימה הכרחי (מוזיקה, מגזין)
ראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרגבי כץ27
לרגל צאת אלבומו החדש, התיישב אליקם בוטה לראיון אולפן עם גבי כץ, ושוחח עמו על יצירה, לחנים, עיבודים ומוזיקה מזרחית. ויש גם ביצוע מיוחד לגולשי "כיכר השבת". צפו (מוזיקה,וידאו)
קטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניקטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניגבי כץ11
10 קטעי הסולו גיטרה הנבחרים שפורסמו כאן, זכו לתגובות רבות, בהן גם כאלו שקבלו על כך ששירים מסויימים לא נכללו ברשימה. בשבילם, גבי כץ אסף קטעים חדשים. בואו לדרג (מוזיקה)
Top 10: הפתיחים הכי מזומזמיםTop 10: הפתיחים הכי מזומזמיםגבי כץ8
"שמחם" ו"משיח" של מרדכי בן דוד, "יתגדל" של חיים ישראל, "שירו למלך" של יידל ורדיגר ו"כאיל תערוג" של מנדלסון וליסטוונד. גבי כץ מגיש: הפתיחים שהפכו לחלק מהשיר (מוזיקה)
שרולי ורדיגר, יניב בן משיח, שלום ווגשל וליפא שמעלצרמה עושים הזמרים בספירת העומר?גבי כץ42
ליפא שמעלצר נערך לתואר הראשון, שלמה כהן נמצא עם הילדים, לישראל ורדיגר יש עבודה, חיים ישראל ואלי הרצליך נערכים לאלבום חדש. מה עושים הזמרים בימי ספירת העומר? (מגזין)
יעקב שוואקיהאברך שחולל מהפךאלי שפירא26
יעקב שוואקי, פעם אברך אמריקני, וכיום כוכב ענק, ביצע שינוי במוזיקה החסידית וגרר אחריו את התעשייה. הוא הופיע בנוקיה, אירח אמנים כלליים ואפילו שר במזרחית (מוזיקה, מאמרים)
האזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךהאזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךיאיר טוקר3
העיתונאי בני רבינוביץ קיבץ לכבוד חול המועד דחג הפסח עשרות בחורי ישיבה יחד עם אמנים רבים לשלוש שעות של זיץ מיוחד משיריו של ר' שלמה קרליבך • האזינו לזיץ הגדול (מוזיקה)
מיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרמיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרצביקה גרוניך
ההיסטוריה המוזיקלית של משפחת ורדיגר - מרתקת. אבי השושלת, אלתר דוד יצחק ורדיגר היה זמר, חזן ומלחין חסידי ושימש חזן חצר גור במשך שנים. האזינו למשדר המיוחד (מוזיקה)
אברהם פריד, יעקב שוואקי, שלמה כהן, יניב בן משיח, מועצת השירה היהודית ושלומי טויסיגרגע לפני היובש: עשרת להיטי החורףגבי כץ16
לפני תקופת היובש של ספירת העומר, גבי כץ ריכז עבורכם את עשרת הלהיטים במוזיקה החסידית שכבשו את תחנות הרדיו והמצעדים במהלך חודשי החורף (Top10 חרדים, מוזיקה)
ערב שבת זכור: שעתיים מוזיקליותערב שבת זכור: שעתיים מוזיקליותכיכר השבת
ערב שבת זכור, רגעים לפני בוא חג הפורים, אתר "כיכר השבת" שמח להגיש שעתיים של מוזיקה שמחה ומקפיצה. המשדר מוגש בשיתוף אתר toker.fm של השדרן מנחם טוקר (מגזין)
הזמר המזרחי חרדי סובל מאינפלציה: יניב בן משיח ומשה פרץהמוזיקה המזרחית חיה ובועטתאלי שפירא12
אחרי ההספד המרגש שנשא על המוזיקה החסידית "שמתה בייסורים קשים", אלי שפירא טוען כי המוזיקה המזרחית חיה ובועטת - לטוב ולרע. ומה עם הזאנר ה"מזרחסידי"? (מוזיקה)
משדר מוזיקלי חגיגי לט"ו בשבטמשדר מוזיקלי חגיגי לט"ו בשבטכיכר השבת1
אתר "כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה ומקפיצה לכבוד ט"ו בשבט. המשדר מוגש בשיתוף אתר toker.fm של השדרן מנחם טוקר. האזנה ערבה (מוזיקה)
האחים גת רגע לפני העליה לגמר, אמשקידוש השם? חרדים בגמר ריאליטיצביקה ליברמן62
האחים גת, אריה וגילי, חרדים שעשו היסטוריה כשהעפילו לשלב הגמר בתוכנית מוזיקה והפכו לחרדים הראשונים שישתתפו בגמר של תוכנית ריאליטי. האם מדובר בקידוש השם? (מוזיקה)
האזינו: שעה מוזיקלית לכבוד שבתהאזינו: שעה מוזיקלית לכבוד שבתיאיר טוקר
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
צפו: שוואקי שר איינשטייןצפו: שוואקי שר איינשטייןיאיר טוקר23
הזמר יוסף חיים שוואקי ביצע באירוע הדלקת נר חנוכה את השיר "עוף גוזל" של אריק איינשטיין • האזינו לשילוב המעניין בין הצליל החסידי שבקולו של שוואקי לשיר הישראלי (מוזיקה)
19 שנים לקרליבך: הקלטה היסטורית19 שנים לקרליבך: הקלטה היסטוריתכיכר השבת16
א' אלול תשכ"א, הרב יהודה קולדצקי החליט לפתוח את הזמן ב"ישוב החדש" בקומזיץ עם ר' שלמה קרליבך • 19 שנה לפטירת קרליבך, האזינו להקלטה היסטורית מהקומזיץ (מגזין)
יוסי גיל עם מרדכי בן דודהאזינו: מרדכי בן דוד אצל יוסי גיליאיר טוקר1
ענק הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, העניק בסוף השבוע ראיון מרתק ומיוחד ליוסי גיל, בתוכניתו "ליל שישי" ב'קול ברמה' לרגל י"ט שנים להסתלקותו של האדמו"ר מריבניץ (מוזיקה)
יונתן רזאל בהופעהיונתן רזאל: החילונים רוצים להתחבראפי ליברמן1
הזמר יונתן רזאל בראיון חג למדור מוזיקה של 'כיכר השבת': על הפריצה הגדולה, על חילונים וקרבה לדת, ועל הרב עובדיה יוסף: "הוא ממש דמות בשבילי, מקווה לזכות לפגוש אותו" (מגזין)
תיעוד מרגש: נגני הרחוב החסידייםתיעוד מרגש: נגני הרחוב החסידייםיעקב לביא17
הרכב נגני הרחוב החסידיים לא נח לרגע, גם בחג הסוכות. אמש, ניגן הצמד את "איכה", שירו של שולי רנד במקור, אל מול עשרות צעירים חילונים שבילו בירושלים. צפו בוידאו (חג סוכות)
ערב ר"ה: מוזיקה מזרחית ופיוטיםערב ר"ה: מוזיקה מזרחית ופיוטיםיאיר טוקר1
"כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית של שירים מזרחיים ופיוטים לראש השנה. מקבלים את שנת תשע"ד בשעה של מוזיקה. האזנה ערבה ושנה טובה מכל צוות האתר (ימי סליחות)
תתכוננו לחג עם מוזיקה שקטהתתכוננו לחג עם מוזיקה שקטהיאיר טוקר
"כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית שקטה לראש השנה. מקבלים את שנת תשע"ד בשעה של מוזיקה שקטה ומרגשת. האזנה ערבה ושנה טובה מכל צוות האתר (ימי סליחות)
אליאור איצקוביץ"כשהגעתי לבית הכנסת חשתי תחושה שלא חוויתי מימיי"יאיר טוקר13
אליאור איצקוביץ, ממשפחה חילונית מהרצליה, חיפש במשך שנים אחר מעט רוחניות, אותה הוא מצא בטיול בתאילנד. כעת, הוא מספר על התהליך, ומשחרר סינגל להשמעה (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook