f  simcha spot  אבוחצירא  אברהמס
המופע החדש של יעקב שוואקי • צפו בווידאוהמופע החדש של יעקב שוואקי • צפו בווידאויאיר טוקר14
בהיכל פיס ארנה בירושלים נערך מופע מיוחד עם יעקב שוואקי, שאירח את 'מועצת השירה היהודית' ומקהלת הילדים 'מיוזיקידס', בליווי ההרכב המוזיקאלי החדש של רפי גריידי • צפו בטריילר (מגזין)
מונה רוזנבלום במחנה קיץ לעולים לישיבות. צפומונה רוזנבלום במחנה קיץ לעולים לישיבות. צפויאיר טוקר
משתתפי מחנה הקיץ למסיימי כיתות ח' בערי הפריפריה לקראת עלייתם לישיבות, בניהול הרב שרגא אלפר והרב מוטק'ה בלוי זכו להופעה מרגשת עם בעל המנגן ר' מונה רוזנבלום • צפו (מוזיקה)
הזמר קפץ מחלון בית המלון והחל להופיעהזמר קפץ מחלון בית המלון והחל להופיעיאיר טוקר32
הזמר אסף שפר הוזמן להופיע בפני אורחים אחד מבתי המלון בארץ. בעוד האורחים ישובים במקומותיהם ומחכים לזמר הם הופתעו לגלות כי הוא קפץ ממרפסת חדר בבית המלון והחל בהופעה • צפו (מוזיקה)
ר' שלמה קרליבך. אתם חייבים לו המוןתעשו כבוד: המהפכנים של המוזיקה היהודיתגבי כץ66
מר' שלמה קרליבך ור' דוד ורדיגר, דרך "דור המלכים" מרדכי בן דוד ואברהם פריד ועד לענקי הזמר המזרחי והאלטרנטיבי. גבי כץ מגיש: 12 האמנים המהפכניים של המוזיקה היהודית לדורותיה (מוזיקה)
צפו: ליפא מרקיד בשבע ברכותצפו: ליפא מרקיד בשבע ברכותיאיר טוקר32
במהלך שבע ברכות לבתו של מו"ל 'בקהילה' ר' אריה לייב פפר שנערכה באולמי 'בית ישראל' הופיע הזמר ליפא שמלצר שהצליח להרקיד את החוגגים עם "נחמן בן פייגא" • צפו (מוזיקה)
צפו: קונצרט לזכר יוסלה רוזנבלטצפו: קונצרט לזכר יוסלה רוזנבלטיאיר טוקר4
בהר הזיתים נערך בסוף השבוע קונצרט מרגש בהשתתפות החזנים יצחק מאיר הלפגוט ודובל'ה הלר במלאות 82 שנים לפטירת החזן יוסלה רוזנבלט • צפו בווידאו ותמונות (מגזין)
עולם הניגון - מדריך למבדק עצמיעולם הניגון - מדריך למבדק עצמייעל אברהם9
מתוך טורי הדעות שקראתי עלתה תמונה של דייסת מושגים והשקפה שעוררה אותי לבירור עצמי. אם במוזיקה המתקראת חסידית עסקינן מן הראוי שנשמע מה דעת החסידות (מאמרים)
עטיפת האלבום "התעוררות הלב"עמרם ביטון: "הכל לשם שמיים"יאיר טוקר4
הוא איש עסקים מצליח, חוזר בתשובה, גיטריסט לשעבר והיום הוא חוזר למוזיקה ומכניס להיטים לראש מצעדי הזמר: 'כדי לחבר בין ישראל לקב"ה' עמרם ביטון בראיון (מוזיקה)
יעקב שוואקי בהופעההפסטיבל של שוואקי / טוראלי שפירא128
אווירה מתירנית של קלות ראש, פסטיבל ססגוני של חרדים ואוטוסטרדת האופנה. קשה ללמד זכות על מצב בו נשים וגברים מתערבבים אחד בשני בחוסר צניעות בולט • טור נוקב (דעות)
מסורת הכליזמרים בהילולת דוד המלךמסורת הכליזמרים לכבוד דוד המלךכיכר השבת
בכל מוצאי שבועות, עורכים הכליזמרים הילולא מסורתית לכבוד דוד המלך, ומשמחים את אלפי העולים לרגל לירושלים בכלי נגינה אותנטים ומוזיקה יהודית סוחפת • צפו בתיעוד (מוזיקה)
Top 10: קטעי סולו גיטרה מדהימיםTop 10: קטעי סולו גיטרה מדהימיםגבי כץ6
10 קטעי הסולו גיטרה הנבחרים שפורסמו כאן בעבר זכו לתגובות רבות, בהן גם כאלו שקבלו על כך ששירים מסויימים לא נכללו ברשימה. בשבילכם, גבי כץ אסף קטעים חדשים (מוזיקה)
חתונה חסידית, ארכיוןכמה יעלה לכם להזמין זמר לחתונה?צביקה גרוניך121
לרגל עונת החתונות במגזר החרדי, בדק "כיכר השבת" כמה כסף תצטרכו לשלם עבור הופעה של כוכב זמר לחתונה • מי דורש גם כרטיס טיסה ב'ביזנס' ותשלום נפרד לתזמורת (מיוחד)
מרגש: כליימזרים אצל רבי יוחנן. צפומרגש: כליימזרים אצל רבי יוחנן. צפוצילום: שלומי כהן4
באמצע ליל ל"ג בעומר, מזה עשרות שנים, מתאספים עשרות כלייזמרים בסמוך לציון רבי יוחנן הסנדלר במירון, לניגוני נשמה ורגש עד לשעות הקטנות של הלילה • תיעוד (ל"ג בעומר)
חיליק פרנקנגני קלרינט: "אנחנו כלי של שמחה"חיה כהן וצביקה גרוניך4
כלי הנגינה המזוהה במיוחד עם ל"ג בעומר הוא הקלרינט. כתבי "כיכר השבת" שוחחו עם שני נגני קלרינט בולטים - חיליק פרנק ודוד הלר, ושמעו על תחושות "המשמחים" (מוזיקה, ראיון)
"ההורדות פוגעות בנו" • ראיון סלפי"ההורדות פוגעות בנו" • ראיון סלפיגבי כץ8
למה שווה להוציא כיום אלבום מושקע אם בסוף כולם מורידים אותו מהאינטרנט? ואיך זה להיות יוצר בצלו של הדוד אברהם פריד? בני פרידמן בראיון סלפי מיוחד לגבי כץ. צפו עכשיו (מוזיקה)
ר' דוד ורדיגר ז"ל, ארכיוןמיוחד: המיטב של ר' דוד ורדיגר ז"לגבי כץ8
מיוחד ל'כיכר השבת': גבי כץ וה"מרן" של תחום המוזיקה החסידית השורשית יוסי גיל עם מיטב השירים ונכסי צאן הברזל של ר' דוד ורדיגר ז"ל. מ"ניגון ריקוד" ועד "ליהודים ליהודים" (מוזיקה)
אבי מילר מדבר ושר מניגוני ר' הללאבי מילר מדבר ושר מניגוני ר' הללגבי כץ26
ניגוניו של ר' הלל פלאי מוכרים כמעט בכל בית חרדי, עכשיו הם זוכים לחידוש מרענן: גבי כץ התיישב לראיון מיוחד עם אבי מילר לרגל השקת אלבום הבכורה שלו. ויש גם ביצוע. צפו (מוזיקה)
תל אביב: קונצרט הצדעה • גלריהתל אביב: קונצרט הצדעה • גלריהיאיר טוקר3
למעלה מאלף איש השתתפו בסוף השבוע בקונצרט חזנות של מכון תל אביב לחזנות, שהתקיים בהיכל בית הכנסת הגדול בתל אביב, בהשתתפות גדולי החזנים • גלריה (מוזיקה)
בני אלבזהעם מחכה למוזיקת הבחירותאלי שפירא16
מאז ומתמיד המוסיקה הייתה חלק בלתי נפרד מחיינו הפרטיים והציבוריים. גם היום, בתקופה כה סוערת, מה שמלווה את האירועים הדרמטיים הם השירים שתמיד יישארו (דעות)
"המחלה" שמנעה ממני להוציא דיסק"המחלה" שמנעה ממני להוציא דיסקגבי כץ12
בראיון מיוחד ל"כיכר השבת" מספר אלי פרידמן על 'המחלה' שמנעה ממנו להוציא אלבום במשך שמונה שנים, על חברותו בעבר ב'טוב' ועוד. ויש גם ביצוע מיוחד לגולשי כיכר השבת (מוזיקה)
פותחים עונה: פאנל חתונות משעשעפותחים עונה: פאנל חתונות משעשעישראל כהן2
איך פותחים את עונת החתונות תשע"ה ב"כיכר השבת"? מכנסים את יוחאי כפיר, עמירן ואריק דביר, יוסי ברגר, שלומי גרטנר, יוני צור ורונן שטלצר לפאנל מיוחד • אל תפספסו (מוזיקה)
כעת כשיש רב: חמשת שירי ירושליםכעת כשיש רב: חמשת שירי ירושליםיאיר טוקר4
לאחר שנים של אי מנוחה, ספק וחשש בקרב התושבים, סוף סוף יש לנו רב בירושלים. מה שאומר שזה בדיוק הזמן להאזין לחמשת שירי עיר הקודש ירושלים הכי מוכרים שיש (מוזיקה)
איציק דדיה"התבגרתי": איציק דדיה מדבר ושרגבי כץ36
בזמן שהוא מקפץ מבמה לבמה תוך כדי שירותו הצבאי, מוצא איציק דדיה זמן להוציא אלבום שלישי. גבי כץ פגש אותו לשיחה על התבגרות ומוזיקה, ויש גם ביצוע מיוחד לגולשים (מוזיקה)
ראיון מיוחד: אלי הרצליך מדבר ושרראיון מיוחד: אלי הרצליך מדבר ושרגבי כץ9
לאחר 15 שנים בהן הופיע בחתונות, הזמר אלי הרצליך החליט להשיק אלבום בכורה. מה גורם לזמר להשקיע כל כך הרבה כסף כשהוא ממילא עמוס באירועים? גבי כץ פגש אותו (ראיון, וידאו)
אשריך ישראלאשריך ישראל שאלו זמריךאברך8
כשאביו של א. חלה במחלה הארורה, הייתה לו בקשה אחת - שיביאו לו 'בעל מנגן' שיסייע לו לשכוח מהצרות, וכאן התגלה עם ישראל ביופיו • על הצד היפה של המוזיקה החסידית (מוזיקה)
וידאו: 40 נגנים בחתונה אחתוידאו: 40 נגנים בחתונה אחתיאיר טוקר27
בארה"ב נערכה חתונת ענק מושקעת במיוחד. בה הופיעו תזמורת סימפונית בת 40 נגנים בניצוח יוחי בריסקמן, שליוותה את הזמר שלומי גרטנר ומקהלת שירה • צפו בוידאו (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook